štítná žláza

kdo má a nebo měl problémy se štítnou žlázou jaké koliv ať se o ně podělí a ne jen se mnou.Děkuji
7.2.2006

Diskusi založil(a) 7.2.2006 mou?ka

reagovat macronka 27.2.2018 16:19  5%    +  -

Ahoj, přes 15 let jsem se léčila se štítnou žlázou, brala jsem prášky, ale žádné příznaky jsem reálně nepociťovala. Pak mi ji doporučili vyndat, operace proběhla dobře, jizva skoro není vidět. Prášky beru dál a žádnou změnu nepociťuji:)

reagovat lebahu 2.3.2017 12:52  20%    +  -

O hojení jizvy po operaci ŠŽ jsem sesmolila článek na svém blogu, kdo chcete, mrkněte TADY

reagovat jitula 26.1.2016 11:46  100%    +  -

Alča+cácorky:

reagovat lebahu 25.1.2016 7:41  34%    +  -

Alča+cácorky: Super

reagovat jitula 24.1.2016 22:39  100%    +  -

Jaja47: Ahojky, vysadila jsem ty tablety na cholesterol, nejím cukry nejím bílý pečivo a nemám dole ani deko za týden jdu na krev tak jsem zvědavá na výsledky, hlavně ty jatení. ted jsem si našla něco o cholesterolu koukni až se ti bude chtít.Zajímavý čtení, to nás jako postupně likvidují??? http://www.uspesna-lecba.cz/cholesterolova-lez/

reagovat manky2 24.1.2016 19:30  54%    +  -

Alča+cácorky: GRATULUJI

reagovat Alča+cácorky 24.1.2016 18:56  65%    +  -

lebahu: tak já šla do sebe a aktuálně hlásím -7kg

jím vše, jen nejím po 17h.
zatím to držím cca měsíc a půl.
nosím rifle co jsem 8.let neoblékla. a je to slvělý pocit

reagovat Jaja47 13.1.2016 16:18  100%    +  -

jitula: Přestala jsem brát ty léky a odeznělo to do týdne.

reagovat jitula 13.1.2016 16:08  100%    +  -

Jaja47: jak ses té bolesti zbavila? na těch játrech??

reagovat jitula 13.1.2016 16:04  100%    +  -

Jaja47: KONČÍM S NÍM. fakt přece do sebe nebudu cpát to co mi nedělá dobře.Koukni na ten STPOKLUB, právě mě upozornili že dnes už jsem překročila tuky.. aaach jo, když to pečený koleno bylo táák dobrý. ale já to napravím

reagovat Jaja47 13.1.2016 15:58  100%    +  -

jitula: Tak to jsou stavy, jaké jsem měla já,co máš ty v tom pase. A přestala jsem brát léky a mám pokoj a cholesterol jde dolů i bez nich!

reagovat jitula 13.1.2016 15:20  100%    +  -

Jaja47: já si hlavně tou registrací zjistila kolik do sebe nacpat KJ, a jak tak koukám tak dnes mám teprve 3000, a mohu 6000, jinak mě nebolí ale víceméně tlačí na pravé straně pod žebry, a když udělám nějaký blbý pohyb, tak se mi zdá jako bych kolem pasu v břiše měla něco ,,navíc" a to se mi tam seklo.či převalilo. .Pak čekám chvíli až to povolí a dobrý. Nestraš s játrama, i když věřila bych i tomu. asi se na ty prášky na cholesteol fakt vykašlu, v uterý scinknu dr, že s nima končím, ty játra mne fakt straší.a ty stránky zkus, jsou betvadný, udělá ti to tabulku, tam píšeš kolik a co jsi snědla, vypočítá ti také kolik to má KJ.. dál to zatím nemám prozkoumané. ale dal jsem si ten 8 týdenní cyklus vyšlo mi taky že mám BMi 29,1 což je pro mne nadváha

reagovat Jaja47 13.1.2016 14:53  100%    +  -

jitula: To tě asi netlačí žlučník, ale namáhaná játra. Já měla bolesti kolem pasu strašné, jako by mi tam někdo převaloval těžký kámen. Je to taková nespecifikovatelná bolest.

reagovat manky2 13.1.2016 14:07  94%    +  -

jitula: ahoj kočko,NO jestli najdeš nějaký super jídelnicek,tak se přidám,taky bych chtěla trochu něco dát dolu .jo?

reagovat jitula 13.1.2016 9:08  100%    +  -

Jaja47: joo a tlak mám oproti tobě zase nízký, někdy až nezměřitelný.A na to nic není, kávu nepiju, nesedí mi.

reagovat jitula 13.1.2016 9:07  100%    +  -

Jaja47: si mě potěšila s tím cholesterolem, já právě brala taky něco na něj a po čase mi našli ty ztučnělý játra. Tak jsem se lekla a sama to vysadila. a začala jsem na chol. jít s bylinkama. .Ale už jsem byla jak říkáš oteklý nohy večer, hnusná pletˇ, svědění na hlavě a na zádech.. ..atd. Když jsem jí to po půl roce řekla že to neberu, vše zapsala a tvrdila mi že to ale brát musím, a napsala mi jiný.Když jsem zkusila na játra ten ostopestřec a jaterní směs v kapkách, tak zase šílený střevní problémy, netroufla jsem si jít ven se strachem že se někde pose...Ted mi vnutila další léky na ten cholest. Nějaký Zocor. Asi pěkný driják. Ale prej zase jsou horší na játra, beru je třetí měsíc, a už to začíná, svědění ve vlasech, na zádech, večer oteklý nohy.... hnusná plet a ještě ty kila navíc. takže asi jak tam půjdu řeknu že mi nesedí, a přestanu je brát.Navíc mne začal zlobit žlučník ,kteý už kolik let nemám. Proste mne tlačí.Já na netu našla varování jaký je svindtvo každý lék na cholesterol. v tom unoru prý mě pošle ještě na ultrazvuk břicha. Tak uvidím.
Večer jsem si vlezla na tu stránku STPOKLUB, a zaregistrovala se. no a zkusím hubnout s nimi.

reagovat Jaja47 12.1.2016 23:58  100%    +  -

jitula: Četla jsem teď tvůj příspěvek a mám stejný problém. Našli mi v rozmezí dvou roků cukrovku, štítnou žlázu, vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol. Také jsem nabrala přes 30 kg navíc a ze štíhlé ženské je pěkná prostorově výrazná. Na štítnici beru Letrox 100 a 150 mg, léky na krevní tlak, na cukrovku a na cholesterol mi dávali také léky, které jsem vůbec nesnášela.Měla jsem po nich hrozné stavy, bolelo mě na játrech, zvracela jsem, bolelo mě všechno, ale doktorka mě nutila je stále brát i když mi je měnila. Až když jsem měla oteklé nohy jako slon, tak jsem jí řekla, že odmítám léky na cholesterol a přestala jsem je brát. Jím všechno a cholesterol se mě do tří let natolik sám snížil, že ho mám už skoro v normálu. A hlavně jsem přešla k jiné doktorce, protože u této jsem měla nervy na pochodu, co mi zase vytkne a do čeho mě bude honit. Teď jsem s lékařkou spokojená a všechno se to srovnává. Sice léky na moje choroby brát už musím, ale do toho cholesterolu mě už nikdo nenutí a mám v kartě záznam, že léky na něj nesnáším a že mám po nich špatné alergické reakce. Každý tyto léky nesnáší. Můj manžel je třeba bere a nic mu to nedělá. Zkrátka, každý jsme jiný.

reagovat jitula 12.1.2016 21:10  100%    +  -

manky2: ted musím udělat něco se seou a tou mou pneumatikou. kdysi jsme měla od jedné kamarádky tady na Dámě super jídelníček, tehdy nás do toho hubnutí šlo více z jedné diskuze, ,no já za půl roku dostal dolů 12 kilo. Pak jsem ty mý zápisky a rady od ní komusi půjčila a už je neviděla. Byla toho pěkná složka. Měla jsem tam všechno, a fakt to bylo super hubnutí.Jen si vzpomínám že jsem si počitala tehdy kalorie

reagovat jitula 12.1.2016 21:07  100%    +  -

manky2: nene u nás to tak nejde, to musí přijít na to řeč, a správný čas, jej jí 36

reagovat manky2 12.1.2016 20:35  73%    +  -

jitula: prostě ji objednej,neptej se, akorát dceři řekni datum návštěvy a je to

reagovat manky2 12.1.2016 20:34  73%    +  -

jitula: já tam dostala i tu nejstarší,a to je co říct,taky nechtela,ted je pod kontrolou a jsem klidnejsí,mám tři holky-13-17-23 let.a moje mudr.mi řekla at s dcerami zajdu,pro prevenci at by nedopadly jako já

reagovat jitula 12.1.2016 20:30  100%    +  -

manky2: musím na ni až na to bude ta správná doba..

reagovat manky2 12.1.2016 20:28  73%    +  -

jitula: to udelej já jsem krev měla dobrou do operace,no,jen sono a hystologie ukázali že je tam uzel a ještě raovina

reagovat jitula 12.1.2016 20:05  100%    +  -

manky2: No vidíš, a když jsem tvrdila dceři že at si nechá zkontrolovat štítku také protože je stejný typ jak já a je pořád unavená, občas náladová, z toho zase akční jak poděs.. dr. ji prý vzala krev a řekla že ji má dobrou. ale mě ji taky našli až po tom co mě šoupli do tunelu. budu muset na ni přitlačit znovu.

reagovat manky2 12.1.2016 19:07  72%    +  -

jitula: tak to já mám na 164 výšku-80 kg ,jsem před operací ztloustla nekontrolovatelne 10 kilo,a zatím mi to zustalo

reagovat manky2 12.1.2016 19:05  72%    +  -

jitula: to víš ,že jo,já zrovna zítra jedu s míma dcerama na dětskou endokrinologii,protože ,to muze být dědičné a tak se zítra dozvíme víc,i když už ze sona vim,že jedna s dcer má zánět štítky,no

reagovat jitula 12.1.2016 18:55  100%    +  -

Ahoj, holky mohu občas za váma? .taky mám štítnou, ,mám sníženou a uzly. .Mám to už snad 12 let, ,přišlo se na to náhodou když jsem si stěžovala že jsem pořád unavená a ospalá. Nasadili mi Letrox 100 , za pár let se mi to trochu upravilo takže jsme přešla na Letrox 75 jednu denně. Ale místo toho mi vyletěl cholesteol. Váha teda ze začátku tak ale dalo se to snýst. Ted od podzimu mám cholest, hodně vysoký, tak jsem dostala a váha mi letí hurá nahoru, od listopadu přes 2 kila, jsem jak žok, všechno mám pod prsama na břiše, ,prostě pneumatilka jak kráva.A jsem šíleně žravá. Sladký předemnou neobstálo. Ted jsem vyčetla že ty léky na cholest, poškozují játra, což už mne potkalo a mám je ztučnělé. Tak teda nevím, cholesteol nebo zdravý játra? K dr. jdu až 2. února, nezdá se jí moje krev.. A ted jsem vlezla sem za vámi, a dostalo mne jak dokázala zhubnout lebahu. Bože ta je dobrá, jak já ji závidím.. Sotva lezu funím pneumatika mne tlačí. Boty si obouvám stylem potápěče,, nadechnout" a nedýchat" .jo a mám na 162 cm výšky 77 kilo - děs

reagovat lebahu 5.1.2016 21:56  28%    +  -

manky2: To je fakt kráva, hledej si jinou práci, potřebuješ být v klidu a né se nervit s nějakou blběnou.

reagovat Alča+cácorky 5.1.2016 16:21  61%    +  -

manky2: to je děsná k.áva. jak tohle může říct. mělo by jí být stydno

reagovat manky2 5.1.2016 11:46  57%    +  -

lebahu: tak jsem kočko volala mudr.na štítku,a ta říkala že laboratoř je brzo a do práce za 3-4 týdny a šefce jsem to volala,a doslova řekla:"my to vydržíme,ale doufám,že vy do té doby nechcípnete hlady".(to je co? k tomu neni komentář)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: štítná žláza
Diskusi založil(a): mou?ka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si