Vánoční dárky... zase tvrdý oříšek :(

Ahoj všichni...pojďme si dávat inspirace co koupit rodičům, drahým polovičkám... dětem. Ikdyž naše ratolesti nám v tomto případě dají zabrat vyjímečně nejméně :D
19.11.2012

Diskusi založil(a) 19.11.2012 pešimi

reagovat Patricie 28.11.2014 0:17  1%    +  -

Ahojte, potřebovala bych poradit nějaký super dárek pro děti. Nejlíp online hru. nevíte?

reagovat Bětka93 19.12.2013 10:21  5%    +  -

Děti mají občas taky dost velké požadavky na dárky. Částečně je to i tím, co vidí a nebo slyší od jiných dětí. Kamarádka má 4-letou dceru která chce tablet, protože je asi jediná ve školce, která ho ještě nemá. To mi přijde dost šílené. Plno dětí od malička ví,jak pustit něco na počítači a nebo se vyzná v telefonu,ale třeba pořádně číst a nebo mluvit jim nejde. Takže já spíš kupuju knížky, nějaké interaktivní hračky, stavebice, věci na malování a podobně. Prostě cokoliv,aby se nějak rozvíjely. Třeba dcera měla dost problém se zavazováním tkaniček,tak jsem jí pořídila voňavé tkaničky "cukrovou vatu" a už se jí to chtělo zkoušet i samotné :)

reagovat eda 4.12.2012 8:37  5%    +  -

Na Vánoce už delší dobu dávám dětem peníze, protože jsou to už velké děti a ty si výberou co chtějí. Tím mně starosti dosti odpadnou. A vnoučata si dárky za vybrané korunky vyberou a dají si je pod stromeček, jako od nás. Sobě a manželovi nic nedávám, prostě si koupíme co přebujeme.Starším lidem je těžko něco kupovat, nejlépe je udělat dárkový koš s jídlem,co miluji. V dnešní době bude brzo po dárečkách. Dostanou dárky malé děti, protože peněz není nic moc u dosti lidí. Je to jen můj názor. Maruš

reagovat Alma.. 1.12.2012 2:11  100%    +  -

vevera, diblinda: holky, tak u nás, když už děcka začly mít požadavky že bych musela krást, nebo mladší dítko - dcerka mi povídá, jakto, že ježíšek donesl zrovna toto co viděla v hračkárně a jestli chodí teda do hračkárny a kde vezme tolik peněz atd , tak jsem jim - nejdřív staršímu synovi - jsou šest let od sebe vysvětlila, že ježíšek není přece zloděj a na dárky mu musíme dát peníze a kolik je korunek, tak podle toho jsou dárky a hotovo. A divte se jak chcete, kdysi to super pobral kluk a ted i holka. Přišla ze školy - je v první třídě s tím, že tam děti povídaly, že ježíšek není a jak to teda je. No, řekla jsem jí, že já na něj věřím , víc se mi vysvětlovat nechtělo. I jí to stačilo, hned mi diktovala co by chtěla, ale už s tím, že chce to a jen tamto, protože toto je moc drahý...to o penězích pro ježíška fakt na naše zabralo
Kluk je v sedmé třídě tak jasně, dávno nevěří a ví jak to je
To já jsem prdlá a nakoupim jim víc nežli si přejí, asi začnu víc brát vážně ten jeich seznam

reagovat pešimi 29.11.2012 18:18  49%    +  -

tak neteri taky povleceni :)
nejaky monster

reagovat ricopito-Bali 29.11.2012 7:49  9%    +  -

Už jste napsaly Ježíškovi o zajímavý přírustek do kuchyně? Nebo hledáte dárek pro své blízké? Zvu vás na kuk do mého Francouzského obchůdku, třeba vás zaujme

reagovat pešimi 27.11.2012 11:26  51%    +  -

Sydžej+3děti: to jsem taky znala, nastesti uz zadnou tchyni nemam

reagovat Sydžej+3děti 27.11.2012 9:55  100%    +  -

pešimi: kdybych já mohla poručit tchyni co má dětem koupit bych skákala dva metry vysoko.jsem s ní navázala kontakt co by mohla vzít dětem k vánocům a ona mlela svoje.koupí autíčko u vietnamců a druhý den to poletí do popelnice.

reagovat vevera 25.11.2012 11:32  51%    +  -

pešimi: no jo, to povlečení je ted hrozně drahý

reagovat londonM. 24.11.2012 23:06  52%    +  -

pešimi: povleceni davam detickam skoro kazdy rok,krom jineho..

reagovat pešimi 24.11.2012 19:33  54%    +  -

holky a od babicek jsem detem porucila povleceni :)
to kvalitni...ja bych za to osm stovek nedala a vsichni maji radost :)...no teda nedala...ja bych na to drahe ani nemela

reagovat londonM. 24.11.2012 17:50  50%    +  -

JTina: taky se
i libi Moje psychol....a ziji v Uk..a kde? To mam v prezdivce zde

reagovat Divizna 24.11.2012 9:01  100%    +  -

JTina: tak to je super :-)
Já si právě poprosila vloni na Vánoce o předplatné, chtěla jsem Psychologii dnes a dostala jsem Moji psychologii :-) Zajímavé věci jsou v obojím

reagovat Karen11111 24.11.2012 6:42  6%    +  -

Tip na vánoční dárek

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=283316

reagovat JTina 24.11.2012 0:02  33%    +  -

Januska.123: tyhle klavírový knížky jsou super taky máme jednu a jede to furt

reagovat JTina 24.11.2012 0:01  33%    +  -

londonM.: a kdeze ty to to vlastně přesne jsi?
Ja jam Moji psychologii taky rada, existuji i jine casopisy, jak tady zminovala Divizna, treba Psychologie Dnes, ale ta uz je na me fakt trochu vic slozita, jazyk clanku v Moji psychologii mi vyhovuje, navic je to vzdycky tak jako hezky namichane - neco vztahy, neco rodina, neco prace, neco obecne o zivote, pak zajimavosti a zvlastnosti - ted tam treba je clanek o logopedii pro dospele, kamos s tim ma docela problemy, netusila jsem, ze to lze terapii i v dospelosti odstranit.
Proste se to dobre cte

reagovat Henriete 23.11.2012 23:51  98%    +  -

Januska.123: Tak já chci s blikánímmmmmmmm

reagovat JTina 23.11.2012 22:48  32%    +  -

Divizna: Ahooj, Psychologii dnes znám také, mám doma i pár čísle, ale ta je na mě právě až příliš odborná Kdybych studovala psychologii, tak asi jo, ale ja jsem psycholog amatér a ráda si přečtu čtivě napsaný zajímavý článek, který mne nutí k zamyšlení, ale který zas nejde do takové hloubky, kterou nepochopim Proto mi spís vyhovuje takovej ten populárně naučnej styl a v tom je pro mne lepší ta Moje psychologie

reagovat Januska.123 23.11.2012 22:15  100%    +  -

Henriete: jo a v knížce jsou notičky vyznačené v notové osnově. Jenom mám posit, že ne vždy správně (pianko je u babičky, tak nemůžu kouknout)

reagovat Januska.123 23.11.2012 22:13  100%    +  -

Henriete: tady právě nic nebliká. noty jsou označené barvou a číslem. Piánko má dva režimi. V jednom fungují klávesy jako u normálního piánka, ve druhém se po stisknutí dané klávesy (čísla písničky) přehraje první sloka písničky sama. S blikáním by se mi to líbilo, ale to jse na českém trhu neviděla (ale zase tak moc jsem nekoukala)

reagovat Henriete 23.11.2012 22:06  98%    +  -

Januska.123: Jo takhel to vypadá stejěn co chci mám jedno vněmčině a tam bliká klávesnice kterou máš zmáčknout tady taky?????

A je tu písen podle not nebo barev???

Děkuji

reagovat Januska.123 23.11.2012 14:48  100%    +  -

Henriete: blikající nevím. My máme tuhle http://knihy.heureka.cz/zahraj-si-pisnicku-s-ottikem/
Dá se přepínat mezi režimem, kdy zahraje celou písničku po stisknutí jedné klávesy a mezi klasickým piánkem. Coby rodič oceňuji, že se dá také úplně vypnout
Náš skoro tříleťák si s ním už asi půl roku pěkně vyhraje. Samozřejmě písničky ještě podle not nehraje, ale o to déle mu to vydrží. Proti bouhání a mlácení je to odolné. Jediné co používáním trpí je ta knižní část a ta se dá slepit:-). Takže doporučuju.

reagovat Henriete 23.11.2012 12:00  99%    +  -

Prosím vás nevíte někdo o knize s piánkem a českými písničkami aby tam blikalo co se má na klávesnici zmáčknout???

Nějaký výrobce typ co máte doma????

Děkujiiiiiiiii

reagovat londonM. 23.11.2012 11:51  47%    +  -

pešimi: a polarni expres,mame v originalni,anglicke,verzy..a to je kraaasaOpravdu,nadhera,mas pravdu

reagovat londonM. 23.11.2012 11:50  47%    +  -

pešimi:to jsi rekla,holcinam,moc hezky u nas to taky,parkrat,probehlo,to,ze chvilku neverila..deti jsou ruzne..a kdyz doma to neznaji..reknou,co jine ditko,jeste slyset nechce..a tak,kdyz byla,i moje beruska mensi,vis,co rikavala?prej,hodnym detem donese jezisek darecky,nekdy mu pomahaji i rodice..ale zlobivcum,donese Jezisek uhli,brambory a hovinko

reagovat londonM. 23.11.2012 11:46  47%    +  -

JTina: Se mas..ono pro mne,ted tady,nejsou problem,penize,za to postovne..ale..oni maji ze vsim problem..a je to zdlouhave..ja to tady uz neznam,vezmu kreditku,zaplatim..a vim,ze to prijde....a polsky obchod zde,ma,zatim,jen polsky tisk tu Moji psych.ti tise zavidim..cetla jsem par cisel..a hodne mne to oslovuje..a byli tam i veci,ktery citim stejne,ikdyz nejsem psycholog myslim,ze jsi fajn,hezky se mi s tebou pise..

reagovat pešimi 23.11.2012 10:48  54%    +  -

http://www.diskont-zahradkar.cz/zampiony-substrat-8kg/

reagovat pešimi 23.11.2012 8:33  54%    +  -

zooh: uz se tam jdu podivat...dekujeme za tip

reagovat pešimi 23.11.2012 8:04  54%    +  -

holky kdo nezna "Polarni Expres" stoji za to, ja u nej kazdy rok brecim

reagovat pešimi 23.11.2012 8:03  54%    +  -

vevera: Kdyz o rok starsi neter rekla zuzce asi ve treti tride, ze jezisek neni, ze ji lzu, ze darky nakupuje mama, mela jsem takovy vztek na ni, ze jsem, sio s nima sedla a rikam jim...holky, reknu vam jak to tedy je...hodnym detem nosi jezisek, zlobivym naprdne a musi jim koupit mama s tatou :)...jeste vanoce zuzanka s tim vystacila a pak jsem ji to rekla. ted na vanoce pomaha balit, vymysli si pohadky pro petrika, uziva si je jinak...a mimochodem...Jezisek preci existuje...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vánoční dárky... zase tvrdý oříšek :(
Diskusi založil(a): pešimi
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika