Big Shot

Jste majitelkou toho jedinečného přístroje pro práci s papírem, textilem, filcem a jinými kreativními materiály? Pojďte si povídat a vyměňovat názory a chlubit se svými výrobky. Srdečně Vás zvu do této diskuze,Marcela.
24.5.2012

Diskusi založil(a) 24.5.2012 vojtula

Objevila jsem zajímavá a docela hezká razítka

V předobjednávkách je jich o něco více.

vojtula 22.6.2017 20:20

Jedna krásná inspirace - Blushing Rose Swirls

vojtula 15.6.2017 6:09

NOVINKA V PŘEDOBJEDNÁKÁCH - HEARTFELT CREATIONS

vojtula 9.6.2017 19:15

Páječka nití, stuh, organzy - vynikající pomůcka

V předobjednávkách a v menu pomůcky najdete i práci s touto výbornou pomůckou.

vojtula 5.6.2017 18:19

vojtula 16.8.2015 8:18

vojtula 17.4.2014 19:06

reagovat vojtula 26.6.2017 7:06  64%    +  -

I já se přidávám k děvčatům s přáním krásného a pohodového dne a také úspěšným vkročením do nového týdne A za chvíli máme půl roku za sebou, to je trysk, že? Jinak si dovolím připomenout, že ještě dnes máte možnost udělat předobjednávku nebo mi napsat, co Vám schází a já se pokusím to objednat

reagovat Dermaj 26.6.2017 6:03  34%    +  -

Také přeji krásný začátek nového týdne.

reagovat Trens 26.6.2017 5:31  30%    +  -

Začíná nám nový týden, ať se vám vydaří celý den. Přeji vám pěkné pondělí.

reagovat vojtula 25.6.2017 18:20  66%    +  -

Já už Vás všechny z domovaTrens: uteklo to docela rychle, ale letiště v Mošnově zažívalo asi pěkný nápor, přistála tam 3 letadla za sebou, tak tam bylo pořádně lidí a vzhledem k tomu, že tam mají dva pásy na zavazadla a ani u jednoho nebyl popis ke kterému letu pás je, tak lidi, co přistáli chvilku před námi z Egypta, tak lítali k jednomu pásu, pak zase k druhému pásu, tak jsem je pozorovala a docela jsem se nasmála Je jasné, že zavazadla z jednoho letu budou pouze na jednom pásu a ne na dvou, ale chyba letištní obsluhy, že to skutečně nenapsali na displej. Asi jim to nefungovalo, ale nakonec jsme všichni všechny kufry měli, jen se to trošku pozdrželo

reagovat Trens 25.6.2017 5:55  31%    +  -

Přeji všem šikulkám pěknou neděli a vám Marcelko, poklidnou a šťastnou cestu domů.

reagovat vojtula 25.6.2017 5:34  67%    +  -

Přeji všem krásný nedělní den My máme sbaleno a čekáme až bude 6.55, to už máme odjezd od hotelu.Pak hodinku jízdy autobusem do Burgasu a tam odlet v 10.00 a přistát v Mošnově bychom měli v 11.00 našeho času, tak si jen přeji, aby to rychle uteklo

reagovat vojtula 24.6.2017 7:12  68%    +  -

Dermaj: Zdeni, tak pak je to jasné a tu kytičku opravdu neznám. Až přijdeme od moře, tak si ji najdu

reagovat Dermaj 24.6.2017 6:44  36%    +  -

Přeji krásný víkend
vojtula: Marcelko mrkev je prý také na prsa, třeba to máš opačně. Ta kytka je velkokvětá Mandevilla,
dcera mi jí koupila v Rakousku, ale je krásná, zatím, pokud jí nezničím.

reagovat vojtula 24.6.2017 6:08  68%    +  -

Milé dámy přeji krásný den a posílám samozřejmě i nádherný pozdrav, provoněný mořem Dermaj: Zdeni, krásná kytička a co to je za kytku? Už jsem říkala manželovi, že 14 dnů si dávám talířek plný zeleniny, jak odpoledne, tak i k večeři, kde mám i hodně mrkve a pořás mám pohled nějaký neostrý, tak začínám pochybovat o tom, že mrkvička bude na zlepšení zraku Jinak Trens: určitě si ho užiju, ale taková vedra, jako teď tady panují,tak to zase nemusím Tropický den, vystřídala i tropická noc, ještě, že byla zapnutá klimatizace a dnes nás to čeká taky, už teď je 23 St. tak ráno šupajdíme se okoupat do moře a pak hned pod strom u bazénu a taky je nutnost dodržovat Tak zatím

reagovat Trens 24.6.2017 6:00  31%    +  -

Dermaj: Zdeničko, květina je moc pěkná, určitě Ti bude dělat velkou radost.

reagovat Trens 24.6.2017 5:55  31%    +  -

Milé tvořilky, užijte si pěkný víkend a vojtula: Marcelko, ty využij "poslední" den této dovolené na maximum.

reagovat Dermaj 23.6.2017 14:04  37%    +  -

Tuhle krásnou květinu jsem dostala k svátku od mé dcery -

reagovat vojtula 23.6.2017 12:08  70%    +  -

Krásné poledne Já mám teď siestu, venku je hodně horko, tak tam ani nelezu a mezitím, jsem Vás chtěla upozornit, že jsem vložila do předobjednávek další obličejíčky, které si chtěly zákaznice u mě objednat, tak je tam toho více, třeba tyhle krásné obličejíčky ale i další dinosauři.

reagovat Dermaj 23.6.2017 7:29  37%    +  -

Zdravím všechny a za přáníčko děvčata moc

reagovat vojtula 23.6.2017 6:21  70%    +  -

Přeji všem krásný a pohodový den a samozřejmě Dermaj: Zdeňce všechno nej, nej a nejvíce ze všeho hodně zdravíčka

reagovat Trens 23.6.2017 6:14  31%    +  -

Dermaj: Zdeničko, k dnešnímu svátku Ti nesu aspoň na dálku a přeju Ti, ať se Ti splní co nejvíce přání, i tajných, ale především, aby Ti zdraví sloužilo co nejlépe a abys nám pořád dělala radost svým tvořením. Takže: hodně zdraví, štěstí a pohody a to nejen dnes.

reagovat Trens 23.6.2017 6:09  31%    +  -

Přeji všem ať se jim i dnešní uplakaný den vydaří a věřím, že noční nenapáchaly mnoho škody. Doufám, že až pojedu k lékaři, nedorazím jako mokrá slépka.

reagovat vojtula 22.6.2017 11:44  73%    +  -

Trens: ále to víš, že mě poznáš a neboj šlank rozhodně nebudu, mají tady jak u oběda, tak i u večeře vynikající dobrůtky a tak si s manželem a nejen my, dáváme pořádně do nosu Takže si myslím, že to bude spíše naopak a já se nevlezu do kalhot ve kterých jsem přijela A pak zase budu mít dlouho starosti, abych alespoň kilo dala dolů

reagovat Trens 22.6.2017 7:38  32%    +  -

vojtula: Marcelko, vidíš? Počasí Ti vlastně docela přeje. Díky tomu neustálému pohybu a poklusu přijedeš úplně schlank. A já Ti budu klidně i nahlas závidět. Teda, pokud Tě vůbec poznám.

reagovat Dermaj 22.6.2017 6:36  38%    +  -

Také přeji krásný den

reagovat vojtula 22.6.2017 6:24  73%    +  -

Krásné ráno a celičký den Trens: nám včera opět tak jsme všichni mizeli od bazénu a od moře, ale za chvilku opět svítilo takže se nenudímě

reagovat Trens 22.6.2017 5:48  32%    +  -

Milé dámy, mějte hezký den.

reagovat Trens 21.6.2017 8:12  33%    +  -

Přeji pěkný den. Po včerejším šíleném vedru se nám trochu aspoň pocitově ochladilo, sluníčko se schovává, ale je to v pohodě. Jeden digitální teploměr se nám z toho tepla zjančil, kolem páté odpoledne jsem na něm zahlédla 46°C.

reagovat Dermaj 21.6.2017 7:52  40%    +  -

Hezký den všem

reagovat vojtula 21.6.2017 6:10  76%    +  -

Přeji všem krásný, pohodový den Dnes trošku větší vítr, ale jinak to vypadá slibně Hodně lidiček a známých dnes odletí, no a nám se to taky zlomí a v neděli taky poletíme. Strašně to utíká

reagovat Dermaj 20.6.2017 6:32  42%    +  -

Zdravím a přeji hezký den, příjemně si užívejte sluníčka

reagovat vojtula 20.6.2017 6:28  79%    +  -

a přeji krásný den Trens: no tak Ti nevím, dnes opět hlásí bouřky, ale teploty už vyšší, tak opět musím napsat, že uvidíme. V nci byl ale opravdu silný, nárazový vítr

reagovat Trens 20.6.2017 4:43  35%    +  -

Mějte hezké úterý a Marcelko, vy si konečně zase užijte vody a sluníčka v bezvětří.

reagovat vojtula 19.6.2017 16:53  81%    +  -

Trens: už je Hani, už svítí ale teď už půjdeme na večeři, teď už je k moři pozdě a když jsme byli odpoledne na procházce a foukal dost silný vítr, byly i veliké vlny Tak zítra už to bude určitě super.

reagovat Trens 19.6.2017 15:58  35%    +  -

vojtula: Marcelko, tak to fakt na slunečné dopoledne nevypadá.Ale neboj, bude líp.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Big Shot
Diskusi založil(a): vojtula
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě