Vibrostation

Vaše zkušenosti?
29.9.2011

Diskusi založil(a) 29.9.2011 Moruša

reagovat neznámá 25.6.2013 23:06  1%    +  -

když je tak dobrý proč ho prodáváte?

reagovat 92sasa 25.1.2012 12:24  5%    +  -

Prodám vibrogym Insportline Lotos 3D
červené barvy, koupený v srpnu 2011, v záruce, málo používaný, PC 7600kč. Nutný odvoz z Ostravy, kdykoli během dne. Přidám posilovač prsních svalů zdarma. Na mailu jsem stále. Už ho nevyužiji.

reagovat 92sasa 1.10.2011 17:51  7%    +  -

Jen ty nejlepší.. Po cca 2 měsících, kdy jsem chodila 3x týdně, se mi zpevnily všechny svaly a nedám na tohle cvičení dopustit..

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vibrostation
Diskusi založil(a): Moruša
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte