Laserová operace očí

Vím, že tady pár takovýchto diskuzí bylo, ale nenašla jsem žádnou "aktuální" ...

Chystám se na operaci očí, příští pátek jdu na vyšetření, při kterém (pokud bude vše OK) domluvíme termín operace. Budu ráda, pokud se přidá někdo, kdo se na operaci chystá nebo naopak na ni již byl ...
10.6.2013

Diskusi založil(a) 10.6.2013 Clau.Zuzu

reagovat katieheg 9.11.2017 14:20  5%    +  -

Doselka2:
Ahoj, díky za info, už jsem se na kliniku horní počernice objednala, v příští týdnu bych se tam měla dostavit. Tak jsem zvědavá. Ale jelikož jsem byla už na předoperačním vyšetření v jejich ambulanci, tak si myslím že to bude stejný přístup a v ambulanci to bylo fakt fajn, lidi příjemný i prostředí super.

reagovat Doselka2 31.10.2017 19:50  5%    +  -

katieheg: Zdravím, já jsem měsíc po zákroku ... Byla jsem na klinice Horní počernice, kvůli dostupnosti ... Musím říct, že jsem zpětně opravdu ráda, že jsem do toho zákroku šla, protože mi to hodně ulevilo i od bolesti hlavy, jak jsem pořád mžourala, tak mě pak večer už z toho třeštěla hlava a cena byla podle mě naprosto odopovídající zákroku..:) Takže být Tebou zjistím si co a jak a šla bych do toho, zákroku se vůbec neboj, je to jak nic😊

reagovat katieheg 10.8.2017 10:51  5%    +  -

Ahojte, manžel mě začal nahlodávat s laserovou operací očí. Nosím jen čočky a poslední dobou mívám oči dost podrážděné, jinak je to dobrý, ale je pravda, že bez nich by to bylo pohodlnější. Máte nějakou zkušenost? Poradíte třeba i kliniku? Jsem z Lysé nad Labem a máme tu ambulanci z kliniky v Horních Počernicích, tak si říkám že by bylo fajn jít tam a pak chodit na kontroly k nám a nikam nedojíždět.

reagovat Danka005 25.9.2015 21:00  5%    +  -

Taky jsem už pomalu 2 roky po laserové operaci očí, a užívám si to. Před operací jsem bez brýlí neviděla ani na krok, po operaci sice chvili trvalo než se oči dali dopořádku, ale teď už je všechno minimalně rok a pul v pořádku a oči se mi ani nezhoršují. Jsem maximalně spokojen a doporučuji všem zakrok zvážit.

reagovat katush 31.5.2014 15:58  5%    +  -

Laserová operace je asi to nejlepší co jsem kdy pro své oči mohla udělat. Opravdu ničeho nelituji, i když je operace dražší tak za to to stálo :) jsem vděčná panu primáři ze Zirisu, že byl ochotný mi zodpovědět všechny moje otázky přece jenom je zrak hodně důležitý, takže se bojíte všeho. Ale mám to za sebou a musím říct, že je to paráda :)

reagovat dendrobie2 24.5.2014 14:12  6%    +  -

já byla na operaci šedého zákalu v roce 2010, viděla jsem na dálku bez brýlí, ale na čtení musím mít brýle a na poslední kontrole loni na podzim, jsem si stěžovala, že vidím pořád hůř a mám prý vrozenou vadu rohovky, tak až na mě dojde řada je nutná transplantace rohovky. Nemám z toho vůbec radost

reagovat Snoblovka 23.5.2014 11:23  5%    +  -

Dámy, já absolvovala laserovou operaci 7 let zpátky - to mi bylo 53 let. A nyní ve svém věku jsem na tom stále výborně - zhoršení nulové. Byla jsem v pražské klinice Lexum. Oni byli klinika, která stala u první laserové operace očí, tudíž i jen to je známka kvality.

reagovat Nektarinka 16.4.2014 15:16  44%    +  -

Já bych se chtěla zeptat, jestli je pravda, že se dá operovat bud špatné vidění na blízko(čtení), nebo zase jen na dálku? Když se jednou provede operace na blízko, např., tak potom někdy ještě na dálku, nejde?

reagovat marienka34 18.3.2014 17:01  5%    +  -

Tak gratulace, že ti to tak pěkně vyšlo. Tu kliniku, kde jsi byla ty neznám, já mám vyhlídnutou kliniku Oftum v Praze, zatím na ní slyším samou chválu. Mě to čeká cca za měsíc, chytila jsem též super akci :)

reagovat Clau.Zuzu 8.3.2014 14:21  9%    +  -

TerezR: jj, já mám po operaci od půlky července a jsem naprosto spokojená :)

Nevím teda, zda se brýlí zbavíme nadobro, protože ono se to pak po čtyřícítce většinou vracívá, ale nemusí ...

reagovat TerezR 7.3.2014 14:42  5%    +  -

Ahoj, tak já už mám přes rok po operaci a nemůžu si to vynachválit. Vidím úplně dobře a bez problému. Operaci mi dělali v očním centru Ziris, kde zrovna probíhala akce, takže jsem měla štěstí, že jsem měla operaci levnější. Operaci opravdu doporučuji. Je to jediná volba jak se nadobro zbavit brýlí :D

reagovat Clau.Zuzu 22.7.2013 14:38  14%    +  -

děkuji děkuji :) sice levé oko je horší, pravé se vylepšuje krásně, ale je to "teprv" 6dní po operaci, takže si myslím (a i doktorka), že to ještě bude lepší ..
Na levém oku mi po operaci praskla žilka, tak musím příští týden znovu na kontrolu a taky více kapat antibiotika, ale jinak snad dobrý :)

reagovat Lulie 22.7.2013 14:34  92%    +  -

Clau.Zuzu: super paráda!

reagovat Eviicka 22.7.2013 12:57  49%    +  -

Clau.Zuzu: super

reagovat M.i.l.a. 22.7.2013 12:25  39%    +  -

Clau.Zuzu: ¨suprrrr gratuluji teď už bede jenom líííp

reagovat Clau.Zuzu 22.7.2013 9:42  13%    +  -

Ahoj všem ... tak já mám 6dní po operaci a vidím skvěle dnes jdu na kontrolu tak se mi to upřesní a taky je pravda, že zrak se nějakou dobu vyrovnává, ale je paráda nemuset se shánět po čočkách ...

reagovat Durga 21.7.2013 8:40  85%    +  -

Ahoj ClauZuzu, palce jsem ti nedržela, protože jsem o tom nevěděla. A nedržela bych je stejně, protože při operacích tohoto druhu ve Zlíně není třeba drřžet palce. Dceři dělali operace před 18 lety a pořád fajn. Měla tehdy jediný problém - dělali ji obě oči, ale po roce. A ona se rok hádala v optikách kvůli tomu, že jí nechtěli objednat jednu čočku.

reagovat Medlyn 15.7.2013 11:10  16%    +  -

přeji všem dobré vidění, když už ho mají zhoršené a smí na operaci, v mém případě, když mám gloukom - zelený zákal - je korekce dioptrií vyloučená

reagovat M.i.l.a. 14.7.2013 20:39  30%    +  -

Clau.Zuzu: hodně štěstí,držim pěsti

reagovat Lulie 13.7.2013 11:10  46%    +  -

Clau.Zuzu: držím pěsti!

reagovat Clau.Zuzu 13.7.2013 6:26  12%    +  -

Tak mě se to blíží a v úterý jdu na "věc" :)

reagovat Clau.Zuzu 28.6.2013 18:19  18%    +  -

M.i.l.a.: děkuji moc ... já si teda sluneční brýle užívám také, páč nosím zásadně čočky a i teď, kdy mám před vyšetřením - mě ty brýle prostě nejdou ... necítím se dobře a hlavně mě bolí i hlava ... Je mi to nepříjemné mít brýle i pro to, že potřebuju (nevím proč) periferní vidění, což u brýlí samozřejmě nejde ...
Snad pan doktor nebude v pondělí na vyšetření nadávat, že jsem před tím měla čočky :(

reagovat M.i.l.a. 27.6.2013 19:48  37%    +  -

Clau.Zuzu: držim pěsti my si užíváme slunečních brýlí a to před operací nešlo a hlavně peníze se časem vrátí,nepotřebuješ kupovat brýle nebo čočky

reagovat Clau.Zuzu 27.6.2013 18:22  18%    +  -

M.i.l.a.: děkuji za info, snad bude tedy vše v pohodě :)

reagovat M.i.l.a. 27.6.2013 16:00  36%    +  -

Ahojky,já byla na operaci očí ve Zlíně před 17lety,neviděla jsem na dálku, 2,5dioptrie na jednom a na druhém 2d.Do dneška v poho.Dcera byla před 2 lety taky ve Zlíně v Gemini na jednom 4dioptrie a druhém 3,5d.Obě oči jí dělali najednou trvalo to 11min.Můžem jen doporučit

reagovat elfi 19.6.2013 19:12  100%    +  -

Clau.Zuzu: v plzeňské oftě - jedno oko mi operovali před cca 13 lety - druhé oko bylo v té době dobré, ale zhruba před 2 lety se začalo rapidně horšit a tak jsem si vloni nechala odoperovat i to druhé - obě oči v pohodě

reagovat Clau.Zuzu 14.6.2013 10:22  14%    +  -

elfi: kdepak jsi byla a jak dlouho máš po operaci?

reagovat elfi 13.6.2013 22:42  100%    +  -

mám odoperované obě oči a mohu vřele doporučit

reagovat Mata69 13.6.2013 19:51  100%    +  -

feinka: tady se spíš debatí o operaci odstranění dioptrií. Ale to, co popisuješ, měla i moje babička, když jí odoperovali šedý zákal (a taky si připlatila na lepší čočku), viděla jak rys a dokonce četla také i bez brýlí. Ale už vidí zase hůř, no bude jí 87 let a po operaci je podle mne takových 10 let.

reagovat feinka 13.6.2013 17:46  100%    +  -

Zdravím vás všechny. Můj manžel byl na operaci šedého zákalu před dvěma měsíci. Nemůže si to vynachválit. Napřed jedno oko a za týden druhé. Připlácel si 3.500 na každé oko. Před operací měl na čtení 3 dioptrie, teď čte bez brýlí. Podotýkám, že manžel má 76 let. Byl na klinice Gemini v Ostravě, dojíždí tam operovat primář Stodůlka ze Zlína. Manžel si chválil velice dobrý a milý přístup všech sester i lékaře.
Ovšem děvčata pozor Ti chlapi pak prohlídnou. Ten můj si mě pak začal nějak divně prohlížet.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Laserová operace očí
Diskusi založil(a): Clau.Zuzu
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?