♥ Cti bližního svého.


   Každý člověk, i ten nejchudší, má na této zemi své nezastupitelné místo.
   Vždy se totiž bude muset někdo potýkat s prací, která není čistá a která nevoní. Vždy totiž budou mezi námi lidé chudí, lidé bez práce i lidé bez domova, vždy budou mezi námi i lidé mentálně, či tělesně postižení, kuřáci, alkoholici či feťáci.
   A tak, jako jsou v našem těle nezastupitelně důležitá střeva a jiné nechutné orgány tak jako si zaslouží naši péči, stejně tak si zaslouží za svůj těžký životní úděl úctu i ten nejposlednější a nejchudší z nás.
   Úctu si totiž zaslouží i vesmír, i celá naše planeta, veškerá příroda, fauna i flóra, úctu si zaslouží veškeré dílo Boží.
   Úctu si zaslouží i veškeré dílo rukou člověka, pokud to není dílo sloužící nenávisti a zkáze.

   Umíme vůbec zacházet s úctou?

~ ♣ ~27.9.2011

Diskusi založil(a) 27.9.2011 helza

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ♥ Cti bližního svého.
Diskusi založil(a): helza
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?