Vestavná trouba a plynová varná deska s digestoří.

S čím jste kdo spokojený? Na co si dát pozor? Plánuji celou novou kuchyň a už mi jde hlava kolem!
28.4.2016

Diskusi založil(a) 28.4.2016 HanaR

reagovat HanaR 17.8.2016 20:36  76%    +  -

Dneska mi trouba poprvé zahlásila, že je potřeba pyrolýza a to je skvělá funkce. Všechny nečistoty se spálí na popílek, to se setře a trouba je jako nová

reagovat HanaR 14.7.2016 19:14  100%    +  -

rehek:

reagovat rehek 14.7.2016 18:10  100%    +  -

HanaR: Fajn, že jsi spokojená, ať dlouho slouží !

reagovat HanaR 14.7.2016 15:26  100%    +  -

Kuchyň máme hotovou, od pátku se s ní seznamuji a šuplíky s pojezdama si nemohu vynachválit. Mám jak mělké, tak hodně hluboké a je to úžasně přehledné. Hodně mě překvapila trouba, na horkovzduch je krásně tichá, dvířka nejsou vůbec horká a pojezdy jsou také skvělé

reagovat HanaR 19.5.2016 7:09  100%    +  -

V kuch. studiu podepsaná smlouva, včera si to byl pán u nás zaměřit a měli by nám kuchyň montovat 8.7. Mám doma všechny spotřebiče a včera jsme koupili i podlahu. Takže za cca 14 dní začne rekonstrukce.

reagovat HanaR 13.5.2016 9:38  100%    +  -

rehek: Asi bude nejlepší.

reagovat rehek 13.5.2016 8:58  100%    +  -

HanaR: Já mám tu z Ikea a lepší neznám, pasuje akorát vedle varné desky. Jsem s ní moc spokojená.

reagovat HanaR 13.5.2016 5:50  100%    +  -

Holky, prosím, pod čím mám hledat mřížku na odkládání hrnců co vidím na obrázcích vedle sporáku? Našla jsem jí v Ikei, ale potřebuji objednat rychlovarku apod., tak že bych to objednala najednou

reagovat *Kvítko* 6.5.2016 12:35  100%    +  -

HanaR: tak to je přesný.....

reagovat HanaR 5.5.2016 16:55  100%    +  -

*Kvítko*: Dovedu, už máme za sebou rekonstrukci koupelny a obýváku. Pidi prach jsme měli i v posteli a snad ho skřípali i mezi zubama

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 16:18  100%    +  -

HanaR: Hani to si snad ani nedovedeš představit,co vás čeká. Já jen doufám,že už to budu mít do smrti. Akorát nás čeká ještě koupelna...to bude taky oříšek.

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 16:13  100%    +  -

rehek: moc velký...

reagovat HanaR 5.5.2016 11:18  100%    +  -

*Kvítko*: Díky, já se těším, že vše bude nové, ale zároveň vím co nás asi čeká. Ale nedá se nic dělat. Šuplíky budu mít dostatečně hluboké, hrnce se mi určo vejdou. A já jich tolik nemám, neb to není potřeba.

reagovat rehek 5.5.2016 11:14  100%    +  -

*Kvítko*: Co to máš za šuplíky, já v nich mám i pomalý hrnec, rýžovar, food processor, různé náčiní, příslušenství k robotu i talíře.

reagovat *Kvítko* 5.5.2016 11:00  100%    +  -

HanaR: uf....přeji pevné nervy. Jak jsem psala mám to cca dva měsíce za sebou a už bych nechtěla. Dělali jsme to také "od podlahy" spolu s obývákem. Sakumpikum vše nové. Kuchyň mám přesně,jak popisuješ....žádná polička,nikde nic akorát 4x2m - rohovou. Na ty šuplíky bacha,moc se do nich nevejde. Třeba na hrnce,bych teď volila skříňku.

reagovat HanaR 5.5.2016 9:00  100%    +  -

kolobezka1.: Zdeni, chci všude šuplíky s pojezdama, horní skříňky s vyklápěním nahoru, pod dřezem odpadkové koše (hodně třídíme). Prostě na pohled strohou kuchyň, ale která vše usnadní a hlavně žádné police a otevřené skříňky. Prostě, aby na úklid byla co nejlehčí.

reagovat HanaR 5.5.2016 6:31  100%    +  -

*Kvítko*: Rozpočet máme cca, s menším překročením počítáme. My budeme dávat i novou podlahu a rovnou uděláme vodu a elektriku, takže kopat a sekat budeme a počítáme s tím.

reagovat kolobezka1. 4.5.2016 22:06  34%    +  -

HanaR: jj, na Modrý střeše je fůra inspirace :) Taky tam koukám, i když teď víc na info ohledně stavby.

Budete zkoušet jen jedno kuchyňské studio nebo zkusíte víc, a třeba i nějakého truhláře, ať máte srovnání?

Jakou máš představu, co bys tam určitě chtěla mít?

reagovat *Kvítko* 4.5.2016 21:21  100%    +  -

HanaR: jo a taky jsem měla daný rozpočet a hlavně nechtěla "kopat".....rozpočet překročen a kopat se muselo.

reagovat *Kvítko* 4.5.2016 21:10  100%    +  -

HanaR: mám jen dvě...dlaždice jsou 60x30cm

reagovat HanaR 4.5.2016 12:29  100%    +  -

kolobezka1.: Zdeni já mám hodně nakoukáno a vyčteno z www.modrastrecha.cz
Včera jsme ve studiu vybírali materiál, barvu, desku, kování, pojezdy apod. a příští týden budeme mít 3D návrh a budeme pilovat, měnit a různě kombinovat dále. Ze své "vysněné" kuchyně jsem musela velmi!! slevit, jelikož to co jsem původně chtěla je fakt hodně drahé a my nejsme ochotni cenu akceptovat. Ale přístup paní se mi moc líbil, nevnucovala a přitom dokázala poradit, vysvětlit apod.

reagovat kolobezka1. 4.5.2016 12:06  34%    +  -

rehek: musela bych se zeptat, jak velke horaky mamka ma. Ona je hodne opatrna a tohle s nekym urcite konzultovala. A desku pripojoval samozrejme plynar.

reagovat rehek 4.5.2016 8:00  100%    +  -

kolobezka1.: U plynových desek se musí dodržet bezpečnostní předpisy. Velké hořáky nejsou všechny stejné, musí se brát v úvahu výkon hořáku, desku musí připojit plynař a ten si neriskne obejít bezpečnostní předpis. Je předepsána i minimální vzdálenost odsavače a přilehlých horní skříněk.

reagovat kolobezka1. 3.5.2016 21:13  32%    +  -

HanaR: manželova mamka má plynovou desku a za ní desku (v dekoru pracovní desky). Jestli chceš, můžu dát fotku do galérky.

Na dotykovém ovládání trouby mi vadilo, že když má člověk mokré nebo mastné ruce (což v kuchyni často mám), tak dotyk špatně reaguje. Používám troubu dost často jako druhou minutku. (manžel už se mi směje, že to u nás pořád pípe)
Měla jsem Moru a i způsob nastavování času mi vyhovoval méně než na Bosch. Jenže to s člověk většinou předem nezkouší :(

reagovat HanaR 3.5.2016 19:57  100%    +  -

*Kvítko*: Já žádný obklad se spárama nechci, ta údržba je strašná! Kalené sklo by se mi taky líbilo, ale je to moc

reagovat *Kvítko* 3.5.2016 19:33  100%    +  -

HanaR: no vidíš,mám velký hořák vepředu a stejně mi bylo zakázáno tam dát desku. Přemýšlela jsem o kaleném sklu,ale byla by to raketa. Nakonec mám velké čistě bílé dlaždice a vypadá to dobře.

reagovat HanaR 3.5.2016 19:11  100%    +  -

rehek: Jj a pro mě fakt zbytečné. Ale pročítat ty popisy je úmorné , ale nutné.

reagovat HanaR 3.5.2016 19:11  100%    +  -

*Kvítko*: Já si spotřebiče vezmu v kuch. studiu. Dneska jsme to tam probírali. Návrh kuchyně uvidím příští týden a bude ladit. Dneska mi paní třeba vysvětlila proč je největší hořák vpředu. Je to proto, když místo obkladů nebo skla si tam dám slabší "dřevěnou" desku.

reagovat rehek 3.5.2016 19:08  100%    +  -

HanaR: aha, to si ani neumím představit 5 plechů ani nemám

reagovat HanaR 3.5.2016 19:07  100%    +  -

kolobezka1.: Nad dotyk. ovládáním jsme taky přemýšlela a nejsem si jistá, jestli by si to uměl zapnout manžel.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vestavná trouba a plynová varná deska s digestoří.
Diskusi založil(a): HanaR
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Domácí spotřebiče
Přečtěte si
Dekor: Fialky všude, kam se podíváš. Prohlédněte si galerii Královna Alžběta II. slaví 91. narozeniny: Nemá ani základní vzdělání Tvaroh v hlavní roli: Sladké recepty, kterým neodoláte Tři tipy na zaručený jarní detox Tuky, nebo zadržená voda v těle? Víme, jak to poznat Vyrobte si netoxické jedlé barvy: Jsou levné a vhodné i pro děti 6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele Vypěstujte si kávovník: Potřebuje jen světlo a teplo