Cínované šperky.

Vítám Vás v diskuzi o cínovaných špercích.
Rád bych, když by se nám zde společně podařilo vytvořit diskuzi plnou zajímavých nápadů, různých dotazů k výrobě cínovaných šperků a také třeba ukázek Vašich výrobků. Já osobně jsem příkladem toho, že cínovat mohou i muži .Pojďme společně objevovat krásu cínovaných šperků.
3.8.2017

Diskusi založil(a) 3.8.2017 BLUEBURY

Rozkvetlý kamínek - cínovaný šperk vlastní výroby.

BLUEBURY 16.8.2017 17:04

Stromek - cínovaný šperk vlastní výroby.

BLUEBURY 3.8.2017 14:50

reagovat BLUEBURY 16.8.2017 10:29  12%    +  -

Milé dámy a slečny, dovolím si další otázky.
Jste majitelkami nějakého cínovaného šperku?
V případě že ano, nosíte svůj šperk často a nebo jen při některé významné příležitosti? Ještě bych se rád zeptal jestli Vám přijdou cínované šperky jako ,,laciné cetky" a nebo vnímáte jejich uměleckou hodnotu, kterou do nich jejich tvůrci vkládají a jsou pro Vás malým uměleckým dílem?
Za vaše případné reakce předem děkuji. :-)

reagovat BLUEBURY 8.8.2017 9:19  13%    +  -

Jesa: :-D Ahoj, to znám moc dobře. Vydržím koukat do země kdekoli a kdykoli, v naději že najdu nějaký malý poklad. Prostě miluji kameny a minerály. U nás v Čechách se dají najít krásné kousky. Bohužel jsme zaplavováni levnými kameny ze zahraničí a často se jendá o různé umělé náhražky a všelijak upravené kameny.

reagovat Jesa 5.8.2017 14:18  100%    +  -

BLUEBURY: Ahoj,myslím si,že přírodní kámen,je přírodní kámen a na barvě ani tak nezáleží.Když jsem jezdila k moři,moje celodenní odpočívání bylo:Hlava k zemi,a courání do dálky na obě strany a sbírala jsem kamínky.Z každé dov.jsem si dovezla pytel.Od růžových,oranžových až po nazelenalé.I dnes se shýbnu pro pěkný kámen a žmoulám si ho v dlani..Dcera si ze mě dělala legraci,že nemít plavky,tak nejvíc opálený mám zadek

reagovat BLUEBURY 4.8.2017 9:08  13%    +  -

Dobrý den dámy, rád bych se zeptal na to, jaké kameny, minerály nebo drahokamy a jakých barev se vám líbí? Vadilo by vám, když by kámen ve šperku byl například dobarvovaný a nebo tepelně upravovaný? Já osobně bych nikdy do šperku nepoužil kámen jakkoli upravovaný. Přijde mi to moc umělé a a ty kameny upravované podle mého přijdou o svou přírodní energii.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Cínované šperky.
Diskusi založil(a): BLUEBURY
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Tvoření
Přečtěte si
Ljuba Hermanová: Milovala pozornost a muže, vdala se čtyřikrát INSPIRACE: Nejkrásnější dětské pokoje pro malé i větší holky Má váš partner krizi středního věku? Udělejte těchto 5 věcí Chcete skoncovat s cukrem? Vyhněte se těmto potravinám! Trvalkové záhony tón v tónu aneb Přehled modrých trvalek MARTINA (57): Dcera je biomatka, tak nesmím vnoučata rozmazlovat Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex? Doba bezinková: 5 receptů z bezinek na marmeládu, sirup či omáčku 8 věcí o tamponech, které mužům vrtají hlavou Jak si udržet zdravé vlasy, aby z nich po létě nebyl chemlonový drn?