NÁDRAŽNÍ LAMPÁRNA

jestli máte pocit, že si potřebujete postěžovat, zanadávat si ( v mezích slušnosti ) , vypovídat svůj vztek .... jste tu správně. Taky vám tu nejspíš nikdo pomůže, ale nehrozí vám aspoň pokuta za urážku úředníka.
:-))
Třeba vás tu aspoň přejde zlost a nakonec se i pobavíte ...
CO NEMŮŽEME ZMĚNIT, TOMU SE ZASMĚJEME :-)
8.2.2006

Diskusi založil(a) 8.2.2006 kajjka

reagovat Herulinka 28.6.2010 6:27  16%    +  -

tina2: Tak to mě mrzí, já dopadla ještě dobře, jen čekám na určení viny a nejsem si jistá, jestli v tomhle směru můžu ještě spoléhat na nějakou spravedlnost.

reagovat tina2 26.6.2010 23:48  100%    +  -

Herulinka: dneska se můžu jen přidat, debily co se předvádějí na silnicích který ani neznaj, bohužel tentokrát na to doplatil životem a spolujezdci o ten svůj ještě bojují

reagovat Herulinka 26.6.2010 20:03  16%    +  -

Nesnáším debily za volantem, co jezdí neustále vlevo přes čáru a neobtěžujou se blikat při odbočování nebo předjíždění.

reagovat plachtařka 17.4.2010 18:51  57%    +  -

na středu máme zaplacené letenky, máme letět do Paříže to si ta sopka musela bouchnout teď když dokázala bejt 180 let v klidu já se tak těšila a teď abysme všechno rušily

reagovat zd 7.4.2010 22:15  6%    +  -

zlomila jsem si zub

reagovat plachtařka 28.3.2010 16:00  54%    +  -

nemám ráda přetáčení času já noční tvor potřebuju ráno spát

reagovat plachtařka 14.10.2009 14:16  72%    +  -

FŮŮŮŮŮŮŮJ

reagovat eriana 19.9.2009 0:42  5%    +  -

Den blbec, mám dojem, že si do mne dnes všichni přišli kopnout.

reagovat Uursik 11.4.2009 15:04  100%    +  -

plachtařka: vyliskat je všechny na jednu hromadu.

reagovat plachtařka 11.4.2009 14:43  77%    +  -

Zase děti stáhly do trojského koně sem přišla k počítači, oni vypnutej antivirák a kůň v poči

reagovat monja.1 27.3.2009 12:49  19%    +  -

Celodenní koukání do počítače a už si musím jít pořídit brýle, očička bolí, písmenka se rozmazávají ach jo, to zase bude průvan v peněžence.

reagovat Uursik 26.3.2009 15:31  100%    +  -

pozor na i-obchod.cz zboží nezasílají a pokud zrušíte objednávky z tohoto důvodu a dopustili jste se té chyby, že jste napřed zaplatili, tak vám peníze nevrátí - dělají mrtvého brouka, na meily neodpovídají, telefon nezvedají. jsou to zlodějové

reagovat Uursik 24.3.2009 8:08  100%    +  -

kajjka: o to je ale fikaný - supéééééér

reagovat kajjka 24.3.2009 7:54  19%    +  -

Hellen: vyřešila jsem to ... zmocnila jsem sama sebe k přebírání firemních zásilek ... firma jsem přece jen já a to je celý ... a jde to i bez razítka

reagovat Uursik 18.3.2009 18:44  100%    +  -

Hellen: přesně tak. ta pošta, ta má pravidla.
nejlepší je když agitujou - založit dítku vkladní knížku, nebo účet - a když to přijde tomu dítku - tak to rodičům nechtěj dát a je to velký problém.

reagovat Hellen 18.3.2009 13:09  5%    +  -

Já přesně tohle zažila s poštou letos. Partnerská firma posílala důležitou smlouvu a sekretářka jako první uvedla na obálku moje jméno a teprve až pod ně jméno společnosti.
Pošta to samozřejmě nechtěla vydat naší spisové manipulantce, protože tam bylo to zatracené jméno a já ležela už druhý den doma v horečkách
Tak mi volali z práce, že tu smlouvu nutně potřebují, jestli bych ji mohla jet s občankou vyzvednout na poštu ....
Nakonec mi paní na poště poradila, ať si to nechám přeposlat na svoji soukromou adresu, což jsem udělala, druhý den to pošťačka přinesla domů a řidič si pro to k nám přijel

Takže jsem poučená, že jméno na prvním místě nemám nikdy psát, protože se to stává soukromou zásilkou a nikomu jinému to pošta nevydá

reagovat Uursik 5.1.2009 22:41  100%    +  -

kajjka: on je rozdíl mezi adresou - např. Svit - paní Nováčková - Zlín - to musí převzít tzv odnašeč - a dát razítko. a rozdíl je mezi Paní Nováčková - Svit - Zlín.
Když jsem posílala holce doporučeně dopis do školy - tak na jméno - a pak škola, tudíž do školy přišlo oznámení, že má dcera dopis na poště. Kdybych napřed dala školu a pak jméno dcery, tak to může převzít ten kdo přebírá poštu pro školu - tedy s razítkem

reagovat tina2 5.1.2009 20:35  100%    +  -

mahel:

reagovat mahel 5.1.2009 20:14  100%    +  -

tina2: seš spořilka.Ušetříš papír i náplň do tiskárny

reagovat tina2 5.1.2009 20:08  100%    +  -

mahel: od tý doby co jsem to zjistila, tak ynedávám do balíků faktury, ale posílám mailem

reagovat plachtařka 5.1.2009 19:56  85%    +  -

mahel: na faktuře prý opravdu nemusí být razítko ani podpis, to je jenom stále u nás pořád takovej přežitek byrokracie

reagovat mahel 5.1.2009 19:50  100%    +  -

alca: nemusíš mít razítko, když nechceš. opravdu , vím to.Byla jsem jednou postavena před hotovou věc, že mi razítko na doklad nedají.Nevěřila jsem a zjistila jsem si to.Fakt nemusí
Pár dní nato, mi přišla od jedné opravdu velké firmy faktura emailem.V emailu bylo psáno, že v rámci úspor a bla, bla bla a na základě zákona bla bla bla, mi budou vždy posílat faktury emailem bez razítka a podpisu . A bylo vymalováno

reagovat alca 5.1.2009 19:00  45%    +  -

mahel: počkej snad každá firma má razítko ne? Nebo jsem byla naivní?

reagovat tina2 5.1.2009 18:59  100%    +  -

kajjka: kajjka: když je první uvedena firma a pak teprve tvoje jméno, tak je to vlastně firemní dopis, jen ho vyřizuješ ty, pokud je nejdřív tvoje jméno, tak je to vlastně soukromý dopis, jen poslaný na adresu firmy.

On i nevědí, že celá firma jsi jen ty

reagovat mahel 5.1.2009 17:57  100%    +  -

kajjka: no já když jsem zařizovala na poště zplnomocnění , tak tam byla kolonka : jestli firma používá razítko..Napsala jsem, že ne, i když to není pravda.Ale máme klid.Žádný zákon v ČR, ani o DPH,ani o účetnictví atd. ti neukládá, že musíš používat razítko, ani doklady podepisovat nemusíš a pošta po tobě razítko nemuže chtít, pokud tam nahlásíš, že ho jako firma nepoužíváš.A nemají páky to zkontrolovat

reagovat kajjka 5.1.2009 17:52  24%    +  -

Uursik: a jaký je v tom rozdíl ? stejně jsem to pořád jen já a oficiální jméno v ŽL je stejně jen to moje ... Na razítku vůbec nemusím mít nápis dílna kajjka ... ostatně vůbec nemusím mít žádné razítko jako fyzická osoba . aspoň to tak vždycky bylo ... Jde o houby, ale mě to prostě rozčiluje.

reagovat Uursik 4.1.2009 22:54  100%    +  -

alca: no tak teda u obálky je to fakt divné. já objednávám ty látky. objednává se 9 yardů, což se vleze do takové silnější větší obálky, silný papír. vždycky to přijde poškozené.

reagovat Uursik 4.1.2009 22:51  100%    +  -

Obelix: jo sežrali parchanti bílé čokoládové pecičky

reagovat Uursik 4.1.2009 22:51  100%    +  -

kajjka: no to razítko chce proto, že první je napsané ta dílna a pak až jméno.

reagovat tina2 4.1.2009 20:31  100%    +  -

alca: nestraš, zákaznice z Německa mi posílá eura v obálce, když objednává zboží. Zatím to pokaždý došlo. Že by jim Německo nepřišlo tak zajímavý?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: NÁDRAŽNÍ LAMPÁRNA
Diskusi založil(a): kajjka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?