"Chytrá" osobní váha

Uvažuji o nákupu tzv. "chytré osobní nebo-li fitness váhy", která Vás nejen zváží, ale i zjistí kolik tuku, vody a svalů má Vaše tělo, Spočítá BMI a řekne Vám jak jste na tom fyzicky. Taková váha Vám může pomoci udržet se v dobré kondici. Uvažuji o značce TANITA nebo BEURER. Máte někdo zkušenosti?
31.10.2012

Diskusi založil(a) 31.10.2012 fata

reagovat TerryM 19.9.2017 10:39  5%    +  -

Já mám třeba osobní váhu Galileo a jsem s ní moc spokojená. Umí změřit poměr tuku, vody, svalů a kostí v těle, takže myslím, že je super pro ty, co se snaží zhubnout a chtějí mít přehled, co jde dolů :)

reagovat fata 23.8.2017 19:04  27%    +  -

Holky je to diskuse o OSOBNÍCH VÁHÁCH PROSÍM !!!!

reagovat Evka23 21.8.2017 15:59  5%    +  -

Alexxaa: a digitální nebo mechanickou ?

reagovat Alexxaa 20.6.2017 10:19  5%    +  -

Ahoj všem :) Potřebuju doporučit kuchynskou digitální váhu :) Dekuji :)

reagovat *Karen* 16.11.2014 14:13  32%    +  -

fata: Tak už je doma a je to super.

Ještě sháním zkušenosti s parní multifunkční troubou. Nevíte o nějaké diskusi?

reagovat fata 7.11.2014 12:55  37%    +  -

Very Ve: Záleží co člověk od toho přístroje očekává. Výborný pomocník nejen při hubnutí ale hlavně proto, aby se tělo zase dostalo do kondice. Cena odpovídá těm funkcím a kvalitě. A přístroj kupuješ na hodně dlouho...

reagovat fata 7.11.2014 12:53  37%    +  -

*Karen*: Myslím že Tanita je výborná. Není to jen váha, zanalyzuje to celé tělo vč. kondice. Je to skvělý pomocník. A naučí se s tím snad každý. Zkus se mrknout na Heuréka.cz (váhy s analýzou těla)...jestli je něco nového nebo lepšího.

reagovat Very Ve 7.11.2014 12:41  1%    +  -

Zdravim vsechny...jentakl tady okukuju ptz si uz nekolik mesicu rikam ze se sebou musim neco udelat...a ted jsem zkoukla tu tady opevovanou Tanitu a teda to jsou nekrestansky penize...ale no co budou Vanoce tak treba...kdyz si ji ohmatam pod stromeckem tak pridam svuj nazor pa pa

reagovat *Karen* 2.11.2014 12:47  37%    +  -

Zdravím, mohu se přidat?

Máte nějaké nové tipy na kvalitní váhu, nebo vede ta Tanita BC-545N?

reagovat fata 10.1.2014 10:33  61%    +  -

Zdravím všechny v novém roce ...

Přes vánoce jsme si všichni povinně převážili na naší analytické váze TANITA. No mám 30% tuku v těle, což už je u ženského pohlaví přes čáru (ženy mají mít 20-30%), takže i když jsem nepřibrala, resp. spíš pohubla - je vidět že se nehýbu a špeky přebíjí svalstvo.
Můj muž má mírnej pupek (7 kilo sádla na břiše), ale jinak mu to ukázalo somatotyp jako že je "dobře osvalený" - jezdí na kole i v zimě. Takže pohyb má, ale moc žere.
Snaše váha ukázala "metabolický věk" na 38 roků (bude jí ve skutečnosti 24) - zkrátka teď kojí, je pořád doma s malou a měla by tedy začít cvičit nebo dlouhé procházky, aby se jí zrychlil metabolismus a spalování.
Syn co se oženil, tak taky zpohodlněl - teď s malou taky víc posedává, takže přes 20% tuku v těle (chlapi mají mít rozmezí tuku 8-20%).

Kdo chce na sobě fakt pracovat, ta váha je pomocník, každý měsíc si v tabulce můžeš zaznamenat asi 10 základních údajů (celková váha, procento tuku v těle, somatotyp, metabolický věk, tuk na břiše, váha jednotlivých končetin, trupu, procento vody v těle, minerálů v kostech...atd.)

Ovládání zvládne i laik. V příručce je na pár listech vše polopaticky vysvětleno.

reagovat JanaP33 24.10.2013 22:35  5%    +  -

AHoj,

myslíte že tato váha
http://www.srovname.cz/sencor-sbs-112/srovnani-cen/k.2445408 ,u které mi trošku nehraje skutečně nízká cena, bude fungovat dobře a spolehlivě?

Děkuji,
Jana

reagovat fata 10.5.2013 14:50  42%    +  -

Jelinka: nad zn. Beuer jsem taky váhala - je to dobrá značka, nakonec zvítězila "Tanita"...je i vítězem myslím iTestu. A mám špatné svědomí, už jsem se dlouho nevážila a myslím, že nic pěkného bych se nedozvěděla, obzvlášť teď po té prodloužené zimě.

reagovat Tiama 6.3.2013 15:26  69%    +  -

fata:
kdo ví, co by ukázal mně

reagovat fata 6.3.2013 13:52  46%    +  -

Tiama: Brňák zdraví Brňáka !!

....víš naposledy se zaradoval můj 81-letý otec, když mu váha ukázala metabolický věk na 68..

reagovat Tiama 6.3.2013 10:45  68%    +  -

fata:
výhoda je, že váha ani postel by nebyly jenom pro moji maličkost, tak to bude schůdnější, než čtečka
Tu manžel nevidí jakožto věc potřebnou...
Tady v Brně dneska krásně svítí sluníčko, já bych tak šla domů a na zahrádku!!!

reagovat fata 6.3.2013 9:41  43%    +  -

Tiama: Jj, tak až u ležení se čtečkou přibereš, tak přijde na řadu i ta váha třeba...

reagovat Tiama 6.3.2013 9:20  68%    +  -

fata: čtečku bych si chtěla nechat nadělit k narozeninám

reagovat fata 6.3.2013 9:12  43%    +  -

Tiama: Já myslela, že čtečku už máš...
TANITA má těch vah spoustu druhů, levnější i dražší. Je to japonská značka. Já to dost okoukávala, i recenze a pod.

reagovat Tiama 6.3.2013 8:16  68%    +  -

fata: přemýšlela jsem o ní zatím jenom výhledově je to v pořadí.. Ve frontě je ještě nová postel a čtečka na knížky...

reagovat fata 6.3.2013 7:11  43%    +  -

Tiama: Pokud uvažuješ o váze co ti udělá i analýzu těla, zn. TANITA určitě doporučuju. Měla jsem strach, že se v tom nevyznám, ale je to pro laiky jak dělané.

reagovat Tiama 5.3.2013 17:49  66%    +  -

fata: bezva
já jen zatím výhledově sleduju, ale zajímaly mě první pocity...

reagovat fata 5.3.2013 16:04  41%    +  -

Tiama: váhu TANITA BC545 N máme od vánoc. No peněz za ni bylo jak za krávu , ale nelituju toho. Ukáže ti spoustu informací o tvém těle, ne jen kolik vážíš, ale spíš to, jak na tom opravdu jsi. Tj. jaké máš procento tuku v těle, kolik svalstva, jaký je tvůj "metabolický věk", kolik tzv. rizikového tuku máš v oblasti břicha a další údaje.
Po jednoduchém zadání vstupních údajů, jako je věk, pohlaví...tato váha dokáže vyhodnotit jak na tom jsi...a ty údaje zadáváš jen jednou - váha je tak chytrá, že už poté rozezná, kdo se na ní váží (je určena pro několik stálých uživatelů + hosta)
Já jsem dřív třeba cvičila, nejedla atd....a váha dolů nešla a nevěděla jsem proč....no zkrátka proto, že mi přibylo svalové hmoty a ta je těžší než špeky...a to všechno ti váha řekne a vyhodnotí. Ovládání je geniálně jednoduché (když jsem to pochopila i já ), vážím se jednou za měsíc a údaje si píšu do tabulky (tabulka byla přiložena k váze). Spíš než váha je to přístroj, který dokáže v domácích podmínkách analyzovat tělesnou kondici člověka.

reagovat Tiama 5.3.2013 8:00  65%    +  -

fata: tak nakukuju, jestli se tady objeví nějaká zkušenost s váhou...

reagovat fata 18.12.2012 16:48  32%    +  -

...tak jsem objednala tuto váhu:

http://osobni-vahy.heureka.cz/tanita-bc-545n/

rozbalíme až o Vánocích...

reagovat fata 22.11.2012 8:57  47%    +  -

zooh: Hmmm, vypadá docela dobře ta váha z Popronu a za dobré peníze. Jen by mě zajímalo, jestli je u ní i použitelný český návod? Nevíš?

reagovat zooh 22.11.2012 0:50  5%    +  -

Já mám tuto http://www.popron.cz/vaha-osobni-gallet-pep-806-doplnky/s-615848/ stála dobré peníze, a funguje právě tak že počítá vodu, svaly a tuk. Navíc měří na desetiná místa což se při hubnutí hodí, když vidíte aspoň nějaký úbytek :-DD

reagovat fata 16.11.2012 13:30  43%    +  -

Jak a podle čeho vybírat osobní váhu, článek na iTestu:

http://www.itest.cz/bila%20technika/vahy.htm

určitě půjdu do nějaké té "diagnostické", zatím se stále rozkoukávám...

reagovat HanaR 11.11.2012 16:25  100%    +  -

fata: Úplně obyč - http://www.korunka.cz/osobni-vahy-diagnosticke/sencor-sbs-5000

reagovat fata 11.11.2012 15:06  43%    +  -

HanaR: no vida...a pro jakou novou váhu jsi se rozhodla ????

reagovat HanaR 7.11.2012 8:37  100%    +  -

Že já husa nakukovala sem do diskuze. Odešla mi váha, ale dneska mi přivezou novou

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: "Chytrá" osobní váha
Diskusi založil(a): fata
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si