Rady z půdy:

Pojďme si povídat o Všem co Vám pomohlo, co Vás posílilo, zlomilo....čemu věříte. Každou z nás něco baví, něco bolí a spolu budeme silnější. Mám Vás ráda.
21.5.2017

Diskusi založil(a) 21.5.2017 šoha

reagovat šoha 21.2.2018 18:33  100%    +  -

diblinda: Tak to je dobře. Už aby bylo jaro viď.

reagovat diblinda 21.2.2018 18:30  35%    +  -

šoha: no u nás naštěstí pořád trochu sněhu leží a zatím ubývá velmi pomalu, ale tady bylo vody dost i v létě, často tady pršelo a podzim skoro celý, tak u nás to tak strašný nebude, už teď na loukách vyvěrá voda na dosti místech

reagovat šoha 21.2.2018 18:26  100%    +  -

diblinda: Já to pochopila, jen jsem si tak povzdechla, že je málo vody. V Praze fakt moc srážek nebylo.

reagovat diblinda 21.2.2018 18:12  35%    +  -

šoha: já nemyslela vodu venku , ale uvnitř, loni v lednu tam rupla baterie u umyvadla, naštětstí vnitřní rozvod skoro pořád protéká, tak tam zamrzají napáječky jen vyjímečně, pokud nějaký blb zapomene zavřít okna a ucpat větráky, letos to vytahali už v lednu, že není žádná zima, tak doufám, že je napadne to znova ucpat, když hrozí až -20 stupňů

reagovat šoha 21.2.2018 17:59  100%    +  -

diblinda: U nás je to celkem bez srážek, a bude asi sucho...takže zásoby vody asi nic moc.

reagovat diblinda 21.2.2018 17:47  35%    +  -

no holky mně se letošné zima taky nějak líbí, když ji trávím celoi doma, tenhle týden už teda chodím odpoledne ven, ale tady svítí sluníčko a je i teplo, teď teda straší s těma mrazama a jsem ráda, že o víknedu budu ještě doma, jinak bych měla službu a v práci to smrdí nějakým průserem(jako třeba zamrzlá voda), doma momentálně u třetí týden nosíme odpoledne hadici domů a každý den zpět, aby se napustila dobytku voda

reagovat Sallow 21.2.2018 17:19  100%    +  -

šoha: Tak to jó....

reagovat šoha 21.2.2018 17:14  100%    +  -

Sallow: OLi on to slaví v červnu na Petra a Pavla, má stejně starého bratránka Pavla a slaví to tak od narození. Ale pozdravuje Tě a děkuje, že na něj myslíš.

reagovat Sallow 21.2.2018 16:57  100%    +  -

šoha: Alespoň vám to utíká, když e na co koukat.
On si musí naspat čas, sby byl v noci dobrej, když to celé sledujete.
Jó....a musí být na zítra fit, kdy bude ten oslavenec! ..bude přece Petra

reagovat šoha 21.2.2018 16:50  100%    +  -

Sallow: Letos si to užívám, ale kdyby nebyla olympiáda, tak jsem v hajzlu, protože v té televizi nic není a takhle mi ta probdělá noc uteče. Petr pořád spí, jak už nekašle, tak kdykoli si lehne usne, to mu závidím. Taky si potřebuje odpočinout....ale řeknu Ti je to náročné, být pořád spolu, teda, když nemůžeme z toho bytu vypadnout.

reagovat Sallow 21.2.2018 16:36  100%    +  -

šoha: A to sis dobře naplánovala marodění. Krásně ti to vychází i s tou čumendou

reagovat šoha 21.2.2018 16:31  100%    +  -

Sallow: Nikdy bych tomu nevěřila, ale fakt za jeden den jsem o hodně lepší. On mi to říkal, že to je jako turbulence, nástup toho léku je silný a za tři dny bych měla být dobrá, je to na pět dní. Čumím pořád na hokej, už jsem z toho tak utahaná a to chci ve čtyři vstávat a koukat na Ledeckou.

reagovat Sallow 21.2.2018 14:59  100%    +  -

šoha: Tak alesoň že se lepšíš.

reagovat šoha 21.2.2018 12:07  100%    +  -

Sallow: Já už jsem z toho sportu tak utahaná, ale spím maximálně tři hodiny v kuse, tak tak polehávám a je to za den pár dvacetiminutovek, ale kašel se lepší.

reagovat Sallow 21.2.2018 11:29  100%    +  -

šoha: Tak jsi na to kápla! Vždyť tam jsou prý děsné mrazy

reagovat šoha 21.2.2018 9:55  100%    +  -

Hezký den, od půl čtvrté jsme koukali na hokej a teď koukáme zase. Ještě, že mám neschopenku, jinak bych z toho byla celá umlácená...jestli já jsem nenastydla na té olympiádě!

reagovat memi 20.2.2018 12:17  43%    +  -

šoha: Tak holka ještě že ti chlapi fungujou a pomůžou...mužovi od včerejška začíná kašel ustupovat a tak snad je to na dobré cestě...doberu antibiotika ve čtvrtek a stejně musím být zalezlá abych se nanakazila čeká mě v březnu vyšetření v dalekém Ikemu tak aby se to uskutečnilo a nemusela jsem na to myslet..přeji hezký den a pokud možno ať jde kašel do pr....pa

reagovat šoha 20.2.2018 10:03  100%    +  -

memi: Proto mi doktor předepsal to tamiflu, pro případ, že jsem oslabená a cítila bych, že mě všechno bolí, tak to mám začít brát. Včera jsem byla čtyři hodiny v čekárně, teda, jak tam to kašlalo a smrkalo, to byl koncert. Manžel jel nakoupit a do lékárny.

reagovat aledost 20.2.2018 9:18  100%    +  -

Přeji všem hezké slunečné úterý.

Snad mrazy bacily zlikvidují, tady je -7°C, jinde i víc. Marodům přeji, ať jsou co nejdříve fit.

reagovat memi 20.2.2018 8:56  43%    +  -

šoha: Zdravím marody no je to hrozný ty bacily jsou asi nějaký odolný a drží se zuby nehty...švagrová byla u lékaře vypsat doklady kontrolní vyšetření ke komisi na důchod a přinesla si takovou chřipku , že myslela že umře jak jí bylo blbě...ke komiusi je termín a vypsat to taky musí udělat doktor...a pak se ty bacily perou...venku zataženo a chladno...chybí sluníčko ...tak se opatrujte ať jsem fit...pa

reagovat šoha 20.2.2018 7:39  100%    +  -

memi: Já která nekouřím, nepiju studené...mám kašel jak tuberák....a nemůžu se z toho dostat.

reagovat diblinda 19.2.2018 19:49  35%    +  -

memi: co by jsi chtěla po chlapovi, dokud to s ním nesekne, tak si nedá říct, koukej na něj tlačit, tak dlouho kašlat není normální

reagovat memi 19.2.2018 19:32  43%    +  -

šoha: Zdravím to je hrůza....tak se vylež a hlavně se brzy uzdrav..asi jsi po nemoci šla moc brzy do práce...já mám do čtvrtka antibiotika a nikam nechodím aby na mě něco zase neskočilo.Všude všichni prskají a smrkají...no jaro se blíží tak bacily půjdou do háje...a mimo jiné manžel měl antibiotika a kašle už od prosince a já snad taky už koupila vše co mají v lékárně a magistra měřekla . že snad kašle ze zvyku no rozumíš tomu...muž přijde z práce a kašel jako když štěká pes u boudy...no co neděláš už několikrát jsem mu říkala běž doktorovi no nejde má svou hlavu jako ten tvůj...a teď chrní u tv jako mimino pa

reagovat lidaba 19.2.2018 19:22  69%    +  -

šoha: Uzdravte se oba, brzo U nás se to taky rozjíždí. V pátek začal smrchtat Matěj a dnes už popotahujeme i my dospělí.

reagovat šoha 19.2.2018 17:34  100%    +  -

diblinda: Tak hlavně, abys byla na jaře fit.

reagovat diblinda 19.2.2018 17:32  35%    +  -

tak já jsem ještě týden doma, odpoledne se snažím trochu pochodit venku, doma to bez berle jde, ale venku zatím ne, hlavně na nerovném terénu

reagovat šoha 19.2.2018 16:59  100%    +  -

aledost: Tak jsem byla čtyři hodiny v čekárně!!!!! Hrůza, co jsem neměla, jsem chytla.
Takže si mám dělat čaj, paralen a všechno co je v lékárně dostupné...neschopenku mám do pátku, pak se uvidí. Napsal mi Tamiflu, ale to je na objednávku, tak mi pro něj ráno manžel dojde.

reagovat aledost 19.2.2018 9:07  100%    +  -

šoha: To je teda pech! Držím pěsti, ať se z toho co nejdřív dostaneš.
V práci jsou děcka taky nemocný, celý víkend jsem měřila teploty, dávala zábaly, rozdávala léky, vařila čaj. Rozkrájela jsem několik cibulí na plky a dala na stůl, prý to pochytá bacily. Dost tomu věřím, protože zatím to vždy zabralo, když jsem musela být pohromadě s marody.

reagovat Sallow 19.2.2018 8:38  100%    +  -

šoha: Tak to budete doma dva lazaři. Snad se z toho brzo dostanete oba.

reagovat šoha 19.2.2018 6:59  100%    +  -

Děvčata, tak mám zpátky ten šílenej kašel, patrně jsem to chytla od manžela. Jdu k lékaři. Ach jo

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Rady z půdy:
Diskusi založil(a): šoha
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Krásná pleť bez vrásek? Jděte na to chytře! Lucie Šilhánová: Miminko se nám povedlo na první dobrou 10 nejoblíbenějších pokojových rostlin. Okrasné listem, do stínu i sukulenty Anální sex: Co jste nevěděla a co vás možná překvapí MAJKA (47): Chci se stěhovat za láskou do Ameriky, rodina o tom neví Chcete podnikat? Podnikněte první kroky Nedělní oběd: Zkuste burgery, špízy nebo slaný koláč! Jak uložit knížky? Podívejte se na kreativní knihovny z celého světa Ženy prozradily: Takhle nás chlapi trápili, nebyla to láska Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?