Jen tak....

povídání o čemkoli.....

25.7.2016

Diskusi založil(a) 25.7.2016 moonni

reagovat šoha 24.4.2018 14:48  51%    +  -

monada: Taky to nemá hoch jednoduché..

reagovat monada 24.4.2018 13:51  5%    +  -

šoha: On už se chtěl ženit několikrát jednou už měl nalánovanou svatbu a slečna plakala a pak se ukázalo 14 dní před svatbou , že má jinýho. Nechápu proč svolila k vyřizování svatby. pak měl další ta zas chtěla chalapa co nechce děti a třetí ta ho jen využila aby vše spravil zařídil a pak šup ven. Tak teď doufám že se na něj usmálo štěstí . Velice mu to přeji.

reagovat šoha 23.4.2018 13:49  50%    +  -

monada: někteří chlapi to tak holt mají...nic mu neuteče, neboj.

reagovat monada 23.4.2018 12:34  5%    +  -

Mám radost švagr konečně našel tu pravou sice mu je 42 let , ale nikdy není pozdě . hlavně budou šťastni spolu. Požádal slečnu romanticky o ruku u jezírka lásky .

reagovat katka68 21.4.2018 12:31  37%    +  -

krásný den

reagovat diblinda 17.4.2018 21:14  5%    +  -

monada: no to lino spáry nemá a při tom vypadá jak kachlíky, mám takový hnědý kostky a hlavně na němnení vidět mastnota, otírám to jen klasickým universálním prostředkem

reagovat Ada445 17.4.2018 21:03  26%    +  -

monada: Teď existuje taková tužka s bílou barvou na spáry. Když jsem si kupovala plynová kamna, tak jsem si přikoupila poklop na kamna a dobře jsem udělala. Poklop mám do půlky skoro hnědý. Nemít ho tam, tak mám obklady hnědé. A tak přemýšlím, co s tím budu dělat. Zatím tam věším utěrku, ale bojím se, aby mi nechytla.

reagovat monada 17.4.2018 20:55  5%    +  -

diblinda: no to jsem zrovna myslela já mám kachličky a ty spáry prostě nejdou vyčistit jsou žluté od tepla a další furt šuruji jelikož se zanáší.

reagovat Ada445 17.4.2018 20:36  26%    +  -

diblinda: Hani, také přemýšlím o linu na chodbu. Máme tam koberec, sice ho čistím tak 1x ročně, ale máme ho, co tam bydlíme. Stěhoval se z obýváku do ložnice a pak na chodbu. A ono pořád koukat na stejnou věc také není dobré.

reagovat diblinda 17.4.2018 20:14  5%    +  -

aledost: na dřevěnou podlahu musíš být moc opatrná, každá kapka je vidět a stačí nědo hrubšího a už je poškrábaná

reagovat diblinda 17.4.2018 20:12  5%    +  -

monada: já ho mám nalepený za kuchyňskou linkou a udržuje se mnohem lépe než dlaždičky

reagovat šoha 17.4.2018 19:15  27%    +  -

aledost: já bych šla taky do lina, bude se Ti to pěkně uklízet.

reagovat aledost 17.4.2018 17:03  12%    +  -

Holky, dík za rady, taky si myslím, že lino je vhodnější na větší zátěž.

šoha: Ani bych se nemusela rozmýšlet kvůli ceně, manžel má možnost sehnat dřevo za pěknou cenu a dřevěnou podlahu dělal známým. Takže pro nás by nebyl problém to pořídit, ale tak nějak vidím výhody lina, takže jsem rozhodnutá. Mám dřevěnou kuchyňskou linku i stůl z masivu.

reagovat Vrbenka 17.4.2018 15:05  6%    +  -

aledost: mají krásné PVC mám nové jsem pro pvc cena výborná výběr velký údržba snadná.Za poslední 3 roky jsme vyměnili ve 4 místnostech

reagovat monada 17.4.2018 14:25  5%    +  -

aledost: no já o něm taky přemýšlela a dá se taky použít jako dekor za kuchyňskou linku a taky i za sporák četla jsem , že snese i větší teploty.

reagovat šoha 17.4.2018 13:54  27%    +  -

aledost: dřevo je krásný, ale drahý

reagovat aledost 17.4.2018 12:49  12%    +  -

diblinda: My máme lino víc než 20 let a je celkem dobrý, až na ty spoje. Jenže si myslím, že už tehdy to podlahář blbě udělal, protože místy se to zvlnilo a popraskalo, chytá se tam kdeco. Proto bych chtěla nové.

Dřevěná podlaha se mi moc líbí, ale je to nepraktické.

reagovat šoha 17.4.2018 12:37  27%    +  -

diblinda: a hlavně to lino nemá spáry, vytřeš a je čisto..

reagovat diblinda 17.4.2018 12:24  5%    +  -

to lino má výhodu, že se dá jednoduše opravit, máme ho 20 let ana to, že je u nás velký provoz pořád dobrý, synek si dal plovoučku na chodbu a je tam vidět každý škrábanec

reagovat šoha 17.4.2018 11:25  27%    +  -

aledost: já bych taky dneska brala lino.

reagovat aledost 17.4.2018 10:41  12%    +  -

šoha: V bývalé práci bylo marmoleum a taky se mi nelíbilo, ale mají ho známí a vypadá i po letech pořád pěkně. Asi jak se o to staráš. Ale mně bude stačit lino, hlavně že bude nová podlaha.

reagovat Vrbenka 17.4.2018 9:16  6%    +  -

šoha: já většinu donosím na zahradu tam lezu i po čtyřech a pak mám kamaráda co jezdí na páře a tomu jde to onošené

reagovat šoha 17.4.2018 8:57  27%    +  -

aledost: Marmoleum máme v práci a nic moc.

reagovat šoha 17.4.2018 8:55  27%    +  -

diblinda: U nás jsou pořád kontejnery na oblečení. Ráda to tam nanosím a budu mít klid.

reagovat aledost 17.4.2018 8:54  12%    +  -

monada: Taky potřebuju novou podlahu do kuchyně. Líbila by se mi plovoucí, ale manžel mi to vymluvil a určitě má pravdu. Jak píše šoha:, je to pak na určitých místech zničené. U nás je kuchyň nejvíce zatěžovaná, takže by to nebylo dobrý. A v těch linech je velký výběr, jsou krásný. Ještě jsem přemýšlela o marmoleu.

reagovat Vrbenka 16.4.2018 22:42  6%    +  -

Akce na charitu byla včera a ještě bude.

reagovat diblinda 16.4.2018 21:53  5%    +  -

taky nosím oblečení do kontejneru broumovské diakonie, ale já mám dost problém se s něčím rozloučit a to mi sem věci ještě posílají dospělý dcery, to vždycky proberu s tou nejmladší a co nechce žádná z nás, tak jde na charitu, třeba se to ještě někomu bude hodit

reagovat šoha 16.4.2018 14:00  27%    +  -

monada: Dej si lino, já mám 6let plovoucí, nebyla zrovna levná a mám ji pod nohama gauče prolámanou...manžel pod křeslem u PC orvanou od koleček...nikdy více.

reagovat monada 16.4.2018 13:03  5%    +  -

šoha: Já protřízuji oblečení tak 1x 2x ročně . Naštěstí manžel je také názoru když v tom nechodí odnést do Adry nebo vyhodit do kontejneru s prádlem.No manžel ještě neví až našetřím bude nová kuchyň , ale do té se mu nechce musí se udělat podlaha a zvažuji jaká jestli plovoučka nebo lino ještě se musí udělat pevný základ pod linku zvažuji ty kamínky nebo něco uvidíme.

reagovat šoha 16.4.2018 11:38  28%    +  -

aledost: já mám 53m byt, je to hrůza....musím vyhodit všechno.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jen tak....
Diskusi založil(a): moonni
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?