Soukromá školka Praha

Ahoj bydlím na Praze Chodov a hledám ideální školku pro mé dítě, nechci ho dávat do klasické školky, vyžaduji lepší přístup k mému dítěti :-) máte někdo zkušenosti se soukromou školkou?
13.4.2017

Diskusi založil(a) 13.4.2017 Junka

reagovat katieheg 10.8.2017 10:41  5%    +  -

Myslím, že i ve státních školkách se k dětem chovají hezky. Podle mě to není o tom, jestli se v soukromých chovají líp a ve státních hůř, ale je to o učitelkách jako osobách jak se k dětem chovají. Já bych třeba děti do soukromé nedala. Myslím, že tam z dětí v drtivé většině vychovávají nafoukané snoby,

reagovat evelyn 18.4.2017 22:30  100%    +  -

Mata69: ma v tech identitach nejakej zmatek

reagovat Mata69 18.4.2017 21:30  100%    +  -

evelyn: a vždyť já to vím Už mi bylo "vyčiněno" i po vzkazu...zajímavé je, že mi vyčinila Kika80

reagovat evelyn 18.4.2017 19:08  100%    +  -

Mata69: protoze je to reklama dotycne skolky, autorka ma nekolik svych alter ego a "doporucuje si" a nejen tady, pruhledne

reagovat Mata69 18.4.2017 18:38  100%    +  -

Junka: tak proč máš v nadpisu diskuze, že hledáš školku pro své dítě, když už tady jednu soukromou školku propaguješ? A píšeš, že do ní tvé dítě chodí a je spokojené. Trochu trapné ne?

reagovat Molla 16.4.2017 10:30  5%    +  -

My máme dítě soukromé školce, myslím, že to opravdu stojí za to, věnují se dětem mnohem více, než ve státní

reagovat Mata69 14.4.2017 14:11  100%    +  -

Ahá, už je to tady. Kika a její klony spolu diskutují

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Soukromá školka Praha
Diskusi založil(a): Junka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70 Zhubněte s rýží! 8 báječných receptů na dietní oběd 7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou Kalatea ? rostlina, která vám řekne, že je čas jít spát Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky Na sladko i na slano: Závin na 4 způsoby Umíte užívat léky? Dejte si pozor na tyto chyby! Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Vyhněte se těmto chybám! Seriál Ulice: Rvačka v Coolně, loupežné přepadení a pěkná lekce