Jsem v přechodu. Co pomůže? Hormony nebo spíše jóga?

http://www.dama.cz/zdravi/jsem-v-prechodu-co-pomuze-hormony-nebo-spise-joga-28305?

Napište nám, jak jste přechod prožívaly ve nebo se ho zatím jen obáváte?
12.10.2016

Diskusi založil(a) 12.10.2016 evelyn

reagovat Topka 30.10.2016 12:04  92%    +  -

fata: Asi ti hodně zabere ten pohyb, řešení zdravé stravy a dělání dobré nálady co?

reagovat fata 27.10.2016 19:23  30%    +  -

Naprosto přiblblý, nicneříkající článek s "knížecími radami". Ono cvičení, pohyb, zdravá strava a veselá mysl...platí vlastně na všechno nejenom na přechod. Pokud chcete vážení rychleji pohřbít Dámu - tak jen houšť takových "kvalitních" článků. Vlastně i kvůli těmto "slovně-průjmovým" článečkům jsem sem přestala chodit. Času mám stále méně a tak pečlivě vážím čemu jej budu věnovat.

reagovat Topka 18.10.2016 12:47  100%    +  -

Zjistili, že mají málo kliků pod článkem tak to ještě zkouší s diskusí, protože tam jedině stálice chodí :-), ale nefunguje to kvůli diskusi si fakt článek číst nebudu a diskutovat veřejně taky ne.

reagovat helza 15.10.2016 12:20  35%    +  -

evelyn:

reagovat evelyn 15.10.2016 10:46  100%    +  -

helza: zase jsi to rozlouskla svym neotrelym a jemnym zpusobem

reagovat helza 15.10.2016 10:22  35%    +  -

Na druhé straně článek za týden zmizí i s příspěvky. Tedy nezmizí úplně, ale když zmizí z nabídky článků, už ho stejně nikdo nečte, ani do něj nepřispívá, vlastně si jej ani nevšimne. Krom toho, co znám "holky" z diskusí, kam chodím, tak články nečtou vůbec, pouze diskuse. Takže si myslím, že skutečně zajímavá témata by se mohla objevit v diskusích. Pak by se k nim mohlo vyjádřit i víc "dam", nejen ta pidisquadra, která čte články. O možnosti příspěvek lépe sformátovat a tím ho učinit více srozumitelným ani nemluvím.

Tohle téma se ale moc neujalo ani v článcích. A zase udělat z každého článku diskusi, to se už jednou neosvědčilo. Takže ano, já jsem pro, ale s rozumem.

reagovat bábrle 14.10.2016 15:51  63%    +  -

Kdyby dali radši do pořádku Dámu tak, jak fungovala, než se v ní začali vrtat, udělali by nejlíp. Určitě by to mělo větší smysl, než vymýšlení takových kravin, jako je tahle.

reagovat evelyn 13.10.2016 20:31  100%    +  -

Anndy:

reagovat Anndy 13.10.2016 18:06  100%    +  -

evelyn: dostalas nařízeno nebo z vlastní iniciativy?

reagovat evelyn 13.10.2016 14:21  100%    +  -

Anndy: je to test, jestli to funguje

reagovat evelyn 13.10.2016 14:20  100%    +  -

Anndy:

reagovat Anndy 13.10.2016 14:08  100%    +  -

evelyn - to snad ne

reagovat lebahu 12.10.2016 21:46  13%    +  -

Betyyna: Navíc se jako všechny budeme nadšeně vypisovat ve veřejně přístupné diskuzi z gynekologických problémů... to asi ne, že?

reagovat Betyyna 12.10.2016 13:55  79%    +  -

Nevím jaký by to mělo smysl, zakládat stejnou diskusi jako článek - přece už se to nedávno zkoušelo a neuspělo to. Pokud se někdo chce vyjádřit, diskutuje přímo pod tím článkem. Diskusí je tady milión a na mnohých se stejně nic neděje.
Myslím že by se nám líbílo víc, kdyby v každém článku nebyly tak příšerné hrubky...
Osobně jsem nepochopila, jak by mě diskuze založená na stejné téma a se stejným názvem podnítila k listování magazínem...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jsem v přechodu. Co pomůže? Hormony nebo spíše jóga?
Diskusi založil(a): evelyn
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Barvy na zahrádce i na talíři: Objevte mangold Co vám prozradí čáry na dlani: Umíte čelit překážkám? Budete úspěšní v práci? Jak udělat dokonalý smažák? Známe 4 triky! Kde ubytovat návštěvu: Pořiďte si levnou rozkládací pohovku Slavní sourozenci: V jakých rodinách je talentu na rozdávání? Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku! Když ovečky nezabírají: Rady, jak co nejrychleji usnout Proč muži koukají po jiných ženách? Známe 5 důvodů! Udělejte dětem radost: Pořiďte jim zahradní nábytek Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce!