přídavný bidet pod záchodové prkénko!

Prosím máte někdo zkušenosti???? Podělte se!!
19.10.2016

Diskusi založil(a) 19.10.2016 dendrobie2

reagovat dendrobie2 19.1.2017 13:21  8%    +  -

helza:
mám bidet německý výrobek, byl trochu dražší jako ty korejské, ale jsem maximálně spokojena, Jen se sundalo původní prkéno a dalo nové,se všema těma hejblatama,

na boku je regulace a ohřívání vody.
Vynikající pro starší a méně pohyblivé osoby.

reagovat Kristýna 27.11.2016 1:18  1%    +  -

Mám zkušenost. Je to dobrá věc, v rodině máme dva ks. Obojí je objednadné z Jižní Korei, oba stály do 10.tis. Je to výborná věc, hlavně "prkénko" hřeje.
Nicméně "dámská" funkce má svá omezení, normální sprchování bych řekla, že funguje lépe.
Jedno se nám porouchalo a servis byl tedy dražsí, ale je to fakt dobrá věc.A elegantnější řešení než samostatný bidet.

reagovat helza 25.10.2016 9:06  73%    +  -

nelafilip: Tedy nevím, jak v Praze, ale co vidívám projekty bytových i rodinných domů, tak prostory koupelen, wc, spíží i kuchyní jsou všude maxiprťavé, jsou-li vůbec. Hrají v tom snad svou roli

reagovat nelafilip 24.10.2016 17:23  21%    +  -

sháním byt v Praze a obcházím spoustu nových nejmodernějších projektů, co myslíte, počítá se někde s bidetem???? a hádejte proč!

reagovat helza 19.10.2016 17:52  80%    +  -

Mám bidet klasický, ale kdybych na něj neměla místo, určitě bych si pořídila alespoň ten přídavný pod prkénko. Už bych se bez něj totiž neobešla.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: přídavný bidet pod záchodové prkénko!
Diskusi založil(a): dendrobie2
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě