Mixér G21 perfect smoothie vitality (ale i Eta vital blend) - recepty

Objednala jsem si od Ježíška silný mixér G21 perfect smoothie vitality. Obdobou je Eta vital blend. Máte někdo a používáte? Jsou oba perfektní na smoothie, ale i ořechová másla, mléka, polévky, omáčky. Jelikož nemám moc fantazii na recepty, mohly bychom si tady spolu vyměňovat receptíky? :-)
3.1.2017

Diskusi založil(a) 3.1.2017 andilek2x

reagovat andilek2x 10.1.2017 9:12  21%    +  -

AlA: dobře, taky vyzkouším, díky

reagovat AlA 9.1.2017 9:51  5%    +  -

já používám na recepty Google .) Vždycky si zadám základní surovinu na kterou mám chuť a něco si dohledám. Nedávno jsme dělala avokádové a bylo dobré.

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:39  22%    +  -

Chtěla bych ale zkusit i jiné recepty, né jen smoothi, aby byl mixér využit, hlavně mě zajímají polévky, omáčky, mléka, ... nezkoušely jste holky ?

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:38  22%    +  -

Na Silvestra jsem tam mixovala i škvarkovou pomazánku Pak hned smoothie, a vůbec nebylo nic cítit. Po mixování dám kapičku jaru do nádoby, trochu teplé vody, pomixuju, vytřu a je čisto

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:37  22%    +  -

Od vánoc jsme zkoušeli zatím každý den nějaké smoothie, různé druhy ovoce, ale je to na mě dost husté, takže přidávám i vodu, také lžičku medu, zkoušeli jsme i mražené borůvky, jahody, jinak jablko, banán, kiwi, pomeranč, mandarinku, hrušku.

reagovat andilek2x 3.1.2017 8:35  22%    +  -

G21 jsem si přála více z důvodu dokoupení menší mixovací nádoby. U obou typů je velikost 2,5 litrů, ale u G21 lze dokoupit menší nádobu o objemu 0,9 litrů, což je skvělý, když si dělám třeba koktejl jen pro sebe, jen jednu porci

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mixér G21 perfect smoothie vitality (ale i Eta vital blend) - recepty
Diskusi založil(a): andilek2x
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Zpověď mužů: Na tohle myslíme při sexu ŠÁRKA (35): Ztrácím nejlepší kamarádku kvůli její závisti Jak vyčistit troubu snadno, levně a rychle Herečka Míla Myslíková: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví Zelí jako hlavní jídlo: Pizza, domácí těstoviny nebo salát Jak vyrobit provázkovou kraslici s čokoládovými vajíčky uvnitř Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví Nechcete sex? 5 tipů, jak ho odmítnout, aby se neurazil Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně