Prosím o tip na knížku pod stromeček

Ahoooj, projela jsem vsechny recenze na nove knihy a nevim nevim....hledam tip na knizku pod stromecek...teda pro me :485:
Nečtu moc, protože nestíhám, ale Vánoce bez knížky si neumím představit.
Jako poslední jsem cetla Žítkovské bohyně, to byla krásná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Pak čítávám Balabána, ten je takovej dost složitej, ale zas docela zajímavej.
Ale klíďo bych brala i nějaký humor nebo něco pěkného historického...
Co jste v poslední době četly? Co byste doporučily?
Díky moc
10.12.2012

Diskusi založil(a) 10.12.2012 JTina

reagovat elvia2 8.1.2013 19:14  19%    +  -

b>Betyyna: Porad prosím, kde stáhnout nějaké romány. Kde je možné stahovat zdarma, není zase nabídka. Jak to prosím řešíš?

reagovat Betyyna 23.12.2012 17:15  100%    +  -

JTina: Netopýří muž, Červenka nese smrt, Nemesis a mám připraveného Lovce hlav, a Nemám Sněhulák ale prý je super. Knihy se odvíjejí v časovém sledu (jeden detektiv) ale dají se číst i tak. Jinak má bezvadné knihy Kepler - Hypnotizér, Paganiniho smlouva. Já čtu hrozně moc, denně a pořád, používám el. čtečku knih a bez ní nedám ani krok. Čtu historické, fantasy, sci-fi, detektivky, horrory i romány, akorát červená knihovna mě nebere...ani takové ty Harlequinky - ty nejsem schopná číst...

reagovat JTina 19.12.2012 20:35  35%    +  -

Jo Nesbo - o něm teď hodně čtu, na trhu má hodně knížek, četly jste některá od něj něco konkrétního a doporučíte?

reagovat Rachel-Karen 17.12.2012 15:49  6%    +  -

Já si ráda přečtu cokoliv od A. Christie nebo S. Kinga. Letos pod stromeček dostanu od přítele knihu Jana Eyrová (vždy mě nechá jeden dárek vybrat, aby měl jistotu, že budu mít radost). Na Větrné hůrce jsem četla nedávno, Janu asi před 2 lety a ráda si ji přečtu znovu.
Jinak bych doporučila Jo Nesbo - Sněhulák.

reagovat majka... 14.12.2012 15:00  28%    +  -

Já jsem v poslední době četla jedním dechem´:
G. Musso - Budeš tam?, úžasná je i jeho druhá knížka: Protože Tě miluji.
Barbara Erskinová: Údolí havranů
Simon Montefiore: Sašenka
Ale to nejsou nové knihy, objevila jsem je v naší městské knihovně

reagovat Stefi 12.12.2012 22:33  100%    +  -

JTina: Hostitel je fajn taky se mi líbil.
Mám doporučení na Jo Nesbo, krimi, ještě jsem nečetla.

reagovat lenny003 12.12.2012 19:52  16%    +  -

Holky, je to fakt skvělá knížka! Jedna z nej, co jsem v životě četla. Nenechte se zmást, že to je scifi. Já nesnáším scifi žánr, ale tohle bylo překrásné čtení. A je to teda obr bichle!

reagovat makke82 11.12.2012 22:49  17%    +  -

lenny003: Hostitele jsem četla a taky mohu jen doporučit :o)

reagovat JTina 11.12.2012 22:40  31%    +  -

lenny003: HOstitel vypadá zajímavě

reagovat lenny003 11.12.2012 21:10  16%    +  -

Jinak mám moc ráda spisovatelnu Noru Roberts, píše výborně

reagovat lenny003 11.12.2012 21:09  16%    +  -

Já moc doporučuji knihu Hostitel - strašně moc se mi líbila! Hostitel

reagovat JTina 11.12.2012 20:41  31%    +  -

Díky za tipy kočky našla jsem na netu recenze knih, tak to pročítám, třeba pro inspiraci: http://www.cbdb.cz/recenze-knih

reagovat Marijkova 11.12.2012 17:04  5%    +  -

Kdy já budu mít na čtení čas, to ví jen pán Bůh (jak malá povyroste a ještě to další :))) Doma máme navíc dva kocouře a doporučím přítelíčkovi Čekání na kocoura http://www.albatrosmedia.cz/cekani-na-kocoura.html, takže tohle je asi můj tip pro milovníky kočičích království ;)

reagovat jaancaa 11.12.2012 10:34  94%    +  -

Já poslední dobou trošku čtu knížky od Simony Monyové

reagovat makke82 10.12.2012 20:47  17%    +  -

čtu pravděpodobně jiný druh knih, ale podle mě nejlepší kniha za tento rok -Jussi Adler Olsen - Vzkaz v lahvi - krimiromán, excelentní, čtivé, napínavé, čtenáře pohltí první stranou a nepustí

a nejlepší loňská kniha:

Markus Zusak - Zlodějka knih - geniální, chvilinku mi trvalo než jsem si zvykla na autorův styl, ale pak mě to nepustilo, jedna z nejúžasnějších knih, co jsem kdy četla a jedna z mála, co mě dojmula k slzám

kniha, co mě hodně překvapila, asi bych si ji sama nekoupila, ale dostala jsem ji a byla velmi milá, optimistická a pozitivní:Patricia Wood - Výhra

reagovat macek71 10.12.2012 18:29  20%    +  -

ale když se tady zmínily ty tradice, s manželem jsme 14 let, každý silvestr jsme se ,né že pohádali, ale napnelismus tam byl, jelikož já se dřív bavila a mnžel na to není, takže já seděla u tv a on u pc a jak začali hrát plesové písničky, já byla naštvaná a tak hned blbé řeči atd., ale celý rok nádherný, manžel milující, pozorný....,ovšem loni jsme se nepohádali, ale celý rok byl takový v napětí, ráno sluníčko, k večeru mraky, takže letos na silvestra se holt musím pohádat, už kvůli tradici, raději pokažený večer, než celý rok

reagovat macek71 10.12.2012 18:24  20%    +  -

JTina: jé to nevím, vánoce máme dycky krásné, díky za to

reagovat JTina 10.12.2012 16:28  31%    +  -

macek71: fakt? a má to nějakou tradici? jako...když se spálí plech, tak budou dobrý vánoce nebo tak něco

reagovat macek71 10.12.2012 16:27  20%    +  -

JTina: to prý ale musí být, jeden spálený

reagovat JTina 10.12.2012 16:19  31%    +  -

macek71: taky se nám podařilo minulý týden jeden plech spálit

reagovat macek71 10.12.2012 13:15  19%    +  -

píšu jak debil, ale pečeme linecké, tak honem honem, plech už jsem spálila

reagovat macek71 10.12.2012 13:14  19%    +  -

Alma..: jo na mamíííí jsem alergická malý 5let taky stojíme před billou a on čte a k c e mami akce, překvapilo mě, že to spojil a dal slovo dohromady apřečetl, ale do školy ho chceme dát o rok později. je 1.7. , stejně jak holka, ale o 7let min, ale my dali holku jak ji bylo toho 1.7. 6let a v září šla, jenže má soc.fobii a to ji hodně zkomplikovalo začátky, nechtěla bych naši chybu opakovat zase, malý ač je chytrý, sčítá do 10, umí číst i psát, ty základní písmenka samozřejmě, ale taky se ve školce nebaví, s dětmi vůbec a s uč. jen po tichu, je to teda lepší a proto si myslím, že když to odložíme, ničemu neubližíme

reagovat Alma.. 10.12.2012 11:43  100%    +  -

macek71: nooo, když byl kluk - 12 a pul letý malinký, tak knížky miloval - četla jsem já a dneska? chtít ho potrestat, poručim mu aby si četl - štve mě s tím
Dcera je v první třídě, jak vidí nápis, hned se snaží přečíst i když zná jem trochu pésmen z celé abecedy. Tak uvidíme, jestli bude někdy číst
Jinak ten věkový rozdíl mám skoro šest let mezi dětmi - taky kluk, holka jak vidíš a my museli řed rokem a pul řešit každýmu extra pokojíček. Prostě věčně bylo z pokoje slyšet: mamíí, at mi dá pokoj, at mě nechá, mamíííí, já chci koukat na šmouly a Tomáš m ito přepíná - mamíííííí.........no uáááá, už mi lezli na nervy a manželovi taky. Tak maj každý svuj a jaký je klid
Oni jsou stejně hodně spolu v jedno z pokojů zalezlý, ale jak chtěj mít svuj klid, maj prostě svoje. Hlavně - holka má bílý nábytek, fialové zdi - to si přála, kluk má šedé zdi, nábytek borovici, každej to má podle sebe a super

reagovat macek71 10.12.2012 11:27  18%    +  -

JTina: nejmladší má 5, tak knížky taky čtu,hlavně když marodí, nebo jak je moc divoký tak zavelím lehnout a čteme, ale raději tvoří,bto pak pokojík vypadá jak v cirkuse nebo u ci...ů, fakt same krepáky,třpytky, výrobky vystavuje. holka je na prášky, má 12, takže pro ni je to nesnesitelné a vyčítá nám, že starší má svůj pokoj a ona musí být s prdolkou. Tak uvažujem,že ji uděláme z půdy pokojík, ale musí mít ve škole výsledky. Ona na to jak čte, tak čeština ji dělá problémy, se divím

reagovat macek71 10.12.2012 11:22  18%    +  -

JTina: no to se právě divím, já mu četla, zpívala a nedávno jsem se dozvěděla, že písnička ach synku, synku na něho působila traumaticky a já myslela, že se mu líbí

reagovat JTina 10.12.2012 10:31  31%    +  -

macek71: S tím nic nenaděláš, že ten nejstarší nečte, některý děti to prostě nedávaj, ale uplně tě chápu Já mám prcka 4letého, knížky má rád, ale zatím je čtu já, kdoví jak to bude později

reagovat macek71 10.12.2012 10:28  18%    +  -

jinak na vánoce si taky nedovedu představit nemít knihu pod stromečkem, holka ta čte taky hodně, dostane 2, prdolka ten má nejradši takové ty s návody na vyráběni, pořád tvoříme a nejstarší 19 let, ten snad nikdy ani nečet,což mě mrzí, dostával knihy a zbytečně

reagovat macek71 10.12.2012 10:26  18%    +  -

ahoj tak já miluji cokoliv od javořické, píše příběhy z dob našich babiček, mi se na tom líbí, že když má člověk chmury, naštve ho tchýně, manžel, tak po přečtení javořické zjistím, že se mám báječně

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prosím o tip na knížku pod stromeček :533::533:
Diskusi založil(a): JTina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika