MEZILIDSKÉ VZTAHY

Popište změny mezi lidmi ve vašem okolí.
15.3.2017

Diskusi založil(a) 15.3.2017 hilarion

reagovat aledost 23.4.2018 11:04  18%    +  -

hilarion: Také všem posílám jarní pozdrav.

reagovat hilarion 22.4.2018 8:01  5%    +  -

Zdravím všechny. .

reagovat domácíbuchtička 1.3.2018 13:01  16%    +  -

hilarion: bojím se, t.č. je v klidu a ve škole, takže i my

reagovat hilarion 10.2.2018 9:36  21%    +  -

domácíbuchtička: Tak to máš smutný. Poradím Ti nahlas to policii, co s lumpem. Vychovala jsi a místo aby byl vděčný podobnou starost měl nyní o Tebe, což vždy bylo ve slušných rodinách zvykem. Přeji Ti hodně odvahy a zajdi si postěžovat.

reagovat hilarion 9.2.2018 11:41  22%    +  -

aledost: Téma je MEZILIDSKÉ VZTAHY. Já mám pocit ze svého okolí, že se zhoršily. Bydlím zde již 36 let a jisté lži a pomluvy mne přiměly k tomu, že se s občany s okolí nebavím. Jsem nad věcí a dávám jim najevo, že jsou to sousedi se špatnou lidskou vlastnosti.

reagovat aledost 1.2.2018 18:00  100%    +  -

hilarion: Tak nahoď téma a třeba se někdo přidá.

reagovat hilarion 1.2.2018 15:40  29%    +  -

aledost: Jak vidíš stále je. Nic s tím nenaděláš.

reagovat aledost 16.1.2018 10:59  62%    +  -

hilarion:

reagovat hilarion 16.1.2018 10:14  62%    +  -

aledost: Doufám, že už tu prázdno nebude.

reagovat aledost 16.1.2018 10:04  62%    +  -

Děvčata, také zdravím a přeji hodně štěstí a radosti v roce 2018. Dlouho sem nakukuji, ale bylo zde ticho po pěšině.

reagovat hilarion 16.1.2018 10:01  62%    +  -

domácíbuchtička: Srdečně zdravím a děkuji za přání. Přeji vše nejlepší v tomto roce 2018.

reagovat domácíbuchtička 15.1.2018 20:18  74%    +  -

hilarion: i tobě moc pěkných dnů v novém roce, úspěšnou diskusi.

reagovat hilarion 12.12.2017 8:56  24%    +  -

Pěkný a pohodový den všem přeji.

reagovat Jitara70 12.12.2017 7:56  5%    +  -

bábrle: Babrle,Babrle ses stejna zapskla jako pred lety,kdyz jsem chodila na damu,proste zadna zmena.Myslim si,ze v osobnim zivote te lidi moc nemusi co?

reagovat hilarion 23.7.2017 19:22  52%    +  -

Jesa: Máš částečnou pravdu. Je to nejspíš lidskou povahou.

reagovat Jesa 10.7.2017 21:12  101%    +  -

Myslím,že největší zlo v rodinách a nejen tam, nadělá ZÁVIST!

reagovat hilarion 17.5.2017 17:17  25%    +  -

Mahtab: I mezi blízkými příbuznými, poznala jsem to.Je to smutné.

reagovat Mahtab 13.5.2017 13:35  26%    +  -

helza, evelyn: No, já bych tak ty učitele zase nehájila (sama jsem chvilku učila). Nedávno mě ale zarazila jedna paní učitelka v. v. Řešila jsem totiž krádež v rodině (moje matka ukradla mému nemocnému otci 100.000...taky vztahy na prd) a paní učitelka se zastávala jen mé matky. Protože "ony jsou přece 40 let kamarádky a já mamku znám". A taková učila děti?

reagovat hilarion 15.4.2017 12:09  42%    +  -

Pohodové velikonoce všem.

reagovat Jesa 2.4.2017 21:44  100%    +  -

helza: za málo

reagovat helza 2.4.2017 12:31  79%    +  -

Jesa: děkuji.

reagovat Jesa 1.4.2017 20:41  100%    +  -

helza: Jsi moudrá!!

reagovat helza 30.3.2017 10:00  88%    +  -

JirkaK: To ti přeji. A věř mi. Tam kde je opravdu láska, tam se překonají i velké hádky a těžké krize. Ono i to během života v páru někdy někdy nastane.

Takže si užívej každý okamžik a nenechej si ho kazit tím, že ti někdo nevěří, nebo se ti posmívá, toho si vůbec nevšímej, to vůbec neřeš. Vždycky se najde někdo, kdo ti neporozumí, někdo kdo se na tvůj úkor bude bavit, někdo, kdo tě bude prudit a provokovat, protože se bude bavit tím, jak se snažíš bránit. Ono už je to dnes tak trochu na netu v módě - nejen tady na Dámě ale zdá se mi, že na fb taky. Někteří diskutéři se vůbecn nezajímají o druhé, nehledají způsob, jak někomu pomoci, či poradit, či projevit empatii a soucit. Pouze hledají příležitost jak to někomu co nejelegantněji a nejvtipněji pořádně nandat.

Já jsem Jirko věřící. A jednou takovou zásadou, plynoucí už z Bible je, že s Ďáblem se nikdy nediskutuje. Už prvotní hřích vznikl z toho, že Eva s ním diskutovala. On ji nepřiměl jíst ono jablko, on ji dovedně zblbnul tvrzením, že Bůh je omezuje a nedává jim svobodu. A Eva Boha bránila, a bránila ho nakonec tím, že může jíst všechno ovoce a tak kousla do onoho jabka.

Tím z tebe nechci učinit křesťana, jenom ti chci říct, že pokud má někdo vůči tobě zlé úmysly, je rozumné s ním nepolemizovat, nesnažit se bránit. Je to totiž pro něj jeho hra na jeho hřišti, které skvěle ovládá ve sportu, v němž je mistrem. Ty neznáš to hřiště ani neovládáš onen sport.

Víš, každý (i ty) má v sobě dva vlky - dobrého a zlého. A ti proti sobě celý tvůj život bojují. Nakonec vyhraje ten, kterého živíš. A proto neživ toho zlého vlka, ten neumí ani milovat, ani být šťastný. Umí jen závidět, bát se a nenávidět. Neživ ho tím, že se budeš jakkoliv zabývat něčím "pruděním".

reagovat JirkaK 30.3.2017 2:40  5%    +  -

hilarion: Promiňte myšleno na bábrle...

reagovat JirkaK 30.3.2017 2:37  5%    +  -

hilarion: PS.: je-li nutno tak pošlu kompletní koncerzaci z FB tam to probírám ještě s 3kamarády + co jsem si psal s Barborkou a co s Monikou pokud tomu co se mě stalo za poslední měsíc nevěříte. Toto forum jsem si vybral jen z toho důvodu že toho bylo na mě poslední dobou po stránce vztahů moc...

reagovat JirkaK 30.3.2017 2:24  5%    +  -

helza: Poslechl jsem tvých rad a šel za ❤ a nakonec jsem zjistil že i to malé miminko kterém Monička i když není mé tak se na něj těším. Vždyť je to to co jsem vždy chtěl prožít ty nejkrásnější chvíle života s tím koho miluju. Jsme spolu teda teprve 3dny( teď jsem s ní byl 2noci dnes jsem u sebe doma a nemohu usnout... ale když jsem sní polibek, pohlazení, když jí obejmu tak se mě srdce pomalu zastaví nebo když jí hladím, nebo lechtám po bříšku div se nerozbrečím  A jestli tohle není láska tak co ) více jak kamarádi tak doufám že nám to vydrží a že bude zdravé. Je v 7týd. a když jsem se koukal tak není o moc větší než hrášek.  Nechápu chlapy co od toho utíkají vždyť je to něco tak krásného.  Navíc vím že se jí mohu maximálně věnovat a že se dokážu postarat o ni i o malé. 🙂 Jsem Elektrotechnik a už 2roky podnikám nikdo není nademnou ani podemnou ( jde jen o to aby byla práce hotová ) tak si mohu udělat čas kdykoliv. Práce mě zabere 5dní měsíčně a pár korun z toho taky jde ( přesněji za ty dva roky jsem nevěděl co s nimi a pořídil 2byty naštěstí jsem sehnal slušné nájemníky ) 🙂 Snad se mě splní mé sny 😊 mít slušnou práci abych se dokázal postarat o ty co myluji a i přesto na něm mít čas. Mít přítelkyni a děti ( to že zatím není mé mě nevadí třeba se to časem změní ). + jedno co zatím dodržuju nikdy si nedat víc než jednu sklenku a to jen když se něco slaví.

Tak snad se mě už všechno splní.

Stejně je to divné asi jsem jiný 😀 beru to z druhého konce vím o dítěti, začnu s tou slečnou chodit ale zatím jsem pořád pa...c třeba se to časem změní 🙂

reagovat bábrle 28.3.2017 9:36  100%    +  -

helza: Jak myslíš

reagovat helza 28.3.2017 9:12  72%    +  -

bábrle: Nemusíš hned spekulovat a za vším vidět kodoví co. Pokud má někdo vážně problém, pak mu svým podezíráním můžeš velice ublížit, víc, než si umíš představit. A pokud si ze mne dělá bžundu? Jsem dospělá a představu, že se mi někdo za zády směje v klidu unesu, zatímco pocit, že jsem svým postojem možná někomu ublížila mě bude trápit.

Píšeš: "Je zajímavé, že úplně nový nick hned najde jedině tu jednu správnou diskusi". Tak na tom není vůbec nic zajímavého. Mám-li problém a minimální počítačovou gramotnost, stačí, když ten problém pár slovy zadám do vyhledávače a ten mě sám pošle na takové ty "jedině správné" diskuse.

Myslím, že jízlivost není třeba.

reagovat bábrle 27.3.2017 13:09  100%    +  -

Mám takový pocit, že si někdo dělá z lidí pěknou bžundu. Je zajímavé, že úplně nový nick hned najde jedině tu jednu správnou diskusi

reagovat helza 24.3.2017 15:21  76%    +  -

hilarion:

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :6:MEZILIDSKÉ VZTAHY
Diskusi založil(a): hilarion
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?