Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.

Také jste podlehly kouzlu cvičení,zdravé stravy a péče o sebe a své tělo?Jaké máte výsledky? Jak Vás to baví?Cvičíme např.podle Jill,Zuzky Light,běháme,posilujeme,jezdíme na kole a in-line bruslích...
Pojďte se podělit o zkušenosti, zanadávat si, když nejsou vidět výsledky nebo když potíte krev a máte vztek.Budeme si tady pomáhat,radit a povzbuzovat se nejen při cvičení,ale i při problémech a radostech v osobním životě.

Diskuse je zpřístupněna JEN diskutujícím uživatelkám!
V případě zájmu o vstup dotazy pište uživatelce KLEOPATRA2.

"Unless you puke, faint or die, keep going." - Jillian Michaels

"Dnes je ten zítřek, o kterém jsi mluvila včera!"

8.3.2013

Diskusi založil(a) 8.3.2013 muertel

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme.
Diskusi založil(a): muertel
přispívání i čtení jen pro vybrané
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si
Humor, dobrodružství, dinosauři čekají na dětské čtenáře a navíc doprava zdarma Opustil manželku kvůli mně. Šíleně se bojím, že to udělá znovu! Trendy sandálky a střevíčky na jaro i léto! Vyberte si pro vás ty nej! Ivana Gottová končí ve VIP zprávách! Jaký má důvod? Babička nesnáší vnučku a miluje vnuka. Co s tím? Jogurt, kefír, podmáslí. Proč a kdy zařadit tyto výrobky do jídelníčku? Placičky: Chuťovka nejen k pivu Veronika Žilková: Holky se mi doma pletou Jsem na dně. Můj syn je narkoman Nenáročná cyklistika: 4 skvělé tipy pro milovníky nenáročných rovinek

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2015 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.