Zkušenosti s Bryle-domu.cz

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli máte někdo s tímto e-shopem zkušenost.
Jsou opravdu seriozní? A jaká je skutečná kvalita brýlí? Nestalo se Vám, že chybou přepravy přišly třeba poškozené? Máte zkušenosti s reklamací?
Prosím, kdo můžete, nehodili byste sem foto Vašich očí v zakoupených brýlích? Moc by mi pomohlo, kdybych je na někom viděla...

Mockrát Vám děkuju!
31.8.2011

Diskusi založil(a) 31.8.2011 Ketushka

reagovat TerryM 11.8.2017 21:10  5%    +  -

Dev: Kamarádka na ně taky hrozně nadává, takže to řeší tak, že si vybírá brýle přes internet.

reagovat Dev 22.7.2017 22:04  1%    +  -

Ale jinak zakazniku ma hodne, jen asi nema takovy velky cas vse stihat.meli by nekoho prijmout

reagovat Dev 22.7.2017 21:56  1%    +  -

Chtěl jsem bryle z optikadodomu, ale v nem u nas na mensim meste pracuje strasne neprijemna zenska, ze me to nakonec na 100% odradilo.Zadna ochota,o jednani ani nemluve.

reagovat TerryM 7.7.2017 22:31  5%    +  -

To je fakt, odsud bych si je teda určitě neobjednala. Sama mám brýle z osvědčených stránek, brýle jsou certifikované, takže vím, že jsem pořídila kvalitu.

reagovat Tomáš Lindovský 22.12.2016 14:21  1%    +  -

Zajímalo by mě jaké vzdělání mají ti obchodní zástupci optiku do domu. Když pro ně pracuje uklízečka nebo řidič autobusu!?

reagovat Rysa 27.5.2015 19:40  5%    +  -

také jsem uvaživala, že bych si brýle koupila přes internet, ale nevím jak přesně to funguje, mám trochu strach aby mi seděly...

reagovat HankaKron 27.5.2015 19:24  5%    +  -

Elin.ka: také s nimi mám dobré zkušenosti. Objednávala jsem tam brýle pro dceru. Nosí je neustále ikdyž má ještě jedny :)

reagovat Jan 16.3.2015 16:35  1%    +  -

Jednou jsem si objednal, občas kouknu na nabídku, ale pořád ty samé. řada osvědčených klasických typů v nabídce bohužel není. Doufám, že se enabídka rozšíří o další modely i třeba ochranné dioptrické brýle, které jsou téměř nedostupné.

reagovat nerglova 13.8.2014 10:31  79%    +  -

Máte někdo zkušenost s ultrazvukovou čističkou na brýle? Říkám si, že bychom ji mohli u nás využít při takovém počtu brýlí.... Děkuji za případné zkušenosti.

reagovat nerglova 13.8.2014 10:29  79%    +  -

Tak já s brýlema po internetu zkušenost mám.
Syn, manžel a maminka a vše super!!! Brýle do týdne přišly. Cena i kvalita super. Hlavně u syna jsme to vyzkoušeli - internet vs bryle domu!!
Internet - obroučky 4 rok a jsou ještě použitelné - nosí je denně celý den a v práci se i dost zašpiní. Prostě dostávaj "záhul". Cena 900. Druhé brýle optika přes 3000 a ani ne po roce vypadlo sklo a pak znova. Takže nedám dopustit na Brýle domu.
Mladší syn si vyhlédl brýle v optice, tak jsem couvla a šli jsme tam. Pokud jsme vybírali, tak to bylo ťuťu ňuňu. Byla jsem strašně spokojená. A když jsme přišli brýle vyzvednout, tak nám je flákla na stůl a nashledanou. Já povídám synovi, dej si je na hlavu a vyzkoušej si je. Prodavačka byla už vzadu za plentou, tak se znechuceně vrátila. No tenkrát mě pěkně vytočila.
Dneska jdeme na oční. Manžel i oba synové. Pak bude třeba udělat troje brýle. Včera jsme šli okolo Grand optical a viděla jsem tam slušné ceny za brýle - už od 750,- Kč, tak se tam zajdeme podívat.
Ale upřímně se přiznám, že kdybych na ně náhodou včera nenarazila, tak jsem objednala na internetu.

reagovat Elišák 31.7.2014 17:15  1%    +  -

Dobrý den obrýlenci !
Já si kupovala brýle v Praze v Eiffel optic. Reklamaci po roce nošení mi neuznali, že prý jsem se k brýlím nechovala pěkně. Naštvalo mne to, protože jsem je chovala jak v peřinkách. Z pusy med, v srdci jed a za 4 043 Kč. V Optic do domu jsem si objednala dvoje za 3 500 a pěkné. Tak jsem zvědavá.
Eliška

reagovat frutelka 28.4.2013 14:02  5%    +  -

No popravdě nemám žádnou zkušenost s nákupem brýlí po internetu a docela bych se toho bála.Já si jenou za čas zajdu do optiky Joy, tam si nechám změřit zrak a vyberu nějaký slušivý brýlky, ale vážně jen občas, takže by se asi ani nákup přes web nevyplatil.

reagovat Lainy 29.3.2012 0:34  5%    +  -

Ahoj, chtěla bych také přispět a uvést tip na levnejší brýle z internetu než jsou právě zmíněné, jedná se o bryle-obroucky.eu Právě tím, že jsou z internetu, neplatí člověk tolik, co v kamenném obchodě.. O vyzkoušení ani tak nejde, pokud už brýle máš a víš jaký tvar Ti sedí, nebo můžeš v obchodě narazit na stejné, co jsou na internetu levnější :-)

reagovat Optikdodomu 27.1.2012 16:24  5%    +  -

Dobrý den ,plně souhlasím s větou,že nejste tak bohatá,abyste si kupovala levné věci-brýle.Smozřejmě je dobré v optice sledovat módní trendy a každý optik vám velice rád poradí,jaká obruba Vám sluší a jaké vhodné čočky(skla) do nich usadit,tak aby Vám vyhovovala.
V dnešní době si myslím ,že se dají sehnal slušivé brýle za rozumnou cenu.janky:

reagovat Ketushka 12.9.2011 15:30  10%    +  -

Mata69: Joo, ani jsem nedoufala, že u nás nějaká taková optika je. Jinač co mi odepsali tak od 1000,-- za jedno sklíčko. A ta levná je nějaká speciální, kde se dělají i oční protézy - je to přímo v nemocnici. Bylo by super, kdyby tam měli i levné obruby, to už by pak nebylo, co řešit. Jen mi zbývá najít nějakého pořádného očního doktora. S tím, kde jsem chodila doteď, nejsem vůbec spokojená...

reagovat Mata69 12.9.2011 13:28  100%    +  -

Ketushka: no vždyť to píšu, že myslím, že dávám za skla vytenčená, antireflex tak do tisícovky za obě...
No vidíš, nakonec ještě pořídíš.

reagovat tinule70 9.9.2011 19:57  1%    +  -

Já osobně mám velmi dobré zkušenosti s Bryle-domů, mám od nich již 4 brýle a všechny super. Objednala jsem dokonce i mamce a všechny sedly perfektne. Ale je to vždycky o štěstí:-)

reagovat Ketushka 9.9.2011 12:23  10%    +  -

Tak některé optiky to opravdu dělají a nemají s tím problém.

A ztenčené s antireflexem v jedné optice stojí 900,-- za pár! Pěknááá cena!

reagovat Ketushka 8.9.2011 17:36  10%    +  -

Mata69: Tak ve Fokusu to nedělají
...Jsem poslala dotaz.

reagovat Mata69 8.9.2011 13:21  100%    +  -

Ketushka: to už mě napadlo taky, jak prodávají takové ty brýle na čtení za stovku, některé mají fakt pěkné obruby, jeslti by do toho v optice dali jen skla. Těžko říci, ale asi by z toho odvaz nebyli a záleží taky jestli v těch levných obrubách nejsou ta skla nějak přilepená.

reagovat Ketushka 8.9.2011 12:48  10%    +  -

A holky, nezkoušela jste náhodou některá výměnu skel do brýlí, které prodávají normálně v obchodech? U nás v Globusu mají super výběr těch obrub - cca. za stovku...Myslíte, že je to rapidní rozdíl v kvalitě? - Obroučky z optiky vs. z obchodu? Kupovala bych určitě plastové...

reagovat Mata69 7.9.2011 18:19  100%    +  -

Ketushka: Focus nebo Grand Optical (teď nevím který) - jde na něj v TV reklama, že mají nějakou akci. Zkus to.
Já chodím do optiky k soukromnici, má několik prodejen a jsem spokojená.

reagovat HanaR 7.9.2011 14:03  70%    +  -

Ketushka: Tak pak dej vědět

reagovat Ketushka 7.9.2011 13:54  9%    +  -

HanaR: To by mě zajímalo, jak je to v Ostravě.
No, já si dala hranici tak těch 2500,-- Kč (skla i obruby), tak jsem zvědavá, jestli najdu.
A zjistila jsem, že ty skla by měli být levnější, než jak jsem platila minule, protože jsem to dávala do vrtaných a do těch je to prý znatelně dražší - aspoň jsem se to tak dočetla.
Tak nejdříve asi obejdu optiky a pokud nenajdu za rozumnou cenu, tak prubnu ten internet.

reagovat HanaR 7.9.2011 13:48  70%    +  -

Ketushka: jj, měla jsem to tak 2x Byla jsem vždy v OC Smíchov.

reagovat Ketushka 7.9.2011 13:43  9%    +  -

HanaR: Ty brýle jsou u nich tak rychle hotové?

reagovat HanaR 7.9.2011 12:59  70%    +  -

Ketushka: Já mám brýle na čtení a kupovala jsem si je 2x po cca 2 letech. Byla jsem v Grand Optical, jelikož jsem si zrak nechala změřit u nich - 1.nechtěla jsem vysedět x hodin na očním a za 2. brýle jsme si vyzvedávala za cca 1hod. Zrovna se tam někdy chystám.

reagovat Ketushka 7.9.2011 12:46  9%    +  -

Já jsem vždycky kupovala tak co 2 roky, ale teďka cítím, že se mi to už zase zhoršilo, takže už po roce bych zase potřebovala nové. A jelikož mám už jednou zlomené a zpravované obroučky, tak bych potřebovala nové. Ale strašně to leze do peněz...

A čemu dávate přednost? - Velkým známým optikám - např. Grand Optical, Focus apod.? Anebo raději malí soukromníci?

reagovat Mata69 6.9.2011 14:24  100%    +  -

Kupuju si nové brýle jednou za dva-max. tři roky. Chvíli mi trvá než si na nové zvyknu, jsem na tohle hrozná. Ale vždy si určím kolik do nich vrazím, podle momentální fin. situace. Počítám s tím, že pod tři tísíce to ale nebude, no beru to tak jak to je - brýle mám na nose celý den, jezdím hodně autem, musí být perfektní a bez chybičky. Nekupuju je tak často, tak se na to ty peníze najít musí.

reagovat Mata69 6.9.2011 14:18  100%    +  -

Ketushka: mám 5 dioptrií na obě oči, skla si beru výhradně odlehčená, s antireflexní vrstvou a stojí mě tuším 450,- jedno sklo...bych se musela mrknout doma na papír
Ale myslím, že ty poslední brýle byly právě tisícovka za skla, a asi dva a půl za rámečky. Rámečky, který se mi líbily byly celkem v dobré cenové relaci - to potěší.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zkušenosti s Bryle-domu.cz
Diskusi založil(a): Ketushka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?