Vydání knihy

Milé ženy,
budu ráda, když si uděláte chvilku čas a pomůžete mi splnit můj sen.
Od malička ráda píšu a před třemi lety jsem dokončila fantasy pohádku pro děti. Pak jsem nějakou dobu hledala nakladatele a našla. Vydání mi nabídlo nakladatelství Beletris, není to však zadarmo. Hledala jsem možnosti jejího financování, až jsem se dostala ke Startovači (https://www.startovac.cz/) a začala další část cesty za mým snem.
Věřím, že jdu správným směrem, a tak dnešním dnem rozjíždím crowfundingovou kampaň za vydání knihy "Gillyino kouzlo".

A co je to vlastně crowfunding? Na určitý projekt (kniha, cd, film atd.) se založí kampaň, na kterou se skládají lidé z řad kamarádů, známých, kolegů, ale i neznámých lidí. Za to dostanou určitou odměnu, kterou si vymyslí autor projektu.
V mém konkrétním případě si vyberete částku, kterou mi chcete na vydání přispět a dostanete za to odměnu, která je u každé částky popsaná (kniha, poděkování v knize, tričko z kampaně atd.). Můžete si vybrat jednu odměnu nebo je můžete kombinovat, jak se vám zlíbí.
Odeslané peníze u sebe schraňuje Startovač:
- pokud se celá částka nevybere, tak vám peníze plné výši pošle zase zpět na účet.
- v případě splnění stanovené cílové částky mi peníze pošle a cesta za vydáním knihy může pokračovat.

Budu moc ráda, pokud budete chtít mít knihu ode mě doma ve své knihovničce a podpoříte mě. Zároveň vám budu velmi vděčná, pokud informaci o projektu rozšíříte dál mezi své přátele a kolegy z práce. Odměnou vám bude příběh plný kouzel, magie a statečnosti.

A odkaz na projekt je zde:
https://www.startovac.cz/projekty/gillyino-kouzlo/

Krásný den přeji a moc děkuji za případnou podporu
Simča
9.5.2017

Diskusi založil(a) 9.5.2017 odlaska

reagovat Mata69 19.6.2017 10:17  100%    +  -

Tak mi přišel poslední email ohledně novinek na Startovači. Je mi moc líto, že to nevyšlo, ale pevně věřím, že jen pro tentokrát. Doufám, že svoji snahu nevzdáš, že ani nepřestaneš psát (až prorazíš ať máš co vydavat) A až budeš tu knihu křtít,bude mi velkou cti se toho křtu zúčastnit.

reagovat odlaska 10.6.2017 11:29  8%    +  -

Bohužel potřebuji hodně - 85 tisíc není málo, počítala jsem, že by mi muselo přispět cca 240 lidí, a to průměrně ten příspěvek 350,-

No, bohužel, nedá se nic dělat. Udělala jsem pro to, co se dalo. Myslela jsem si, že dětská knížka je krásná věc a nebude to problém. Dneska se ale asi už moc nečte. Nebo nevím, kde je problém, zajímalo by mě to. Jestli příběh není zajímavý?

reagovat Mata69 9.6.2017 21:14  100%    +  -

helza: potřebuje 85 tisíc a 13 tisíc má vybráno.

reagovat helza 9.6.2017 17:29  67%    +  -

odlaska: A kolik vlastně peněz potřebuješ?

reagovat odlaska 5.6.2017 19:03  5%    +  -

Mata69:

Tak já se tak úplně nevzdávám, jen jsem rezignovala pro teď.. Třeba si udělám radost ke čtyřicátinám, uvidíme. :)

reagovat Mata69 5.6.2017 9:12  100%    +  -

odlaska: právě jsem četla email, sleduji to a mrzí mne, že to asi nedopadne. Fakt škoda. Ale prosím, nevzdávej se, jednou to vyjde

reagovat odlaska 5.6.2017 8:45  5%    +  -

Tak dva týdny do konce a už je asi jasné, že kniha nebude. :/
Vychutnejte si aspoň předposlední Novinku - ukázku z knihy..

https://www.startovac.cz/projekty/gillyino-kouzlo/novinky/3681/

reagovat helza 1.6.2017 7:11  62%    +  -

odlaska:

reagovat odlaska 30.5.2017 10:20  5%    +  -

Na projekt přidána další ukázka z knihy (záložka Novinky), doufám, že se Vám bude líbit. ;-)

reagovat helza 24.5.2017 18:18  55%    +  -

Mata69: Evelyn na rozdíl od některých admin myslí a nepracuje jako aitomat.

reagovat Mata69 24.5.2017 9:57  100%    +  -

helza: přesně tak, Evelyn by to jistě smazala, kdyby to byla klasická reklama.

reagovat helza 23.5.2017 12:11  55%    +  -

Mata69: Je to opravdu jiné, není to reklama na hotové dílo, nebo na něco movitého, jde o prosnu, spíše mi to připomíná prosby typu: "klikněte mi tam a tam", "dejte mi hlas ... "když někdo v něčem někde soutěží a takové prosby se za reklamu nepovažují. Tohle je stejné. Myslím si navíc, že Evelyn si to hlídá a jak viodět, tuto diskusi nechala.

reagovat odlaska 22.5.2017 14:58  6%    +  -

Vážené dámy, moc děkuji všem, které dosud přispěly nebo sdílely projekt na svých stránkách. Ani nevíte, jak moc si toho vážím a budu vážit, i když projekt nevyjde.
Prosím, sdílejte dál, ještě je před námi dlouhá cesta, pokud má opravdu dojít k vydání knížky.
Na projektu jsem přidala další ukázku z knížky, stačí si otevřít záložku Novinky. ;-)
Krásný den všem.

reagovat odlaska 21.5.2017 19:15  6%    +  -

Mata69: Právě proto, že to bylo jiné, než klasická reklama, tak jsem myslela, že to vadit nebude. Zkoušela jsem i vysvětlovat, ale nepomohlo..

reagovat odlaska 21.5.2017 19:14  6%    +  -

helza: No, bylo mi to dost líto, tam se pohybuje hodně maminek, které mě mohly podpořit a mít knížku pro děti, ale holt se nedalo nic dělat.

reagovat Mata69 21.5.2017 18:48  100%    +  -

odlaska, helza: tak ona to vlastně reklama je, psala jsem to hned v úvodu - jen je to prostě (z mého pohledu) jiné než všechny ty podivné žádosti a odkazy, co se tu běžně vyskytují.

reagovat helza 21.5.2017 17:41  57%    +  -

odlaska: To je fakt hňup.

reagovat odlaska 20.5.2017 9:44  6%    +  -

helza: Zkoušela jsem to na emmimino, ale tam mi to admin zakázal, že je to prý reklama. :/

reagovat helza 20.5.2017 9:01  58%    +  -

odlaska: Možná i takové nějaké skupiny maminek, tam už jsi to dala?

reagovat odlaska 18.5.2017 18:55  5%    +  -

Mata69: Tak 32 dní není tak málo, pořád ještě je čas. Akorát stále přemýšlím, kam ještě to dát, aby o tom lidé věděli..
Zkoušela jsem různé fantasy skupiny, tak třeba se někdo chytne a nasdílí to dál.

reagovat odlaska 18.5.2017 18:53  5%    +  -

Jolka: Tak tomu nakladateli se nedivím, je to obchodník jako každý jiný, chce především vydělat..
Jen je to škoda, protože myslím, že spousta knih, dobrých knih, neuvidí světlo světa, protože to ten dotyčný třeba vzdá..
Já to zkouším nevzdat a jít si za tím. Tak uvidím, jak to dopadne.
Každopádně moc děkuji za podporu, velmi si toho vážím.

reagovat Mata69 18.5.2017 15:29  100%    +  -

odlaska: doufám, moc doufám, že se to rozeběhne

reagovat Jolka 18.5.2017 15:15  5%    +  -

Je skvělé, že si jdeš za svým snem. Už jenom proto, že jak píšeš, nakladatelství radši vydá knihu, která jim slíbí "větší zisky"... Je hrozné, čeho jsou knihkupectví plná. Něčeho takového, co jsi napsala ty, je třeba víc.

Držím palce ať to vyjde a něco taky přihodím.

reagovat odlaska 18.5.2017 9:51  5%    +  -

Tak 32 dní přede mnou a již vybráno 11%. Tak uvidíme, zatím to aspoň nestojí. :)

reagovat odlaska 17.5.2017 8:35  5%    +  -

Mata69: To jsem moc ráda, že se projekt líbí. Snad se zalíbí i dalším. ;-)

reagovat Mata69 16.5.2017 20:56  100%    +  -

odlaska: není zač děkovat, mě ten projekt prostě nadchnul, líbí se mi to.
A prosím - tady na Dámě si všechny tykáme

reagovat odlaska 16.5.2017 18:09  5%    +  -

Mata69: Děkuji moc, jste zlatá. Pokud se podaří a kniha opravdu vyjde, ráda přidám osobní věnování. ;-)

reagovat Mata69 16.5.2017 13:31  100%    +  -

helza: vždyť je to už let!

reagovat helza 16.5.2017 13:25  56%    +  -

Mata69: Já si nemohla vzpomenout, který den se stávalo před antikvariátem, s těmi novými knihamio jsem si myslela, že si to pamatuju. A vidíš, ty jsem popletla.

reagovat Mata69 16.5.2017 11:26  100%    +  -

odlaska: moc držím palce (vlastně i sobě), sny se mají plnit Zkusím to rozhodit mezi své známé.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vydání knihy
Diskusi založil(a): odlaska
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kultura, umění
Přečtěte si
Jak si vyrobit originální koš z obyčejného lana. Bez šití! Konec utrpení v posilovně: 8 tipů, jak si udělat z hubnutí zábavu Jste dobrá v posteli? Poznáte to podle své postavy Hortenzie jsou jedny z nejkrásnějších rostlin. Jak je pěstovat? Milada (48): Vzala jsem si podruhé stejného muže. A je to mnohem lepší Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra? 5 lehkých salátů do horkých dní: Křupavé lupení i lahodné avokádo Jak oddálit menstruaci před dovolenou? Léky i babské rady 4 tipy, jak zařídit, aby vám v horku vydržel make-up celý den Menopauza a nespavost? 7 tipů, jak lépe spát a cítit se v pohodě