Jen tak....

povídání o čemkoli.....

25.7.2016

Diskusi založil(a) 25.7.2016 moonni

reagovat aledost 25.3.2017 8:34  48%    +  -

Hezký víkend všem! Jsem doma sama, tak si to užiju, jdu ven s pejskem.

reagovat Vrbenka 25.3.2017 6:19  100%    +  -

aledost: no ten prach by mi taky vadil a acetonová lepidla

reagovat aledost 24.3.2017 22:38  47%    +  -

diblinda: Od nás zas jedna známá musela v Dřevotvaru skončit, měla zdravotní problémy právě z těch lepidel a šmirglování.

reagovat aledost 24.3.2017 22:35  47%    +  -

Holky, mamka taky dělala v kanceláři a já jí chodila pomáhat s uzávěrkou. I manželovi jsem dělala papíry, vždy na noční jsem si to vzala a ráno mu to dala hotové. Po Revoluci se začalo propouštět, šel první, protože byl nejmladší. Naštěstí hned měl místo a dělal na TS 5 let, pak z toho byla akciovka, tak šel dělat na soukromo a dělá tak doteď.

Před chvilkou jsem dojela z práce a jsem ráda, že mám volný víkend.

reagovat diblinda 24.3.2017 18:26  64%    +  -

aledost: kancelářská práce je hezká pro neznalce, jak se nám jako dětem ulevilo,když máma v kanclu skončila a šla lepit dýhu do Dřevotvaru, najednou měla po migrénách, sama mám podobnou zkušenost, do svých 32 jsem dělala v kanclu, pak jsem to vyměnila za chlív a je to lepší, jen teď se nějak nemůžu srovnat s prací(nebo teda spíš ne úrací) kolegyně a stres se začíná projevovat na žaludku

reagovat Vrbenka 24.3.2017 15:27  100%    +  -

aledost, šoha: Já se u jednoho podniku vyučila a pracovala do roku 91 kdy provozovnu vrátili původnímu majiteli který už ji nemohl pro věk provozovat tak to nechal vnukovi který o nás neměl zájem tak nám ve stejném oboru nabídl práci jeho synovec.A tam jsem vydržela do důchodu.

reagovat Vrbenka 24.3.2017 15:23  100%    +  -

monada: to je normální vidím to kolem sebe

reagovat šoha 24.3.2017 14:35  100%    +  -

monada: Hlavně ať se mu daří.

reagovat monada 24.3.2017 14:18  40%    +  -

Holky manžel s pohledu kdysy co byla je fluktuant. Do 90 roku pracoval pod jednou firmou sice změnil 1x místo po 90 roce to bylo jak na houpačce něco si našel firma krachla tak asi vystřídal 5 zaměstnání u posleního zaměstnavatele byl spokojený i on s ním do té doby než přijal synovce a rozšiřovali firmu s tím , že manžel bude mít na starosti výrobu a nebude jezdit na montáže. Dovolil si 2x být za rok na nemocenské a mladý si myslel , že je neperspektivní tak ho vyhodili. bylo mu 55let. Tak začal psát knihy .Za 3 roky by měl jít do starobního důchodu.

reagovat šoha 24.3.2017 11:38  100%    +  -

Vrbenka: rodiče také dělali celý život u jednoho podniku. To je dneska nemyslitelné

reagovat aledost 24.3.2017 10:56  47%    +  -

Vrbenka: A bylas i na stejném místě? Můj známý dělal od nástupu až do důchodu stejnou práci a ve stejném podniku.

Mám od maturity přes 30 let a toto je moje 4. místo - necelé 3 roky v dětské léčebně sestřička, pak necelé 2 roky nekvalifikovaná práce ve fabrice, potom 22 let v ÚSP a teď 8. rok vychovatelka.

reagovat šoha 24.3.2017 9:13  100%    +  -

aledost: Já jsem se zádama taky v prdeli a oči a k tomu o každé volné chvilce šití...nic moc.

reagovat Vrbenka 24.3.2017 9:03  100%    +  -

aledost: asi by se to mělo střídat.Já vydržela celý život u jedné práce tak je to opotřebení stejné

reagovat aledost 24.3.2017 8:46  47%    +  -

šoha: Když jsem dělala v ÚSP, tak jsem si říkala, že jsem měla radši vystudovat OA a být v kanceláři. Po 20 letech mě ta práce hodně zmáhala, i když jsem ji měla ráda.

Teď jsem jinde, jsem spokojená, ale účtování + vedení dokumentace mě na mé práci baví nejméně. Dcera je v kanceláři, líbí se jí tam moc, ale stěžuje si na bolest zad, únavu z PC. A to i sem tam jde do provozu, přebírá zásilky atd.

Pro nezasvěcené to vypadá jako snadná práce v teple, ale pravda to není. Všude je něco a tak se to musí brát.

reagovat šoha 24.3.2017 7:35  100%    +  -

aledost: Já u toho taky dneska už nejsem. Sedím v kanceláři.

reagovat aledost 23.3.2017 19:17  48%    +  -

šoha: To bych nedala a obdivuju každýho, kdo zvládá dělat na výkon.
Mě baví šití, ale nechtěla bych se tím živit, jak bych musela s něčím spěchat, vytratila by se radost z tvoření. ,

monada: Super, koník má několik přehozů. Z toho musí mít holčička radost. Šila jsem na plyšovýho psa, měl celou garderobu, i pláštěnku a tepláky.

reagovat šoha 23.3.2017 16:04  100%    +  -

monada: BUde mít radost.

reagovat monada 23.3.2017 15:35  40%    +  -

Ahojky děvčata vnučka mě poprosila o deku pro koníka tak jsem háčkovala

reagovat šoha 23.3.2017 12:27  100%    +  -

aledost: Já jsem kdysi dělala ve sklárnách, jsem brusička skla a mistr si čárkoval bedny skleniček, kolik která vybrousíme...pakárna

reagovat aledost 23.3.2017 10:19  46%    +  -

šoha: Někdy jo, ale tak je to asi v každé práci. Myslím, že nikde to není pořád v klidu a na pohodu.

Já bych asi těžko zvládala práci u pásu, kde se jede na výkon.

reagovat šoha 23.3.2017 9:01  100%    +  -

aledost: nemáš nervy na pochodu? Děti to musí být záhul..

reagovat aledost 23.3.2017 8:35  46%    +  -

Hezký den všem. Po 11. jedu do práce.

šoha: Pěkně jsi to napsala. Hlavně ať každý dělá to, v čem má zálibu. Chtěla jsem být sestřička a pracovat u dětí. To jsem byla hned po maturitě u předškoláčků a pak už se mi to nikdy nepoštěstilo. Teď jsem u velkých dětí a zvykla jsem si, jsem spokojená.

reagovat šoha 23.3.2017 6:58  100%    +  -

Hezké ránko. Holky ať děláme, co děláme, jsme šikulky a jako v Pekařovi...."ten dělá to a ten zas tohle"...

reagovat monada 22.3.2017 19:59  41%    +  -

diblinda: to by měl udělat přijímačky raz dva při jeho znalostech.

reagovat monada 22.3.2017 19:58  41%    +  -

Ja jsem chtěla být první opravářkou elektrospotřebičů to tehdá ještě nebyl takový obor . Pak jsem chtěla být sestřičkou to mi zas nedovolil doktor měla jsem špatné oči. Skončila jsem prodavačkou v oboru smíšené zboží . Strašně mě bavilo želzářství , ale bohužel bylo to lukrativní místo tak si mě tam nenechali a šup do potravin. Ale i tam jsem to měla ráda než přišel ID.

reagovat diblinda 22.3.2017 18:51  66%    +  -

Gina2: tak já jo a dost mně to bavilo, naštěstí, když to mělo skončit se mi život zamíchal jinak v práci mi vyšli vstříct, když mi místo výpovědi a odstupnýho nechali ještě 4 měsíce zaměstnanou a odchod dohodou na mnou požadovaný termín, ušetřila jsem si hledání práce, protože pak už jsem byla těhotná a na pracák jsem chodila asi 5 měsíců formálně, mateřskou jsem stihla ještě v ochraný lhůtě a platil mi ji bývalý zaměstnavatel

reagovat Gina2 22.3.2017 18:46  100%    +  -

diblinda: já se učila FORTRAN, ale kde ty časy jsou. Nikdy jsem to nedělala a dělám práci, kterou jsem nikdy dělat nechtěla

reagovat diblinda 22.3.2017 18:26  66%    +  -

monada: na kluka si vybral neobvyklý obor "historie-archivnictví", ještě loni uvažoval o peďáku dějepi-angličtina, ale toho rychle přešlo, jinak historii se věnuje od tří let, místo autíček jsem kupovala samý encyklopedie

reagovat diblinda 22.3.2017 18:25  66%    +  -

Gina2: hele, to jsme studovali podobně, zlatý štítky, já dělala programátora v COBOLU, pak přišli PC a to jsem už nebyla schopná ty programovací jazyky pochopit, takže nakonec jsem u těch zvířat ráda a mám klid

reagovat šoha 22.3.2017 16:55  100%    +  -

Vrbenka: to je supr, když si jde třeba někdo lehnout a usne...ach jo

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jen tak....
Diskusi založil(a): moonni
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Zpověď mužů: Na tohle myslíme při sexu ŠÁRKA (35): Ztrácím nejlepší kamarádku kvůli její závisti Jak vyčistit troubu snadno, levně a rychle Herečka Míla Myslíková: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví Zelí jako hlavní jídlo: Pizza, domácí těstoviny nebo salát Jak vyrobit provázkovou kraslici s čokoládovými vajíčky uvnitř Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví Nechcete sex? 5 tipů, jak ho odmítnout, aby se neurazil Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně