DIMOCO Czech s.r.o - prémiové sms

už jste také dostali prémiové sms, o které si nejste vědomi, že jste si objednali, ale za kterou jste zaplatili poměrně hodně peněz (od 55Kč do 99Kč)

už jste reklamovali ? a kde ? u operátora nebo i DIMOCO Czech s.r.o. ?

jak jste dopadli ?

snažím se najít řešení a domoci se zpět svých peněz
16.4.2014

Diskusi založil(a) 16.4.2014 Fidinka

reagovat Leontynazm 6.2.2018 22:41  5%    +  -

Leontynazm:

peníze máme zpět a doporučuji obrátit na tento email

E-Mail: info-cz@mobileinfo.biz

,,Ďakujeme Vám za poskytnutie bankových údajov.

Vaše údaje sme zaslali priamo poskytovateľovi služby, suma Vám bude pripísaná na Váš bankový účet najneskôr do 60 pracovných dní.

S priateľským pozdravom,

Luise Schmitt
MPSC Customer Service Agent
MPSC Customer Service Agent
Tel.: 844 444 484
E-Mail: info-cz@mobileinfo.biz
Web: www.mobile-info.cc"

reagovat Lucka 7.12.2017 21:44  1%    +  -

ZKopretinka:
Jak Jste dopadl?

reagovat Lucka 7.12.2017 21:42  1%    +  -

Dobrý den, prosím o radu,
Nadávno mi přišli ty známé sms a strhli mi dohromady 297Kč, volala jsem operátorovi aby mi zrušil platby třetím stranám tzv, prémiové sms. Od té doby mám klid a nic mi nestrávaj.
Ale bojím se toho že mi za pět let příjde dopis za aktivovanou službu kterou neplatím a dlužím nákou částku. I když jsou to podvodné sms které bez povolení strhávají peníze.
Co si o tom myslíte Vy? Jste na tom stejně nebo to neřešíte?

reagovat achab 26.5.2017 19:41  1%    +  -

Potřebuji jejich adresu

reagovat Eva 6.2.2017 22:46  1%    +  -

luccy: Byl jste už na policii? Jak jste dopadl? Mám stejný problém jako všichni tady...

reagovat Eva 6.2.2017 22:45  1%    +  -

Zdravím, neptal jste se někdo nyní v r. 2017 na policii, jestli není proti firmě DIMOCO vedeno trestní řízení? Ráda bych se připojila...

reagovat luccy 17.1.2017 13:19  1%    +  -

JuRRyS: mě operátor poradil to nahlásit na policii, taky mě to stálo dost peněz, tak to půjdu zkusit

reagovat irena 8.9.2016 5:53  1%    +  -

Dobrý den. I já jsem byla "odlehčena" o 495kč za 60vteřin. Je to sprostota nejvyššího kalibru, ale, jak je vidět v našem státě má "požehnaní" jen LOTR! Když je tolik stížností, proč ČTÚ nezakročí a neodebere takovým lotrům licenci? Nebo si mám myslet, že jedou na stejné lodi? Nemusela jsem komunisty, ale tato "DEMOKRACIE" mi život neulehčuje. Je to hnusota se obohacovat takovým nekalým způsobem.Bohužel takových "firem" je u nás čím-dál víc a obyčejný občan nemá žádné dovolání. Je to smutná doba!

reagovat 27Paja 30.8.2016 15:13  5%    +  -

dobrý den mám stejný problém jako sposta lidí tady a nevím co s tím poradí mi prosím někdo děkuji

reagovat JuRRyS 17.5.2016 11:12  1%    +  -

Dobry den, dnes jsem taky resil stejny problem. Volal jsem operatorovi a ten mi pouze rekl abych si daval pozor. Chtel bych to resit protoze me to stalo nemale penize !! Da se s tim nekde neco delat ?

reagovat Petr Bohuslav 4.3.2016 16:39  1%    +  -

nevím proč a nejsem si vědom, že bych něco objednsl s náhle se mi začala strhávat částka. Jak to lze zastavit?

reagovat katarína 24.2.2016 10:24  1%    +  -

ZKopretinka: chtěla bych se připojit ...

reagovat katarína 24.2.2016 10:23  1%    +  -

prosím o info budu volat na policii tak bych chtěla vědět jak a co děkuji

reagovat Katarína Nestoroski 24.2.2016 10:10  1%    +  -

prosím budete podávat trestné oznámení ráda bych se přidala.....

reagovat ZKopretinka 20.1.2016 11:43  5%    +  -

Abc: Ahoj podávám trestní oznámení kdo se chce připojit může - bude to podané na Policii ČR Služba kriminální policie a vyšetřování, ul. U Plynárny 972/2, 140 00 Praha 4 - Michle , odpoledne to tam vezu cca mezi 14-15 hodinou.

reagovat ZKopretinka 20.1.2016 10:07  5%    +  -

jsanta:

Ahoj Jaji, právě ho sepisuji a jsem rozhodnutá podat, psal mi můuj operátor že mám uhradit 7000,- Kč , naběhla jsem si stejně jako ty. Na tu linku co uvádí Danuš Moravcová jsem volala a zhádala jsem se se slovenskou operátorkou - s tím že jsou iba technická podpora a mohou zablokovat. Takže dneska sepisuji a ihned podávám trestní oznámení

reagovat jsanta 19.1.2016 22:18  5%    +  -

Dobry den vsem, pokud by nekdo zorganizoval hromadne trestni oznameni tak se rad pripojim. V pripade zorganizovani mi prosim napiste zpravu do profilu. Dekuji

reagovat Petr 19.1.2016 12:32  1%    +  -

Petr: Ps: SMS chodí s čísla 3457 a je tam podepsaný T-mobile

reagovat Petr 19.1.2016 12:28  1%    +  -

Dobry den koncem roku přesně 31.12.2015 mi přišla první sms se zalozením inkasni platby u Dimoco Czech s.r.o. v T-mobile se mi nastavilo trvalé inkaso a dne 18.1.2016 mi přišlo vyúčtování na 2x139Kč ve výpisu to byla m-platba. Docela na nic v T-mobile na nic nepřišli tak jsem pátral. nakonec firma nemá ani ičo takže neexistuje. dne 19.1. Jsem byl podat na Policii Tresní oznámení. Jestli je nás více udělejte to samé. Někdo se asi naboural koncem roku do T-mobile systému když přecházeli na nový systém :( Využil že operátor nastavil na m-pladbu u všech klientu na aktivní :( Doporučuji si tuto platbu zablokovat přes muj t-mobile.cz nebo na prodejně. Hodně zdaru všem.

reagovat Adéla 6.1.2016 14:35  1%    +  -

Zdravím Vás, sms mi také přišla, ale s tím, že se to nezdařilo, jelikož jsem měla bloknutou službu m-platba. I tak mám ale dotaz, zda to chodí jen lidem, kteří mají T-Mobile nebo i od O2 a Vodafone? Díky za odpověd, Adéla

reagovat Vašek 5.1.2016 9:35  1%    +  -

Vladimir Dlouhy: Proč v našem "BORDELSTÁTĚ" , alespoň televize neinformuje o podobných ZLODĚJNÁCH ?
Projev , nebo vystoupení PRESIDENTA , dokáží pitvat několik dní , od rána do večera .
Václav .

reagovat vašek 5.1.2016 9:31  1%    +  -

Vladimir Dlouhy: Přečti si: bony 31.12.2015 17:12 ! ! !

reagovat Vladimir Dlouhy 5.1.2016 0:56  1%    +  -

Ahojte, je mi teprve 14 let a udělalo mi to tam nějaký poplatek 980 Kč. Poraďte z čeho to je, jak se z toho zbavím, a když mám tarif od jedné firmy jestli se mi to odečte. Prosím o radu celkem mám strach, aby ta částka nebyla realná :(
Co nejrychleji odpovězte děkuji moc. :)

reagovat silhuzz 4.1.2016 20:29  5%    +  -

Dobrý den,

stejně jako vám ostatním i mně několikrát příšla sms od Dimoco v hodnotě 628,-. Naštěstí mám platby bloklé tak jsem o nic nepřišel. Nicméně nedalo mi to a volal jsem na podporu do Dimoco (844444484). Byl jsem informován že poplatky jsou za využití erotických stránek nebo doplňkových služeb jako jsou třeba zlepšení signalu na telefon nebo vylepšení baterie. (takže double-scam). Po delším výslechu se mi z paní podařilo dostat název nějaké té stránky - czech.vicebolt.com (doporučuji raději nenavštěvovat přes telefon). Dnes mi opět přišla další tato sms, jenže tentokrát jsem si stihl všimnout názvu vicebolt! A to ve formě reklamy na jedné aplikaci kterou často používám (reddit sync). Při omylném kliknutí na banner (viz obrázek) si reklama automaticky načte vaše číslo a hned vám zinkasuje poplatek! Dost mě to překvapilo jelikož si dávám pozor na veškeré phising útoky atd, ale jeden chybný klik na banner a už se vám odečtou peníze.

Pro všechny v tomhle vláknu, doporučil bych se podívat zda se vám náhodou nestalo to stejné (doposud jsem byl 110% přesvědčen že jsem na nic neklikl), popřípadě identifikovat další tyto reklamy.
Ještě nevím jak dalé postupovat ale myslím si že je tohle minimálně na nějaké prověření.

reagovat HANKA 3.1.2016 22:34  1%    +  -

POSTUPOVALA JSEM PODLE bony 31.12.2015 17:12 A VYŠLO TO, ZRUŠILA JSEM TO

reagovat Nina 3.1.2016 22:32  1%    +  -

Poslete podnet na Cesky telekomunikacni urad, alespon mailem, Ceskou obchodni inspekci nebo policii CR s podezrenim na podvodne jednani, me to prislo 1.1.2016 take, inkaso na 628,27Kc.Volat jim nema smysl!!, maji presmerovane odkazy v reklamnich panelech ve spodni liste u mobilnich aplikaci, ktere jsou zdarma, napr.v mem pripade tv program, staci kliknout o milimetr vedle na mobilu! Jedna se o podvodne jednani, tak musite na policii, pokud jste prisli o penize...

reagovat Zdenek 3.1.2016 17:39  1%    +  -

bony: funguje to díky

reagovat Barbora zemanová 3.1.2016 15:52  1%    +  -

Dobrý den všem, i mně dnes přišla sms, že jsem si založila inkasní platbu v hodnotě 628 Kč. Ihned jdu do T-Mobile. Navrhuji podat hromadné trestné oznámení. Barbora zemanová.

reagovat bertihlaw 3.1.2016 11:24  1%    +  -

Tak jsem postupoval přes Můj t-mobile,bleskový přehled atd... jak se tady psalo a přišla mi sms o zrušení takže asi to funguje

reagovat anonym 3.1.2016 4:15  1%    +  -

Opět to stejne , sms od neznameho cisla pro dimocco czech sro o zruseni platby 680,- na jejich ucet

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DIMOCO Czech s.r.o - prémiové sms
Diskusi založil(a): Fidinka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si