nevěra

nevera
26.2.2017

Diskusi založil(a) 26.2.2017 vevik

reagovat gusto 17.3.2017 21:20  5%    +  -

Jo ale potom to boli😞

reagovat gusto 17.3.2017 21:17  5%    +  -

Ahoj
Já jsem si zářil svoje.
Neveru me ženy.Nikdy jsem na ni nepozoroval
nějakou nevěru.A přišel šok!!
Její milenec mi to přišel řict protože mu
dala košem.A on to neunesl.Tak že ji udělá peklo a rozvede.Byl do nejhorší den v mem životě a nikomu bych to nepřál.Žena to chtěla jenom zkusit.
Rok nevěry to se mi zda na zkoušku dost dlouha doba.
Odpustil jsem ji ale zapomenout nejde.
Po půl rocepo tom jsme se krásně mulovali a po tom
přišlo utrum nechuť k sexu a trvá to pomalu rok.
Nechce sex nedá na intimní partije šahnout a to mne ničí.Nevim jestli to přechod.Poradte.
Zěna ma 48 let a to myslím že je právě v produktivnim věku.Diky

reagovat Vifina 5.3.2017 19:59  13%    +  -

DOBRÁ DISKUSE

reagovat iviko 4.3.2017 8:21  34%    +  -

bábrle: To jo, to jsem koukala

reagovat bábrle 3.3.2017 23:18  93%    +  -

iviko: A dnešek tomu dal korunu

reagovat iviko 3.3.2017 16:50  33%    +  -

Vrbenka: Ja jsem na to koukala,to bylo

reagovat bábrle 3.3.2017 8:25  93%    +  -

Ta včerejší, to byl taky mazec

reagovat Vrbenka 2.3.2017 19:18  100%    +  -

Nedívaly jste se na Honzu Musila?Tam byla nevěra nikdo nic nevěděl až když zemřel.

reagovat Mata69 2.3.2017 17:21  100%    +  -

kapa: naivní představa...

reagovat diblinda 2.3.2017 17:09  49%    +  -

Fialka: když to vyhovuje všem stranám, tak nic proti tomu

reagovat Fialka 2.3.2017 14:05  1%    +  -

U nás nevěra praskla po půl roce, těsně po vánocích. Podotýkám, nevěrný nebyl manžel, ale já. Celé komické na tom je i to, že můj "přítel" ani netušil, že jsem vdaná.
Po té, co se to provalilo, mi spadl obrovský kámen ze srdce, protože tohle se nedalo dlouhodobě ustát. A jak to dopadlo? Tak mám je stále oba :-)
Oba mě milují a oba o mě nechtějí přijít.
Btw. jsem jedna z vás, která sem chodí roky, ale pod svým nickem toto veřejně napsat nechci, takže se omlouvám :-)

reagovat princeznaLada 2.3.2017 11:47  35%    +  -

Já u svého prvního manžela taky nevěru hned nepoznala,i když jsem asi něco tušila.Jak jsem ji zjistila hned jel z bytu ven.Sice měl představu,že bude všechno jako dřív, ale neměl šanci-já nevěru neodpustím nikomu.

reagovat Jesa 1.3.2017 21:07  79%    +  -

diblinda: máš pravdu,nepozná se nic..nakupují,radí co uvařit,,doma jsou vzorní,o rodinu pečřují.a najednou bác!

reagovat diblinda 1.3.2017 17:26  45%    +  -

kapa: houby se pozná, půl roku jsem nic nevěděla, možná tím, že jsem byla zvyklá, že jezdí po melouchách, ba naopak mně nevarovalo to, že mi najednou kupuje víc dárků,že mně bere častěji na večeře

reagovat kapa 1.3.2017 16:45  92%    +  -

to se přece pozná,,,hlavně kvůli času, kdy ten, který je nevěrný, tráví jinde a jinak..

reagovat diblinda 28.2.2017 17:53  51%    +  -

záleží na přístupu obou stran, já bohužel neměla šanci nic zachraňovat, prostě mi byla oznámena a manžel okamžitě a trvalo odešel, nejdřív to bylo děsný, ale už po roce jsem byla ráda, že vlastně odešel sám,

reagovat Willa 27.2.2017 22:06  58%    +  -

Bohužel mohu jen potvrdit.Jen je potřeba zkusit zjistit jaký je důvod.Někdy si za to může dotyčný sám a někdy to neovlivní.

reagovat bábrle 27.2.2017 14:37  100%    +  -

Byla, je a bude

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: nevěra
Diskusi založil(a): vevik
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Dekor: Fialky všude, kam se podíváš. Prohlédněte si galerii Královna Alžběta II. slaví 91. narozeniny: Nemá ani základní vzdělání Tvaroh v hlavní roli: Sladké recepty, kterým neodoláte Tři tipy na zaručený jarní detox Tuky, nebo zadržená voda v těle? Víme, jak to poznat Vyrobte si netoxické jedlé barvy: Jsou levné a vhodné i pro děti 6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele Vypěstujte si kávovník: Potřebuje jen světlo a teplo