Rady z půdy:

Pojďme si povídat o Všem co Vám pomohlo, co Vás posílilo, zlomilo....čemu věříte. Každou z nás něco baví, něco bolí a spolu budeme silnější. Mám Vás ráda.
21.5.2017

Diskusi založil(a) 21.5.2017 šoha

reagovat monada 16.8.2018 21:26  20%    +  -

šoha: My jedeme s manželem až koncem září do Blanska na týden . Budem chodit po okolí. A zjistila jsem , že máme senior pas a tam budeme mít nějakou slevu na ubytování tak jsem zvědavá. O prázdninách nikam nejezdíme manžel nesnáší horko vodu nemá rád . Tak chodím cvičit a on sedí doma.Nebo hlídám vnoučata , ale letos už to bylo málo spíž za něma zajdu když se mi stýská nebo vnučka dojede na koloběžce se jen podívat.Jo už odrostly a babi už není třeba , ale to mi nevadí. Měli jsme jet s dcerama a vnoučaty do Krakova , ale byly takové hice , že jsme to vzdaly.

reagovat šoha 16.8.2018 17:56  100%    +  -

monada: kam jedeš na dovču?

reagovat monada 16.8.2018 17:27  20%    +  -

lidaba: Taky si říkám , že bude lepší pak dám vědět jak dopadl.

reagovat monada 16.8.2018 17:26  20%    +  -

Holky jsem zas na mrtvici zas budou předělávat skajp . Tak jsem volala dceři že mi to nejde stáhnout jestli to neudělá vdáleně přes PC z domu nejde to musí dojet aspoň ji zas uvidím ha ha To zas bude než si zvyknu na ty jejich novinky vždy je to k horšímu. Stejně mě budou předělávat PC jede , že by dva plakali. Tak jak budeme v září na dovči tak si ho vezmou domů a přerovnají ho.

reagovat diblinda 16.8.2018 16:42  24%    +  -

aledost: no nám právě místo doručení úředních dala baba líná jen lístek nezastižen, aby nemusela do kopce a to jezdí autem, no už je tři roky klid a pohoda, stačila ta jedna zima

reagovat šoha 16.8.2018 16:28  100%    +  -

aledost: Je to o lidech...

reagovat aledost 16.8.2018 16:21  100%    +  -

diblinda: My taky máme schránku ve vsi, takže tam hází obyč. dopisy, ale úřední nám vozí a balíčky taky.

Před pár lety řekla vedoucí pošty manželovi, že nás vyloučí z doručování, tak taky zjednal pořádek. Ale to je jediná nepříjemná, jinak pošťačky jsou OK, dá se s nimi domluvit.

reagovat aledost 16.8.2018 16:17  100%    +  -

Ještě jsem si vzpomněla, že mě jednou pošťačka naštvala, protože ona volala vždycky manželovi, jestli jsme doma. A já pro něj měla objednaný dárek jako překvapení, takže ona to vlastně vykecala. Tak jsem jí řekla, že musí volat mně, když je adresa na mě. Bylo to blbý, ale jinak se nedalo.
A jednou mi narvali do schránky balíček s látkami, nešlo to vytáhnout ani dát zpět. To jsem byla vzteklá, protože jsem jela do práce a měla jsem strach, že to buď roztrhám nebo nechám otevřené a někdo to ukradne. Nakonec jsem to vytahala po jednotlivých látkách, ale pošťačce jsem řekla, ať to příště do schránky nerve.

reagovat diblinda 16.8.2018 16:15  24%    +  -

my od jisté doby, co jsme zrušili schránku u silnice a hodně si stěžovali dobré zkušenosti, jeden rok s epřes zimu vycukali, ldyž museli s každým prdem do kopce a prosila nás vedoucí pošty o obnovu schránky u silnice, od tý doby s každým doporučeným dopisem volají, zda jsme doma i s balíkem, před tím se nám stávalo, že v tý schránce byl pořád lístek "nazastižen" a při tom jsme doma pořád, pak to pošťačka zkoušela na manžela, že není povinna to nosit a to byl oheň na střeše a už to llítalo, musžkej vydrží hodně, ale když bouchne, tak je to atomovka

reagovat šoha 16.8.2018 15:36  100%    +  -

lidaba: musím, jinak tam budu muset zajít, od pondělka mám dovolenou..

reagovat lidaba 16.8.2018 15:35  100%    +  -

šoha: Tomu říkám řešení Zkus po ránu, jak přijdeš do práce.

reagovat šoha 16.8.2018 15:30  100%    +  -

lidaba: tam to nikdo nebere, mají to vyvěšený.

reagovat lidaba 16.8.2018 15:27  100%    +  -

monada: Já mám taky radši z hladké mouky.

reagovat lidaba 16.8.2018 15:26  100%    +  -

šoha: Na tom lístku od pošty máš telefonní číslo, zavolej a žádej nové doručení. Máš zaplacenou službu, na místě dodání jsi, není co řešit. Já tohle udělala nové osádce poštovního auta - přišel doporučený dopis, doma jsem byla a stejně mi jen hodily oznámení. Tak jsem si zavolala a bylo vyřešeno.

reagovat šoha 16.8.2018 15:15  100%    +  -

monada: Dej hladkou, určitě a hodně tenoučký..

reagovat monada 16.8.2018 14:57  20%    +  -

Holky pečete některá frgály jsme na rozpacích v jednom receptu je polohrubá mouka a v druhém hladká. Zítra vyzkouším z hladké pak uvidím vždy jsem pekla s polohrubé a nebyl to frgál , ale kynutý koláč.

reagovat šoha 16.8.2018 14:40  100%    +  -

monada: Každý mám nějaké zkušenosti, ale já zaplatila 160,- Kč, za to že mi to doručí na uvedenou adresu...ne, že si půjdu na poštu. To nebyl balík na poštu, ale do ruky...a je asi v prdeli.

reagovat monada 16.8.2018 14:26  20%    +  -

Jo a ještě z druhé strany přijel z PPl a měl doručit balík sousedovi on mu slíbil , že bude doma a nebyl vzala bych mu ho , ale nedal peníze a za své mu to brát nebudu. Zas nejsme tak dobří sousedé.

reagovat monada 16.8.2018 14:24  20%    +  -

Hokly máte pravdu někdy je to děs i s pošťandama . Říkám ji ať jak přijde časopis manželovi ať ho nerve do schránky ať zazvoní , že jsme doma. Nejhorší je , že se střídají . Musím to napsat na schránku . Chtěla jsem ať to nechá na poště , že si pro něj dojdu to nejde. Musela bych mít PObox a ten se platí a veškerá pošta pro manžela by tam byla a já bych musela tam chodit.Tak si nevyberete.
A pošťačku neodchytnu chodí v různou dobu. Ani nejezdí ve stejnou dobu autobusem.A ten časopis taky nechodí pravidelně v určitý den.Zas se bude rozčilovat , že ho má zničený jelikož je širší jak schránka.Stejně vyčuhuje. Jak chodil ten starý pošťák vždy zazvonil měl u mě kafe. Hold věděl o rajonu vše.

reagovat šoha 16.8.2018 12:58  100%    +  -

aledost: Mě bylo řečeno, že jsou dovolené a že jich málo...kolega má také dovolenou a jeho zákazníky vyřizuji já...proč se nevezmou studenty na brigádu? Dřív to tak bylo, roznášela jsem o prázdninách dopisy..

reagovat aledost 16.8.2018 12:54  100%    +  -

mila52: Dík za odkaz.

šoha: u nás není problém s Poštou, balíčky vozí svědomitě, vždy dopředu zavolají, zda jsme doma. Ale to je asi nadstandard, vím, že jinde to tak nefunguje.
Zato mě se.re od PPL jeden konkrétní řidič. Jednou mu manžel vyhověl, že si pro balíček zajel do města a on už to považuje za samozřejmost, že k nám zajíždět nebude. Loni mi zavolal, ať si přijedu pro zásilku, to mě naštvalo, protože mám zaplaceno doručení domů a byl to dětský bazén, musela bych ho narvat do auta. Řekla jsem mu, že ho musí přivést a byl protivný, spoustu keců, že bydlíme daleko atd.
Minulý týden mi přišla sms, že druhý den budou doručovat zásilku. Navečer mi pán zavolal, že už k nám nepojede, protože je moc hodin a prý to MOŽNÁ přiveze druhý den, ale nejlepší by bylo, abych si to pro to přijela do města. Řekla jsem mu, že jsem kvůli balíku celý den dřepěla doma, takže ať ho doveze, další den nepřichází v úvahu, nebudu doma. Byl nasraný a řekl, že ho tedy bude muset dopravit. A zas u předávání kecy, že bydlíme daleko a měli bychom platit víc než ve městě, tak jsem ho utnula, že jsem si zaplatila službu - dovoz domů a víc mě nezajímá.
Když něco objednávám, tak dávám doručení Poštou, pro mě jsou nejspolehlivější. Bohužel někde není na výběr a to většinou doručuje PPL. Na tohoto borce nejsem zvědavá.

reagovat šoha 16.8.2018 12:04  100%    +  -

Teď jsem se fakt rozčílila, pošťák mi přinesl oznámení o tom, že jsem včera nebyla a nemohl mi doručit balíček....přitom jsem měla službu do 19-ti a včera tu byl s tím samým lístkem pro kolegyni!!!Tak si z nás dělá Pošta prdel? Jezdí sem každý den DPD, PPL...sama pošta si sem jezdí pro dopisy...a rozvoz balíků má problém!

reagovat mila52 16.8.2018 10:06  100%    +  -

Dělala jsem tenhle https://www.bylinkovo.cz/sirup-z-rymovniku-jak-si-ho-doma-pripravit/

reagovat aledost 16.8.2018 9:17  100%    +  -

Hezký čtvrtek všem.
Včera jsme byli na cestách, jeli jsme k mamce, manžel opravil, co se dalo, vyčistili jsme koberec.

Sirup z rýmovníku mě taky zajímá.

reagovat šoha 16.8.2018 8:10  100%    +  -

Sallow, Ada445, memi, katka68: Děvčata díky moc, oslavila jsem svátek prací, měla jsem do 19-ti a pak jsme šli ještě k dědovi...

reagovat šoha 16.8.2018 8:07  100%    +  -

diblinda: Hani nápodobně

reagovat katka68 16.8.2018 8:01  100%    +  -

šoha: vše nejjjjjjjjjjj

reagovat memi 15.8.2018 22:26  15%    +  -

šoha: vše nejlepší k svátku a hodně zdraví a životní pohody s k tomu krásné šicí nápady tak jak ty umíš

reagovat Ada445 15.8.2018 21:58  43%    +  -

šoha: K svátku vše nej, nej, nej.

reagovat Sallow 15.8.2018 21:30  100%    +  -

šoha: Dnes jsem se vrátila z chalupy. Byla jsem tam bez poče, tak že přáníčko až nyní.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Rady z půdy:
Diskusi založil(a): šoha
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si