MEZILIDSKÉ VZTAHY

Popište změny mezi lidmi ve vašem okolí.
15.3.2017

Diskusi založil(a) 15.3.2017 hilarion

reagovat helza 24.3.2017 15:21  76%    +  -

hilarion:

reagovat hilarion 24.3.2017 13:57  42%    +  -

helza:

reagovat helza 24.3.2017 9:01  76%    +  -

JirkaK: Já nevím, ale já bych věřila spíše srdci, než tělu. A počítala bych i s tím, že jsem, ať chci, či nechci, i já trochu sobecká. Takže řešení, které se mi bude nejvíc líbit, bude možná to sobecké a to správné, to, které bude nejlepší i pro někoho druhého, mi unikne.

Nezávidím ti tvou situaci. Ale já věřím, že nic se nestane jenom tak pro nic za nic a že všechno má svůj důvod. A někdy po letech zjistíme, že to, co se nám zdálo nejtěžší, bylo to nejlepší, co nás v životě potkalo.

reagovat JirkaK 24.3.2017 0:54  5%    +  -

helza: Ach jo proč... z jedné půlky chci být s Monikou ať se děje co se děje a ta druhá zdrhá jako největší srab... :( Proč tomu tak je... a aby toho nebylo málo je tu ještě Barborka líbí se mi a je s ní sranda atd. ale něco mě říká ty si budeš užívat s Barborkou a Moničku v tom necháš ( sice to nebude moje dítě ale cítím že jí musím pomoc )... přišel bych si jako čuně ( Obyčejný kure... )... a to i přesto že s žádnou nechodím už 9let... nevím proč ale abych si přišel jako správný chlap tak buď ( Monika nebo ani jedna )...

reagovat helza 23.3.2017 8:41  77%    +  -

hilarion:

reagovat helza 23.3.2017 8:41  77%    +  -

JirkaK: Tak to tě čeká skoro dobrodružství. Ono se to nakonec nějak usadí, neboj.

reagovat hilarion 22.3.2017 12:59  43%    +  -

Všem dobrý den všem.

reagovat JirkaK 22.3.2017 11:21  5%    +  -

helza: Dobrý den no ono je to trochu komplikovanější než se zdá ale to budu muset říct příběh celý.

Slečna Monika ... S kterou mě chtěla seznámit kamarádka Ilča ( obě jsou ze Středních Čech ... Kolín ... podobné jako já 13min. do Kolína vlakem ) měl jsem jí poznat a poprvé vidět na plese v SO před 5. Týdny.. Jenom se tomu tak nestalo než dorazila tak si zlomila ruku. :( Následující PO dala kontakt na mě kamarádka ludmilka z Jižních Čech slečně Barborce ( no jednoduše nebránil jsem se tomu ) ... :( ona také ví o mém problému s ženami. S Barborku jsem si psal a v NE mě volala kamarádka Ilča Že by se se mnou chtěla Monika vidět a poznat co jsem vůbec nečekal. Tak jsem za ní zajel. No a hned tu máme dvě slečny s kterými si píšu a já mám z toho v hlavě guláš.

Monika... vidím se s ním častěji, ale moc si toho nenapíšem. Nejspíš k ní mám blíž.
Barborka... ta mě pomalu píše minimálně 3x deně Ale za 4,5týdne co si píšeme jsem se dostavil jenom jednou a 4dny tam přespal takže jsem měl možnost jí osobně poznat jen 3dny :(

Zhruba před 10 dny jsem napsal Barborce Ať se na mě nezlobí ale že k Monice mám asi blíže po stránce citů. Barborka je na to odpověděla že jsme se ještě ani pořádně nepoznali a že se na mě rozhodně nezlobí. od té doby na mě barborka trochu zvedla laťku ve zprávách je psáno ( Jiříčku, Myšáčku, Zlatíčko no dál to asi nebudu komentovat ) I tak nemohu říct že by se mě barborka nelíbila, jenom bych jí musel lépe poznat. No a jak tomu je 2dny zpět už víte...

Tak to vypadá asi nějak takto...

Barborka -> by chtěla asi být se mnou ale i přes novinky od Moniky jsem na tom já tak nějak pořád blíž

Já bych chtěl být s Monikou no ale když nenapsala že je těhotná A že asi zůstaneme jenom kamarádi... mě se ta hlava rozletí...

K tomu cestování byl jsem z barborkou jenom jednou protože jsem celkem omezen auto mít nemohu jsem epileptik.

reagovat helza 21.3.2017 9:05  80%    +  -

JirkaK: Jirko, teď asi pořebuješ rychlou odpověď. Ale taková by byla zbrklá a moc by ti nepomohla. Ještě o tom všem budu přemýšlet, než odpovím. Zatím mne napadá pouze to, že jako kamarád, byť pouze kamarád, jí můžeš být velkou oporou a budeš-li mít dost sil a odvahy čekat, zda z tohoto přátelství jednou vznikne i z její strany něco víc, pak je to krásná a poctitvá cesta k jejímu srdci. Musíš ale počítat i s tím, že zůstane jen u toho přátelství.

To, co jsi udělal a napsal, to je moc pěkné a myslím, že i ona je hodná dívka, když ti nic nenalhává. Nabídneš-li ji teď pomoc, oporu a přátelství, uděláš-li pro ni co můžeš v době těhotenství, porodu a po něm, myslím, že budeš odměněn krásnými chvílemi i pocity i v případě, že ji jako svou lásku ztratíš. A myslím si, že tu odvahu a sílu v sobě máš.

Co je snad jediný problém, to jsou všechny tvé dys ... Znám to a vím, že co člověk na jedné straně ztrácí, to na druhé získává. A tak s tou dyslexií, dysgrafií, dysortografií atd. velice často získává schopnost připoutat se a milovat víc, než je běžné. A ty jsi navíc ještě panic, touha v tobě taky hraje svou roli. Jsi tedy více zranitelný. Přesto mám pocit, že tu situaci dokážeš ustát.

reagovat JirkaK 21.3.2017 2:51  5%    +  -

Šok a co dál...

Před 4 týd. jsem díky kamarádce poznal milou, hodnou a pěknou slečnu Moniku. Bylo to ale teprve 10dní po té co se rozešla. Bavili jsme se spolu smáli byl a snažil jsem se aby na toho sprominutím blbce zapoměla. Už po jednom týdnu jsem sní prorožil tolik že jsem se do ní úplně zamiloval jenom když jsem jí to řekl tak odpověď byla jasná byla sním rok tak potřebuje trochu času.

Dnes jsem se dozvěděl novou zprávu večer zjistila že je těhotná. Však né se mnou ale s bejvalim. No že dítě není mé vím 100% je mě 27let a jsem panic. Naposledy kdy jsem cítil něco takového jako k této slečně mě bylo 16let bohužel vztah netrval dlouho... od té doby jsem s jinou nebyl. :( když to zjistila tak mě to napsala a řekla rovnou že a "chápe že pro mě to je asi taky šok ale bude ráda když zůstaneme kamarádi"

Sice sní ještě ani nechodím, ale asi ji miluju.

Moje odpověď...

Víš Moničko chápu že teď to máš ještě o dost těžší se s tím vyrovnat než jen s rozchodem. Prober si to v klidu doma a s ním. Uvidíš jak se k tomu postaví. ( Jednoduše udělej co je potřeba ) ... Jenom nevím proč a jak je to možné ale z toho co k tobě cítím já se nic nemění ... mě zteklo pár kapek po tváří když si mě napsala že zůstaneme jen kamarádi 😞 Pokud je to myšleno jako definitivní ne pochopím to ( ale budu se s tím trochu déle vyrovnávat ) 😞 protože pořád toužím tě lépe poznat a srdce mě zatím říká že s tebou chci být...

Jednoduše to že čeká dítě mě nevadí ale trápí mě to že by jsem sní nemohl být když jsem s ní tak jsem šťastný a když se musím vrátit domů a políbímese přeju si aby ta chvíle nikdy neskončila.

Jedno vím jistě. Sním nemá šanci.
1. Nechce ho ani vidět ... vrátil se k bejvalý a navíc jí lhal že mu je 36 ale zjistila že mu je 44.
2. S bejvalou má už 3děti
3. a žije z invalidního důchodu má roztroušenou sklerózu.

Já bohužel nevím co mám teď dělat. :( co pro ní udělat aby pochopila že tu chci být pro ní, pomocí a být oporou.

Prosím co mám dělat, co by jste udělali vy? I za radu z období kdy vaše partnerka byla těhotná budu rád.

Omlouvám se když tak za chyby jsem Dyslektik dysgrafik atd. A prosím o pochopení.

reagovat hilarion 20.3.2017 22:19  44%    +  -

Mata69: Promiň, je to tak jak popisuji. Bydlím a do bytu se mi dostali zlí lidi v mé nepřítomnosti nám kradli a nadělali velké škody. Některé věci se vyšetřily ale nedalo se nic dělat jiného než postarat se o pořádnou ochranu bytu, když nejsme s manželem doma.

reagovat Mata69 20.3.2017 15:21  100%    +  -

hilarion: tedy chápu, že sem nemůžeš a nechceš vypisovat podrobnosti co se přihodilo - ale já z toho tedy moudrá nejsem a vůbec nechápu o co vlastně jde.

reagovat hilarion 19.3.2017 16:25  43%    +  -

Ještě jednu věc. Případ, který se udál v rodině mých rodičů a souvisí s mou osobou byl jediný v Československu. Mnoho věcí se vyšetřilo a našlo a dalo se v archívech, jen lidé co lhali se mi nyní mstít. Mám tetu je to sestra mé matky lhala se svými syny, chtěli za svá tvrzení těžké peníze a přáli si, aby mně zatkli a dali do vězení. Mám takovou ostudu, že je mne hanba chodit ven. Ten známý co se dozvěděl od mého manžela něco, tak tvrdil, že mého otce znal a můj otec žil v Třinci, kde zemřel v roce 1981 na rakovinu. Ten muž žil v Mackovicích a mého otce nikdy neviděl. Navíc ten muž mi vykrádal byt dost dlouho až jsem jej dostala tím, že jsem jisté paní nabídla katalog, kde je nabídka zboží a on toto zboží prodával za poloviční cenu. Ten katalog byl firmy Just Nahrin, je to Švýcarská firma. www.justnahrin.cz nahlédněte na web.

reagovat hilarion 19.3.2017 15:46  43%    +  -

Zdravím vás všechny, je to velmi složitý. U mne se stalo něco jiného a nikdy jsem o tom nemluvila a neměla potřebu mluvit. Manžel jen svému známému odpověděl na jistou otázku, ale netušil co tím se stane. Ani manžel nevěděl vše jen část a já zůstala najednou sama mezi velkou spoustou lidí a mám nabouraný vztahy s blízkými příbuzný a dozvěděla jsem se moc věcí o kterých jsem nevěděla a vlastně třeba i lidi se kterými jsem se stýkala a žila tak vyšlo na povrch, že nebyli měli svá tajemství a já jsem zděšena. Nedokáži mezi nimi žít. Nejde mi to. Velmi trpím.

reagovat helza 17.3.2017 9:37  66%    +  -

evelyn: No jo, jaký je to masakr ti dojde, až když z toho vypadneš.

reagovat evelyn 17.3.2017 9:07  100%    +  -

helza: to bych nedala

reagovat helza 17.3.2017 7:34  66%    +  -

evelyn: Jj. Mamče ovšem mohou pokecat a družit se s jinými mamčemi, kantor je ve třídě s děckama pořád sám. Pak, když vyleze ven a může promluvit s jinými dospělými, tak neví, kdy sklapnout

reagovat evelyn 16.3.2017 18:06  100%    +  -

helza: tak, tak, treba takove maminky malych deti, milujou sve potomky, ale potrebuji si promluvit i s dospelym, aby se uplne nezblaznily

reagovat helza 16.3.2017 17:33  66%    +  -

evelyn: No právě. Člověk potřebuje mít okolo sebe lidi, a to ve vztahu člověk-člověk. Celodenní vztah dospělý a horda dětí je ubíjející.

reagovat evelyn 16.3.2017 17:04  100%    +  -

helza: to byl jinej vztah, nemela jsi za ne zodpovednost jako ucitel,

reagovat helza 16.3.2017 17:00  66%    +  -

evelyn: Právě. dnes bych už učit nechtěla.

Ono to tedy nebyla ani tehdy kdovíjaká výhra. Poznala jsem to velice rycchle, když jsem začala normálně dělat přesto, že jsem lítala z místa na místo a většinou šlo o skvělou kariéru uklízečky. I přesto, že mě děcka měla ráda a já je taky. Ale najednou to bylo úplně něco jiného, ono je rozdíl trávit den s hordou dětí, za které zodpovídáš a s dospělými. Neumím to vlastně ani vysvětlit, ale bylo to úžasné poznání.

reagovat evelyn 16.3.2017 16:09  100%    +  -

helza: ja obdivuju ucitele, nezvladla bych to ani jeden den, decka nemaj zadnej respekt, hodne to maj i z domu, kdy rodice sve potomky nevychovavaji vubec, natoz respektu k okoli, zenam, uradum...

reagovat helza 16.3.2017 15:53  66%    +  -

Mata69: Já si pamatuji už z dob, kdy jsem krátce učila (okolo roku 1968, poté jsem neprošla prověrkami a byla ze školství "odejita"), jak jsme s údivem sledovali, co si žáci dovolí a že to, co si před pár lety dovolili deváťáci, si dnes dovolí i sedmáci. No, dnes už si to dovolí i děti ve školce a to, co si dovolí školáci, to si dříve nedovolil žádný žák. A tady je to dříve. Prostě něco před x lety, něco minulého. A mám dojem, že ve školách představuje to dříve stále kratší časový posun.

reagovat helza 16.3.2017 15:39  66%    +  -

evelyn: Já už se taky vyjadřuji jen ojediněle. Ono to totiž nemá smysl, pouze tím rozparáděné diskutéry rozparádíš ještě víc.

reagovat helza 16.3.2017 15:36  66%    +  -

Mata69: Jinak je fakt, že na vesnici, alespoň u nás, to tak není. Pokud ano, pak se to týká pouze jednotlivých sousedských sporů.

reagovat helza 16.3.2017 15:34  66%    +  -

evelyn, Mata69: Mám na fb pár dobrých přátel, tak tam chodím. A tam jsem (i těmi dobrými přáteli) brána jako sluníčkářka. Fb je skutečně síť, pavoučí síť. A kdo nejede na společné vlně opravdu tvrdé nenávisti, případně neskutečně zlého výsměchu vůči všemu možnému i nemožnému, ten sluníčkář je. Kamarádky mě prý i tak mají dál moc rády, ale moje názory raději nečtou.

Já ani své názory nijak neprezentuji, ale občas nevydržím a snažím se vyjádřit trochu reálný, pragmatický, prostě rozumný pohled, či nadhled na věc, protože občas tam někdo hodí něco, co je naprostý nesmysl. Nesmysl, který ale prokvasí celým fb. Občas se pak vrací i v mejlech, které dostávám třeba od bývalých spolužáků.

Určitě znáte tu indiánskou pohádku, jak vypráví Indián vnukovi, že v každém žijí dva vlci, bílý a černý, ktří spolu zápasí. "A kdo zvítězí?" ptá se vnuk. "Ten kterého živíš". Odpovídá dědeček.

No a já mám dojem, že společnost dnes kvalitně živí toho černého vlka, obzvlášť na sítích. Tomu bílému moc nažrat nedává.

reagovat Mata69 16.3.2017 14:40  100%    +  -

hilarion: a nahlásila jsi to na policii? Proboha kde to bydlíš?

reagovat hilarion 16.3.2017 14:21  31%    +  -

Mata69: Já jsem taky ve starobním důchodu od roku 1992 a začala jsem podnikat v roce 1993. Podnikám s prodejem - přímý prodej nebo MLM. Jsem ta co sousedům nic nenabízím, ale ti se mi dostali do bytu a mám menší sklad zboží a tak kradli. Musela jsem si zařídit smlouvu se soukromou firmou Security a tu si platím.

reagovat hilarion 16.3.2017 14:01  31%    +  -

helza: Srdečně tě zdravím.

reagovat hilarion 16.3.2017 13:58  31%    +  -

Mata69: Odpověď jsem dala už v předchozí diskuzi a navíc se do toho namotala politika z doby mého narození to je 1940 a to se udělaly tak velké pomluvy že se to nedá unést mezi těma lidmi. Trvá to už 11 let.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :6:MEZILIDSKÉ VZTAHY
Diskusi založil(a): hilarion
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si
Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví Nechcete sex? 5 tipů, jak ho odmítnout, aby se neurazil Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně Jak nejlépe na jaře zútulnit balkon: Použijte nábytek, květiny, barvy 12 rozhodnutí, která vám změní život ILONA (42): Můj manžel chce anální sex ? ale obráceně! Jak najít řemeslníka rychle a bez stresu Oční jóga: 9 rad, jak si u počítače nezkazit zrak Fakta a výmysly o šedivých vlasech: Co je na ně platí a proč je máme? Těstoviny nasladko: Brusinkové lasagne a nudle s mákem