HUBNEME SPOLEČNĚ

Chtěli by jste zhubnout ,ALE...
nemáte čas ani finance chystat jídlo zvlášť sobě a zvlášť rodině?
Jste těhotná nebo kojíte?
Dietní jídla se vám zdají nechutná?Nedokážete a nechcete trávit čas v posilovně?....ale,ale,ale..
bylo by jich ještě spousta...
Zkuste to s námi.

15.11.2013

Diskusi založil(a) 15.11.2013 Sandyz

Přihlášení do programu

Pokud chcete dostávat veškeré podrobné info,jídelníček,rozepsané nákupy a recepty... musíte se přihlásit do programu jako registrovaný uživatel.

přihlášku najdete zde

Sandyz 16.11.2013 5:30

Jmenuji se Sandyz a hubnutí se více či méně úspěšně věnuju již řadu let.

Jsem 8.měsíců po porodu(3.dítko)a je mi 37 let. Těhotenstvím jsem se opět dostala na úctihodnou váhu 95kg při výšce 153.

Děs běs...takže zahajuji hubnoucí program a zvu k němu i vás.Mám svůj osvědčený program,který se budu snažit nabídnout,ale vítám i nové poznatky od vás.

V žádném případě nehodlám používat žádné přípravky na hubnutí,ani se potit v posilovně.Zrovna žádám všechny účastníky diskuse aby sem ani nedávaly žádné lákadla a reklamy na takové přípravky. My hubneme zdravě!!!!!

Pomůžu vám sjednotit stravu pro vás a vaši rodinu,tak aby vám i jim chutnala,aby vám to nezrujnovalo rodinný rozpočet a aby vás to i bavilo .-)

Veškeré informace,přihlášku do programu,jídelníčky,soutěž a spoustu dalšího najdete na mém webu

Najdete nás také na Facebooku

a samozřejmě novinky,diskuse a vše ostatní i tady na Dámě.

Budu se na vás těšit...vaše Sandyz

Sandyz 15.11.2013 9:55

reagovat alibaba47 26.1.2016 7:34  5%    +  -

Tak jak to vypadá, rozjedeme to, já potřebuji nejméně 10 - 15 - 20 kg. Poslední cifra¸- to je neuskutečnitelný ideál, ale každé kilko dolů bude dobré!

reagovat alibaba47 24.8.2014 13:28  5%    +  -

Marisa123: No bylo by to víc než dobré!!!

reagovat alibaba47 24.8.2014 13:27  5%    +  -

Jak vidím, tak se to nerozjelo, škoda

reagovat Marisa123 23.8.2014 14:53  5%    +  -

Ahoj holky, pojďte obnovit tuto diskusi a společně něco zhubnout ;) Já konkrétně potřebuji cca 14 kg dolů a ráda bych si tu společně s pár lidmi radila a navzájem podporovala :)

reagovat Lulie 25.12.2013 12:29  51%    +  -

lennys: ja taky

reagovat lennys 23.12.2013 10:18  17%    +  -

škoda, že se to tu nerozjelo , hledám inspiraci na hubnutí po novém roce

reagovat marge1 26.11.2013 21:14  23%    +  -

Tak co holky, už jste to rozjely?

reagovat Lulie 24.11.2013 13:09  51%    +  -

janky: super dekuju!!! mam 6200 a nesmim nad 7900.

reagovat Sandyz 20.11.2013 11:38  11%    +  -

Nev: Chuďato tak to ti nezávidim mě se to tentokrát vyhlo díky bohu.Udělej obklad ze zakysané smetánky to vytahne zánět.Mě to pomohlo hrozně když sem na to trpěla u prostředního dítka.Tak držím palečky ať to rychle odezní.

reagovat Nev 19.11.2013 18:17  100%    +  -

Sandyz: bazální metabolismus je základ, pod něj nesmíš jít nikdy, na stobu jsme šli cca 1000 kJ nad něj - jinak jdeš do katabolismu a je to v pytli :-(. A gor u kojení, když se moc rychle štěpí tuky a tím pádem se uvolní v nich uložené škodliviny, tak dojde k jejich přesunu do mateřiny a to není nic moc. S horečkou se drž, snad to brzo přejde. Já včera měla 39,8°C - retence mléka v prsu, parádní požitek :-( a to mě čeká zítra denní 12....

reagovat Sandyz 19.11.2013 12:53  10%    +  -

Tak jídelníčky i recepty na první 3 dny jsou již na webu JÍDELNÍČKY

reagovat janky 19.11.2013 8:59  100%    +  -

Sandyz: jídelníček jsem nezkoušela, tady je šikovná ta kalkulačka. Dát tak nízký příjem - to je blbost, to je jasný.

reagovat Sandyz 19.11.2013 8:53  9%    +  -

janky: díky za tu kalkulačku na bazální metab.je super akorát nechápu ten jejich jídelníček ...bazální mi vyšla 6880Kj a jejich jídelníček na míru mi udělaly na necelých 3200Kj na den jíst to co mi tam rozepsaly tak zhebnu hlady

reagovat Sandyz 19.11.2013 8:37  9%    +  -

janky: proto sem tu psala hned na začátku že večkeré info je na webu protože tam jasně píšu že nejsem žádný odborník na výživu ale on asi každý skoukne obrázky a číst se mu nechce no ..to už je jedno,stotožňuju se plně s tím co říkášnejlepší učitel je vlastní tělo.Proto píšu holkám aby si i ty jídelnáky upravily podle chuti a toho co jim dělá dobře.Že to je jen na inspiraci a nebo pro lidi co nemají žádné zkušenosti a potřebují přesně rozepsané jídla,časem si stejně každý najde tu svoji cestičku.

reagovat janky 19.11.2013 8:33  100%    +  -

Sandyz: spočti si svůj bazální metabolismus - třeba tady:

http://www.mte.cz/bmr.php

Mám na sobě vyzkoušeno, že nesmím jít pod 7000 kJ - pod tuto hranici mám hlad, a za čas tělo začne ukládat cokoliv navíc, aby na další hladový den mělo zásoby - a jsem v pytli. Takže ona 5000 kJ je na mou váhu dost mimo mísu.

reagovat Sandyz 19.11.2013 8:32  9%    +  -

Mata69: ale jo ono přichází ale pak si zas někam klidně zmizí
Omlouvám se ,slíbila sem od zitra jídelníček na týden ale chytli sme s mimi nějaký bacilex tak to tam nějak nestíhám nacvakat.Takže to dám už dnes aspoň ty 3 dny s receptama a po kouskách budu přidávat další.Pokusím se to tam naládovat do pátku celé.Na meilíky holkám pošlu taky postupně.Mrzí mě to ale horečka je jaksi silnější.

reagovat janky 19.11.2013 8:27  100%    +  -

Sandyz: určitě to nevzdávej - i já jsem to pochopila tak, že máš za sebou nějaký kurz nebo tak, že vystupuješ jako výživová poradkyně. Pár podobných jsem zažila - po pravdě - ani jedna mi nepomohla. Takže dál bojuji sama tak, že se snažím pozorovat své tělo, jak reaguje na jaké jídlo, a podle toho se snažím upravovat svůj životní styl. Ne jídelníček nebo dietu.

Moc vám všem, které do toho jdete spolu, držím palce, a věřím, že ve skupině, kde se budete podporovat, vám to půjde lépe. Diskuzi nemaž, a občas napiš, co se vám osvědčilo, a jak se vám daří, ať vás můžeme podporovat alespoň virtuálně.

reagovat Mata69 19.11.2013 7:25  100%    +  -

Sandyz: dobře, že jsi to takhle vysvětlila. Ono to bylo špatně pochopeno, protože z toho nadpisu i díky té větě to vypadalo, že jsi odborník na výživu, nebo prostě poradce na výživu a tak. Mě to došlo záhy, že spíše hledáš spolubojovnice do bitvy a že to pro tebe bude taky motivace a berlička, když už budeš "vést" určitou skupinu, tak abys neselhala.
A nenech se odradit, jestli se ti pár holek přihlásilo, tak hurá do toho. Ono asi každá jsme si něco vyzkoušela, spoustu toho přečetla a teoreticky jsme borky na hubnutí všechny Jen to hubnutí nějak nepřichází...

reagovat Sandyz 19.11.2013 4:40  9%    +  -

Nev: Budu upřímná,já nejvíc zhubla (skoro 30kg)podle diety xxl od Thabity Hume a když sem si tu stravu pak upravile k obrazu svému aby pro mě byla poživatelná bylo to super.Jenže od te doby se názory odborníků hodně změnily a pořád do mě někdo hučí že nemám v dietě dost toho a tamtoho a toho mám moc a má to být tak a tak...tak sem si řekla OK,počítání sem sice vždycky zavrhovala ale tak skusím to ...tak sem zkusila oprášit své staré zvyky a přidala k nim i těch všeomýlaných 5000 a poměry bílkovin,sacharidů,tuků atd.
Držela jsem se toho 14 dní a mám dole 5 kg.Takže sama vidim že to je fakt hodně a to dobře neni.
Proto teď předělávám jídelníčky a uvádím v nich všechno na kusy,hrnky atd ne na gramy.Kdo si chce počítat klidně může ale mě to teda nechytlo Jediné co uvádím na gramy je velikost porcí hotových jídel.Přehled rozpisů živin se tam snažím dávat k receptům a jako celkový na den ale je velmi orientační protože tam stačí dát výrobek od jiného výrobce a už je to všechno jinak.A nebudu se teda snažit držet se těch 5000KJ ale spíš to vemu z te zdraví prospěšné stránky.
A upřímě taky řeknu že po reakcích tady na dámě sem měla chuť stránky smazat a hubnout sama.protože mám pocit že pokud tu člověk dělá něco jinak a ne podle určených pravidel tak ho ukamenují.Ale neudělám to,kvuli holkám co se přihlásily.Ten měsíc to skusíme,poupravujem co bude třeba a uvidíme jak nám to dopadne.Buď mi řeknou "tak tohle si strč za klobouk" a budu se snažit dál sama nebo rozjedem další kolo.Ono je to hlavně o tom že každý ví něco a ani já ani nikdo jiný nemůže říct "tohle musí sedět všem".
Netušila jsem že ta jedna věta, kterou sem napsala že mám zkušenosti a vědomosti s hubnutím obrátí všechno naruby.Byla myšlena tak že sem už vyzkoušela hodně diet,sleduju a učím se co radí odborníci a zajímá mě zdravý způsob života.Bohužel to bylo pochopeno že se nějak vytahuju že vím vše,což mě mrzí.Ne nesnědla jsem moudrost světa,tu větu sem už smazala a každá vaše rada je samozřejmě vítána.Mám prostě svůj styl a způsob,ale to neznamená že ho budu někomu diktovat a nepříjmat žádné rady.

reagovat Mata69 18.11.2013 19:13  100%    +  -

Nev: teda to s tebou souhlasím, 5 tisíc je hrozně málo

reagovat Nev 18.11.2013 18:43  100%    +  -

Sandyz: jít na 5tis. je úplně nevhodné. Já třeba mám podle měření bazální potřebu 9000 kč - tzn. teď v době kojení cca 10 tis. Mám za sebou nejen kurs stob, ale taky jedno pitomé hubnutí, kdy jsem se dala na 5tis. a následky byly znát dlouho, tělo to nedávalo. Pravda, bylo fajn, že jsem zhubla 33 kg, ale časem jsem po těhotenstvích a při kojení zase přibrala, aktuálně mám 100 kg - před prvním hubnutím 110 kg.

reagovat Nev 18.11.2013 18:41  100%    +  -

Mata69: já si kupuji taky tričko ve chvíli "kdy to na mě přijde" :-). Ale musím mít na to náladu A ta zrcadla to je mor, ale když se mi věc moc líbí, neodradí mě

reagovat Sandyz 18.11.2013 10:07  9%    +  -

malich: to je ta logika psychologie obchodníků kdyby nám tam daly zeštíhlovací zrcadlo víc by toho prodaly

reagovat Mata69 18.11.2013 9:55  100%    +  -

malich: nééé dávají do kabinek divná zrcadla...doma zrcadlo je ke mě mnohem hodnější

reagovat malich 18.11.2013 9:50  60%    +  -

Mata69: ty závřivky v kabinkách nějak zkreslují, že jo?...se mi taky vždycky zdá...že tam vidím to, co doma ne...a občas mi spadna brada až na kolena

reagovat Mata69 17.11.2013 21:48  100%    +  -

Já si tričko koupím kdykoliv, teda to mě nenamotivuje k hubnutí, když mě chytne "potřeba" prostě si na sebe něco koupím
Ano, občas odejdu zhnusena, že jsem tlustá a v kabince obchodu vypadám ještě hůře a nic mi nesedí...ale občas...natrefím na něco pěkného, pak usoudím, že jsem docela šmrnc ženská i přes ty kila který mám.
By mě zajímalo na koho taková motivace funguje

Teda každopádně držím autorce diskuse palce.

reagovat Anndy 17.11.2013 21:35  100%    +  -

Sandyz: promiň, ale zatím si nenabídla vůbec nic.... je tu diskuse a ty nás odkazuješ na registraci.....
Já stále čekám, co se jako bude dít
Nalákal mě tvůj úvod, kdy píšeš, že máš mnoholeté zkušenosti, líbili se mi fotky jídel na tvých stránkách ..... překvapilo mě, že i přes své vědomosti vážíš kolik vážíš - to není rýpání.... jen mě to doslova dostalo.
Přeji ti, abys zhubla, ale v úvodu také píšeš: nehodlám se potit v posilovně,....
Vždyť jídelníček musí jít ruku v ruce s pohybem a ten zatím miluju, baví mě to. I když nechodím do posilovny, cvičím doma.
Nemám ráda zdravou výživu, nechutná mi, neumím si představit stravovat se tak celý život..... čekala jsem tedy něco trochu jiného, něco, cos naznačila a zatím.... zaregistrujte se.... no, to prostě nechci

reagovat Sandyz 17.11.2013 21:10  9%    +  -

Anndy: promiň ale já se tu nesnažím nikoho přesvědčovat pokud máš lepší program s lepšíma lidma já ti ho jen přeju,pouze jsem tu nabídla svoje poznatky a hledala někoho kdo chce hubnout podobným způsobem.Nemám zapotřebí dělat tu ze sebe přechytřelou odbornici ani někoho přesvědčovat o svých kvalitách.Pokud se někdo přidá ke mě budu ráda a pokud ne budu si hubnout dál sama po svém a mít polovinu práce Takže přeji ti hodně úspěchů a aby si našla taky ten svůj systém a správné lidičky.

reagovat Anndy 17.11.2013 19:13  100%    +  -

Sandyz: popravdě si mě nepřesvědčila zatím vůbec ničím, takže díky, já do toho s tebou nejdu.

reagovat Sandyz 17.11.2013 17:52  9%    +  -

janky: Já vím že děti člověk vždycky upřednostní,ale musíme se naučit být právě i trochu sobec,nejdůležitější totiž je začít se mít ráda.TY přece nejsi jen to tělo co se ti v zrcadle nelíbí.A s oblečením je to tak..zásadně nechodím do obchodů s věcma pro anorektičky a musí si člověk najít trochu styl který mu sedne.Skus kouknout po netu na módu pro velké velikosti nebo pro těhotné a budeš překvapená kolik najdeš parádních kousků ve kterých i tvoje maxi tělo bude INHolky zapomeňte na míry héreček,pěkná může být i boubelka.A ta motivace nemusí být jen oblečení ..já to dala jen jako příklad.Dejte si tam prostě to po čem toužíte..třeba návštěvu kina nebo sauny nebo já nevim nové koště Prostě něco čím odměníte tu svoji maličkost a potěšíte srdíčko i svoje.Nemužete žít pořád jen pro druhé

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HUBNEME SPOLEČNĚ
Diskusi založil(a): Sandyz
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?