Program Zdraví život pro celou rodinu

Cílem kreditního programu Zdravý život je motivace k aktivnímu přístupu ke zdravému způsobu života. Do programu se mohou zapojit všichni pojištěnci VZP starší 15 let, kteří jsou členy Klubu pevného zdraví, nejsou zaměstnanci VZP a nedluží na pojistném na zdravotní pojištění.Výše finančního příspěvku

Výše příspěvků se odvíjí od počtu nasbíraných bodů (1 bod = 0,50 Kč) a pohybuje se v rozsahu stanoveném pro minimální a maximální výši příspěvku:
Minimální výše příspěvku činí 250 Kč a je ekvivalentem 500 bodů.
Maximální výše příspěvku činí 1 500 Kč a je na něj potřeba nasbírat 3 000 bodů.Na pohybové aktivity nebo očkování či masáže

25.4.2012

Diskusi založil(a) 25.4.2012 Upírka

reagovat Jolanika 6.5.2012 17:52  1%    +  -

terka02: Kdo potřebuje takovou blbost masku na spaní??

reagovat Mamakuto 28.4.2012 12:34  24%    +  -

a nebo je to reklamní tah, podívejte kolik lidí ta hrubka donutila otevřít diskusi

reagovat macek71 28.4.2012 6:17  16%    +  -

Alma..: Už mi raději nic nezděluj, ovšem pokud bys mi chtěla něco sdělit...,to bych bralaNech si chutnat

reagovat janky 27.4.2012 15:46  100%    +  -

bez ohledu na chybu - nějaké informace okopírované do záhlaví - a co s tím? Co by ses chtěla dozvědět, co bys chtěla po diskutujících? Chceš do toho jít? Jsi "prodejce"?

reagovat Mata69 27.4.2012 12:38  100%    +  -

sunset: Chyba a chyba, bohužel leckdy (jako v tomto případě), chyba v písmenku zcela mění smysl věty.

reagovat Eviicka 27.4.2012 12:07  40%    +  -

Tak je chyba a chyba... je fakt, že by to šlo diskrétně. Ale pokud někdo založí diskuzi s takovou hrubkou, chybu ani přes upozornění neopraví, tak je asi úplně jedno, kde se na to upozorní.

PS: ani já nepíšu bez chyb, ale pokud bych udělala takovouhle šílenost (a že se to v nepozornosti stát může), tak si sypu popel na hlavu a ihned to opravím nebo pokud to nepůjde se alespoň omluvím. A bylo by mi trapně, kdyby se mě za tohle někdo zastal...

reagovat Alma.. 27.4.2012 11:40  100%    +  -

macek71: ty mě bavíš, vubec tě neznám a ani po tom netoužím, co do mě ryješ, jsem snad jediná kdo na to upozornil? Nikdo nepíše bez chyb - ani ty ne, zřejmě paní dokonalá ,ovšem pokud zakládám diskusi a chci ostatním něco v úvodu zdělit, dám si na to snad pozor ne - aspoň v tom úvodu
A dej mi svátek macoune, není mi dobře, raději si jdu zakousnout úúžasný lívance, co jsem právě dopekla

reagovat macek71 27.4.2012 4:31  16%    +  -

sunset: no hlavně, že alma je bez chyb

reagovat sunset 26.4.2012 22:14  8%    +  -

Vy jste tady na Dámě skoro všechny posedlé upozorňováním druhých na hrubky. Kdybych chtěla někoho upozornit na hrubku, tak bych to udělala diskrétně do vzkazů.
A udělejte mi prosím vás laskavost a nekomentujte můj příspěvek, nebo se fakt smíchy neudržím.

reagovat Eviicka 26.4.2012 11:20  40%    +  -

A třeba ten program zdraví (jako pozdravuje) život pro celou rodinu (chyba ve velkém písmenku už není tak tragická jako toto...)

reagovat Tokamak 25.4.2012 20:24  24%    +  -

Alma..:

reagovat Alma.. 25.4.2012 19:16  100%    +  -

Ježiši, ta hrubka!!! Já i přemýšlela, jestli tam nemá mezi těmi slovy být čárka - Zdraví, život pro celou rodinu, ale to asi ne, když v uvodním článku je to už napsané ok

reagovat achjoo 25.4.2012 18:17  1%    +  -

chtělo by to asi nejdříve opravit tu hrubku v úvodu!!!:o((

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Program Zdraví život pro celou rodinu
Diskusi založil(a): Upírka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si