DOVOLENA U MORE ZA KNIHY

Nabizim tydenni ubytovani ve ctyrluzkovem pokoji (manzelska postel+patrova postel) v rodinnem domku na jihu Spanelska (Fuengirola) vymenou za 100knih v terminu do konce kvetna nebo od zacatku rijna. Snazim se dat dohromady knihovnu pro krajany zde zijici. Knihy mohou byt jakekoliv, ale budu vdecna hlavne za detske, aby ta nase drobotina tady nezapomnela svuj matersky jazyk. Dum je umisten v urbanizaci s velkym spolecnym bazenem (otevreny +- 15.6.-15.9.), tenisovym kurtem, hristem na kosikovou a samozrejme zahradou. Na plaz a do komercniho centra je to asi 10 minut pesky (zpatky 15 bydlime na kopci). K dispozici je ctyrluzkovy pokoj v prvnim patre a ctyrluzkovy pokoj v suterenu. V kazdem pokoji je postylka. Pokoje jsou vybaveny loznim pradlem, rucniky i osuskami. Kuchyn je pristupna nebo se da domluvit stravovani v rodine.
Ve meste je mala, ale moc pekna ZOO, Aquapark a spousta detskych hrist. V sousednich mestech muzete navstivit Delfinarium, Motyli park, Podmorsky svet, Krokodyli park…
Milovnici pamatek urcite navstivi Granadu, Cordobu ci Rondu. Za podivani stoji Nerja a jeskyne, Sevilla, Málaga, Chorro a Kralovska stezka, Cadiz… Take muzete navstivit Gibraltar nebo Maroko.
Nejblizsi letiste je Málaga ( +- 25 km)
Pro deti jsou pripraveny hry a hracky (Montessori, Waldorf i jine), ale i material k tvoreni (papiry, pastelky, barvicky, plastelina…)
1.2.2017

Diskusi založil(a) 1.2.2017 AnaMaria

reagovat AnaMaria 25.2.2017 8:14  5%    +  -

Jesa:

reagovat Jesa 24.2.2017 19:57  73%    +  -

Misaa: Mít auto,tak jedu od hodiny,,a na dvojitý pobyt.

reagovat AnaMaria 24.2.2017 11:16  5%    +  -

http://www.facebook.com/U-Babicky-1364626620220430/?ref=bookmarks

reagovat Mata69 12.2.2017 13:30  100%    +  -

AnaMaria: ne, myšlenka to špatná rozhodně není Ne každý schovává knihy pro vnoučata, pro leckoho to může být zajímavá forma "charity"

reagovat Misaa 12.2.2017 12:17  12%    +  -

AnaMaria: Rýpalové se vždy najdou. Já vám fandím, že děláte super věc pro čechy ve Španělsku, určitě jím děláte spoustu radostí. A myslím, že je spousta lidí, která vaší nabídku využije a je ráda, že stráví dovolenou v příjemném přátelském prostředí. Za mě super věc, co děláte

reagovat AnaMaria 12.2.2017 11:46  5%    +  -

jinaci: Nenabizim dovolenou zadarmo ani za hubicku. A predstavte si, ze se opravdu najdou takovi, kterym se to libi a prijedou (nekteri se vraci i letos). Dokonce je dost i tech, co knihy (podle svych moznosti) poslali, aniz by prijeli. Knihy nejsou urceny k prodeji, jenom na pujceni, takze jiste pochopite, ze dotovat letenky, ci stravovani, si dovolit nemohu. Co na tom vydelam ja? Moc! Poznala jsem spoustu bajecnych lidi, kteri jsou naladeni na stejne vlne jako ja, uzila si krasnych okamziku, plnych smichu, her a radosti s nejmensimi cleny rodin, videla rozzarene oci malych i velkych, zahrali si divadlo s vlastnorucne vyrobenymi loutkami ... Kdyz k tomu pripocitam knihovnu citajici vice jak 2500 svazku ... Tohle vsechno je duvod k tomu, proc pokracovat.

reagovat jinaci 11.2.2017 22:37  20%    +  -

Samotné letenky stojí asi 16000,- z Vídně do Malagy pro 4.Takže to zas tak úžasné nevidím,cestovka vyjde líp,ti mají odlety z Prahy,ale možná blbě hledám + jídlo bude asi dražší než u nás a vařit s malýma dětmi taky radost ,tak tam se podívat s dětmi vidím na hotel a letecky
autem to odhaduji na 12000,-(možná blbě) a nějaké polatky na dálnicích
ale každého věc,možná se někdo nadchne a spáchá dovolenou za knihy

reagovat jinaci 11.2.2017 22:21  20%    +  -

jsou tam i hotely které vycházejí skoro stejně jako tyhle pokoje +cesta + jídlo a jsou plná penze a letecky + sleva na děti
https://first-minute.invia.cz/?nl_country_id%5B%5D=30&d_start_from=01.05.2017&d_end_to=&nl_length_int%5B%5D=7%7C9&nl_meal_id%5B%5D=1&c_price_from=&c_price_to=&nl_distance_beach=-1&nl_distance_downhill=-1&nd_review_rating_average=-1&s_hotel_invia=&nl_hotel_id_autocomplete=&nl_tour_id=&s_fulltext=&nd_price_discount_from=&nd_price_discount_to=&nl_type_id=1&sort=nl_sell&page=1

já to mám ale s dovčou stejně,studiový apartmán pro dvě osoby v centru městečka ,jezdím sama mně přijde dráž než hotel na pláži jednolůžkový pokoj s plnou penzí,ale nejsem hotelový typ

reagovat jinaci 11.2.2017 20:07  20%    +  -

připočítám -li jídlo a taxi z letiště tak levnější bude hotel

Ale taky radši jezdím do apartmánu kde si sama vařím ,takže je to na každým

reagovat jinaci 11.2.2017 20:04  20%    +  -

Mata69: koukala sem se a poštovné do Španělska 3150,- kč-kdyby to šlo v 5 kg poštovních pytlích v krabicích ještě víc.
A osobně soudím,že zbavit se českých knížek pro děti je blbost Krteček ,Vydrýsek jsou nesmrtelní už si v tom listuje dvouletá vnučka
Letenky pro 4 budou do Španělska taky láce a jet tam autem, brácha byl loni ve Francii a měl autem dost a to to jel na etapy.

reagovat Mata69 11.2.2017 19:51  100%    +  -

jinaci: to jsem tu psala od začátku, že si neumím představit dopravu 100 knih.

reagovat jinaci 11.2.2017 19:45  20%    +  -

tuhle dovču je výhodnější platit v eurech než v knihách a připočítá-li se cesta tak je to fakt za "hubičku"
Ale jak je něco zadarmo určitě se najde dost lidí,co to zkusí.
Cvičně sem zvážila Vydrýska 0.5 kg,Krteček 0,4 kg x 100 = 50 kg knih, to letadlem určitě ne a poštovné bude taky drahá sranda.Akce Aneb nechci slevu zadarmo.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 21:44  5%    +  -

Mata69: Mam spanelskou klavesnici a obcas mi to preskoci.

reagovat Mata69 8.2.2017 21:40  100%    +  -

AnaMaria: problemas hablar espanol

reagovat Mata69 8.2.2017 21:39  100%    +  -

rehek: to myslím, že ty knihy by vzali vlastní vyřazené a třeba posbírané od známých, nenapadlo by mne je kupovat.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 18:37  5%    +  -

rehek: Akce Dovolena za knihy funguje od minuleho roku. Ti, co vyuzili nabidku, vozi nebo posilaji vlastni vyrazene knihy, nikdo nekupuje.

reagovat rehek 8.2.2017 18:26  100%    +  -

AnaMaria: no nevím, ale dětské knihy jsou i v bazarech docela drahé ZDE klik , na FB máte cenu pokoje v sezoně za 220€/tyden, mimo sezonu to bude asi levnější, spíš to bude pro zájemce dobročinná akce

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:44  5%    +  -

Mata69: Jenom jsem mela trochu problemas se spojenim. Nezobrazily se mi komentare.

reagovat Mata69 8.2.2017 16:32  100%    +  -

AnaMaria: na FB nejsem, nesnáším ho. Ale tak už to tu skoro vypadalo, že je to nějakej joke Tak třeba to někoho zaujme.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:21  5%    +  -

Petris: Ze bych se bavila se zrovna rict neda, mam ted plne ruce prace s montovanim polic.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:16  5%    +  -

Jesa: Dobry napad.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:15  5%    +  -

Henriete: Vetsina cast posle a cast priveze.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:14  5%    +  -

Mata69: Vetsina cast posle a cast priveze.

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:14  5%    +  -

Petris: Treba pristi rok

reagovat AnaMaria 8.2.2017 16:13  5%    +  -

Mata69: Jezdi k nam uz od lonska. muzete nakouknout i na FB na stranku U babicky.

reagovat Mata69 8.2.2017 10:45  100%    +  -

Petris: Zní to podezřele že? Za 100 knih dovolená (byť mimo sezonu, většina těch atrakcí, které zmiňuje bude uzavřená)

reagovat Petris 8.2.2017 10:12  15%    +  -

Mata69: jestli se spíš teď nebaví nad tím,kolik blbců v uvozovkách se na to chytí...

reagovat Mata69 8.2.2017 7:56  100%    +  -

No ale autorka diskuse to sem práskla a tím to asi hasne. Tak kdoví jak hodně seriozní ta nabídka je...

reagovat Mata69 8.2.2017 7:55  100%    +  -

Jesa: každá vezme 25 knih? Do letadla?Netuším kolik to může vážit, ale málo to nebude...No a kdyby jely autem, pořád to bude stovka knih do jednoho auta...No autobus tak daleko už vůbec neuvažuju. A která bude spát nahoře? Ta nejhubenější!

Mě spíš napadlo, že by to mohlo být zajímavé pro rodinu, tak si říkám, kam by narvali ještě ty knihy? To není o tom, vzít o tři trička míň...

reagovat Jesa 7.2.2017 22:05  100%    +  -

Mata69: Kdyby se 4 domluvily,každá jich vezme 25,místo zbytečných oblečků,,odchodí to ve 3tričkách,2kalhoty a nějaké prádlo..ale teď,která bude spát nahoře??

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DOVOLENA U MORE ZA KNIHY :431:
Diskusi založil(a): AnaMaria
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si
DITA (31 let): Manžel nechce, aby šel syn do školy. Učit ho mám já! Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť Tři podoby drštěk: v polévce, obalované i pekelně ostré Příběh pacientky: Operace mi po porodu zachránila sexuální život. Mrzí mne, že jsem se neodhodlala dřív Jak využít slupky z pomeranče: Na boty, hmyz i při úklidu 10 drobností, díky kterým budete zdravější a šťastnější Orgasmus zaručen! Naučte ho těchto 5 prstových technik Jak se naučit vidět auru: Pomůžou vám 3D obrázky Jak pěstovat banánovník: Potřebuje spoustu světla! DARJA (42): Naší nové babičce je 19 let!