Rodíme 2012

Pro všechny maminky, které porodily, nebo porodí v tomto roce.
1.3.2012

Diskusi založil(a) 1.3.2012 Modesty

reagovat Modesty 9.11.2012 19:15  37%    +  -

kartstix: Kamarádka měla v mlíčku nějaké hormony, taky jí to malá nechtěla. Já u prvního kojo v poho, teď dva záněty, ale naštěstí jsem měla odsávačku dobrou a vytrvala, sice jsem kojila měsíc se zatnutýma zubama a slzama v očích, ale zvládla jsem to. Jsem zvědavá jak dlouho budeme kojit, první se odstavil sám. Luky vypadá spíš na mlíčkového, moc nechce příkrmy. Teď už jsou ty mlíčka tak kvalitní, že miminko dostane všechno co potřebuje i z UM, to je super. Tak se držte.

reagovat kartstix 8.11.2012 11:19  36%    +  -

Modesty: já mela moc vodovvé mlíko a nechtel ho my přikrmujem a je to jedllík pekne papa má to moooc rád

reagovat Modesty 7.11.2012 20:06  37%    +  -

tornado: Já měla s prvním mazec, druhý je zlatíčko, ani mi to nepříjde. Ale bohužel nemůže starší do školky, bo byl furt nemocný a já s mimčem pak taky. Starší do týdne ok a my s miminkem dva týdny na hromadě no děs. Takže je mám doma oba a naštěstí je Lukášek spáč, tak to jde, hodinku a půl vzhůru a zase na hodinku a půl do postýlky a takhle celý den, v noci bomba, vstávám 2x a spí do desíti. Krom pár dní, kdy lezly zoubky, to bylo blbé. Pořád nemůžu uvěřit, že mám spací dítě. Martínek ten mi do dvou a půl roku nespal v noci několik hodin a já s ním chodila, aby se manžel vyspal do práce. Tak jsem se toho děsila.
Jen ten starší je teď tak od čtyř torpédo. Do tří let sluníčko, pak taky v pohodě, ale už začal vymýšlet, divočitno a teď fakt mazec. a dlube do Lukáška, furt ho musím hlídat, aby mu něco nevyvedl.

reagovat Modesty 7.11.2012 20:02  37%    +  -

kartstix: Ahoj a cos měla s mlíkem? Držím palce s příkrmama. My máme 8 měsíců a konečně se teda malý rozjedl. Já dokrmuju až od půl roku, kojím stále a je mlíčkový. Ten starší byl drobek a asi proto krásně papal, aby dohnal co je potřeba. Tenhle je macík a s jídlem tomu moc nedá. Příjde mi, že podle nálady. Ale pár lžiček a´t už kaše, nebo zeleninky, nebo ovoce.

reagovat kartstix 31.10.2012 15:56  30%    +  -

my máme za sebou první očkování přežily jsme bez teplot a vážíme 6370gr a od dvou mesícu už je na um mléku nemela sem dobré mléko a ted začínáme s příkrmy tak je to sranda

reagovat tornado 26.10.2012 23:45  26%    +  -

vůbec nestíhám dvě děti jsou záhul a teď mám starší nemocnou a dneska začala kašlat a chrčet malá tak tu bude veselo :(

reagovat tornado 26.10.2012 23:45  26%    +  -

kartstix: jéé gratulujeme :)

reagovat kartstix 18.6.2012 19:42  44%    +  -

tornado: gratuluji mooooooc

reagovat kartstix 18.6.2012 19:42  44%    +  -

ahojky taky zdravím dne 13.6.2012 v 19:47 se nám narodil syn Gabriel 3130gr a 50cm . včera nás pustily dmu tak si užíváme už doma s tatkou narodil se ve 37+4
mě praskla v 2:30ráno a porod začal kolem třetí odpoledne taky sme troškku žlutoučký tak sluníme

reagovat Modesty 13.6.2012 13:27  31%    +  -

tornado: Krásná zpráva. Tak přejeme malé do života jen to nejlepší, ať je krásná, chytrá a hlavně zdravá a šťastná. Tobě hodně sil a hlavně pohodu.
Mělas to teda rychlovku, ještě že jste stihli dojet.

reagovat tornado 13.6.2012 9:25  23%    +  -

ahojky zdravím tak 26.5. se nám narodila Daniela 3190g a 48cm :) malá se má čile k světu jen pořád zápasíme se žloutenkou narodila se 38+2tt :) a to jsem v pátek byla na monitoru a nic se nechystá buďte v klidu a ještě ten den před půlnocí mi rupla voda a v půl třetí byla malá na světě

reagovat kartstix 1.6.2012 19:43  30%    +  -

Modesty: děkuji doufám že týden aspon ještě vydrží pak klidne muže ven

reagovat Modesty 1.6.2012 9:49  23%    +  -

kartstix: Ahoj, držím palce. Můj první synek se narodil v 37+3tt a měl 2650g a 48 cm. Teď je vyšší než většina vrstevníků a to já mám 164 a manža 174cm, žádní dlouháni. Ten druhý se narodil v 38tt a podstatný rozdíl 3,5kg a 51cm. Tak se držte.

reagovat kartstix 31.5.2012 17:47  34%    +  -

ahojky holky od pátku sem byla v nemnocnici začal me kontrakce tak me to musel potlačovat dnes sem byla propuštěna domu tak snad u me prcek aspon týden ještě vydrží .už máme 2800gr

reagovat tornado 14.5.2012 14:32  30%    +  -

1.monitor zdárně za mnou ..nic se nechystá tak si musím ještě chvilinku počkat...zato jsem se tam srazila se sestřenčinou dcerou která taky čeká mimčo no dost mě to pobavilo....jsem si připadala jak stará vykopávka

reagovat tornado 6.5.2012 14:24  28%    +  -

Modesty: jejda hlavně at jste brzy fit ..

reagovat kartstix 4.5.2012 17:10  51%    +  -

Modesty: jejda to máte teda veselo tak přeji brzké uzdravení .švagrová to taky mela a pomáhal jí na to studenej obklad .

reagovat Modesty 4.5.2012 16:47  35%    +  -

Tak jsem holky skončila na antibiotikách i já, mám zánět prsa, asi mi ho z pusinky věnoval do prsa Lukášek. Nezatvrdlo mi mlíko. Takže má chudáček atb nejen on, ale ještě i z mlíčka další dávku. Snad to u mně zabere, nebo ta bolest je šílená a teploty, hnus. Ještě, žč moje maamka šla do důchodu a může mi pomoct, je zlatá.

reagovat tornado 3.5.2012 23:22  27%    +  -

Modesty: šílený ale řádí to všude ..hlavně pevné nervy a ať je malému brzo dobře

reagovat tornado 3.5.2012 23:20  27%    +  -

kartstix: jééé to je kousek :) hlavně že jste oba v pořádku

reagovat kartstix 2.5.2012 19:31  42%    +  -

Modesty: teda to je hrozný ale něco řadí u nás odpadla mamka a tata už podruhé já s ezatím držím ale i švagrová byla nemocná a neteřinka 8mesíční taky angína .je to hrozný kor když je vedro

tak přeji at ste brzo v pořádku a at to malej snáší co možná nejlépe

reagovat Modesty 2.5.2012 17:59  32%    +  -

Tak holky, Lukášek nemá ještě ani dva měsíce a už má antibiotika. Ráno šíleně zahleněný, kašlal a dusil se tím, tak jsme jeli k dr a má zánět nosohltanu s náběhem na angínu. Dostali jsme klacid, fanistil a rektodelt, kdyby se dusil a volat záchranku. TAk to teď budou hnusné noci. To jsme si zažili s Marťou, ale až byl mnohem větší a bylo to šílené ty záchvaty, kdy se dusil.

reagovat kartstix 2.5.2012 14:04  40%    +  -

tornado: tak me pan doktor předepsal nejaký sáčky s hořčíkem a at piju tu vodu tak uvidím co bude lepší .jinak máme už1990gramu

reagovat tornado 29.4.2012 14:14  25%    +  -

kartstix:to chce hořčík...mě stačí koupit si lahev magnesie a vypít ji a mám po křečích ....jinak ti dr předepíše tabletky

reagovat tornado 29.4.2012 14:12  25%    +  -

Modesty: ať jste brzo zdraví

reagovat kartstix 29.4.2012 13:16  38%    +  -

pěkný den přeji začínají mě otejkat nohy a berou ěm pěkný křeče do lejtek budu si o tom muset promluvit s dr.je to dosti bolestivé.ve středu na ontrolu a na ultrazvuk naposled uvidím klučíka našeho an ultrazvuku

reagovat terka02 29.4.2012 13:11  5%    +  -

-- Vyhrát může opravdu každý!automaticky od nás obržíte dárek - masku na spaní.
KLIKNĚTE ZDE

reagovat Modesty 29.4.2012 11:04  31%    +  -

tornado:

reagovat tornado 29.4.2012 10:29  25%    +  -

kontrola u Dr. dopadla dobře...11.5. jdu na monitor (můj první :) s Kájou jsem ho nestihla) břicho občas tvrdne tak popíjím magnesii alespoň mě nechytaj křeče do nohou večer ......

reagovat Modesty 27.4.2012 9:09  31%    +  -

Tak my jsme přišli o první fotečku ze školky. Marťa už včera měl ráno malinko rýmu, ale šel, byl bez teplotky. Včera večer 38 a už moc blbě spal v noci, ráno sice bez teploty, ale rýmu jako trám a kašlal - v noci suchý štěkavý, teď už odkašlává. Tak snad to bude brzo za náma. Lukášek měl ráno ucpaný nosík, tak snad to taky nechytil, dvouměsíční miminko s rýmou asi nebude žádná sranda. Teď spinká, tak uvidím až se vzbudí.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :841: Rodíme 2012
Diskusi založil(a): Modesty
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?