TOWNSHIP hra

Hrajete některá tuto hru? Ja jsem v 32 levlu a jsem na ni celkem zavislá :-) Uvítám zde vaše postřehy a zkušenosti...
17.7.2017

Diskusi založil(a) 17.7.2017 sisi87_87

reagovat FannY_Li 14.11.2017 9:33  5%    +  -

@KamČA a do jakého levlu ses dostala?:)

reagovat Doselka2 1.11.2017 14:32  5%    +  -

Docela zábavná hra, ale hrála jsem už i lepší:) Nevydržela jsem u toho moc dlouho:)

reagovat KAmČA 24.10.2017 15:33  5%    +  -

Ta hra je uplně mega :D Hrála jsem ji tak dva roky a měla jsem uplně obrovskou farmu, a dostala jsem se až skoro k té zoo ale potom se mi rozbil telefon a musela jsem si koupit nový a už jsem se nemohla zpátky přihlásit do hry a hrát od začátku se mi už nechtělo :/ ale je mega boží

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: TOWNSHIP hra :391:
Diskusi založil(a): sisi87_87
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Medové vánoční perníčky, které hned změknou. Plus 6 dalších receptů na perníčky Buďte in v práci: Jak se obléct podle dress code a být šik Nevěra na obzoru: Jak jí předejít a nepodlehnout touze? Jiří Menzel: V bytě měl speciální vchod pro milenky, ženit se nechtěl Zimní zahrada: Kterých chyb se vyvarovat při stavbě? EVA (45): Dělala jsem muži naprostý servis. Stejně utekl se ženou, která ani nevaří Ideální partner podle horoskopu: Raci se hodí k Býkům, Váhy ke Lvům Chcete tělo jako hvězda? Inspirujte se radami trenérů celebrit Věděla jste to? Tyto nemoci mají většinou ženy, mužům se vyhýbají! Black Friday 2017 je tu: Přehled slev, kam vyrazit, na co si dát pozor!