Kdo miluje salsu,sambu,flamenco,afr.tance

Miluju latinsko-americké tance a ráda bych se je dobře naučila. Mám ale problém -jsem mimopražská a tak je pro mě skoro nemožné najít nějaké víkendové semináře např. salsy, které by se konaly převážně dopoledne, nebo končily tak do 15 h. Večerní salsa party - těch se zůčastnit nemůžu, vzhledem k dopravnímu spojení domů. Totéž u samby, flamenca, afrických tanců. Kontakt na Centrum orientálního tance, nebo na Studio Zambra, kde se to občas tančí mám. Budu strašně vděčná za jiné typy na taneční studia.
Pokud jsou mezi vámi podobné fanynky nebo já a můžou mi jakkoliv poradit - vřelé díky. Totéž jestli je k sehnání a kde např. VHS, DVD s výukou salsy nebo samby.
Dík
13.2.2006

Diskusi založil(a) 13.2.2006 Klaudie

reagovat iritia 23.11.2008 19:25  5%    +  -

Bára: hmmm tak to ti nepovím

reagovat Bára 17.11.2008 14:49  1%    +  -

ahooj nevim jak mám najít kdo založil tanec kdy se založili latinský tance atd atd nějaký informace hledám to na internetu a vůbecto nemůžu najít:-(Porad pls

reagovat iritia 24.11.2007 14:18  5%    +  -

možu taky ??

reagovat Bláňa 17.10.2007 21:08  1%    +  -

Já chci taky !!!

reagovat akraj 19.8.2006 22:30  5%    +  -

tak holky,já se přidávám k vám,ale----nemám ani tanečníka---blbý,co?---v mém středním věku,tragédie,tak ráda bych tančila a tančila,mnohé se přiučila, ale

reagovat EVELINA 22.4.2006 17:55  11%    +  -

ahoj
tak já jsem velký obdivovatel těchto tanců a teď mám v úmyslu se tam jít přihlásit -vloni už jsem tam chtěla chodit,ale byli jen dva přihlášený tak to zrušili

letos je to lepší,tak jsem zvědavá.

Jsou to úžasný tance -mám tu kamarády černochy a ty to umí dobře ,už jsem s jedním tancovala a je to supeeer.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kdo miluje salsu,sambu,flamenco,afr.tance
Diskusi založil(a): Klaudie
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle