Je na čase říct dost a ukázat světu, že zhubnout opravdu jde

Nikdy jsem netrpěla nadváhou,ale pak přišly děti a po nich šla kila nezadržitelně nahoru. Už 5 let se těch přibraných kil navíc snažím zbavit, ale marně. Dokonce jsem se přihlásila do pořadu JSTE TO CO JÍTE, ale bohužel jsem se nemohla dostavit na konkurz. Proto jsem se rozhodla založit tuhle diskusi a doufám, že se najdou další, kteří mají stejný problém jako já a pustí se do toho semnou. Věřím, že když se nás tu sejde víc dokážeme se lépe motivovat a navzájem si poradit . A věřím, že se výsledky dostaví velmi rychle. Takže na závěr: Těším se na spolupráci s vámi, kdo se ke mě přidáte, a doufám, že to konečně dokážeme.
15.3.2012

Diskusi založil(a) 15.3.2012 Tinar

reagovat Merylas 11.6.2012 18:58  100%    +  -

Tonda-fat: Já osobně se o to nezajímám. Zhubnout jde báječně bez různých přípravků které stojí mraky peněz s nejistým výsledkem. Za ušetřené peníze si koupím třeba nějaké dražší a kvalitnější potraviny nebo něco pro radost.Ono by měl každý použít spíš selský rozum, než peníze. Pokud někdo nezmění životní styl, nepřizpůsobí jídelníček a nezačne se hýbat, tak by si neměl myslet, že mu pomůžou nějaké pilulky nebo čaje. Je to tahání peněz z lidí a bohužel, vždy se najde někdo, kdo se "chytne".

reagovat Tonda-fat 11.6.2012 14:04  5%    +  -

Dobrý den
Zajímá mě jestli někdo tu na foru neví nějaké info o přípravku na hubnutí Weight Loos.
Diky za odpovědi

reagovat scherka 10.5.2012 10:44  5%    +  -

odkaz
http://zdravi.dama.cz/clanek.php?id=19006

reagovat scherka 10.5.2012 10:43  5%    +  -

Zajímavý článek tady na dámě k našemu tématu, ale v podstatě nic nového: Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla

reagovat alka33 6.5.2012 13:24  6%    +  -

Jestli můžu ještě ke STOBu:
První kurz jsem absolvovala v Praze (dojížděla jsem), přímo u dr. Málkové + měly jsme supr ženskou na cvičení a supr psycholožku (která měla problémy s váhou také a tak věděla, o čem mluví), tenhle kurz byl fakt dobrej! Na každou lekci jsme se fakt těšily a výsledek podle toho vypadal
Když jsem se zapsala do druhého (po nějaké době), tak nás kurzem "prováděla" psycholožka vážící cca 50kg i s postelí a tak nám jen recitovala, co si kde přečetla... a to bylo v háji, to bylo k ničemu.
Takže pokud kurz - podívejte se nejdřív, kdo s jakými zkušenostmi ho povede. Hlavně pro nás mimopražské to platí, lektorek je u STOBu hodně, kvalita různá.

reagovat alka33 6.5.2012 13:19  6%    +  -

scherka:
Byla jsem na tom stejně
Vařit výživně pro rodinu a necpat se bezhlavě
Naučila jsem se z toho jídla, co jsem uvařila, "včas" odebrat pro sebe (např. bramboračku před zahuštěním jíškou), takže se to dalo zkombinovat. A hlavně pro sebe na další den dělat krabičky (večer, v klidu). A za tři měsíce bylo 12kg dole a bez hladu! Jenže jsem to pak zvorala, přišly starosti a já jsem sama pro sebe byla na x-tém místě důležitosti a kilča se vrátila.

reagovat soptík77 4.5.2012 22:41  10%    +  -

scherka: to bude asi to jak jsem tady psala...kamoška taky chodí a měsíčně dá 1700 za ty přípravky - vláknina,něco na odbourání tuku,čaje

reagovat nosalka 4.5.2012 20:15  15%    +  -

scherka: Ahojky poradenství je zdarma.Jen když budeš chtít nějaký přípravky od jejich firmy tak ty se platí.Jdu 16.5. byla trochu změna.no jsem na to zvědavá.Kamarádka má 33kg tuku a 35kg vody.A poprvním dnu říkala že super vůbec neměla hlad a chuť.Tak jsem zvědavá co řeknou mě.

reagovat scherka 4.5.2012 18:24  5%    +  -

nosalka: Ahojky, mě by zase zajímalo, co taková služba stojí....to asi teprve zjistíš....potom dej vědět.

reagovat nosalka 3.5.2012 19:58  14%    +  -

Ahojky hubňulky.Kamarádka byla dneska v jenom středisku v Chebu.Potřebuje zhubnout.A 14.5 tam jdu taky.Změřili jí,zvážili a sestavili jí jídelníček.a řekli jí kolik má tuku a svaové hmoty.Docela se tam těším.A hlavně jsem zvědavá co mi řeknou.

reagovat scherka 2.5.2012 18:31  5%    +  -

alka33: No právě, ten čas, to je to co matka od rodiny nemá a taky musím vyvařovat pořádný jídlo pro chlapa fyzicky pracujícího a pro 16ctiletého puberťáka a to je dóóst blbá kombinace...

reagovat alka33 30.4.2012 20:42  5%    +  -

scherka:
Jestli můžu doporučit (teoretik jsem dobrej, ale praktik mizernej):
když nemáš čas se do kurzu zapsat, se STOBem hubnul Kopál a vydali to jako knížku, tam je všech 12 lekcí... (příp. brožurky, ty tolik nestojí - viz STOB)
Doporučuji jít po lekcích... je to vymakané a účinné (u nás v kurzu nejvíc zhubly kolegyně důchodkyně, které na sebe měly čas).

reagovat alka33 30.4.2012 20:39  5%    +  -

scherka:
Talířky jsou suprová metoda! Každý má 400kJ (pokud si dobře pamatuju), hlavně je na něm vidět, kolik se čeho "může" (např. srovnání cca 2-3 salátových okurek x 1,5 cm ! čabajky)
Vzpomínám si na dr. Málkovou, jak nám při první lekci v kurzu říkala, že budeme mít problém sníst jídlo za den v hodnotě 5600kJ - všechny jsme se smály, že budeme mít hlad = omyl, pravdu měla ona a v začátku byl občas problém do sebe v pravidelných intervalech jídlo narvat.

reagovat scherka 29.4.2012 16:43  5%    +  -

alka33: Od STOB mám nějaké tabulky s talířkama, půjčila jsem si to od mamky, myslím, že by mi to mohlo pomoci orientovat se v tom kolik čeho vlastně mám sníst. Teď už jen se do toho pustit...

reagovat scherka 29.4.2012 16:41  5%    +  -

beruska89: Taky velká gratulace

reagovat alka33 28.4.2012 15:00  5%    +  -

Zdravím a přidávám se k vám
Zkušeností s hubnutím mám hodně, ale asi vůli malou... Vyzkoušela jsem STOB (dobrá metoda, pomáhá), teď sleduju Ing. Havlíčka.
Teoreticky to mám připravené - teď se jen do toho pustit

reagovat beruska89 28.4.2012 10:08  30%    +  -

děkuju holky

reagovat Merylas 27.4.2012 23:27  100%    +  -

Holky, jen pozdravím a nemám opravdu čas se zapojovat aktivněji. Až tak za 3 týdny.

reagovat IvanaJ 27.4.2012 14:24  86%    +  -

soptík77: děkuju

reagovat IvanaJ 27.4.2012 14:23  86%    +  -

beruska89: no vidíš to je paráda, tak at se ti v práci daří a jsi tam spokojená

reagovat soptík77 27.4.2012 12:25  9%    +  -

IvanaJ: supééééééééér gratulace

reagovat soptík77 27.4.2012 12:25  9%    +  -

beruska89: tož at žije bioveta berou tam ted hodně a ty máš výhodu,že máš maturitu přeju ti to

reagovat beruska89 27.4.2012 10:01  30%    +  -

tak je to super vyšlo to!!! děkuju... ty jo 9 kilo... ja doufám že mi to teď půjde - nebudu ve stresu že jsem bez práce, peněz atd... budu zase chodit mezi lidi...

reagovat IvanaJ 27.4.2012 8:47  86%    +  -

krásné slunečné ránko

tak jsem se zase po měsíci vážila a od ledna mám dole 9 kg a na cm to je taky slušné. a pokračuju dál.

škoda, že ta debata tady ustala, ale co se dá dělat.,
beruska89: gratuluju k práci určitě to klapne držím pěsti

reagovat beruska89 27.4.2012 5:58  30%    +  -

chem. laborant - dělala bych vakcíny pro psi kočky králiky proti vzteklině. Ale vzhledem k tomu že jsem se ted probudila a bolík mě krk, oči mám angorák tak nevím, to mě asi nenaočkuje proti vzteklině = takže to asi nenastoupím... no uvidím co mi řeknou ale jestli se to tak stane tak ja fakt nevím...

reagovat soptík77 26.4.2012 22:45  9%    +  -

budulinka2: si myslím když člověk nejí tak je to obráceně zrovna muj případ je mi blbý se najíst když nemám hlad ted sem mluvila s kamoškou má za měsíc 8kg dole....odchytla si ju jedna kočka na městě tak k ní začla chodit každej týden dostane jídelníček,ale musí si k tomu vzít i nějakou vlákninu atd. a za ten měsíc ju to stálo 1700
nestačí jako vláknina Psylium???????

reagovat soptík77 26.4.2012 22:41  9%    +  -

beruska89: to je super,že jsi konečně našla a co budeš dělat

reagovat budulinka2 26.4.2012 22:37  100%    +  -

beruska89: co budeš dělat za práci?

reagovat beruska89 26.4.2012 21:46  30%    +  -

budulinka2: taky se toho obavam, ale tak v našem okrese je těžké najít práci proto jsem ráda že jsem nějakou našla... uvidím jak to půjde no...

reagovat budulinka2 26.4.2012 19:50  100%    +  -

beruska89: Ahojík, tak pokud nebudeš mít na jídlo v práci čas, tak se obávám, že nebudeš hubnout, ale naopak přibereš
Pro zhubnutí je důležité pravidelně 5x denně jíst vyváženou stravu a hodně pít vodu

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :866: Je na čase říct dost a ukázat světu, že zhubnout opravdu jde :866:
Diskusi založil(a): Tinar
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si