Mixér G21 perfect smoothie vitality (ale i Eta vital blend) - recepty

Objednala jsem si od Ježíška silný mixér G21 perfect smoothie vitality. Obdobou je Eta vital blend. Máte někdo a používáte? Jsou oba perfektní na smoothie, ale i ořechová másla, mléka, polévky, omáčky. Jelikož nemám moc fantazii na recepty, mohly bychom si tady spolu vyměňovat receptíky? :-)
3.1.2017

Diskusi založil(a) 3.1.2017 andilek2x

reagovat andilek2x 10.1.2017 9:12  21%    +  -

AlA: dobře, taky vyzkouším, díky

reagovat AlA 9.1.2017 9:51  5%    +  -

já používám na recepty Google .) Vždycky si zadám základní surovinu na kterou mám chuť a něco si dohledám. Nedávno jsme dělala avokádové a bylo dobré.

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:39  22%    +  -

Chtěla bych ale zkusit i jiné recepty, né jen smoothi, aby byl mixér využit, hlavně mě zajímají polévky, omáčky, mléka, ... nezkoušely jste holky ?

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:38  22%    +  -

Na Silvestra jsem tam mixovala i škvarkovou pomazánku Pak hned smoothie, a vůbec nebylo nic cítit. Po mixování dám kapičku jaru do nádoby, trochu teplé vody, pomixuju, vytřu a je čisto

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:37  22%    +  -

Od vánoc jsme zkoušeli zatím každý den nějaké smoothie, různé druhy ovoce, ale je to na mě dost husté, takže přidávám i vodu, také lžičku medu, zkoušeli jsme i mražené borůvky, jahody, jinak jablko, banán, kiwi, pomeranč, mandarinku, hrušku.

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:35  22%    +  -

G21 jsem si přála více z důvodu dokoupení menší mixovací nádoby. U obou typů je velikost 2,5 litrů, ale u G21 lze dokoupit menší nádobu o objemu 0,9 litrů, což je skvělý, když si dělám třeba koktejl jen pro sebe, jen jednu porci

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mixér G21 perfect smoothie vitality (ale i Eta vital blend) - recepty
Diskusi založil(a): andilek2x
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce! Vařte za hubičku: Levná a chutná jídla z brambor Chlupy vašeho domácího mazlíčka všude? Zbavte se jich! Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy! Zita Kabátová: Hvězda českého filmu, kterou milovaly tisíce mužů Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí!