Mobilní telefon

Prosim o radu, shanim mobilni telefon, ALE samozrejme uz s wifi, ale s klavesnici. Ma nekdo zkusenost? prosim poradte. Diky
25.12.2013

Diskusi založil(a) 25.12.2013 pešimi

reagovat Alma.. 27.12.2013 21:30  100%    +  -

pešimi: super, máš ten co náš Tom dostal k vánocum,je bezvadnej, jak píše, má co potřebuješ, je veliký s velikým displeyem, super, paráda, udělá ti dobrou službu za ty peníze
Kdyb mě mu mobil zdehcnul, jdu do něj taky

reagovat pešimi 27.12.2013 15:23  49%    +  -

Mata69: moc dekuju :*

reagovat Mata69 27.12.2013 14:11  100%    +  -

pešimi: á tak to jsi vybrala pěkný a myslím, že plně dostačující. Cena je taky suprová Tak to ti přeju ať ti krásně slouží

reagovat pešimi 27.12.2013 14:08  49%    +  -

tak damy, dekuji za diskuzi, uz jsem si koupila aligator s4000, stal me 2000, ma android a wifinu, za malo korun, hodne parady. dekuju moc :*

reagovat Alma.. 26.12.2013 22:11  100%    +  -

Mata69: Myslíme to obě naprosto stejně, jen ty to jaksi umíš líp a stručnejí napsat, heh no jo no
Je to jak píšeš

reagovat Mata69 26.12.2013 21:07  100%    +  -

kolobezka1.: neber to osobně prosím,já mám jen někdy pocit že si lidi těmi drahými iphone něco dokazují,no doufám že teď nenaštvu ty co tady ty i phone mají. Ne každý má telefon jako hračku a ne každý to od telefonu očekává.Ne každý vidí účelné dát za telefon deset a více tisíc,velmi dobrou službu mu udělá mnohem levnější.Tvoje rady nejsou mimo mísu

reagovat Alma.. 26.12.2013 19:24  100%    +  -

kolobezka1.: Tak ty jsi v poho, nikomu nic nevnucuješ, snažíš se poradit a pomoct.
jojo, já si s Peši psala na jedné diskusi tak maličko se z diskuse známe, tak vím.

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 17:48  62%    +  -

pešimi: ten samsung, co sis vybrala, nevypadá zle. Ještě možná nějaká Nokia Asha dotyková, tam jsou také kolem 2000. A ani toho Aligatora bych se nebála.
Klidně se vyber i podle designu, aby ti aspoň trochu dělal radost, když se na něj podíváš.
Bydlíš ve městě? Nemáš možnost si pár telefonu "osahat" naživo?

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 17:43  62%    +  -

Alma..: děkuji za pochopení Pešimi jsem teď "potkala" poprvé. Tak spíš zkusíme, aby nevybrala nějaký šméčko.

reagovat Alma.. 26.12.2013 17:06  100%    +  -

N-ellinka: ten na pohled vypadá jak ten muj, ale není to muj
Vypadá super za ty prachy

reagovat Alma.. 26.12.2013 16:32  100%    +  -

kolobezka1.: To nikdo nebere špatně, každý mobil potřebuje na jiné věci.
Peši prostě na to základní a možná přijde jak bude někde čekat venku na chut i internetu v mobilu se jen tak juknut....
Ale překvapuje mě, co někdo nebízí mamce která je sama se třema dětma - tím nemyslím tebe
Peši žije v uplně jiným - obyčejným světě jako valná většina lidí a jakýsi xxx phone S a ohne je jí k ničemu
Samsung je fajn mobil, já ho mám za 5700.kč, ale i to bude na Peši hodně, proto jsem jí doporučila ten Aligátor S 4000 duo. I já ted vidím, že mám zbytečně drahý mobil a přiště jdu klidně do Aligátora
Ty se vždycky snažíš dobře poradit, myslíš to dobře

reagovat Alma.. 26.12.2013 16:27  100%    +  -

pešimi: Peti neboj, ten Samsung co mám, tak byl muj první dotykový. Po pravdě... hehe, mužu ti říct, že první den a i druhý jsem myslela, že ho pujdu vrátit pro nespokojenost, vubec mi s tím nic nešlo, prostě nezvyk, měla jsem šest let Nokii E66 - užasnej telefon, škoda, že mu začal odcházet reprák, jinak bych ho měla pořád
Ale je i docela pořád drahej na to jak dlouho se prodává, se divim
Ale zvykneš si celodotykáč v pohodě, dej tomu dva dny - protože dýl jak mě to NIKOMU nemuže trvat a budeš ready
Jdi do obchodu, kde jsou příjemní a popros je, zda si třebas ten
Aligátor mužeš ozkoušet, je opravdu jednoduchý a hodně ho maj puboši tady u nás jak jsem psala. Myslím, že levnější mobil s těma funkcema za ty prachy s tak velikým displeyem neseženeš a věř, že zdaleka ani tak všechno nebudeš potřebovat
Kdybys mě viděla, já ani ten samsung neuměla zprovoznit
Jsem totálně nemožnej netechnickej typ a pokorně jsem ještě ten den se vrátila do Euronicsu odkud ho mám a poprosila prodavače, zda by mi to mohl zprovoznit, že nevim co s tím a ani se mi na to nechce přicházet. Jo, ochotně mi pomohl, stáhnul mi FB všechno a já odešla spokojená
Takový játro jako já určitě nejsi a zvykneš si hned

reagovat Alma.. 26.12.2013 16:20  100%    +  -

Mata69: Tak on každý poradí co, co si sám muže dovolit ale já ani tak pořád nechápu k čemu tak drahý mobil, kor, když fakt ani ten nejdražší není zárukou kvality a vydrží možná, nebo spíš určitě ještě větší prd nežli ty obyčejný - to je alespoň moje zkušenost
Samsung je super a opravdu ten -aligátor je bezvadnej. Já i kdybych měla sebelepší kdoví co, absolutně to nevyužiju tak proč to mít ??

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 14:51  62%    +  -

pešimi: koukala jsi na recenze na heurece a treba na alze? Je to samozrejme subjektivni, ale muze te treba na neco upozornit. Mrknu na ten samsung, jakmile budu u pc.

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 14:49  62%    +  -

pešimi: u operacniho systemu mas moznost instalovat ruzne aplikace, takove pocitacove programky na cokoliv. Od nakupnich seznamu, upravy fotek, receptaru, map, ctecky na knizky, matematickych aplikaci, pruvodce mestem, noviny...Toho je opravdu hodne
Jestli Android nebo Windows, tak to jsou ruzne nazory. Android ma trochu zmatky ve verzich a podle poslednich zprav se nebude dat nastavit ochrana soukromi u mnohych aplikaci.
W8 ma take asi se blechy, ale microsoft v tom udelal velky pokrok a ma potencial rustu. Nokie jsou povestne kvalitnimi fotaky a GPS navigacemi. Samozrejme zalezi na modelu, ale meli to i levnejsi.

reagovat pešimi 26.12.2013 14:45  49%    +  -

kolobezka1.: tu nokii asi tedy ne :), rikal mi kluk, ze byva problem v te klavesnici, ze se tam usazuje prach a obcas nejdou tlacitka... tak budu muset si zvyknout na celodotykovy :)

reagovat pešimi 26.12.2013 14:44  49%    +  -

kolobezka1.: ja koukam ted po tom samsungu opravdu jen volam, pisu sms a prave wifi jsem si rikala, ze kdyz uz, tak uz, kdyz treba nejsem u pc, ale valim se v posteli, tak se na chvilicku pripojit :)

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 14:42  62%    +  -

Mata69: snad to nebylo spatne pochopeno.... IPhone tu byl jen zminen, a trochu jsme si s Ninickou pritakaly. Ale nebylo to doporuceni pro pešimi.
Je zcela jasne, ze kazdy ma jine potreby, pozadavky a moznosti a tak se spis snazim zjistit, co pešimi potřebuje.
A kdyz zminila wifi, hned na zacatku, tak se mi zda na internet lepsi vetsi displej. Take ta quertz klavesnice nemusi kazdym prstikum vyhovovat. Tak radsi vyzkouset.
Jinak je jasne, ze kazdemu sedne jiny telefon. Souhlasim

reagovat pešimi 26.12.2013 14:34  49%    +  -

holky, nasla jsem jeste tohle http://www.expert.cz/samsung-s5220r-rex-80-white/ ma vsechno co potrebuju, to by slo, ne?

reagovat pešimi 26.12.2013 14:08  49%    +  -

jeste holky, je lepsi operacni system android, nebo i ten nokiacky je dobry? jaky je rozdil mezi operacnim systemem? a kdyz nejaky telefon ho nema a ma jenom wifi bez operacniho systemu?

reagovat pešimi 26.12.2013 13:56  49%    +  -

holky, dekuju vam moc...ja ani super fotak nepotrebuju, mam digitalni canon a myslim, ze moc pekny, takze na ruzne akce beru fotak :) mozna mate pravdu, ze celodotykovy je o zvyk, tak kouknu po tech levnejsich, ten aligator jsem koukala a opravdu neni spatny a za dobre korunky.

reagovat pešimi 26.12.2013 13:54  49%    +  -

N-ellinka: ten ma moje dcera :)

reagovat Mata69 26.12.2013 13:53  100%    +  -

pešimi: jestli se ti ta Ascha líbí,někde si jí vyzkoušejt jak se ti na ní bude psát a kup si klidně tuhle.dotykový je bezva a rychle si zvykneš,ale znám dost lidí,kteří prostě dotykový nechtějí a nic proti tomu.

reagovat Mata69 26.12.2013 13:49  100%    +  -

Od se líbí jak tu samotný mámě tří dětí radíte telefony s cenami od deseti tisíc výš.Chápu že pro někoho je iphone super telefon a neměnil by,ale dámy - v první řadě na to musíte mít prachy. Osobně bych si takový telefon koupit mohla,ale nějak nevím proč. souhlasím Almou jak píše, Samsung jsou velmi dobré telefony a i v přijatelných cenových relacích.Sama mám typ co Alma ale Ace 1.A na rovinu nevyužiju jistě zdaleka všechno.Bohatě stačí volat,sms,internet,navigace. Co víc od telefonu chtít?

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 11:11  62%    +  -

pešimi: a zvaž třeba i kvalitu fotek. Pokud máš děti a chceš na ně mít nějaké fotítko vždy po ruce...

reagovat kolobezka1. 26.12.2013 11:09  62%    +  -

pešimi: prosím, projdi tu diskuzi. Třeba se ti vyjasní, co bys užila a co je pro tebe zbytečné. I když je tam řeš o dražších telefonech, myšlenky pro inspiraci tam jsou.
Já třeba byla v minulosti s Nokiemi spokojená.
A pokud chceš wifi, a tedy i pracovat s internetem, zvaž ten dotykáč. Přehlednost je opravdu větší. Dotyk je jen síla zvyku. A logika a jednoduchost telefonu záleží spíš na značce a modelu než na dotyk vs klávesnice.

reagovat N-ellinka 26.12.2013 11:06  22%    +  -

pešimi: kamoška dostala tento telefon a je snim spokojena ted mi ho tu tady ukazovala

http://www.x-store.cz/samsung-s6310-galaxy-young-deep-blue/

reagovat Alma.. 26.12.2013 10:58  100%    +  -

pešimi: Asha je taky cenově dostupná, ale já už nokiím nevěřim

reagovat Alma.. 26.12.2013 10:57  100%    +  -

pešimi: Asha byl první mobil co jsem koupila dceři v bazeru se skoro dvouletou zárukou, byl to nevhodný dárek a kačena jedna ho někde ztratila, tak jsem jí pořídlal uplně ubyčejnej s klávesnicí a je taky spokojená.
Nenaučit dětičky být náročný, potom si ničeho nevážej !!
Jdi do toho aligátora, maj ho ted hodně puboši co já tady vím a jsou spokojený a když to vydrží zacházení pubertáků, tak tvoje zacházení určitě vydrží.
Já chápu pokud má někdo mobil místo pc, že je pořád na cestách a já nevim co ,ale jinak ty ruzný předražený vymoženosti nechápu. Já mám mobil na volání, sms, mms, občas internet a konec zvonec, od zbytku navíc mám doma pc ne

reagovat Alma.. 26.12.2013 10:54  100%    +  -

pešimi: Jako fakt, jdi do něj
Je bezvadnej a splní to co potřebuješ a na ovládání jednoduchý. Drahý nemá cenu, stejně to všechno zdechne po určitý době. vážně, chcípne mi někdy samsung, tak si ho poříádim taky, klidně !!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mobilní telefon
Diskusi založil(a): pešimi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Nejkrásnější bílé ložnice. Ve které byste si ustlali? Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší? Fakta o metabolismu: Co s vámi udělá jeden den v kanceláři? Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády Bršlice. Plevel, který zahrádkáři nenávidí a vegetariáni milují Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci Seriál Ulice: Podrazy, velké výzvy i zatěžkávací zkoušky