Dovolená na Slovensku s dětmi

Nemáte někdo tipy na pěknou dovolenou na Slovensku za rozumné peníze?Chceme jet s dětmi.Nevadil by mám ani pěkný kemp s chatičkami....Díky
7.4.2016

Diskusi založil(a) 7.4.2016 jaelin

reagovat Markéta21 22.5.2017 11:00  5%    +  -

Miluji okolí Karpat. Byla jsem s dětmi v hotelu Malvázia. V okolí je rašelinové jezero, borovicové lesy, louky a pro děti hřiště. Je to tam naprosto skvělé!

reagovat štička 4.11.2016 9:29  5%    +  -

Bešeňová je super, taky jsme tam nedávno byli.

reagovat lura 13.6.2016 19:11  100%    +  -

Zdravím všechny,
My přijeli teďka z thermálů Patince

reagovat jaancaa 30.4.2016 21:24  89%    +  -

Jo a do Bešeňové bych nejela ni kdybych tam mohla zadarmo. Byli jsme pak v Lúčkách a to bylo úžasné

reagovat lubinka 30.4.2016 18:30  100%    +  -

jaancaa: máme úplně stejnou zkušenost

reagovat jaancaa 30.4.2016 13:33  89%    +  -

Byli jsme na Slovensku před 3 lety. Jeli jsme se podívat jeden den do Bešeňové do termálů, ale když jsme tam přijeli a viděli jak jsou lidi naskládaný v bazénech jak sardinky tak jsme to vzdali. Bylo tam šíleně lidí i dětí, prostě kam šel dav tam šli všichni.

reagovat lebahu 23.4.2016 13:37  38%    +  -

My jsme jezdili s děckama x let na Sulovský skály. Ubytovaní jsme bývali v rodinným penzionu, byla tam komplet vybavená kuchyň, takže se mohlo i normálně vařit. Výlety na mnoho dní (skály, zříceniny hradů, kousek jsou i lázně...) Děcka to moc bavilo.

reagovat Mata69 23.4.2016 10:08  100%    +  -

Fajn pro děti je určitě Bešeňová, ale jak je to pro vás cenově přijatelné nevím. Mě pro děti přišlo TOP Tatralandia, ale to je cenově na úrovni zájezdu k moři. Ale s ubytováním v Holiday village to nemělo chybu.

reagovat Martheen+3 22.4.2016 19:42  14%    +  -

My jedeme do Štúrova do termálů

reagovat helza 15.4.2016 19:26  70%    +  -

Já jsem nejvíc milovala Liptovský svatý Ján. Ale je to dávno, kdy jsem tam naposledy byla, současné podmínky neznám. Je to v Nízkých Tatrách, je to v horách a jsou tam termální prameny a termální koupaliště.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená na Slovensku s dětmi
Diskusi založil(a): jaelin
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si
Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce! Vařte za hubičku: Levná a chutná jídla z brambor Chlupy vašeho domácího mazlíčka všude? Zbavte se jich! Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy! Zita Kabátová: Hvězda českého filmu, kterou milovaly tisíce mužů Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí!