Vestavná trouba a plynová varná deska s digestoří.

S čím jste kdo spokojený? Na co si dát pozor? Plánuji celou novou kuchyň a už mi jde hlava kolem!
28.4.2016

Diskusi založil(a) 28.4.2016 HanaR

reagovat HanaR 17.8.2016 20:36  76%    +  -

Dneska mi trouba poprvé zahlásila, že je potřeba pyrolýza a to je skvělá funkce. Všechny nečistoty se spálí na popílek, to se setře a trouba je jako nová

reagovat HanaR 14.7.2016 19:14  100%    +  -

rehek:

reagovat rehek 14.7.2016 18:10  100%    +  -

HanaR: Fajn, že jsi spokojená, ať dlouho slouží !

reagovat HanaR 14.7.2016 15:26  100%    +  -

Kuchyň máme hotovou, od pátku se s ní seznamuji a šuplíky s pojezdama si nemohu vynachválit. Mám jak mělké, tak hodně hluboké a je to úžasně přehledné. Hodně mě překvapila trouba, na horkovzduch je krásně tichá, dvířka nejsou vůbec horká a pojezdy jsou také skvělé

reagovat HanaR 19.5.2016 7:09  100%    +  -

V kuch. studiu podepsaná smlouva, včera si to byl pán u nás zaměřit a měli by nám kuchyň montovat 8.7. Mám doma všechny spotřebiče a včera jsme koupili i podlahu. Takže za cca 14 dní začne rekonstrukce.

reagovat HanaR 13.5.2016 9:38  100%    +  -

rehek: Asi bude nejlepší.

reagovat rehek 13.5.2016 8:58  100%    +  -

HanaR: Já mám tu z Ikea a lepší neznám, pasuje akorát vedle varné desky. Jsem s ní moc spokojená.

reagovat HanaR 13.5.2016 5:50  100%    +  -

Holky, prosím, pod čím mám hledat mřížku na odkládání hrnců co vidím na obrázcích vedle sporáku? Našla jsem jí v Ikei, ale potřebuji objednat rychlovarku apod., tak že bych to objednala najednou

reagovat *Kvítko* 6.5.2016 12:35  100%    +  -

HanaR: tak to je přesný.....

reagovat HanaR 5.5.2016 16:55  100%    +  -

*Kvítko*: Dovedu, už máme za sebou rekonstrukci koupelny a obýváku. Pidi prach jsme měli i v posteli a snad ho skřípali i mezi zubama

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 16:18  100%    +  -

HanaR: Hani to si snad ani nedovedeš představit,co vás čeká. Já jen doufám,že už to budu mít do smrti. Akorát nás čeká ještě koupelna...to bude taky oříšek.

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 16:13  100%    +  -

rehek: moc velký...

reagovat HanaR 5.5.2016 11:18  100%    +  -

*Kvítko*: Díky, já se těším, že vše bude nové, ale zároveň vím co nás asi čeká. Ale nedá se nic dělat. Šuplíky budu mít dostatečně hluboké, hrnce se mi určo vejdou. A já jich tolik nemám, neb to není potřeba.

reagovat rehek 5.5.2016 11:14  100%    +  -

*Kvítko*: Co to máš za šuplíky, já v nich mám i pomalý hrnec, rýžovar, food processor, různé náčiní, příslušenství k robotu i talíře.

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 11:00  100%    +  -

HanaR: uf....přeji pevné nervy. Jak jsem psala mám to cca dva měsíce za sebou a už bych nechtěla. Dělali jsme to také "od podlahy" spolu s obývákem. Sakumpikum vše nové. Kuchyň mám přesně,jak popisuješ....žádná polička,nikde nic akorát 4x2m - rohovou. Na ty šuplíky bacha,moc se do nich nevejde. Třeba na hrnce,bych teď volila skříňku.

reagovat HanaR 5.5.2016 9:00  100%    +  -

kolobezka1.: Zdeni, chci všude šuplíky s pojezdama, horní skříňky s vyklápěním nahoru, pod dřezem odpadkové koše (hodně třídíme). Prostě na pohled strohou kuchyň, ale která vše usnadní a hlavně žádné police a otevřené skříňky. Prostě, aby na úklid byla co nejlehčí.

reagovat HanaR 5.5.2016 6:31  100%    +  -

*Kvítko*: Rozpočet máme cca, s menším překročením počítáme. My budeme dávat i novou podlahu a rovnou uděláme vodu a elektriku, takže kopat a sekat budeme a počítáme s tím.

reagovat kolobezka1. 4.5.2016 22:06  34%    +  -

HanaR: jj, na Modrý střeše je fůra inspirace :) Taky tam koukám, i když teď víc na info ohledně stavby.

Budete zkoušet jen jedno kuchyňské studio nebo zkusíte víc, a třeba i nějakého truhláře, ať máte srovnání?

Jakou máš představu, co bys tam určitě chtěla mít?

reagovat *Kvítko* 4.5.2016 21:21  100%    +  -

HanaR: jo a taky jsem měla daný rozpočet a hlavně nechtěla "kopat".....rozpočet překročen a kopat se muselo.

reagovat *Kvítko* 4.5.2016 21:10  100%    +  -

HanaR: mám jen dvě...dlaždice jsou 60x30cm

reagovat HanaR 4.5.2016 12:29  100%    +  -

kolobezka1.: Zdeni já mám hodně nakoukáno a vyčteno z www.modrastrecha.cz
Včera jsme ve studiu vybírali materiál, barvu, desku, kování, pojezdy apod. a příští týden budeme mít 3D návrh a budeme pilovat, měnit a různě kombinovat dále. Ze své "vysněné" kuchyně jsem musela velmi!! slevit, jelikož to co jsem původně chtěla je fakt hodně drahé a my nejsme ochotni cenu akceptovat. Ale přístup paní se mi moc líbil, nevnucovala a přitom dokázala poradit, vysvětlit apod.

reagovat kolobezka1. 4.5.2016 12:06  34%    +  -

rehek: musela bych se zeptat, jak velke horaky mamka ma. Ona je hodne opatrna a tohle s nekym urcite konzultovala. A desku pripojoval samozrejme plynar.

reagovat rehek 4.5.2016 8:00  100%    +  -

kolobezka1.: U plynových desek se musí dodržet bezpečnostní předpisy. Velké hořáky nejsou všechny stejné, musí se brát v úvahu výkon hořáku, desku musí připojit plynař a ten si neriskne obejít bezpečnostní předpis. Je předepsána i minimální vzdálenost odsavače a přilehlých horní skříněk.

reagovat kolobezka1. 3.5.2016 21:13  32%    +  -

HanaR: manželova mamka má plynovou desku a za ní desku (v dekoru pracovní desky). Jestli chceš, můžu dát fotku do galérky.

Na dotykovém ovládání trouby mi vadilo, že když má člověk mokré nebo mastné ruce (což v kuchyni často mám), tak dotyk špatně reaguje. Používám troubu dost často jako druhou minutku. (manžel už se mi směje, že to u nás pořád pípe)
Měla jsem Moru a i způsob nastavování času mi vyhovoval méně než na Bosch. Jenže to s člověk většinou předem nezkouší :(

reagovat HanaR 3.5.2016 19:57  100%    +  -

*Kvítko*: Já žádný obklad se spárama nechci, ta údržba je strašná! Kalené sklo by se mi taky líbilo, ale je to moc

reagovat *Kvítko* 3.5.2016 19:33  100%    +  -

HanaR: no vidíš,mám velký hořák vepředu a stejně mi bylo zakázáno tam dát desku. Přemýšlela jsem o kaleném sklu,ale byla by to raketa. Nakonec mám velké čistě bílé dlaždice a vypadá to dobře.

reagovat HanaR 3.5.2016 19:11  100%    +  -

rehek: Jj a pro mě fakt zbytečné. Ale pročítat ty popisy je úmorné , ale nutné.

reagovat HanaR 3.5.2016 19:11  100%    +  -

*Kvítko*: Já si spotřebiče vezmu v kuch. studiu. Dneska jsme to tam probírali. Návrh kuchyně uvidím příští týden a bude ladit. Dneska mi paní třeba vysvětlila proč je největší hořák vpředu. Je to proto, když místo obkladů nebo skla si tam dám slabší "dřevěnou" desku.

reagovat rehek 3.5.2016 19:08  100%    +  -

HanaR: aha, to si ani neumím představit 5 plechů ani nemám

reagovat HanaR 3.5.2016 19:07  100%    +  -

kolobezka1.: Nad dotyk. ovládáním jsme taky přemýšlela a nejsem si jistá, jestli by si to uměl zapnout manžel.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vestavná trouba a plynová varná deska s digestoří.
Diskusi založil(a): HanaR
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Domácí spotřebiče
Přečtěte si
Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí! MILENA (44): Manžel měl psychické problémy, milenku si našel v blázinci Léčivé rostliny: Které pokojovky dokážou uzdravovat? Potřebujete okořenit váš milostný život? Zařiďte si ložnici podle feng-šuej! Trpíte na modřiny? Může jít o vážné onemocnění Helena Konarovská: Ženy mě o prsou hodně naučily. Předám to dál Premenopauza nebo dokonce menopauza? Zatočte s nimi přirozenou cestou