Kosmetický kurz - Praha

Pěkný večer přeji, ráda bych se tady poptala, zda nevíte o nějakém kvalitním kosmetickém kurzu. Známá by ráda absolvovala tenhle kurz, popřípadě ještě nějaký kurz na gelového či akrylové nehty. Ráda by se tím později živila, takže opravdu něco, kde ji naučí.
12.8.2016

Diskusi založil(a) 12.8.2016 Petruus

reagovat AlA 26.6.2017 10:49  5%    +  -

na Google toho bude hodně. Stačí pohledat

reagovat DadaD 20.12.2016 14:39  5%    +  -

Jo to máš pravdu, takové dárky jsou nejlepší.. no záleží, odkud sestra je, aby to měla blízko :)

reagovat Květa999 19.12.2016 22:31  1%    +  -

Zdravím holky. Já jsem se dívala nejen na ty kurzy ale i na skvělou kosmetiku kterou tam nabízí :)

reagovat PeteraA 19.12.2016 13:57  5%    +  -

Já bych také potřebovala. Ale opravdu kurz pro vizazistky a asi ne moc nic jiného. Byl by to skvělý dárek pro sestru :)

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kosmetický kurz - Praha
Diskusi založil(a): Petruus
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela Domácí bělení zubů: Tipy, které fungují, a co vám zničí chrup Třou se vám stehna o sebe? Zabraňte vzniku rudých odřenin Je meloun ovoce, nebo zelenina? Plus jak vybrat fakt zralý meloun Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd? Triky našich babiček: Jak snadno a rychle vyčistit připálené hrnce a pekáče Kypřicí prášek versus jedlá soda: Co je lepší na pečení? Jedete na dovolenou? Oblečte se vhodně a módně podle destinace! Touha víc než rozum: Které hvězdy se nebojí sexu na veřejnosti?