Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.

Také jste podlehly kouzlu cvičení,zdravé stravy a péče o sebe a své tělo?Jaké máte výsledky? Jak Vás to baví?Cvičíme např.podle Jill,Zuzky Light,běháme,posilujeme,jezdíme na kole a in-line bruslích...
Pojďte se podělit o zkušenosti, zanadávat si, když nejsou vidět výsledky nebo když potíte krev a máte vztek.Budeme si tady pomáhat,radit a povzbuzovat se nejen při cvičení,ale i při problémech a radostech v osobním životě.

Diskuse je zpřístupněna JEN diskutujícím uživatelkám!
V případě zájmu o vstup dotazy pište uživatelce KLEOPATRA2.

"Unless you puke, faint or die, keep going." - Jillian Michaels

"Dnes je ten zítřek, o kterém jsi mluvila včera!"

8.3.2013

Diskusi založil(a) 8.3.2013 muertel

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.
Diskusi založil(a): muertel
přispívání i čtení jen pro vybrané
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si
Celebrity, které děsivě zestárly a mohu si za to samy! Poznáte je vůbec? Co všechno (ne)vědí děti o sexu Manžel mě připravil o děti, bydlení i peníze! Chůze - nejlepší cesta, jak zhubnout Otevřené manželství: Je normální spát i s jinými? Videonávod: Líčení pod brýle krok za krokem Koně pro Kapku naděje budou cválat už tuto sobotu Když jsem řekla, že jsem vážně nemocná, opustil mě Jak chránit zvířata před přehřátím? Tip na víkend: Rebarborový koláč s drobenkou

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.