Jaký obraz do moderní ložnice

Navrhněte a dejte odkaz
24.1.2017

Diskusi založil(a) 24.1.2017 Rozmarýna

reagovat Foxy43 13.9.2017 9:18  5%    +  -

Do moderní určitě nějaký minimalistický jednoduchý :)

reagovat BLUEBURY 20.7.2017 8:38  12%    +  -

Dobrý den dámy, já mám v ložnici velkoformátovou fotografii, kterou jsem sám vyfotil a také jsem si jí sám v práci vytiskl. Rád se dívám z postele do lesa. :-)

reagovat Rozmarýna 20.3.2017 19:06  40%    +  -

savoy22: to ani netuším, co to je

reagovat savoy22 15.2.2017 16:40  5%    +  -

Místo obrazů jsme pověsili Cotton & Light světla - i když na to svítí slunko, vypadá to moc dobře, a večer a v noci to svítí barevně. :)

Třeba i můj nápad někomu pomůže. Taky jsme s přítelem tapali kolem toho, on už chtěl malovat na zeď nějaké vzory, nakonec se to rozhodlo dodržet v normálním stylu a bez skálního umění :D

reagovat Rozmarýna 31.1.2017 20:13  30%    +  -

Betyyna: ani jsem nevěděla, že maloval kubismus

reagovat Rozmarýna 31.1.2017 20:13  30%    +  -

Betyyna: díky za inspiraci, zkusím vygooglit

reagovat Betyyna 31.1.2017 10:18  100%    +  -

Rozmarýna: pokud se ti líbí kubismus, tak by mohl být pro tebe zajímavý Josef Čapek

reagovat Rozmarýna 30.1.2017 19:18  30%    +  -

Ety: O Rothkovi slysim poprve a jeho obrazy jsem videla tez poprve. Rothko mi nevyhovuje. Miro me nenapadl, ale je dobry. Beru ho v uvahu.

reagovat Rozmarýna 30.1.2017 19:14  30%    +  -

Ety: Dik za navrh. Omlouvam se za psani bez diakritiky, prepnul se mi PC do anglictiny a z listy mi zmizel prepinac.

reagovat helza 30.1.2017 8:34  58%    +  -

Rozmarýna: Kika zakládá spousty diskusí a to nejenom na Dámě. Vždy na téma, co kde koupit, kam na hory, dovolenou a podobně. Pak už na ty diskuse nechodí, ale, obvykle pod jiným nickem, tam něco navrhuje. Vlastně její diskuse jsou reklamou na nějaké zboží, nebo firmu.

reagovat Ety 30.1.2017 6:39  1%    +  -

Rozmarýna: Miró? Nebo abstrakce, např. Rothko.

reagovat Rozmarýna 29.1.2017 22:22  30%    +  -

Chtěla jsem reprodukci kvalitního uměleckého díla,
nakonec jsem to vyřešila obrazem Vodní hadi II od Gustava Klimta.
https://www.posterlounge.de/wasserschlangen-ii-freundinnen-pr396460.html

No a teď vybírám umělecké dílo do kuchyně - reprodukci. Možná i nějaký kubismus. Máte nějakou inspiraci?

reagovat Rozmarýna 29.1.2017 22:14  30%    +  -

12492: mé 57 leté pozadí by tu ložnici asi moc nevylepšilo

reagovat Rozmarýna 29.1.2017 22:14  30%    +  -

nevím kdo je Kika

reagovat 12492 27.1.2017 17:03  6%    +  -

Synovec mají manželčino pozadí-zadek :-D,ale jen černobílé a foceno trochu ve stínu.Neumím to popsat.Ale prej krásné.A dcera dala příteli taky zarámovanou fotku.Mírně erotikuš .Ale však je to v ložnici a tam návštěvy většinou nechodí.Pokud to jde(mládí)tak proč ne.

reagovat helza 26.1.2017 8:55  60%    +  -

Rozmarýna:

Já taky myslela, že je to Kiki.

Ale k otázce: Vím, že v TV pořadech typu "jak se staví sen" přestaví rodině pokoj a umístí v něm i obrazy. Předpokládám, že je to všechno jenom pro diváky a určité věci jsou domluvené, nebo se dají později vyměnit.

Protože, ať je ložnice moderní, či není, určitě obraz, či obrazy, které tám dáš, tě musí oslovit, mususí tě chytí za srdce, musí se TOBĚ líbit. Musí ti být krásně, pokojně, snivě, něžně, prostě tak, jak se chceš v ložnici cítit, když se na něj díváš. A může být moderní i nemusí, bude tvůj, může to být klidně i kýč, nebo i fotka někoho milého.

Může být velký, nebo více malých. V tom ti, podle mne, nikdo neporadí, myslím, že i architekt tě jenom zblbne. Pokud tedy chceš mít tu ložnici ve svém bytě pro sebe a ne v hotelu pro hosty. Tam bude asi odpovídat nějakému záměru a vkusu designéra.

Jen dodám, že i já občas koukám, co dovedou šikovní návrháři vytvořit a dotvořit. Jenže pak citím, že takové nádherné místnosti jsou krásné, ale pro mě by nebyly určitě domovem.

reagovat Mata69 25.1.2017 20:28  100%    +  -

A já už myslela, že je to další diskuze od Kika80

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jaký obraz do moderní ložnice
Diskusi založil(a): Rozmarýna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Byty a domy
Přečtěte si
SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou Vyplázněte jazyk: Co poznáte podle tvaru, barvy či povlaku Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout Recepty na víkend: Tortily, salát a italské rizoto Inspirace: Jak originálně ukládat hrnky v kuchyni Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce Hollywoodská přátelství: Kdo, s kým, proč a jak? Svačinky ve vzduchu aneb Co jíst zdravého v letadle Nový katalog IKEA 2018: Tyto novinky nás zaujaly Kněžky lásky prozradily: Jaké zvrácenosti po nich muži chtějí?