Solární panely do domku

Ahojte,
manžel chce pořídit na plácek na kopci za domem který vlastníme solární panely. Máet někdo skušenosti s elektřinou ze solarních panelů? Já s toho mám trošičku obavy. Jsme doma čtyři aby to zvládlo nápor všech spotřebičů...
26.4.2017

Diskusi založil(a) 26.4.2017 Jolka

reagovat Mata69 12.5.2017 17:45  100%    +  -

Jolka: Tak dobrý Kdyžtak písni do vzkazů, máme soláry už 3-4 roky (letí to, nevim přesně) na střeše.

reagovat Jolka 12.5.2017 14:38  5%    +  -

Mata69:
Jasně že teď už to vím a taky vím že jsem zněla jako lempl ale učený znebe nespadl. Omlouvám se pokud jsem zněla tak ultrablbě až z toho začal zvonit alarm.
Dotaz jsem myslela vážně a omluvu přijímám. Nejsem tu na Dámě denně a tak nevím jak to tu funguje a co kde jde vidět a že tu máte nějaké trolly.
Tak pěkný den přeju :)

reagovat Mata69 12.5.2017 9:00  100%    +  -

Jolka: no tak už teď nejspíš víš, že to nápor všech vašich spotřebičů utáhne, pokud jste se ovšem nerozhodli pro ostrovní výrobnu a totální odstřižení od sítě. Bohužel tvůj dotaz je jak z dílny Kika80 a jejích klonů a tvoje aktivity na Dámě tomu jen napovídají. To není šmírování, to jsou věci, které jsou vidět hnedka. Jestli jsi dotaz myslela vážně, omlouvám se ti.

reagovat Jolka 11.5.2017 23:02  5%    +  -

Moje a mého muže diskuze byla ve fázi kdy jsme zvažovali teprve návštěvu odborníků. Já si řekla že bych se mohla podívat po diskuzích a poptat se na zkušenosti no příště už to neudělám když se tady kontroluje každý krok uživatele a rovnou se uráží :) Na jiných diskuzích byli rozumnější a nezačali o mě hned hádat jaká jsem a jak to máme s mužem :)
@helza díky za zastání se a za info.

reagovat Jolka 11.5.2017 22:54  5%    +  -

To je dobrý, já po tom tornádu tady se šla optat jinde ;)

reagovat Mata69 4.5.2017 21:23  100%    +  -

No, asi to fakt nebude s těmi soláry tak divoké.

reagovat helza 1.5.2017 19:22  53%    +  -

Mata69: Toť otázka. Mně by to vadilo, tobě taky, některým ženám to možná vadí hodně, možná si i pobrečí, ale z nějakého důvodu to neřeší, nebo řešit nemohou (což tedy opravdu smutné je) ale jsou i rodiny, kde je to takto rozděleno a ženám to tak vyhovuje. Pokud je to tak, tak je to myslím vpořádku.

Já osobně neřeším nic, co se týká auta. Vím, že je muž rozumný a neutratí za ně víc, než musí. Fakt je, že to neřeším, takže bych se na to ani nikoho neptala.

reagovat Mata69 1.5.2017 12:47  100%    +  -

helza: já se taky mrkla na její profil, oblíbené diskuze jsou až asi na jednu výjimku staré a mrtvé diskuze. Ok, já fakt nemám potíž se s ní o tom pobavit, pokud má opravdu zájem. No a jestli se muži nebaví se svými ženami o takových investicích, pokud ta žena se o tom bavit chce, tak to je dost smutné ne?

reagovat Mata69 1.5.2017 12:44  100%    +  -

helza: máme, už tři roky.

reagovat helza 1.5.2017 12:22  51%    +  -

Mata69: Máte je? Tedy panely.

reagovat helza 1.5.2017 12:21  51%    +  -

Mata69: Já jsem se nejdřív samozřejmě Jolce koukala na vizitku a vlezla do jejich diskusí. Ale ona na ty diskuse chodí, komunikuje, ptá se a nic nenabízí. Proto si myslím, že Kiki není. Beru to tak, že její muž má nápad, který hodlá realizovat a ona hledá informace, zda má jásat, nebo se snažit muže od toho odradit. Nejsou všichni muži stejní, dost jich se o těchto věcech se ženami nebaví.

reagovat Mata69 1.5.2017 10:10  100%    +  -

helza: a nejde o to, že o panelech nic neví, to bych nekomentovala, předpokládám, že kdyby skutečně její manžel o tom uvažoval, s velkou pravděpodobností by se o tom bavili. Je to poradvdost velka investice. A tak by se neptala, jestli to utáhne jejich domácnost.

reagovat Mata69 1.5.2017 9:58  100%    +  -

helza: a jestli se pletu, tak se ráda Jolce omluvim a solární panely s ní proberu.

reagovat Mata69 1.5.2017 9:56  100%    +  -

helza: ale Helzi, Jolka je jen další klon kika80....tyhle tady zakládají jakoby diskuze jen proto, aby sem mohly vkládat reklamy. Evelyn je má dávno v merku. Jolka vůbec žádné solární panely na placku za domem nezajímají. Fakt mě mrzí co si o mě myslíš.

reagovat helza 1.5.2017 9:32  44%    +  -

Jolka: Já o solárních panelech taky vím prd. Ale toho, čeho se, jak píšeš, bojíš, toho se bát opravdu nemusíš. Solární elektřina vám pouze ušetří tu ze sítě. Prostě vám do té vaší, kterou dosud odebíráte, bude ve dne přispívat tou ze slunce.

reagovat helza 1.5.2017 9:26  43%    +  -

Mata69: Teda Mato, děsíš mě. Vím, jak jsi hubatá, ale tohle? Stalo se ti snad něco zlého, že tak třískáš okolo sebe hlava nehlava, nebo je ta Jolka milenkou tvého muže? A ani si netroufám pomyslet na to, že se kopanci do kohokoliv jen tak bavíš. Přeci právě proto, že o tom nic neví, tak se ptá. A ptát se, v očích znalce jakkoliv hloupě, není ani směšné, ani hloupé, ani špatné, je to moudré. Určitě moudřejší, než neznat úplně všechno a nepřijmout žádnou radu. Nebo se dokonce smát těm, co se ptají. A úplně všechno nezná vůbec nikdo. Nebo ty na rozdíl od Sókrata víš, že všechno víš?

reagovat Mata69 26.4.2017 22:53  100%    +  -

Ty o tom víš naprosto prd a podle všeho neuvažujete vůbec o ničem...jinak by ses nemohla takhle ptát.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Solární panely do domku
Diskusi založil(a): Jolka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě