Outlet Praha

Zkušenosti názory adresy??
CHodíte nakupovat vyplatí se to ??Co kupujete nejvíce????
Děkuji
3.7.2012

Diskusi založil(a) 3.7.2012 Henriete

reagovat vendyska 26.10.2016 5:26  5%    +  -

V Praze obchod s dětskou obuví, mají i na internetu.

reagovat semuska 25.10.2016 23:39  5%    +  -

Kde jste kupovali boty. Někde u vás na městě?

reagovat vendyska 24.10.2016 23:28  5%    +  -

Já jak kdy, pokud potřebuji nakoupit hodně rychle, tak je neberu. Ale byli jsme teď kupovat boty pro ně a nákupy jsem si užila, v dobrý obchod jsem objevila.

reagovat semuska 16.10.2016 23:24  5%    +  -

Já ano, ale většinou pokud jim kupuji oblečení nebo boty. Jinak ani radši moc ne :D

reagovat vendyska 2.10.2016 21:41  5%    +  -

Berete na nákupy sebou i děti?

reagovat Henriete 5.7.2012 20:28  54%    +  -

janky: krape tmi zůstalo vše po porodu a do půl rok acheme druhé mimčo tak se nstresuji s hubnutím ale nakpupit nějaké oblečení chci necítím se dobře když to všude pne a.......

reagovat janky 5.7.2012 8:47  100%    +  -

Henriete: budu ti držet pěsti, abys pochodila. Třeba budeš mít větší štěstí... Já naposledy dobře nakoupila v Palladiu, a nakonec to nebylo ani tak drahé. Byla jsem s kámoškou - ta mne dostrkala i do krámů, kam bych v životě nevlezla.

reagovat Henriete 4.7.2012 21:59  55%    +  -

janky: Hm tak já mám také 42 a velká prsa tak ti nevím ted jsi mě zarazila:-)
no uvidíme co s enám bude chtít
jestli raději nepůjdem někam na dobré jídlo ale to taky nevím kde no to se vše uvidí až se vyrzí

reagovat janky 4.7.2012 16:32  100%    +  -

Aichulka: no nevím, já mám vel. 44-46 a obvykle tam na sebe nic neseženu. Max tam bývá velikost 36-38, což je z mého pohledu na podvyživené modelky. Někdy si říkám, kde se oblékají ty ženské, co si nechávají zvětšovat prsa, protože většina věcí mi není právě kvůli prsům:-(( Kdybych je neměla, kolikrát by mi stačila 40-42...

reagovat Ilona 4.7.2012 12:59  100%    +  -

Henriete: jestli se nepletu, tak zhruba proti tomu občerstvení, ale když to obejdeš dokola celý, určitě to nepřehlídneš. Jako dárek super, my tam koupili obrovskou bonboniéru Mozartových koulí za 99,-
Pak je tam taky Tchibo, tam se dají pořídit věci, který už normálně v krámech nejsou.

reagovat Henriete 4.7.2012 12:47  54%    +  -

Ilona: Aha a kde prosím tě?? je to vidět nějak označené:-)))))))lind nemusím ale jako dárek ok:-)

reagovat Ninicka 4.7.2012 12:47  33%    +  -

Ilona: jo jo v lindu taktez pokazde mnam

reagovat Ilona 4.7.2012 12:43  100%    +  -

Henriete: je tam Lind a ještě jeden obchod, nejsou prošlý a vždycky je tam nějaká akce, sleva nebo něco k něčemu zdarma. Doporučuju, když si nevyberu v hadrech, tak tohle je tutovka.

reagovat Henriete 4.7.2012 12:12  54%    +  -

Ilona: jaké čokolády prosím vás to neznám v životě jsem neslyšela:-)

reagovat Henriete 4.7.2012 12:06  54%    +  -

Já jezdím na výprodeje do německa ale outlety neznám a máme cestu do prahy tak mě tak napadlose vás tady zeptat:-)
No uvidíme jak budeme stíhat a co se nám bude chtít

reagovat Ilona 4.7.2012 12:06  100%    +  -

Aichulka: to jo v čokoádách nakoupím vždycky

reagovat Aichulka 4.7.2012 10:37  5%    +  -

Ahoj,

souhlasim. je to dost o nahode. Nekdy si odnasim plne tasky, jindy po hodinach bloumani po obchodech nic. Problem je s tim, ze zdaleka nejsou k dispozici vsechny velikosti. Zpravidla maji vel. 34 a 36 a pak od 42 nebo 44, takze bezna konfekcni velikost 38 se tam opravdu sezene dost vyjimecne..
Ale dobre se nakupuje spodni pradlo a sportovni veci a v Outletu luxusnich cokolad.

reagovat Ninicka 4.7.2012 7:17  33%    +  -

Ja tam rada nakupuju, hlavne ted jak zacly slevy se tam chystam. Parkrat se mi zadarilo koupit kousky obleceni co byly z 200eu slevnene na 5eu. nebo treba z 300 eu na 40eu a podobne. Takze bych rekla, ze se to vyplati. Ale neziji v cesku,ale v italii a jezdim treba do fidenza nebo mantova. Hlavne pro deti je to fajn, protoze treba v benetonu koupis veci v cenach od cinanu na trhu. Takze se fakt nevyplati koupit tricko u cinana za 100, kdyz ho muzes mit za ty same penize z benettonu. Priklad.

reagovat Ilona 3.7.2012 22:05  100%    +  -

Ahoj
Znám jenom Štěrboholy, občas tam zajedu, někdy něco koupím, někdy ne. Řekla bych, že je to o náhodě.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Outlet Praha
Diskusi založil(a): Henriete
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Neuspokojuje vás masturbace? Možná děláte něco špatně! Voňavý chléb i křupavé housky aneb Jak vybrat domácí pekárnu Chcete hubnout po čtyřicítce? Tato jídla si zakažte! Nenáročná pokojovka kalízie je zázrak: Skvělá proti rakovině i alergiím Seriál Ulice: Těšte se na novou postavu, která zamotá hlavu Gábině! 11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte Dana (46): Po dvaceti letech chodím s přítelem z mládí. A je to? 5 triků, jak na nadýchané domácí lívance Domácí bělení zubů: Tipy, které fungují, a co vám zničí chrup Třou se vám stehna o sebe? Zabraňte vzniku rudých odřenin