stob.cz/sebekoucink/ využíváte? :)

Jste někdo registrovaný a píšete si co jíte a pijete, ať už kvůli hubnutí, pravidelnému jídlu, zdravé stravě nebo pitnému režimu? :) Napište svoje zkušenosti s tímhle programem.
12.6.2012

Diskusi založil(a) 12.6.2012 Lulie

reagovat jajiti 1.12.2012 20:37  33%    +  -

Lulie: tak jak jde hubnutí? Já už vážím jen přílohy, abych měla do 100 g, ostatní ne, a tak nějak jsem shodila další dvě kilka, a tak mám 17 dole. Pomaličku, ale jistě, cítím se fajn, jde to skvěle a myslím, že je to o zvyku, vím, že už takhle budu jíst pořád, protože si dopřávám mnohem lepší jídlo, než předtím - ovoce, jogurty, zeleninu - to předtím bylo především pro děti. Není to dieta, je to změna stravování a tak to asi má být, protože člověk asi nikdy nevydrží držet dietu celý život.

reagovat Lulie 19.9.2012 9:02  36%    +  -

ni ja,malej byl v vnemocnici

reagovat jajiti 12.9.2012 20:18  46%    +  -

Lulie: Tak držím palec, ať to funguje, opravdu to jde, já musím přidat pohybovou aktivitu, ale zatím nestíhám

reagovat Lulie 11.9.2012 10:44  37%    +  -

jajiti: božíí! já až od středy,dojídám

reagovat jajiti 9.9.2012 19:10  44%    +  -

Lulie: datum ti přesně neřeknu, ale na stobu jsem se zaregistrovala někdy v květnu, dvě kila jsem shodila ještě předtím , takže cca za 4-5 měsíců? asi tak

reagovat Lulie 9.9.2012 19:01  37%    +  -

jajiti: super! za jak dlouho?

reagovat jajiti 9.9.2012 10:09  43%    +  -

Lulie: tak držím palce , jde to - hlásím -15kg a jdu dál, už si tak často nezapisuju, ta ty měsíce už to tak nějak mám osahané, akorát vážím, ať si hlídám množství, sem tam zapíšu, ať si zkontroluju, jestli mám zelené semaforky. A vážím se a měřím.

reagovat Lulie 9.9.2012 9:04  37%    +  -

od pondělí jdu zase do toho

reagovat AllyD 3.9.2012 10:40  23%    +  -

jajiti: tak to gratuluji, já mám zatím dole 3 kg ale podle programu zatím nejedu, nějak to teď nestíhám, manžel je od rána do večera v práci a se synkem vařit a ještě vážit nějak nejde ale čeká mne hodně práce na zahradě, tak snad u toho rýče vypotím nějaké to další deko

reagovat jajiti 2.9.2012 11:02  39%    +  -

jajika: pokud si vaříš doma sama, tak musíš vážit potraviny před vařením, i olej... ale je tam i odkaz na hotová jídla - veřejné stravování - a tam je toho taky hodně, nebo pohledat jinde na netu kalorickou hodnotu hotových jídel - kalorické tabulky. Můžeš si pak na stobu do vlastní receptů, či potravin zadat novou položku, která tam není a už pro svou potřebu užívat opakovaně.

Holky - hlásím 14 kg dole.....

reagovat jajika 26.8.2012 17:03  8%    +  -

Zdravím děvčata,našla jsem tuto stránku,zareg.jsem se a jsem v koncích,jak třeba si zapíšete polévku když nevíte její ener.složení?? Nebo třeba pečenou papriku na olivovém oleji???Díky za odpovědi a rady.J

reagovat jajiti 23.7.2012 23:51  38%    +  -

AllyD: Tak to my chodíme taky rádi na houby, letos jsme teda ještě nebyli, ale po horách chodíme i bez hub, a je to paráda pohyb, k tomu hůlky, svižný krok, jak říkáš a je to paráda. Co se týče hub - koupili jsme naší malé mini košíček, když byla malinká a hledala s námi a našla toho častěji víc, než my:-)) A jinak s tím chystáním jídelníčku - teď jsem měla v zadávání výpadek fakt asi 14 dní, nezadávala jsem, jen váhu, míry. Teď jsem najela znovu, a jím vlastně skoro pořád to stejné a semaforky včera i dnes svítili zeleně. Dneska bylo vážení, takže hlásím, že už mám další kilo dole.... se stobem tedy skoro 10, předtím dvě kila, a na začátku srpna budu končit první cyklus, tak pak písnu, jak to dopadlo. Prázdninám zdar - hlavně pohoda klídek, no ne?

reagovat AllyD 20.7.2012 9:34  27%    +  -

jajiti: tak to je super úbytek, tiše závidím, 10 kg by mi bohatě stačilo sundat, ale nějak se nemůžu dokopat do opětovného zapojení do programu, tak nějak mám pocit že nic nestíhám i když jsem pořád doma, ale začínají růst houby, takže chodím po lese a vařím z hub, takže dietně Jen bych potřebovala chodit do lesa bez synka, který neustále někde stojí a zdržuje mne od svižného kroku, no a když houby dosti rostou tak to je pak k chůzi hned přidán i další pohyb a to dřepy....

reagovat jajiti 19.7.2012 22:20  40%    +  -

Ahoj holky, tady se rozjela diskuse:-) Ale většinou tu vaříte samé dietky:-) Já jsem si teď taky nezapisovala, akorát se dále vážím... jsem v tom dvanáctitýdenním cyklu- za sebou 10 kg mínus a jdu dál. Okolí si všímá, to je super a moc mi to dělá dobře. Snažím se i bez zapisování vážit, co si chystám k jídlu - ve stejném množství, jako jsem si připravovala jídlo, když jsem si zapisovala. A myslím, že zatím pohoda. Teď o těch prázdninách je to takové rozlítané. Ale s tím zapisováním jsem měla jistotu, že jsem všeho měla tak akorát. U mne je vždycky problém s bílkovinami, že mám málo, tak to většinou večer doženu cottagem - ten je super, má málo tuku a spoustu bílkovin. K tomu nějakou zeleninku a třeba knockebrod, nebo chlebík celozrnný - ale s rozumem, abych nepřekročila sacharidy. Na oběd většinou dám hromadu zeleniny, do 100 g přílohy a k tomu nějaký ten sýr s masem, často ryby. Musím se ale více hýbat, to musím ještě vylepšít. Ale samozřejmě taky hřeším - sem tam si dám pivečko - a to je hned sacharidu víc, než zdrávo:-)

reagovat Lulie 13.7.2012 22:33  56%    +  -

AllyD: no já vařím http://madlinakuchyne.blog.cz/1202/hovezi-po-burgundsku-i-pro-starou-troubu

reagovat AllyD 13.7.2012 20:56  33%    +  -

Lulie: tak nějaký ten tuk je potřeba a v tý smetaně ho je jen 35 % , houskový knedlík mi moc nechutná, takže zvládnu dva plátky, ale svíčkovou vařím tak 2x do roka, jinak se takovýmto jídlům snažím vyhýbat

reagovat weja 13.7.2012 13:05  16%    +  -

Ahoja holky, já STOB objevila už asi před víc jak rokem, úspěšně s ním dala dolů asi 8 kilo a stejně úspěšně pak během zkouškovýho a pár měsíců k tomu nabrala 11. Tak jsem se k němu zase vrátila, ale už mi to nejde tak jako to šlo dřív.. V pondělí jedem na dovču, tak to zapisovat nebudu a pak se na to snad už vrhnu pořádně...

reagovat Lulie 13.7.2012 12:37  57%    +  -

AllyD: jejda a co knedliky a smetana?

reagovat AllyD 13.7.2012 10:10  33%    +  -

Lulie: no jasně, ale kvalitní máslo v malém množství nevadí a svíčková je vlastně samá zelenina

reagovat Lulie 12.7.2012 20:41  57%    +  -

AllyD: a to píšeš sem?

reagovat AllyD 12.7.2012 20:21  33%    +  -

Lulie: a na zítra chystám pěkěn tučnou svíčkovou, když už nám tchýně dovezla tu farmářskou smetanu, z jedné bude svíčková a z druhé bude vynikající máslíčko

reagovat Lulie 12.7.2012 20:11  57%    +  -

AllyD: to je teda kombinace já pekla kuře na soli

reagovat AllyD 12.7.2012 19:55  33%    +  -

Lulie: za to já dneska zvládla kolečko tvrdýho salámu zapít pěkně tučnou smetanou.....naštěstí mne takovéto úchylárny přepadnou jeden den v měsíci

Ale byla jsem dopoledne se synkem a tchýní v lese na houbách, teda já sama bych za tu dobu oběhla 10x větší kus lesa, ale procházka do kopce to byla

reagovat Lulie 12.7.2012 17:10  57%    +  -

ahoj holky, psychika pořád v pr.. a zramovaná noha, takže nic moc, ale zase nemůžu do obchodu, mám berle

reagovat goja 12.7.2012 12:44  16%    +  -

AllyD: děkuji jdu na to.

reagovat AllyD 12.7.2012 12:33  33%    +  -

goja: STOB Klub tam se zaregistrovat, zadat údaje, program vypočítá kolik KJ za den se může jíst a pak jen zapisovat co se snědlo a kolik minut se věnovalo pohybové aktivitě, je tam spousta článků a tak. A koukat jakou barvu mají semaforky, já se k tomu opět vracím od neděle, tak snad vydržím ....

reagovat goja 12.7.2012 12:28  16%    +  -

Dobrý den,
našla jsem dnes Vaši diskuzi a ráda bych začala s Vámi hubnout, můžete mi poradit jak na to? Kde si spočítám kolik můžu za den sníst?
Děkuji moc

reagovat Lulie 10.7.2012 21:15  56%    +  -

AllyD: dekuji, uz je lip, od zitra zacinam :)

reagovat AllyD 10.7.2012 9:27  34%    +  -

Lulie: tak snad bude brzo lépe, já tu mám na celý týden návštěvu, takže to na hubnoucí program nevidím, ale třeba budu hubnout jen díky tomu jak budu kolem nich lítat...

reagovat Lulie 10.7.2012 8:27  56%    +  -

AllyD: a mě je pořád zle

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: stob.cz/sebekoucink/ využíváte? :)
Diskusi založil(a): Lulie
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky