*Skrývačky ve větách*

Vytvoř nebo najdi větu, ve které se budou skrývat jiná slova.
Do závorky upřesni, o jaký význam slova jde.

Kdo uhodne, vytváří novou skrývačku ve větě.

Připojte se!!!
Namáhejte své mozkové buňky!!
Zvyšte si slovní zásobu!!
8.1.2013

Diskusi založil(a) 8.1.2013 MarunaS

MarunaS 29.4.2017 8:52

Květnové pranostiky

•Žofie vína upije.
•Bujný květ - plný úl.
•Je-li už máj zahradníkem, není stodol milovníkem.
•Před 13. dnem máje nejsme ubezpečeni stálého letního povětří; po tomto dni ale není zapotřebí se obávati vínu škodnému mrazu.
. •Pakrác Urban bez deště - hojnost vína.
•Suchý březen, chladný máj - bude humno jako ráj.
•Jestli v máji neprší, červen to dovrší.
•Studený máj - v stodole ráj.
•V máji hřímoty nedělají trampoty.
•Pankrác, Servác, Bonifác jsou ledoví muži, Žofie je jejich kuchařka.
•Roj, který se v máji rojí, za plný vůz sena stojí; ale o svatém Jáně ani za vodu džbáně.
•Májová voda vypije víno.

MarunaS 3.5.2015 14:10

Můžu to zvednout?

Zadej neznámé číslo

MarunaS 20.7.2014 15:51

reagovat MarunaS 24.5.2017 10:33  100%    +  -

Danae: Hezký den. V noci krásně zapršelo

To je zajímavé, hodně druhů zasadili na jednom místě...........

reagovat Danae 23.5.2017 20:37  100%    +  -

MarunaS: To je nádherajá mám taky pivoňky moc ráda,jsou nádherné a voní...akorát je pak po nich velký binec....ale u nás ještě nekvetou,poupata jsou ještě malá...já mám jedny růžové a druhé taky tmavočervené

reagovat MarunaS 23.5.2017 10:55  100%    +  -

Danae: Ahoj Danuško, už začínají kvést pivoňky, já je miluji, mám tmavočervené.
Díky za kytičku, také jsem ti jednu našla......a něco k tomu
.

reagovat Danae 23.5.2017 10:26  100%    +  -

MarunaS:

reagovat Danae 23.5.2017 10:25  100%    +  -

MarunaS: Krásný den ti přeju,u nás pořád slunečno,nádherně...to je moc hezký obrázek

reagovat MarunaS 22.5.2017 22:10  100%    +  -

Poslední Anděl pro Věru Špinarovou. Vstoupila do Síně slávy populární hudby.

(předložka + souvislá řada + anglicky a + hrob + zn. ruthenia + nečistota (přidej čárku ) + barva na vejce + číslovka + řezací nástroj + operační systém PC + magmy + kněz + zn. decibelu)

reagovat MarunaS 22.5.2017 22:10  100%    +  -

Danae: (jak + Lo + nimra + napa + cha + lina + viníci + ko + pře + mili + ar + du)

reagovat MarunaS 22.5.2017 11:49  100%    +  -

Danae: Hezký den, dnes máme ještě sluníčko, zítra už by mělo pršet? Necháme se překvapit............

reagovat MarunaS 21.5.2017 21:21  100%    +  -

Danae: Hezký večer
Být v Holandsku a nevidět tulipánové pole? Tak Holandsko je velké, ta pole jsou někde mimo města. Už je to hodně dlouho, byla tam kámoška na nějaké výstavě tulipánů, ale nebyla moc nadšená, prý hodně jich bylo už odkvetlých.........asi se nechala nachytat na nějakou slevu zájezdu.
Tulipány mám ráda, ale moc dlouho nevydrží, doma se rychle rozkvetou.

Rafíček se vykoupe a zase je čistý, tak co, ne?
Hezký večer

reagovat Danae 21.5.2017 8:17  100%    +  -

MarunaS:

reagovat Danae 20.5.2017 9:45  100%    +  -

MarunaS: Měj se dneska krásněu nás dnes pod mrakem a chladněji....brzy ráno už jsme byli špacírovat

reagovat Danae 19.5.2017 13:48  100%    +  -

MarunaS: Já děkuji tobě, že jsi mně na to navedla....netušila jsem,jak můžou být ta pole krásná, hlavně z ptačí perspektivy....hodně jsem toho pak ráno prohlížela na google i četla...já kdysi pobyla v Holandsku měsíc, v městečku Kerkrade u mé sestry, která tam nějakou dobu žila s prvním manželem a první dcerou Vanessou,vzala si Belgičana,pak žili ještě chvilku v Německu, ale potom už tady zpátky u nás.Ještě má sestra Melissku a Kevina,no děti už jsou velké,25,18,16 a manžela už má jiného,Čecha jako poleno a bydlí na statku tady kousek....Je mladší o šest let než já, ale už je babičkou...prvorozená Vanesska má totiž už tříletého Nathaniela,Natanka jak my mu říkáme.....takže u nich jsem tenkrát v tom Holandsku bydlela celý měsíc,pozvali mně i moje děti,bylo tam krásně,moc se mi např.líbily domečky z červených cihel,před nima krásně upravené předzahrádky a v oknech bez záclon visely nebo stály samé ozdoby a dekorace, to u nás tehdy ještě nebývalo zvykem...a taky jsem byla ohromena prvními hypermarkety, které jsem kdy viděla Ještě tady u nás v našem kraji nebyly takové...byla jsem úplně v šoku z toho množství zboží,množství lidí s tak plnými vozíky...a potom v obchodech s oblečenímtolik hader na stojanech,no venkovanka se dostala do světa
A co mně ale fascinovalo nejvíce,bylo vystavené zboží na ulicích před malými krámky,které nikdo nehlídal,tak to tady tenkrát nebylo nikde...hned jako správná Češka jsem se švagra ptala: A to nikdo neukrade?Byl to rok 1995...
Tož to jsem se rozepsalaale připomněla jsem si těmi tulipány ten pobyt tam...ale ty tulipány jsem tam neviděla

reagovat MarunaS 19.5.2017 10:44  100%    +  -

Danae: nádhera

reagovat Danae 19.5.2017 9:34  100%    +  -

MarunaS:

reagovat Danae 19.5.2017 9:12  100%    +  -

MarunaS: KUK SEM

reagovat Danae 19.5.2017 9:09  100%    +  -

MarunaS:Našla jsem teď více takových obrázků na google, je to zase v Holandsku..tulipánová pole,zajímavé

reagovat Danae 19.5.2017 9:06  100%    +  -

MarunaS: to je síla jak to tam mají....

reagovat Danae 19.5.2017 9:05  100%    +  -

MarunaS:

reagovat Danae 19.5.2017 9:04  100%    +  -

MarunaS:

reagovat Danae 19.5.2017 9:02  100%    +  -

MarunaS: zblízka

reagovat Danae 19.5.2017 8:58  100%    +  -

MarunaS: To je teda zvláštní pohleda jak to mají úhledné asi

reagovat MarunaS 19.5.2017 8:42  100%    +  -

Danae: To máš asi z toho klečení, nemusí to být ještě artróza, ale sleduj to, pokud to nepřejde, tak běž na rentgen! Je hodně přípravků, které vyživují chrupavku.

reagovat MarunaS 19.5.2017 8:36  100%    +  -

Danae: Hezký víkend

Zajímavý pohled, pěstují tam asi květinky všeho druhu a všimni si těch kanálů s vodou.........

reagovat Danae 18.5.2017 23:41  100%    +  -

Jako loni.Mrazy napáchaly na vinicích škody přes miliardu.

zvíře+čín.žens.jméno+rýpal+useň/uber čárku+slabika smíchu+podl.krytiny/oprav hrubku+pachatelé/přehoď čárku+slepičí zvuk+spor+oslovení Mileny+setina hektaru+německy ty

reagovat Danae 18.5.2017 23:34  100%    +  -

MarunaS: kaji+ne+ako+film+Váh+zda+pře+ano+nic+zač+Rus

reagovat Danae 18.5.2017 22:46  100%    +  -

MarunaS: Maruško,já mám poslední dobou problém s jedním kolenem,bolí mně při chůzi do kopce a v noci mně ta bolest taky několikrát vzbudí...dělá mi to poslední dva měsíce asi,no,to jsem zvědavá,co se z toho vyklubeale v noci už je to dost hrozné...myslíš,že by to mohla být taky artróza?

reagovat MarunaS 18.5.2017 22:43  100%    +  -

Danae: Já zase nemůžu klečet, mám artrózu.

Rajmona jsem vymazala

reagovat Danae 18.5.2017 22:41  100%    +  -

MarunaS: To nesnesu, pak se nemůžu narovnat....to si raděj dám noviny nebo hadr pod kolena a klečím třeba při sázení nebo plevání,ale někdy to bez ohýbání stejně nejde na té zahradě

Nějaký Ramon73 tě rozčilujejsem se z toho smíchy málem po.......

reagovat MarunaS 18.5.2017 22:38  100%    +  -

Danae: Dnes jsem se hodně naohýbala

reagovat Danae 18.5.2017 22:36  100%    +  -

MarunaS: A je to lepší i v tom, že se člověk nemusí ohýbat až k zemi

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: *Skrývačky ve větách*
Diskusi založil(a): MarunaS
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Barvy na zahrádce i na talíři: Objevte mangold Co vám prozradí čáry na dlani: Umíte čelit překážkám? Budete úspěšní v práci? Jak udělat dokonalý smažák? Známe 4 triky! Kde ubytovat návštěvu: Pořiďte si levnou rozkládací pohovku Slavní sourozenci: V jakých rodinách je talentu na rozdávání? Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku! Když ovečky nezabírají: Rady, jak co nejrychleji usnout Proč muži koukají po jiných ženách? Známe 5 důvodů! Udělejte dětem radost: Pořiďte jim zahradní nábytek Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce!