Kosmetický kurz - Praha

Pěkný večer přeji, ráda bych se tady poptala, zda nevíte o nějakém kvalitním kosmetickém kurzu. Známá by ráda absolvovala tenhle kurz, popřípadě ještě nějaký kurz na gelového či akrylové nehty. Ráda by se tím později živila, takže opravdu něco, kde ji naučí.
12.8.2016

Diskusi založil(a) 12.8.2016 Petruus

reagovat DadaD 20.12.2016 14:39  5%    +  -

Jo to máš pravdu, takové dárky jsou nejlepší.. no záleží, odkud sestra je, aby to měla blízko :)

reagovat Květa999 19.12.2016 22:31  1%    +  -

Zdravím holky. Já jsem se dívala nejen na ty kurzy ale i na skvělou kosmetiku kterou tam nabízí :)

reagovat PeteraA 19.12.2016 13:57  5%    +  -

Já bych také potřebovala. Ale opravdu kurz pro vizazistky a asi ne moc nic jiného. Byl by to skvělý dárek pro sestru :)

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kosmetický kurz - Praha
Diskusi založil(a): Petruus
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
Dekor: Fialky všude, kam se podíváš. Prohlédněte si galerii Královna Alžběta II. slaví 91. narozeniny: Nemá ani základní vzdělání Tvaroh v hlavní roli: Sladké recepty, kterým neodoláte Tři tipy na zaručený jarní detox Tuky, nebo zadržená voda v těle? Víme, jak to poznat Vyrobte si netoxické jedlé barvy: Jsou levné a vhodné i pro děti 6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele Vypěstujte si kávovník: Potřebuje jen světlo a teplo