Hubnuti s Lida daidai hua

Zkusenosti, rady, typy..Znate? Uzivate? Podarilo se shodit?
23.11.2014

Diskusi založil(a) 23.11.2014 Halogenka

reagovat helza 24.11.2014 1:21  63%    +  -

Halogenka: Ještě jsem chtěla dodat, i když nevím, zda se to týká tebe, nebo některé z tvých kolegyň, že jsou typy postav, které, ač jí správnš, ač cvičí a jsou zdravé, jsou prostě baculaté. Měla sem kdysi takovou kamarádku, dokonce vedla cvičení aerobiku a pokařdé vyhrála i maraton v aerobiku. Byla neskutečně pružná a pohyblivá, ale baulka. Ta prostě takto byla stvořena. A jsou baculky, které nezhubnou kvůli nějaké poruše hormonální, nebo ětítné žlázy (což je opět hormonální průšvih). A tady je třeba nejdříve léčit. Takže Ani to hubnutí není výdy to nejlepší. Důležité je v těchto případech totiž především zdraví.

reagovat Mata69 23.11.2014 20:50  100%    +  -

Halogenka: zadala jsem si to do vyhledávače a hned první co na mě skočilo bylo složení a o čem to je. že ti to navodí pocit nasycení. Jestli konzumuješ nezřízeně velké porce a často - tak pak to má jako drobná berlička smysl.

reagovat Mata69 23.11.2014 20:49  100%    +  -

Jenže ono né vždy omezení jídla je řešení. A to tyhle tablety o tom jsou.
Jsem zářný příklad - zrovna chodím k výživovému poradci - výsledek? Jím málo! A ještě nepravidelně. Prý mě musí trochu "rozežrat". Ale jasně že správným jídlem.

reagovat Halogenka 23.11.2014 20:30  5%    +  -

Mata69 kdyz clovek hleda informace, tak prispevek typu Bububu neni k veci
Helza neco takoveho jsem hledala. Sama si nemyslim, ze je to neco zdraveho, ani nejsem tak naivni, ze by clovek hubnul jen tak ;-) Zacaly s tim kolegyne v praci a zadna vlastne nevi, co je to zac..proto jsem chtela mimojine informace..

reagovat helza 23.11.2014 20:21  63%    +  -

Mata69: No, to píšu Halogence. Koukala jsem na net o co jde. Jde o ten lék bobtnající v žaludku. Ono přejídání se je návykové, návykové jsou i cukry a čokoláda a musí se s tímto návykem poprat podobně jako s jiným. A k tomu slouží takováto tableta jako pomůcka. Samosebou musí vědět o co v principu jde.

reagovat helza 23.11.2014 20:17  63%    +  -

Halogenka: Mimochodem - moje maminka kdysi, hodně dávno, s podobným typem tablety shubla a to podstatně. Ale byla lékařka - dietoložka. Takže si ohlídala dostatečný přísun potřebných živit a následně i racionální jídelníček. Ale ono "nepřežírání se" musela nastartovat pomocí tablet, jinak to nezvládla. Je to asi jako odvykačka u drog (metadon), nebo kouření (nikontinové nplasti a pod). Pomůže to přejít na správné stravování, ale to potom musíš dodržet.

reagovat Mata69 23.11.2014 20:12  100%    +  -

helza: jistě, nejsem blázen - ale i ti lidé, kteří berou PŘEDEPSANÉ léky musí dodržovat jistý režim. A to není případ tohoto přípravku.

reagovat helza 23.11.2014 20:09  63%    +  -

Halogenka: Z toho, co jsem četla na netu, jde právě o ten efekt nabobtnání b žaludku a pocitu sytosti i při malém množství stravy. Dříve se podobné tablety užívaly s dobrým efektem. Pokud se opravdu nehorázně přejídáš a omezení stravy je pro tebe problém, potom ti mohou tyto tablety pomoci. Ale má to svá ale.

1. Jednoho dne budeš muset tablety (nebo čaj) vysadit a pokud pokud si neudržíš nové stravovací návyky, dojde k jojo efektu.
  2. Při užívání, tedy v době, kdy nebudeš cítit hlad, budeš muset dbát na to, abys "nehladověla". Totiž abys měla dostatek bílkovin, dostatek vitamínů.
  3. A hlavně: U většiny lidí s obezitou po odborném vyšetření je zjištěno, že se nepřejídají, ale hladoví. Pouze jí nevhodné potrviny a jí nepravidelně. Jíst musíš každé 3 hodiny, pokud nespíš. Hladovějící organismus totiž okamžitě najede na systém ukládání zásob právě pro ona období hladu. Proto je tableta o které píšeš vpodstatě velice špatný způsob hubnutí.
  4. Vysaď cukr a tuky, omez obiloviny, jez každé 3 hodiny, u ovoce nejez žádné, obsahující větší množství cukru a uvidíš.
  5. A pokud přidáš cvičení, například rychlou chůzi, počítej s tím, že svalstvo váží víc, než tuky. Shodíš tuky a potom začneš váhově přibývat, což ale bude dobré
. Takže, když to shrnu, tableta je účinná, ale pokud zvládneš změnit stravovací systém bez ní a já vím, že to lehké není, uděláš lépe. Pokud ji použiješ, zkus ji po pár dnech vynechávat a omezovat se v jídle i bez ní. Když budeš mít hlad, zkus se napít, ale pij pouze vodu. A zelený čaj ráno a citronovou šťávu na noc. Určitě nepij ovocné nápoje, jenom pitnou vodu.

reagovat helza 23.11.2014 19:40  63%    +  -

Mata69: Nevím, o jaké pilule jde, ale skutečně existují farmaka, která k hubnutí pomohou. Pokud vím, jsou ale pouze na lékařský předpis a vyžadují i lékařský dohled.
Sama musíš vědět, že například hormonální činnost (či nečinnost) značně ovlivňuje ukládání tuků, existují i jiné faktory a tohle se dá farmaky ovlivnit. Tablety, o kterých mluvím jsou pro pacienty, kteří nemají možnost pohybu a jejich obezita je již ohrožuje. Třeba dekubity a podobně.

Mimo to existují tablety, u těch nevím, zda jsou volně prodejné, či nikoliv, které fungují tak, že v žaludku nabobtnají a tím způsobí, že mnohem méně jíš, i když máš pocit, že jsi plná. Je to vpodstatě spíše pomůcka, pro někoho je dobrá. Podobně v tomto případě pomůže i chirurgický zásah - podvázání žaludku.

reagovat Mata69 23.11.2014 17:50  100%    +  -

Halogenka: to není k věci??? Že žádné pilulky nejsou zázrak na hubnutí??? A´t jsou jakékoliv, prostě ke zhubnutí musíš udělat změnu - ve své stravě, ve svém pohybu. Nic víc a nic míň. Bylo by to tááák snadné...dál žít a stravovat se jak jsem zvyklá a ráno a večer polknout piluli a hubnout. V to doufá asi spousta lidí co si takové pilule kupuje. Aby zjistili, že to tak nefunguje. A jestli jo, tak jen dočasně.

reagovat Halogenka 23.11.2014 17:05  5%    +  -

Tak diky za nazory, i kdyz vubec ne k veci

reagovat Mata69 23.11.2014 16:32  100%    +  -

Halogenka: přesně tak - žádný zázračný tablety na hubnutí neexistujou. Vezmi to jako fakt.

reagovat evelyn 23.11.2014 16:19  100%    +  -

Halogenka: funguje zmenit jidelnicek a hybat se, zadny zazracny tablety nejsou

reagovat Halogenka 23.11.2014 16:12  5%    +  -

To neni reklama..jen jsem chtela vedet, jestli to funguje, jestli ma nekdo osobni zkusenost..slysela jsem o tom, ale na netu moc informaci neni..

reagovat Mata69 23.11.2014 16:11  100%    +  -

Zázračný tabletky na hubnutí že?

reagovat evelyn 23.11.2014 15:33  100%    +  -

Neplacena reklama tu neni povolena.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Hubnuti s Lida daidai hua
Diskusi založil(a): Halogenka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si