Jak přibrat?

Každý se snaží zhubnout,ale jste tu někdo,kdo se snaží přibrat a přitom nemá žádné onemocnění-jen rychlé spalování případně náročnou fyzickou práci.Poradíme si a zkusíme vymyslet kalorická a přitom zdravá jídla a pokusíme se přibrat.
23.11.2014

Diskusi založil(a) 23.11.2014 Willa

reagovat Věrusskaa 6.6.2015 13:22  5%    +  -

AlA: Kamarád když přibíral kvůli posilování tak si taky mixoval tvaroh i se sirovým vajíčkem....ale to já bych asi nedala, další cesta jsou nutriční poradci, kteří neřeší jen hubnutí, ale i správné přibírání

reagovat AlA 7.1.2015 13:24  5%    +  -

Můj kamarád, kdysi řešil, také jak přibrat a došel k názoru, že je dobré před spaním si dát vaničku tvarohu. Je to levné a říkal, že mu to přidalo 3 kila.

reagovat Elaa 27.11.2014 19:32  88%    +  -

Willa: to v pohodě dáš 6-7x denně papkat. zaměř se na kvalitní tuky,bílkoviny, a sachry... pořádná snídaně doma, velká sváča na poště- než půjdeš na rajon, na rajonu něco sebou - cokoli co se dá jíst v pohodě nebo ukusovat, pak hned, jak dojdeš zpátky na poštu/stejně tam ještě "papíruješ"než jdeš domů, pak doma další sváča a pak večer pořádná večeře /případně pak ještě druhá/...klidně si kup i kvalitní bíklovinový koktejl - na doplnění bílkovin, aby se ti neztrácela svalová hmota/

reagovat helza 27.11.2014 19:06  62%    +  -

Willa: néééé, 67 kg néééé. Já měla při těch 40 kg taky pěknou postavu, ale bylo to vidět jen v plavkách. Nebyla jsem vychrtlina a tak vím, že to tak bývá, když nemáš silnou kostru. Že tabulky nejsou na nic, každý má jinou váhu tu správnou.

reagovat Willa 27.11.2014 16:50  67%    +  -

Elaa: no chtěla bych,ale nechám tomu volný průběh a nebudu tlačit tolik na pilu. Kdysi jsem měla už 67kg,tak to třeba časem také půjde zase nahoru.

reagovat Elaa 27.11.2014 10:11  88%    +  -

takže Willa si ujasnila, že vlastně vůbec nechce přibrat

reagovat Willa 26.11.2014 20:36  67%    +  -

helza: No já se tím netrápím a už to házím tak nějak za hlavu-čím víc na to člověk myslí,tím to jde hůř.Vezmu si na cestu do kapsy nějaké tyčinky a budu při cestě ukusovat a víc řešit nebudu.Spousta lidí mi závidí moji výšku a štíhlost-při tom nejsem vychrtlá-mám prý pěknou postavu-to je i vidět,když mám sukni,že se spousta lidí otočí a dost i pochválí,takže díky za info a končím tuto diskuzi.

reagovat helza 26.11.2014 7:20  63%    +  -

Willa: Tak to máš docela malou váhu. Ale taky záleží na tvém typu. Jestli máš drobnou kostru, nebo silné kosti. Já bych se tím vůbec netrápila. Mně bylo opravdu nejlím při těch 40 kilech a to bych měla ABSI ani nevím kolik.

reagovat Willa 25.11.2014 21:17  68%    +  -

0.091
Průměr pro ženu 37 let 0.077
BMI 18.

reagovat helza 25.11.2014 12:44  64%    +  -

Elaa: Jinak mák je bezva, a taky hodně pohybu. I hormony. Ty plní, společně s pohybem funkci, že se vápník opravdu v těch kostech usadí.

reagovat helza 25.11.2014 12:42  64%    +  -

Elaa: Já mám ABSI 0.077, ale máš pravdu, cokoliv měníš, tak se ABSI mění záhadně. Je to asi složitý vzorec v němž hraje roli váha, výška, věk a ten pas, ale asi všechny hodnoty v nějakém ideálním poměru. Takže když měníš jenom pas, i když dolů, tak se ABSI zhoršuje.

reagovat Elaa 25.11.2014 12:00  88%    +  -

kasi : no holky nevím, mě taky ukázalo jako zdravotní riziko minimální...a čím nižší obvod pasu zadám, tak je riziko vyšší na mou váhu - to je přece blbina :62, helza:
jiana, kasi: zkus si dělat makové mlíčko. má obrovský množství vápníku, dělám ho tak jednou týdně, pije ho i holka a taky máti, která ma osteop...a zjistili, že osteop. začíná daleko , daleko dříve, než jak si lékaři mysleli/většinou po přechodu, že.../...to jen tak pro zajímavost. recepty jsou na netou

reagovat kasi 25.11.2014 11:00  100%    +  -

helza: tak u mě asi dobrý ne?

reagovat kasi 25.11.2014 10:59  100%    +  -

helza: Vaše ABSI 0.078
Průměr 0.081
BMI 19
Zdravotní riziko
Minimální
minimal health risk Overweight spectrum Vaše ABSI
Vaše

reagovat helza 25.11.2014 10:54  63%    +  -

a rizika ABSI ZDE

reagovat helza 25.11.2014 10:52  63%    +  -

Jsem slepejš, ABSI, ne ADSI

reagovat helza 25.11.2014 10:51  63%    +  -

kasi, Willa : Vždyť vemte si ty miss. Ony mají okolo 50 kil, ale měří 180 cm. To by kasi při své výšce měla vážit 34 kila, aby se jim podobala. Koukněte se, jaké máte ADSI TADY

reagovat kasi 25.11.2014 10:50  100%    +  -

helza: jo to věřím , jak jsou slabé kosti je lepší mít nižší váhu,,

reagovat helza 25.11.2014 10:44  63%    +  -

kasi: No vidíš, o tom to je. Já mám o centimetr méně a nemívala jsem ani 40 kilo. Když jsem po dětech měla taky 46 kilo, tak jsem byla nešťastná. A rozhodně cítím, že mám co nosit. Tedy dnes mám 65 kilo, a dala bych nevím co za to, mít 40. Při mé konstituci a kostech to bylo pro mne akorát.

reagovat kasi 25.11.2014 10:35  100%    +  -

helza: no to máš pravdu, nejsem hladová a jím kdy chci a už jsem si zvykla ně některé řeči , že jsem hubená a tak, ale doktorka mi řekla že viděla hubenější než jsem já a to beru 12 let vysoké dávky kortikoidů při kterých silnější říkají, že přibírají po nich

reagovat kasi 25.11.2014 10:32  100%    +  -

helza: no vždy jsem mívala kolem 50 kilo při 164 cm, pak jsem začala hubnout víc a víc na 46 kilo pak jsem dostala opiáty na bolesti a zhubla při nich na 40 kilo je to dva roky co jsem je vysadila a mám teď zase těch 46 kilo a přibrat víc nejde i přes nutridrinky ale hlavní je , že nehubnu

reagovat helza 25.11.2014 10:31  63%    +  -

kasi: Já si stejně myslím, že čím štíhlejší, tím se člověk cítí lépe a pokud není nějak vyčerpaný tou hubeností, protože třeba vůbec nejí, pak je to fajn. Hele, to jsem pozorovala jako pošťačka. Pokud jsem měla na rajoně babičku, které táhlo na sto let, čiperně pobíhala ulicemi a byla naprosto soběstačná, byla to babička střízlík, babička kost a kůže. Ty kulaťoučké bábrlinky bez vrásek už v tomto věku sotva došly na wc, většinou už ale nechodily vůbec. Nebo už ani nežily.

reagovat helza 25.11.2014 10:26  63%    +  -

kasi: Jojo, ale hodně lidí kouřením hubne. Nebo že by to říkali, aby jim partneři ta cikára tolerovali? I to je možné. Ty, kasi, mimochodem. Jak na tom s váhou jsi? Tedy co považuješ za tu hranici? Já mívala zamlada 163cm a vždy méně než 40 kg. Byla jsem kormidelnicí na osmě a vždy jezdila se závažím abych těch 40 kg, což byl limit, dovažovala. Tedy že jsem hubená mě nikdy nenapadlo.

reagovat kasi 25.11.2014 10:25  100%    +  -

helza: tak to jsi neměla snadný s maminkou, u nás to bylo jiné , jsme štíhlý celá generace , co si pamatuji i maminčiny i z tátovy strany, , nepřebrala jsem ani po dětech,, a teď mi lékaři říkají že mám chytrý tělo , že jsem jaká jsem protože se mi lámou kosti a kdybych byla silnější , tak se neunesu a tak jsem se s tím smířila a na lidi kašlu..

reagovat helza 25.11.2014 10:18  63%    +  -

Mata69, Willa: No právě, chtít přibrat, je dnes vzácnost. Jsou ženské jak za groš kudla, za nití se schovají a ještě chcou hubnout. Ona hranice, kdy je už hubenosti příliš, vlastně žádná není.
Do mě maminka v dospívání cpala bez mého vědomí hormony (až se mi podělal menstruační cyklus), šílela a nahlas litovala mého muže, že má tak hubenou ženu, prostě histerie kolem mé "nízké" váhy na entou. Potom sama zhubla, začalo to být tptiž v módě a následně hučela do mě, abych se sebou něco udělala, že jsem tlustá. A já byla tehdy ještě vpodstatě pořád stejná.

reagovat kasi 25.11.2014 10:17  100%    +  -

helza: ahoj, jsem se musela pousmát na ten dotaz pro Willa , jestli nekouří , že se při tom hodně hubne, já kouřila za celý život v 16 letech a to jen jednu minutu , a jsem hubená celý život od malička ..jsem dítě které jezdilo na ozdravovny a vždy mě postavili na váhu při odjezdu a řekli mamince , že jsem přibrala půl kila, no byla jsem napapaná po obědě

reagovat helza 25.11.2014 10:09  63%    +  -

Willa: Já vím. To víš, že být na tom stejně, byla bych asi více v obraze. Nicméně, máš pravdu, i já na to myslela, že větší honička se na všem podepsala, i v tom, že si zvykneš. Záleží na věku. Trvalo mi týden, než jsem si na dva rajony zvykla, později déle a před důchodem i měsíc. Uvidíš, bude to fajn. Držím palce.

reagovat Mata69 25.11.2014 10:09  100%    +  -

Willa: když ono se na Dámě spíše pořád hubne!

reagovat Willa 24.11.2014 22:11  70%    +  -

helza: Díky za rady-kuřáky přímo nesnáším.Ale měla jsem velkou honičku v práci a doma také,ale už jsem si zvykla.Spíše jsem myslela,že se ozvou ti chteří na tom jsou stejně.

reagovat helza 24.11.2014 19:34  64%    +  -

Willa: , jedna příčina odstraněna. Ještě ten stres. Zkus ta béčka a na budoucího ex se vybodni. Nestojí ti to za to. Pro jistotu zaběhni k obvoďákovi a s hubnutím se mu svěř. Jestli není nějaká zdravotní příčina, skrývající se za zdůvodněním stresem a zvýšenou námahou. A můžeš zkusit chodit po rajoně s čokoládou v kapse. Není to maso, ale dá se jen tak zobat. Navíc uklidňuje.

Doufám, že nekouříš. To bys mohla hodně hubnout.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak přibrat?
Diskusi založil(a): Willa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle