"Domácí apatyka "

Pro všechny, kteří se rádi navracejí k přírodě.
Pro informace, rady a předávání zkušeností.
5.5.2016

Diskusi založil(a) 5.5.2016 riki

reagovat julie 19.5.2016 23:07  1%    +  -

evelyn: Nějak nechápu Vaši reakci na můj příspěvek.novajul

reagovat riki 16.5.2016 7:36  89%    +  -

evelyn: Ok, ja nic puvodne nenasla, ale ted uz ano, diky za info, diskuzi tedy zrusim.

reagovat evelyn 15.5.2016 8:35  100%    +  -

Diskuze, co maji v nazvu nejakou konkretni firmu, jsou stare nekolik let, ty byly tedy ponechany, ale nove se zakladat nesmi, je to (pravem) brano jako reklama. Navic tady uz jedna stara diskuze na to tema je, staci pohledat.

reagovat Nena 14.5.2016 20:37  100%    +  -

Já teda nechápu,co se komu děje,na Dámě je hafo diskuzí o různých věcech,které členky skutečně prodávají,Riki Just neprodává,jak píše,jen si chce popovídat na tohle téma a vyměnit si zkušenosti.Komu se tahle diskuze nelíbí,nemusí sem přece chodit.A ne,opravdu Just neprodávám a krom jedné masti,kterou měla maminka,s ním nemám žádné zkušenosti a vřele doufám,že od nikoho za to,co jsem napsala,nedostanu vynadáno.

reagovat riki 14.5.2016 17:34  89%    +  -

Pokud to nejake "damy" poburuje, rada diskuzi prejmenuju- na Just- "domaci apatyka" a omlouvam se jim, za asi 3 vteriny ztraceneho casu- ze vlezly nekam, kam nechtely...
Podobnou diskuzi jsem tu nenasla, tak jsem doufala, ze mi nekdo pomuze zorientovat se v nabidce. Nic nenabizim, chci diskutovat...Je to problem ???

reagovat riki 14.5.2016 17:14  89%    +  -

Koukam jako blazen, co koho zde poburuje ?? Domaci apatyka je podle meho domaci lekarna zalozena na bylinkach.
Vubec me nenapadlo, ze by to nekdo mohl brat jako reklamu ( nehlede na to, ze firem zvucnych jmen je zde asi 150)...
Proste jsem si chtela jen pokecat o tom, co komu na co pomaha, abych nemusela podporovat farmaceuticky prumysl...

reagovat evelyn 11.5.2016 14:10  100%    +  -

novajul: svycarska firma neni domaci apatyka a reklama neni povolena

reagovat novajul 11.5.2016 9:53  5%    +  -

Ahoj riki.Pokud chcete diskutovat o kosmetice vyráběné švýcarskou firmou nemůžete tuto diskuzi pojmenovat domácí apatyka.Domácí apatyka je o tom co píše majdalenka1 a Mata69.

reagovat jaancaa 8.5.2016 18:39  77%    +  -

reagovat bábrle 5.5.2016 21:33  100%    +  -

Zkušenosti jsme si tady předali a můžeme zase jít

reagovat Mata69 5.5.2016 13:49  100%    +  -

Také jsem se domnívala, že to bude sdílení různých domácích receptů na použití bylinek a tak...a ono zase tohle.

reagovat majdalenka1 5.5.2016 12:13  12%    +  -

Jsem myslela, že další návody na to, jak co doma uplácat a pak se tím naplácat. Ale nééééééééééééé, ono zase reklama.

reagovat bábrle 5.5.2016 8:54  100%    +  -

Nic nového pod sluncem, používám přes 20 let

reagovat riki 5.5.2016 7:36  100%    +  -

Ahoj vsem.
Zalozila jsem tuto diskuzi proto, abychom si zde mohli predavat zkusenosti s touto uzasnou, svycarskou firmou a jejimi produkty.
Dekuji za kazdy prispevek, ktery nam pomuze a obohati nas...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: "Domácí apatyka " :113:
Diskusi založil(a): riki
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70 Zhubněte s rýží! 8 báječných receptů na dietní oběd 7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou Kalatea ? rostlina, která vám řekne, že je čas jít spát Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky Na sladko i na slano: Závin na 4 způsoby Umíte užívat léky? Dejte si pozor na tyto chyby! Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Vyhněte se těmto chybám! Seriál Ulice: Rvačka v Coolně, loupežné přepadení a pěkná lekce