Neera detox

Máte někdo zkušenosti s touto detoxikací? Pojďme si povyměňovat své poznatky......
Nedávejte prosím informace o jiných přípravcích.
29.4.2014

Diskusi založil(a) 29.4.2014 nerglova

reagovat Nettam 16.6.2016 16:48  5%    +  -

zdravím, chtěla bych zkusit detoxikovat, ale nějak nevím, čím by bylo nejlepší začít...

reagovat viky.beckham 18.3.2016 12:56  5%    +  -

absolvuji vzdycky jarni ocistu na dva mesice, jim hlavne ovocne a zeleninove stavy, nejim nic tezkeho a jeste mam takovy odkyselujici napoj :) a pomaha to

reagovat nerglova 5.8.2014 6:34  73%    +  -

Zde si dáváme poznatky o Neera detox.
Pokud máte zájem o chlorella, tak zde je diskuse o ní:

http://diskuse.dama.cz/d.php?d=2878

reagovat Alca 4.8.2014 16:03  1%    +  -

Ja za ale vcera večer a dnes je mi tak nějak ouvej - ležim, strašná bolest hlavy, hlad, bily jazyk. Spustila se mi rýma - trochu i zimnice ... Zřejmě to funguje ;) ale jsem zvědavá , jak to 4 dny vydrzim :-(

reagovat nerglova 4.8.2014 9:26  73%    +  -

buturenka: To je až za měsíc. Kůra je na pár dní. Klidně můžeš už teď....... Do té doby se vrátíš k tuhé stravě...

reagovat nerglova 30.7.2014 10:45  77%    +  -

Prosím, pokud chcete dále přispívat, registujte se.
Diskuze bude přístupná pouze zaregistrovaným.

reagovat buturenka 30.7.2014 8:42  67%    +  -

tak já mám neeru nychystanou, ale budu praktikovat až po 6.9., protože jdmem na svatbu, celkem se snažím jíst zdravě, ale uklidit v těle potřebuju

reagovat nerglova 30.7.2014 7:20  77%    +  -

Veronika: Návrat pomalý. Banán bych asi druhý den ještě nedávala. Ovoce, ovocné šťávy.
Jinak při návratu si člověk opravdu vychutná chutě. Nevěřila bych nikdy, jaké chutě cítíš. Když si dáš třeba to ovoce. prostě je to paráda pro chutové pohárky...

reagovat Veronika 30.7.2014 7:06  1%    +  -

Dnes si už neeru nedávám, vydržela jsem 5 dní v pohodě a jsem spokojená. Cítila jsem se celou dobu dobře. Zítra odlétáme na dovolenou a chci dnes jen ovocné šťávy a ovoce. Je lepší ho mixovat? A co zelenina? Píšou, že když se drží neera kratší dobu, stačí 1 den návratu k pevné stravě. Plánuji i zítra jíst jen ovoce,zeleninu, polívku. Uvidím co hlad. Pak už bych chtěla snídat moje oblíbené vločky s banánen, oříšky a kustovnici. Je to vhodné? S mléčnými výrobky, masem a pečiven ještě počkám.Jsem zvyklá pít každé ráno mladý ječmen. To by snad neměl být problém. Nechám si poradit. Jakou máte zkušenost s návratem ke stravě,co jste jedly nebo vyčetly, že se má jíst?

reagovat nerglova 29.7.2014 12:52  67%    +  -

Jurina: Podle mě to v ničem nepomůže. Hlad to nezažene, jen to přidá cukry. Hodně záleží taky na psychice. Spíš mi přišlo - divné nejíst - než to, že má člověk hlad....

reagovat nerglova 29.7.2014 12:51  67%    +  -

Veronika: Já když jsem to držela, tak jsme byla úplně spokojená. Žádný bolesti hlavy, žádnej hlad, žádný pocity nepříjemné. Cítila jsem se naprosto skvěle!!! No a hlavně jsem spala celou noc - normálně se budím. Byla jsem plná energie. Už se těším, jak dám další kůru. Počítám ke konci srpna.

reagovat Veronika 29.7.2014 10:45  1%    +  -

Za 4 dny 1,1kg. Zpomalil se mi metabolismus a tělo nic nepouští, protože mu nedávám dostatek, tak šetří, protože neví, jak dlouho bude muset s tím málem vystačit. Kromě obliby ve sladkém jím zdravě, takže nejsem asi moc zanesená. Proto možná ten hladký průběh. Mám dost energie i na cvičení a vlastně mi to vyhovuje. Když jsem jela na celodenní výlet, stačilo si vzít s sebou láhev s neerou a hotovo. Může se klidně dívat, jak ostatní jí dobroty a moje oblíbená jídla a nic to se mnou nedělá. Každý je jiný. Je potřeba to vyzkoušet na sobě. Moje kamarádka začínala se mnou a 1. den v poledne to vzdala. Bylo jí špatně, nechutnalo jí to, představu, že neera by bylo jediné, co bude několik dní přijímat, nezvládla. Držím palce všem, co to zkusí. Je to zajímavá zlušenost, já doporučuj. Jen mne znepokojeje ten zpomalený metabolismus, aby moje tělo zvládlo návrat k normální - zdravé stravě bez toho, že si raději vše uloží. Co kdyby zase nic nedostávalo. . To bych taky mohla přibrat víc než jsem měla původně. Měl někdo podobný průběh?

reagovat nerglova 29.7.2014 9:38  66%    +  -

Není to prostředek k hubnutí. Pokud k tomu přistupujete tak, že zhubnete, tak budete po nějaké době nejspíš zklamané. Jde hlavně o detoxikaci těla. Počítejte s tím, že naberete zpět.

reagovat Veronika 29.7.2014 6:36  1%    +  -

Dnes pátý den. Včera jsem poprvé ucítila hlad, nic strašného. Cítim se pořád dobře, žádná slabost. Četla jsem, jak jdou u neera mimo jiné kila dolů. Já už druhý den vůbec žádný úbytek. A to má z čeho brát, mám docela nadváhu. Je mi jasné, že při tak malém energetickém přÍjmu by úbytek měl přijít, takže moje tělo najelo na SOS režim, nastaly zlé časy, nic mi nedávají, musím si všechno schovat a nic nepustit. Znám to z dřívějších snah o zhubnutí. Musím jíst méně, ale hodně pravidělně, aby tělo nepanikařilo, a já velmi pomalu zhubla. Těšila jsem se, že po neera pojedu na dovolenou o pár kilo lehčí. No snad tělo aspoň pouští ven toxiny a čistí se. Má někdo podobnou zkušenost?

reagovat Martina 28.7.2014 12:49  1%    +  -

Taky držím :-D Já jsem si ale koupila tree3chlorelu. Obsahuje i zelený čaj, tak pevně doufám, že i to kilčo spálím :)) jinak se cítím fajn.

reagovat Veronika 28.7.2014 6:39  1%    +  -

Zatím mám za sebou tři dny. Jsem mile překvapena průběhem užívání. Od prvního dne žádný hled ani chutě, žádné bolesti hlavy ani slabost. Naopak, cítím se velmi dobře. Třetí den se vytvořil povlak na jazyku a divná pachuť v ústech. Je to prý součást detoxikace. Taky se mi spustila alergická rýma, což prý taky může souviset s očistou. Neera mi i chutná. Dávám do ní místo šťávy z citrónu rozmixované oloupané a vypeckované citróny, takže to je i s duzǐinou. Úbytek na váze zatím1,1kg, měřením tak 1cm v každé partii. Čtvrtý den ráno zase žádný hlad a cítím se skvěle. Budu pokračovat, bohužel nestihnu 7 dniů, odlětáme na dovolenou, tak budu mít jen 6 dnů.

reagovat nerglova 6.7.2014 12:04  78%    +  -

Jitka: Já si budu dávat podruhé teď v červenci. Také už z toho nemám strach, protože vím, že mi bylo dobře. Tělo bylo úplně v pohodě a pak mi pmalu přišlo divné, že budu zase jíst. už se na ni těším. opravdu je moc dobrá!!!!

reagovat Jitka 6.7.2014 11:13  1%    +  -

Ještě dodávám, že mě tenhle "koktejl" opravdu chutná! Nedělám si srandu. Je to mňamka.

reagovat Jitka 6.7.2014 11:05  1%    +  -

Ahoj, tuhle čistící kůru teď absolvuju po roce podruhé. Je to ještě lepší než poprvé. Tělo už tak nepanikaří při představě, že nebude jíst. Přiznám se, že to dělám hlavně kvůli váze a kvůli pálení žáhy. Vždycky, když mě začne pálit žáha vím, že musím nějaké pročištění absolvovat a pomůže to. Vloni jsem zhubla 5 kilo, ale díky stresu, který řeším jídlem, jsou zase zpátky. Teď nejím 5.den a mám pocit, že už nikdy jíst nepotřebuju. Kůru jsem si naplánovala v době, kdy mám volno a děti jsou u babičky. Jinak nevím, jak bych to zvládla. Moc energie nemám, jsem dost ospalá. Krize byla 2.den. To jsem měla pořád hlad. Naopak 4.den jsem už dávku na den ani nevypila a zdá se, že jí dopiju dneska. Jinak se cítím skvěle. Bolest hlavy byla vloni, letos už ne. Nicméně kdybych zvládla jíst zdravě a střídmě, asi bych si kůru nedávala. Ale bohužel...
Držím palce všem, kteří to zkusí. Já si to dám určitě za čas zase.

reagovat Mata69 14.5.2014 7:25  100%    +  -

nerglova: o tom to je - jestliže někomu něco vyhovuje a vyřeší mu to jakékoliv potíže (byť třeba dočasně - i taková úleva na čas je jistě fajn) tak proč ne.
Oni kněží nedrží taky doslova hladovku - nějaké čaje a podobně pít musí také. Prostě ty příznaky co jsem četla (a jasně, nemá je každý) mi asociovaly ten článek o jejich půstu a prožitky při něm.

reagovat nerglova 13.5.2014 18:34  100%    +  -

Mata69: Hezky jsi to napsala, ale musím za sebe říct, že jsem neměla žádné bolesti hlavy a netrpěla hladem. Hladovka to není jako doslova hladoka, protože dostáváš do těla různé minerály a cukry. Nedržela jsem kvůli hubnutí, ale očistě těla.
Za mě spokojenost. Ale ty problémy, které jsem měla a kvůli kterým držela jsou pryč. Třeba dočasně, ale jsou.
Je to věc názorů. Ale protože jsem osobně vyzkoušela, tak vím, jak to funguje.....

reagovat Mata69 13.5.2014 18:22  100%    +  -

Tak jsem si vás pročetla, protože mě zajímalo o co jde. Našla jsem si nějaké diskuse i na netu a pročetla je.
No nevim...detoxikace...to je takový kouzelný slovo, hodně to frčí řekla bych. Čistit si organismus.
Pak mě zaujaly příznaky, které mají uživatelé této kůry tak třetí den. Kdysi jsem totiž četla jak kněží drží půst a jaké při tom zažívají pocity. Ano, je to vlastně stejné. Nejdříve se dostaví bolesti hlavy, únava, celkově taková nepohoda. Po pár dnech se to zlomí a dostaví se pocity euforie, lehkosti. Takže bych asi ani neřekla, že to je účinek toho uživání co se u toho pije - ale prostě jsou to příznaky probíhající hladovky.
Po pročtení diskusí mi přišlo, že většinu uživatelek na tom nejvíce láká to rychlé hubnutí, což je jasné, vždyť jde vlastně o hladovku, tak proto takové váhové úbytky. Jak si je kdo potom udrží když se vrátí k normální stravě, to je asi další otázka.
No, nepřesvědčilo mne to. Zůstanu u svého kopřivového čaje, který si dělám zjara z mladých kopřiv a u snahy jíst kvalitní potraviny. Pak se myslím tělo nemá čím "zanášet".
No a vám ostatním držím palce.

reagovat nerglova 13.5.2014 6:28  100%    +  -

buturenka: co myslíš tím přípravkem? Nic jiného navíc tam není. Sirup, citrony a kayenský pepř..

reagovat nerglova 13.5.2014 6:28  100%    +  -

buturenka: Z javorového sirupu se udělá nápoj. Ještě se přidává kayenský pepř. V návodu je i napsáno, v jakém pořadí se nápoj míchá, aby se dobře rozložily všechny složky. Hlavně používat citrony a ne nějakou koupenou citronovou šťávu typu citronek atd....

reagovat buturenka 12.5.2014 21:55  87%    +  -

chtěla bych se prosím zeptat, citronová šťáva se míchá s javorovým sirupem a přípravkem, který mně byl zaslánm díky

reagovat buturenka 12.5.2014 21:53  87%    +  -

tak jsem si dneska objednala detox na tři dny, když to vydržím, tak si na konci května dám na týden

reagovat nerglova 7.5.2014 6:14  100%    +  -

Arabela: No stolice je jako kojenecká Prostě průjem, ale nelítám, aby mě to nějak obtěžovalo.

reagovat Arabela 7.5.2014 0:10  100%    +  -

nerglova: Jsem spokojená, že jsi spokojená
Já jsem se taky cítila moc dobře, překvapila mě stolice po tolika dnech...fakt jsem měla pocit očisty, máš to taky tak?
Je to trochu delikátní téma, ale když už, tak už

reagovat nerglova 6.5.2014 16:58  100%    +  -

6 dní za mnou. Jsem spokojená. Já to zvládla fakt přímo božsky. zanedlouho si to zopakuji. Je mi strašně dobře....

reagovat Grey Sky 6.5.2014 16:45  1%    +  -

Já si du akorát na poštu pro balíček na 6 dní očisty tak sem zvědavá...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Neera detox
Diskusi založil(a): nerglova
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle