Dovolená na Slovensku s dětmi

Nemáte někdo tipy na pěknou dovolenou na Slovensku za rozumné peníze?Chceme jet s dětmi.Nevadil by mám ani pěkný kemp s chatičkami....Díky
7.4.2016

Diskusi založil(a) 7.4.2016 jaelin

reagovat štička 4.11.2016 9:29  5%    +  -

Bešeňová je super, taky jsme tam nedávno byli.

reagovat lura 13.6.2016 19:11  100%    +  -

Zdravím všechny,
My přijeli teďka z thermálů Patince

reagovat jaancaa 30.4.2016 21:24  89%    +  -

Jo a do Bešeňové bych nejela ni kdybych tam mohla zadarmo. Byli jsme pak v Lúčkách a to bylo úžasné

reagovat lubinka 30.4.2016 18:30  100%    +  -

jaancaa: máme úplně stejnou zkušenost

reagovat jaancaa 30.4.2016 13:33  89%    +  -

Byli jsme na Slovensku před 3 lety. Jeli jsme se podívat jeden den do Bešeňové do termálů, ale když jsme tam přijeli a viděli jak jsou lidi naskládaný v bazénech jak sardinky tak jsme to vzdali. Bylo tam šíleně lidí i dětí, prostě kam šel dav tam šli všichni.

reagovat lebahu 23.4.2016 13:37  38%    +  -

My jsme jezdili s děckama x let na Sulovský skály. Ubytovaní jsme bývali v rodinným penzionu, byla tam komplet vybavená kuchyň, takže se mohlo i normálně vařit. Výlety na mnoho dní (skály, zříceniny hradů, kousek jsou i lázně...) Děcka to moc bavilo.

reagovat Mata69 23.4.2016 10:08  100%    +  -

Fajn pro děti je určitě Bešeňová, ale jak je to pro vás cenově přijatelné nevím. Mě pro děti přišlo TOP Tatralandia, ale to je cenově na úrovni zájezdu k moři. Ale s ubytováním v Holiday village to nemělo chybu.

reagovat Martheen+3 22.4.2016 19:42  14%    +  -

My jedeme do Štúrova do termálů

reagovat helza 15.4.2016 19:26  70%    +  -

Já jsem nejvíc milovala Liptovský svatý Ján. Ale je to dávno, kdy jsem tam naposledy byla, současné podmínky neznám. Je to v Nízkých Tatrách, je to v horách a jsou tam termální prameny a termální koupaliště.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená na Slovensku s dětmi
Diskusi založil(a): jaelin
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si
DITA (31 let): Manžel nechce, aby šel syn do školy. Učit ho mám já! Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť Tři podoby drštěk: v polévce, obalované i pekelně ostré Příběh pacientky: Operace mi po porodu zachránila sexuální život. Mrzí mne, že jsem se neodhodlala dřív Jak využít slupky z pomeranče: Na boty, hmyz i při úklidu 10 drobností, díky kterým budete zdravější a šťastnější Orgasmus zaručen! Naučte ho těchto 5 prstových technik Jak se naučit vidět auru: Pomůžou vám 3D obrázky Jak pěstovat banánovník: Potřebuje spoustu světla! DARJA (42): Naší nové babičce je 19 let!