Outlet Praha

Zkušenosti názory adresy??
CHodíte nakupovat vyplatí se to ??Co kupujete nejvíce????
Děkuji
3.7.2012

Diskusi založil(a) 3.7.2012 Henriete

reagovat vendyska 26.10.2016 5:26  5%    +  -

V Praze obchod s dětskou obuví, mají i na internetu.

reagovat semuska 25.10.2016 23:39  5%    +  -

Kde jste kupovali boty. Někde u vás na městě?

reagovat vendyska 24.10.2016 23:28  5%    +  -

Já jak kdy, pokud potřebuji nakoupit hodně rychle, tak je neberu. Ale byli jsme teď kupovat boty pro ně a nákupy jsem si užila, v dobrý obchod jsem objevila.

reagovat semuska 16.10.2016 23:24  5%    +  -

Já ano, ale většinou pokud jim kupuji oblečení nebo boty. Jinak ani radši moc ne :D

reagovat vendyska 2.10.2016 21:41  5%    +  -

Berete na nákupy sebou i děti?

reagovat Henriete 5.7.2012 20:28  54%    +  -

janky: krape tmi zůstalo vše po porodu a do půl rok acheme druhé mimčo tak se nstresuji s hubnutím ale nakpupit nějaké oblečení chci necítím se dobře když to všude pne a.......

reagovat janky 5.7.2012 8:47  100%    +  -

Henriete: budu ti držet pěsti, abys pochodila. Třeba budeš mít větší štěstí... Já naposledy dobře nakoupila v Palladiu, a nakonec to nebylo ani tak drahé. Byla jsem s kámoškou - ta mne dostrkala i do krámů, kam bych v životě nevlezla.

reagovat Henriete 4.7.2012 21:59  55%    +  -

janky: Hm tak já mám také 42 a velká prsa tak ti nevím ted jsi mě zarazila:-)
no uvidíme co s enám bude chtít
jestli raději nepůjdem někam na dobré jídlo ale to taky nevím kde no to se vše uvidí až se vyrzí

reagovat janky 4.7.2012 16:32  100%    +  -

Aichulka: no nevím, já mám vel. 44-46 a obvykle tam na sebe nic neseženu. Max tam bývá velikost 36-38, což je z mého pohledu na podvyživené modelky. Někdy si říkám, kde se oblékají ty ženské, co si nechávají zvětšovat prsa, protože většina věcí mi není právě kvůli prsům:-(( Kdybych je neměla, kolikrát by mi stačila 40-42...

reagovat Ilona 4.7.2012 12:59  100%    +  -

Henriete: jestli se nepletu, tak zhruba proti tomu občerstvení, ale když to obejdeš dokola celý, určitě to nepřehlídneš. Jako dárek super, my tam koupili obrovskou bonboniéru Mozartových koulí za 99,-
Pak je tam taky Tchibo, tam se dají pořídit věci, který už normálně v krámech nejsou.

reagovat Henriete 4.7.2012 12:47  54%    +  -

Ilona: Aha a kde prosím tě?? je to vidět nějak označené:-)))))))lind nemusím ale jako dárek ok:-)

reagovat Ninicka 4.7.2012 12:47  33%    +  -

Ilona: jo jo v lindu taktez pokazde mnam

reagovat Ilona 4.7.2012 12:43  100%    +  -

Henriete: je tam Lind a ještě jeden obchod, nejsou prošlý a vždycky je tam nějaká akce, sleva nebo něco k něčemu zdarma. Doporučuju, když si nevyberu v hadrech, tak tohle je tutovka.

reagovat Henriete 4.7.2012 12:12  54%    +  -

Ilona: jaké čokolády prosím vás to neznám v životě jsem neslyšela:-)

reagovat Henriete 4.7.2012 12:06  54%    +  -

Já jezdím na výprodeje do německa ale outlety neznám a máme cestu do prahy tak mě tak napadlose vás tady zeptat:-)
No uvidíme jak budeme stíhat a co se nám bude chtít

reagovat Ilona 4.7.2012 12:06  100%    +  -

Aichulka: to jo v čokoádách nakoupím vždycky

reagovat Aichulka 4.7.2012 10:37  5%    +  -

Ahoj,

souhlasim. je to dost o nahode. Nekdy si odnasim plne tasky, jindy po hodinach bloumani po obchodech nic. Problem je s tim, ze zdaleka nejsou k dispozici vsechny velikosti. Zpravidla maji vel. 34 a 36 a pak od 42 nebo 44, takze bezna konfekcni velikost 38 se tam opravdu sezene dost vyjimecne..
Ale dobre se nakupuje spodni pradlo a sportovni veci a v Outletu luxusnich cokolad.

reagovat Ninicka 4.7.2012 7:17  33%    +  -

Ja tam rada nakupuju, hlavne ted jak zacly slevy se tam chystam. Parkrat se mi zadarilo koupit kousky obleceni co byly z 200eu slevnene na 5eu. nebo treba z 300 eu na 40eu a podobne. Takze bych rekla, ze se to vyplati. Ale neziji v cesku,ale v italii a jezdim treba do fidenza nebo mantova. Hlavne pro deti je to fajn, protoze treba v benetonu koupis veci v cenach od cinanu na trhu. Takze se fakt nevyplati koupit tricko u cinana za 100, kdyz ho muzes mit za ty same penize z benettonu. Priklad.

reagovat Ilona 3.7.2012 22:05  100%    +  -

Ahoj
Znám jenom Štěrboholy, občas tam zajedu, někdy něco koupím, někdy ne. Řekla bych, že je to o náhodě.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Outlet Praha
Diskusi založil(a): Henriete
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce! Vařte za hubičku: Levná a chutná jídla z brambor Chlupy vašeho domácího mazlíčka všude? Zbavte se jich! Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy! Zita Kabátová: Hvězda českého filmu, kterou milovaly tisíce mužů Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí!