Robotický vysavač, jaké máte zkušenosti?

Zajímá mě jestli při narážení do nábytku nedochází k jeho odření nebo např zanechání černých škrtanců na bílém nábytku. Obzvlášť mě zajímají vysavače iRobot Roomba.
21.4.2017

Diskusi založil(a) 21.4.2017 Rozmarýna

reagovat jaancaa 19.6.2017 21:34  100%    +  -

Tak jakýho si asi Rozmarýna vybrala?

reagovat helena.dr 19.6.2017 12:09  100%    +  -

měla jsem Roomba 650,ale chcípnul po 5 letech středový modul.
Koupila jsem Clean Mate QQ6 S....a naprostá spokojenost.

reagovat play-66 5.6.2017 11:31  5%    +  -

Máme robota ROOMBU necelý rok,má nárazníky a když narazí do nábytku tak žádné škrábance nedělá sám se otočí a pokračuje dál ve vysávání

reagovat odlaska 17.5.2017 8:36  5%    +  -

Taky o něm uvažuji, jen škoda, že je tak drahý..

reagovat jen.tak 8.5.2017 20:53  25%    +  -

máme roombu 620 cca 2,5roku a naprostá spokojenost. občas narazí, ale nic nepoškrábe, neodře a ani nezanechává žádné čmouhy. před zapnutím doporučuji uklidit např.hračky, ty by roztahal všude...

teď přemýšlíme o robotickém mopu

reagovat jaancaa 1.5.2017 21:48  63%    +  -

Mám roboťáka 8. rok a jsem moc a moc spokojená. S jednou opravou nám slouží skvěle celou dobu

reagovat Molinka 1.5.2017 18:20  10%    +  -

Mam lg hombot cerveny, ktery do niceho nenarazi.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Robotický vysavač, jaké máte zkušenosti?
Diskusi založil(a): Rozmarýna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě