Obesimed forte

Nový přípravek na podporu hubnutí,pokud jste vyzkoušeli,napište....
9.3.2012

Diskusi založil(a) 9.3.2012 rendula

reagovat Toomáš 17.3.2012 1:45  7%    +  -

Návody jak vydělávat na internetu hned několika způsoby!Garantujeme jisté výdělky i nezkušeným uživatelům!Přesvědčte se sami a začnete vydělávat již dnes!
www.vydelavame-online.cz

reagovat JoGinger 12.3.2012 19:10  18%    +  -

Adél,holčičky: No, jsou i hovádka, která si dokážou rozjíst ten fyziologický objem na 6 litrů. Z toho potom pramení neustálý pocit hladu. Dnes zrovna jsem byla na pohovoru, sháněli nutričního terapeuta a zase se z toho vyklubal prodejce jakýchsi doplňků. Už jsem z toho otrávená, lidi než by jedly pořádně a trochu se hýbaly tak jsou schopný utratit peníze za cokoliv zázračného. Bože, kdyby to fungovalo, tak jsme můžem všichni sníst co chcem a jsme všichni štíhlí

reagovat rendula 12.3.2012 11:02  50%    +  -

Durga: dnes jdu podruhé na tento kurzík!!!! a od zítřka začínám chodit na h.e.a.t. 2x týdně a to by bylo,abych nezhubla!!!
jídelníček už jsem také upravila,takže jde jen o to,vydržet a nevzdát to!!!

reagovat Durga 12.3.2012 10:26  55%    +  -

Děvčata, pokud máte možnost, rozhlédněte se po okolí, jestli tam nenajdete kurzy STOB. Kurz trvá 3 měsíce, zhubla jsem na něm 9 kilo. Jde o to, že jste v kolektivu, každý týden se vážíte před ostatními, přitom se naučíte si ten jídelniček udělat samy. A užili jsme si spoustu legrace. Jde o to, že tu chybějící vůli trochu nahradí ten blbý pocti, dkyž zjistíte, že jste přibraly. Navíc dostanete hodně materiálů. Součástí kurzu je i cvičení.

reagovat rendula 12.3.2012 7:49  50%    +  -

Alma..: já právě mám nejvyšší čas se svou obří váhou něco udělat,zatím jsem ještě doma,ale od září nastoupí naše mladší do školky a já snad někam do práce,a kdo ví,jak to potom všechno bude,takže musím ještě i využít toho,že jsem doma a mám na všechno dost času....

reagovat Alma.. 12.3.2012 5:22  100%    +  -

Adél,holčičky: Holka, při tom, jakou mám debilní a chaotickou práci - nezastavím se je pojem pravidelného jídla a dlouhého žvýkání sci-fi!!

reagovat Alma.. 12.3.2012 5:20  100%    +  -

rendula: jo táák a já myslela, že je to tvoje běžná snídaně těch pět rohlíků
Hele, tak to zatím ber a potom vysad - třeba na pár dní a hele, uvidíš, jestli sis zvyknula na menší porce a nebo jestli budeš mít ještě hlad na víc jídla

reagovat Alma.. 12.3.2012 5:18  100%    +  -

Adél,holčičky: To zní všechno dobře jo, ale když děláš v kuchyni, ono je to dost těžko proveditelný, chápeš. Hoodně málokdo by to dokázal a kor u nás, kde jsou samé ňamky. Tak cpu se a necpu, jako pět rohlíků bych nesnědla jak tady někdo psal ani kdybych se rozpulila tak dva a mám dost, k obědu snim bud polívku a nebo hlavní jídlo - oboje nedám a já nejsem vubec polívková.
No jo no, hold se musím smířit s tím, že je tam hodně svodů a budto se udržim nebo ne a já myslim, že ne

reagovat Adél,holčičky 11.3.2012 22:12  45%    +  -

Alma..: Hele pojem "scvrknout žaludek" je blbost. Žaludek má ráno po probuzení 50 ml, a má fyziologicky schopnost roztáhnout se na 1500 ml. Scvrknout ho nelze - spíš se můžeš naučit nejíst tak velký porce. je to i hodně psychologický, hodně pomáhá jíst pomalu a hodně kousat, aby ti stoupla hladina inzulínu už během jídla

reagovat rendula 11.3.2012 21:47  50%    +  -

Tokamak: beru to třetí den,určitě to nemám v plánu brát dlouhodobě,a chtěla bych snižovat sama,teď beru jak se má,3x denně,později uberu na 2x denně a budu si to brát jen večer,to mám největší chutě a hlady...
a pak už holt sama

reagovat Tokamak 11.3.2012 20:58  22%    +  -

rendula: jsem taky měla problém kdysi s přejídáním, pomohlo mi držet se přesně jídelníčku vypracovaného na míru.. a po týdnu.. nádhera.. byla jsem absolutně v pohodě.. :)

Já neříkám, že to někomu cpeš, je fajn, že se chceš o pozitivní zkušenost podělit :) ale problém vidím v tom, že je asi blbost to užívat dlouhodoběji, za prvé to vyhání koruny z kapsy a člověk by si asi na to neměl zvykat :-/ Přemýšlela jsi, co dál.., jestli to zkusíš někdy vysadit a pak se uvidí, jak na tom budeš a tak? :-)

reagovat rendula 11.3.2012 20:42  50%    +  -

Hellen: neříkám,že denně jsem snědla 5 rohlíků k snídani,to ne,ale když jsme třeba byli na dovolené a snídaně se hezky protáhla,tak jsem jich fakt 5 snědla,ale normálně 5 rohlíků nejím.....

reagovat rendula 11.3.2012 20:40  50%    +  -

holky samozřejmě i vlákninu jsem zkoušela,ale ta mě teda nepomohla

ještě jednou zdůrazňuju,že nikomu obesimed nenutím,spíš mě zajímaly názory těch,co ho vyzkoušely...

reagovat Tokamak 11.3.2012 18:49  22%    +  -

mám názor jako Hellen.. stačilo by koupit obyčejnou vlákninu za pár kaček.. je to na stejném principu.. :)

dost známý je Unilakt.. je to snad český výrobek.. ale musí se jíst dost tablet a hodně najednou.. to je sadárna.. já mám doma rozpustnou vlákninu a docela mi to vyhovuje.. i finančně je to legrácka

a s tou rozežraností.. to je jen to, že neumíš správně jíst.. zkus opravdu jíst hodněkrát denně menší porce, aby se ti stáhnul žaludek a neměla jsi hlad :)

reagovat rek11 11.3.2012 17:06  52%    +  -

rendula: mno to je rpave to,az vysadis rozezrana nebudes? to vis ze obcas ujedu,ale hlidat s emusim,mam nemocnou stitku,strasne rychle pribiram a blbe s emi to hubne....

reagovat Hellen 11.3.2012 16:57  5%    +  -

rendula: Na snídani 5 rohlíků? To není možné. To nedá ani můj dvoumetrový manžel.

Jinak složení Obesimedu je celkem prosté. Myslím, že kdybys místo něj koupila v lékárně kvalitní vlákninu a to ještě za pár peněz, tak ti udělá úplně stejnou službu za minimální cenu. V návodu stojí, že každou kapsli Obesimedu máš před jídlem zapít 350-500 ml vody. Ono i bez té tabletky by ti půl litru vody tak zapláclo žaludek, že fakt sníš jen jeden rohlík. Takže si nejsem úplně jistá, v čem je to kouzlo. Já osobně si myslím, že užívání vlákniny by splnilo stejný účel

reagovat Alma.. 11.3.2012 15:32  100%    +  -

rendula: No, mě si to šlo říct a dodržet dokud jsem neněla práci jakou mám. Fakt to jde díky mojí práci blbě - blbá kuchyně!!! Když v ní jsi skoro devět hodin denně, prostě žereš, to je jídla, to prostě nejde si říct, že nebudu žrát!! Taky bych to chtěla zkusit jako takovou tu berličku aby se mi srazil žaludek

reagovat rendula 11.3.2012 13:17  51%    +  -

rek11: dobře,ale když jsem lidově řečeno momentálně rozežraná,tak mě to prostě nejde ze dne na den si říct-tak a dneska si dám polovinu,jestli tobě jo,tak jsi dobrá...

reagovat rendula 11.3.2012 13:15  51%    +  -

Alma..: nojo,bohužel,když byly dobrý a čerstvý,nebyl problém,strašný ,já vím....

reagovat Alma.. 11.3.2012 12:50  100%    +  -

rendula: no proboha, ke snídani 5 rohlíků? Tak to bych teda nedala a to si myslím jak žeru
Já vím, že to nikomu nenutíš, jsem ráda za takovou nějakou info, já bych to brala spíš jako berličku do začátku - svrkne se mi žaludek a potom si to jen držet

reagovat Alma.. 11.3.2012 12:48  100%    +  -

rek11: No, víš já mám problém s tím nejíst v práci - dělám v kuchyni a to je prostě masakr. vidíš to, uzobneš, potom zase tamto, dělám dětem svačinky dvakrát denně, ono je to všechno dobré, musím ochutnat, než to dám dětem a je to kolotoč - prostě žeru no
Tak bych možná tohleto zkusila, kdyby mi to jakoby udělalo plnej žaludek, tak do začátku než se scvrkne, bych to mohla zkusit - jedno balení si koupit a viděla bych

reagovat Alma.. 11.3.2012 12:43  100%    +  -

SuKa: tohleto je přesně muj problém - ubrat si ten žvanec, ukočírovat ty chutě. Ono by to i šlo ,ale jako omezuj se, když děláš v kuchyni - to jsou normálně muka, tak jestli by mi tohleto pomohlo aspon do začátku, že by se mi scvrknul žaludek a já se přestala přežírat, tak bych byla spokojená. V práci mám šílenýho pohybu, fakt se nezastavim, takže o dalším chození na jakýkoliv cvičení nechci ani slyšet - přijdu domu fakt utahaná, jsem ráda, že si udělám domácnost a večer padám za vlast do pelechu
Kilo ubytek týdně je super, to je takový ideál bych řekla

reagovat SuKa 11.3.2012 11:30  5%    +  -

Ahoj holky,já jsem na Obesimedu 5. týden a je to pecka.Měla jsem problém ukočírovat svůj hlad a chutě,ale OF mi s tím výrazně pomohl.Není to nejlevnější,já ho teda kupuji v lákárně v Hradci Kr.za 629 Kč a ale troufám si říct,že ty peníze ušetřím zase na jídle.Opravdu jsem na třetinových porcích,jaké jsem byla schopná do sebe dostat předtím.Mám váhový úbytek kilo na týden,zatím držím toto tempo,snad to vydrží.A je to hlavně bez trápení,hladovění...

reagovat rek11 11.3.2012 9:51  52%    +  -

rendula: jako upřímě,mě zafungovalo se nepřežírat je to levnější a ještě ušetříš na nesežranem jidle.....co bude az to vysadíš? musíš to zmenit v kebuli ne tim,ze do sebe nacpes prasky.....i kdyby zabraly,tak co pak?

reagovat rendula 11.3.2012 9:40  51%    +  -

rek11: ale však já to nikomu nenutím,jen jsem chtěla vědět,jestli i jiným to funguje...

reagovat rendula 11.3.2012 9:02  51%    +  -

mrkla jsem na tu lékárnu a koukám,že už podražili,už stojí 390kč,ale furt lepší než 750 jako jsem dala já v lékárně....

holky,já to nikomu nenutím,jen že jsem taky vyzkoušela kde co,ale tohle mě fakt pomáhá,tak jsem chtěla vědět,jestli ještě někomu to tak bezva funguje a pomáhá....

reagovat rek11 11.3.2012 9:02  52%    +  -

rendula: mno v jednom baleni 42 kapsli- za skoro 400- minimalni davka je trikrat denne....ja bych to za to nedala

reagovat rendula 11.3.2012 8:56  51%    +  -

Alma..: ahoj,objevila jsem to na www.24-lekarna.cz za dobrý peníze a bere se to 3x denně půl hodiny až hodinu před jídlem.
Mě to tedy zabírá parádně,po spolknutí a zapití se fakt do hodiny cítím tak plná,že když se cpu jakoby přes rámec nasycenosti,tlačí mě žaludek,což se mě nestává teda,jsem-nebo byla jsem- zvyklá na maxi porce,k snídani 5 rohlíků nebyl problém,teď sním jeden a mám dost.....

reagovat rek11 10.3.2012 19:19  53%    +  -

Alma..: nene tohle je na hubnuti teda puvodne, ale vetsina leku na hubnuti totiz honi metabolismus a jak jsem to kdysi zkousela,tak jsem na to narazila. sice sjem nezhubla,ale nakopne me to na stitku beru normalne hormony,ty me udrzuji pri zivote

reagovat Alma.. 10.3.2012 18:15  100%    +  -

rek11: A co je to za preparát co tě nabuzuje? já jsem denno denně z práce zdechlá že je to hrozný, až nenormální. to by mě bodlo něco co mě nakopne, ale to je asi něco spešl na štítku co bereš vid, to asi nekoupim

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Obesimed forte
Diskusi založil(a): rendula
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety -> Dietní přípravky
Přečtěte si
Lunární kalendář: Nepřejídejte se Jarní kabátky a bundy ? vybrali jsme pro vás ty nejstylovější modely! Britská královna Alžběta II. na Velikonoční pondělí oslavila 88. narozeniny Plněná vejce - ideální zpracování vařených vajíček Jana (35): Do příchodu dětí jsme byli dokonalý pár. Teď jsme na rozchod Lunární kalendář: Navštivte přátele Jednodenní půsty pomáhají udržet hmotnost i zdraví Simona Krainová: Do postele chce modelku každý, ale do života ne Američanka zapomněla dvouměsíční dceru na kapotě, sedla do auta a odjela domů Síla mlčení. Kdy je dobré držet pusu a jak mlčením vítězit?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.