návrat south beach diety

dieta , která funguje... sama jsem kdysi v první ze tří fází zhubla deset kilo. Pojďte se připojit
3.4.2013

Diskusi založil(a) 3.4.2013 le.nka

reagovat setapouch 21.6.2013 17:06  36%    +  -

Nejedu vyloženě podle SBD, ale koukla jsem se i na krevní skupiny a přizpůsobila si jídelníček podle svých představ...vynechávám všechno, co obsahuje pšenici, nejím brambory, jím rýži,těstoviny jsem si nakoupila rýžové a "polystyrénové" chlebíčky, pak ještě žitný chlebík se zrníčkama, Silhouette z kukuřice s mořskou solí a to jsou vlastně všechny přílohy...maso jsem tvrdě skrouhla a jím jenom ryby a občas drůbež...a spousty zeleniny, piju vodu s citronem, odpolední kafe si neodepřu s troškou mlíka, jinak z mléčných jenom kyšku, bílý jogurt, tvaroh a nízkotučný sýr...za měsíc mám dole něco přes 4 kila. Nespěchám, jenom aby to tak šlo dál A samozřejmě NECVIČÍM, to po mně nemůže nikdo chtít

reagovat Alenka.F 21.6.2013 13:53  30%    +  -

ahojky holky, tak co? Držíte některá ještě dietu? dlouho tu nikdo nebyl... Já touto dietou začala, a dál jsem pokračovala podobně, ale ne úplně podle těchto pravidel. No a od začátku dubna už mám teda 10 kg dole i přes to že si dám něco sladkého i večer :-)

reagovat barbarka77 15.4.2013 21:07  5%    +  -

Jsi fakt dobrá Já mocně zhřešila, takže začínám dnes znovu s 1. fází. Už se taky těším na kolo, ale musíme ještě koupit sedačku pro malou. Sice to s ní nebudou bůhvíjak dlouhé výlety, ale aspoň nějaká změna a pohyb :-)

reagovat Alenka.F 14.4.2013 19:43  28%    +  -

barbarka77: no jablka jsem teda zatím vynechala. A včera u ségry,jsem si teda řekla o talíř zeleniny, jednohubky, chlebíčky, buchty... no jen jsem na to teda koukala a odolala. Ale co jsem si tam mimo té zeleniny dala, byl závin - teda kromě listového těsta tam bylo jen kyselé zelí šunka a sýr... no měla jsem jen jeden malý kousek, tak snad.. a váha zase klesla, dnes ráno už to byly 2kg dole.
Já teda nijak moc necvičím - v práci mám pohybu dost, a včera jsme poprvé vytáhli kolo, teď jak už je tepleji, tak to kolo bude častěji

reagovat barbarka77 14.4.2013 8:56  5%    +  -

No to teda nevím, ty jablka. Já bych je tam nedávala, v první fázi určitě ne. A toho vývaru bych se nebála, pokud vynecháš zakázanou zeleninu. Já teď odjela s malou na 4 dny k babičce, tedy mojí mamce a dopadlo to blbě. Ona vždycky napeče, navaří a já jsem neodolala a spustila se. Ach jo, bojím, bojím, co na to zítra váha. Máš pravdu, že kg za týden je málo, co se týče první fáze, ale na druhou stranu - už ti jich zbývá jenom 9 :-) A cvičíš? Pohyb taky udělá strašně moc, rozhýbe metabolismu. Taky jsem si říkala, že je to divné, že si tu píšeme jen my dvě

reagovat Alenka.F 12.4.2013 22:20  28%    +  -

to tu holky nikdo nechodíte? Já jsem něco o této dietě hledala i na netu, ale stejně, některé věci jsem se tam nedočetla. Co takové polévky - vývar se zeleninou - teda vyjma mrkve, brambor, nudlí,....
co myslíte?
Vážně by mě to zajímalo.
Já se teda snažím jíst přesně to co je povoleno, mám téměř týden za sebou a dole jen 1kilo, no nevím co dělám špatně, ale snad to půjde dolů, mám tendenci to vzdát, no uvidíme, navíc zítra další oslava - to bude krušné - ségra slaví kulaté ouou

reagovat Alenka.F 11.4.2013 19:39  28%    +  -

mám další otázku, mohou se v I. fázi jíst houby?(žampiony), a co třeba pudink, když se místo cukru dá sladidlo, mléko je přece povoleno....
a taky jsem na netu našla tuto dietu a ta tam je. Kopíruju:
První čtrnáctidenní fáze je striktní:
Povolené:
olivový olej, drůbež, ryby, řepkový olej, ořechy, mléko, jablka, nízkotučný jogurt, čočka, cizrna, zelenina, červené maso, spoustu zeleniny, vejce, sýr a salát s olivovým olejem.
Naprosto zakázáno je: cereálie, cukrová řepa, mrkev, kukuřice, pečivo, rýže, brambory, těstoviny, ovoce, cukrovinky, zmrzlina a cukr.

Právě mě tam zaujalo že jsou povolená jablka, když je jinak ovoce zakázáno...

reagovat Alenka.F 9.4.2013 18:04  28%    +  -

barbarka77: no záleží jaký typ té štítné žlázy je, při jednom se hubne a při druhém přibírá, a to mám já, díky ní přibírám na váze, je větší únava, padají vlasy,.... No beru téměř rok léky, tak snad by ta váha mohla jít lépe dolů. a pro mě těch 10 kg je docela dost, vím že třeba míváte větší problém s váhou, ale mě toto děsí. Nedávno jsem měla stejnou váhu jako v době kdy jsem šla rodit, no a teď k té váze taky nemám daleko....

reagovat barbarka77 9.4.2013 8:09  5%    +  -

Alenka.F: Tak to nemáš tak moc, i když nevím, jak moc ti to komplikuje ta štítná žláza... Mléčnou jsem taky zkoušela, ale měla jsem pořád hlad, takže jsem ji nikdy nedotáhla do konce. Bílkoviny jsou super, nemáš hlad, spíš když tak chuť na něco, ale dá se to vydržet. Aspoň já jo, protože miluju maso, sýry, vajíčka, klidně zvládám vše bez přílohy. Dívala jsem se na netu i na bílkovinnou dietu s instantními přípravky (ketodiet a jiné), ale stojí to moc peněz a není jisté, že mi to bude chutnat.

reagovat Alenka.F 8.4.2013 21:50  28%    +  -

barbarka77: chtěla bych tak 10 kg, tj. co jsem cca přibrala za poslední 3 roky (mám problém se štítnou žlázou, to mi zjistili před rokem), po porodu jsem taky držela dietu - mléčnou, tou jsem během 1apůl roku shodila 9kg, ale šlo to pomalu, držela jsem ji během té doby 3x, je to dieta, která se drží 8 dní a je docela brutální, jenže pak jakoby ze dne den šup a 6 kg nahoře a pak to šlo tak dál,a ne a ne dolů, tak snad to touto dietou dám zase zpět, dnes druhý den a cítím se fajn, ani nemám chuť na sladké, včera to bylo hrozné, pořád chuť na něco a doma nic...

reagovat barbarka77 8.4.2013 21:37  5%    +  -

Alenka.F: Jo, to je rozumné. Já bych bez kávy s mlékem celý den nevydržela a jako svačinka je jogurt nebo kefír ideální. Kolik chceš shodit, jestli se můžu zeptat?

reagovat Alenka.F 8.4.2013 20:16  28%    +  -

barbarka77: já jsem si to myslela, děkuji , jsem si právě to mléko chtěla dát zítra jako svačinu v práci - nesmíme tam jíst mimo přestávku (a přestávku máme vlastně až oběd), tak musím něco jednoduchého a rychlého

reagovat barbarka77 8.4.2013 19:59  5%    +  -

Alenka.F: V první fázi určitě vločky ne Ty mléčné výrobky (neochucené) by asi nevadily, obsahují málo sacharidů dle mého názoru.

reagovat Alenka.F 8.4.2013 18:24  28%    +  -

Mám dotaz, myslíte, že mohou jíst vločky? Třeba s bílým jogurtem? a co kefír či acidofilní mléko?

reagovat Alenka.F 7.4.2013 12:53  28%    +  -

tak já s dietou z lehka začla včera, ale jelikož jsme šli na oslavu, tak to bylo opravdu jen z lehka, a dnes jsem začala už naostro.

reagovat barbarka77 6.4.2013 21:57  5%    +  -

Ahoj holky, já se taky od pondělí přidám. Zhubla jsem s touto dietou již jednou přes 30 kg a váhu si držela asi 5 let. Bohužel během mateřské jsem přibrala, takže teď mám navrch 20 kg, které chci dát zase dolů. Kdo jde do toho se mnou?

reagovat le.nka 6.4.2013 19:01  9%    +  -

Tokamak: Jo a rajčata jsou v knize uvadený pro první fázi jedno velký rajče nebo pět cherry na den

reagovat le.nka 6.4.2013 18:58  9%    +  -

Tokamak: tenkrát jsem si to držela asi rok ale přes vánoce jsem se utrhla a pak to jelo pomalu ale jistě, ale to jsem opustila celej režim...chce to opravdu vydržet

reagovat Tokamak 6.4.2013 13:21  27%    +  -

Alenka.F: taky jsem si to tak říkala..

Malinko jsem to studovala na netu a občas se píšou protichůdné info.. např. někde zakazují rajčata.. jinde je zařazují.. to samé nějaké přílohy.. tak nevím, kde je pravda.. podle čeho vážně jít..

Chci začít v pondělí.

reagovat Alenka.F 5.4.2013 22:30  28%    +  -

Tokamak: já si jídelníčky vezmu jako pomocný návod, ale asi úplně podle nich nepojedu

reagovat Tokamak 5.4.2013 21:41  27%    +  -

se nesmí brambory.. a ty já miluju.. no ach joooooooo :)))

holky, pojedete přesně podle těch jídelníčků tam?

reagovat Tokamak 5.4.2013 20:30  27%    +  -

vážně mě to zaujalo.. to tu studuju :) asi do toho půjdu s vámi :)

reagovat Tokamak 5.4.2013 20:24  27%    +  -

le.nka: a když jsi tehdy zhubnula.. vydrželo ti to? :) je to zajímavé..

reagovat nosalka 5.4.2013 17:32  14%    +  -

le.nka: určitě nenechám.

reagovat le.nka 5.4.2013 14:52  9%    +  -

Alenka.F: a nosalka
tak to jsem ráda,že mě v tom nenecháte samotnou:)

reagovat nosalka 5.4.2013 12:02  14%    +  -

le.nka: Tak od pondělka začnu.Ted se mi vrátí manžílek domů na víkend a zítra jedeme na narozeniyn.Tak bych to určitě nevydržela.U mě bude maso,vejce a zeenina.Sýry já nejím.

reagovat Alenka.F 5.4.2013 10:18  29%    +  -

ahoj, koukám, a asi se k vám přidám... Držela chvíli Dukanovu dietu, šlo to. Ale pak jsme jeli na dovču a bylo po dietě... A tady toto vypadá rozumně :-)

reagovat le.nka 5.4.2013 7:49  9%    +  -

nosalka: maso, zelenina a taky čerstvé sýry jako mozzarelka nebo cottage, taky jsou povolená vejce, v malém množství i luštěniny. těch 14 dní se to vydržet dá. dokonce je povolený i malý kousek hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa:) já mám teď za sebou dva dny 1. fáze a mám dole dvě kila. u mě to je vždycky hodně, protože 1) vážím hoodně 2) trpím na velké otoky nohou a pravě ty otoky mi pěkně mizí už teď po dvou dnech mám zase vidět kotníky

reagovat nosalka 4.4.2013 14:16  14%    +  -

Ahoj takže v první fázi se může maso a zelenina?

reagovat le.nka 4.4.2013 11:08  9%    +  -

ahoj, jsem ráda, že někdo píše:) když to hodně zjednoduším, tak jde vlastně o to, že v první fázi(2 týdny)se úplně vynechají přílohy, ovoce, sladkosti, pečivo a všechno co obsahuje cukr.Jakmile tělo spotřebuje všechen "cukr" tak najede na ketózu a začne si brát energii z tuku, který máme uložený...je důležitý hojný příjem bílkovin, aby se neztrácela svalová hmota. Tělo se zbaví zadržované vody a třeba u mě to znamenalo desetikilový úbytek.Po první fázi se do jídelníčku vrací některé druhy ovoce a v omezeném množství i přílohy. ta drhá fáze se jede, dokud nezhubneme kolik potřebujeme a pak je třetí fáze a ta by měla zůstat napořád:)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: návrat south beach diety
Diskusi založil(a): le.nka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?