Poradí mi někdo co je třeba ke změně vlastníka nemovitosti na katastru?

je tu někdo kdo se vyzná?
28.12.2011

Diskusi založil(a) 28.12.2011 pešimi

reagovat pešimi 29.12.2011 8:56  69%    +  -

Koulidlo: jo, dekuju, moc. spojila jsem se s pravnickou na katastru. to je same behani, porad, uz aby byl klid

reagovat Koulidlo 28.12.2011 23:37  100%    +  -

pešimi: POkud byt aktuálně nekupuješ, myslím, že není třeba přikládat k vypořádání sjm kupní smlouvu na byt, ta tam musí být přiložená z doby, kdy jste byt kupovali - pokud tedy to máte vložené na katastru.
Ostatní doklady dokládáš v originále nebo v ověřené kopii, jak napsala zuza26. V každém případě pamatuj na to, že Ti musí doma zůstat od všech dokumentů (dohod, smluv atd.) jeden originál!!

reagovat zuza26 28.12.2011 13:20  100%    +  -

pešimi: dala bych dokumenty k rozvodu v ověř. kopii, dohodu o vypořádání (počet účastníků plus 2 pro KAN), alespoň jedno vyhotovení musí mít úředně ověřené podpisy.
K tomu sepsat návrh na povolení vkladu - podpisy se neověřují, kolek (nově od ledna 1.000,-)

reagovat pešimi 28.12.2011 12:40  70%    +  -

jedna se o to, ze jsme byt koupili jako sjm, vdohode o rozvodu stalo, ze byt je vyporadani sjm a a po zaniku sjm se stanu vylucnyM vlastnikem nemovitopsti. takze ted pujdu na katastr a budu zadat o prepis jen na mne.

takze kupni smlouvu na nas dva
pak papiry dohoda o vyporadani sjm
pak rozsudek od soudu o rozvodu
pak co jeste? co bude podpisy overene a co ne?
kolik ceho? prostuduju ty odkazy, dekuju

reagovat bohemi 28.12.2011 11:05  11%    +  -

Návrh na vklad. Vzor se stáhne na www.cuzk.cz

Nabývací titul, tedy smlouva nebo dokument (kupní smlouva, darovací, rozhodnutí o dědictví ap.), na jejímž základě se vlastnictví mění. Myslím, že pro každou dotčenou stranu jedna kopie plus 2 kopie pro KU.

Kolek.

Všechno je to popsáno na http://www.cuzk.cz/ v sekci Formuláře.

reagovat zuza26 28.12.2011 10:58  100%    +  -

jedná se o jakou změnu? Z důvodu prodeje? Dědictví?

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poradí mi někdo co je třeba ke změně vlastníka nemovitosti na katastru?
Diskusi založil(a): pešimi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?