Rozchod s přítelem po 11 letech vztahu

Ahoj, je mi 30 a rozcházíme se s přítelem po 11 letech.. Má některá zkušenost s rozchodem po dlouholetém vztahu? Jak jste to zvládaly?
Díky za názory a komentáře...
2.9.2017

Diskusi založil(a) 2.9.2017 sisi87_87

reagovat Foxy43 13.9.2017 9:18  5%    +  -

Všechna lítost jednou přejde, do konce života se přece trápit nebudeš. Teď bych se těšila na to nové co přijde. :)

reagovat šoha 12.9.2017 7:48  100%    +  -

Prosím Tě, takových nasereš plnej kýbl, žij dál, raduj se ať ví o co přišel. Ve třiceti letech mi bylo moře po kolena. Držím Palce.

reagovat Eviicka 11.9.2017 23:15  20%    +  -

Zažila jsem to stejné. Nejvíce mě tehdy tížilo "že mi už je 30". Biologické hodiny tikaly a já najednou na začátku... nakonec i trvalo pár let, než jsem našla toho správného chlapa. Ale našla (a nejen já, i jiné kamarádky, co byly v podobné situaci), dneska jsem vdaná, mám rodinu. A na těch pár let, kdy jsem se najednou ocitla v plné dospělosti sama, vzpomínám jako na obrovskou a ne nijak špatnou životní zkušenost .

reagovat Mata69 4.9.2017 11:30  100%    +  -

Víš co, když se tak podivám - před pěti lety jsi řešila (založila jsi diskuzi) společné bydlení a vaše sestěhování, před 4 lety jsi řešila (nová diskuze) hypotéku na vaše bydlení...dneska řešíš váš rozchod. Teda na rovinu, na každou životní situaci zakládat diskuzi a řešit to s cizími lidmi, nevím no - mě to přijde přinejmenším zvláštní.
Ale tak co, každý své trable řešíme jinak. Takže máte společný byt (je psaný na vás oba) a máte společně hypotéku? (jste spoludlužníci?). Jestli ano, tak bude k řešení hlavně toto.
A to, jak se s tím vypořádáš ty sama, to je těžké cokoliv k tomu psát, prostě si to musíš odžít.

reagovat helza 4.9.2017 8:06  55%    +  -

Pokud je k rozchodu důvod, byť třeba jen "blbá atmosféra", uleví se vám.

reagovat Jesa 3.9.2017 21:28  81%    +  -

bábrle: někdy je lepší dřív,jak později,,vím o čm mluvím..

reagovat Mata69 3.9.2017 19:59  100%    +  -

Máte děti?

reagovat bábrle 3.9.2017 8:06  100%    +  -

Normálně. Pro jedno kvítí, slunce nesvítí a pro jednoho v*o*l*a tráva neroste.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Rozchod s přítelem po 11 letech vztahu :352:
Diskusi založil(a): sisi87_87
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si
Rostou! Vyzkoušejte podzimní recepty z hub Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov Trápí vás bolesti žaludku? Tyto věci nedělejte nalačno! Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují! Těhotná a menopauza? Je to možné a může to být pro ženu šok! Seriál Ulice: Adriana překvapí Roberta, Simona prodává salon Jak pěstovat astry, zářivé hvězdy podzimu Vědci potvrdili: Datum narození ovlivňuje zdraví. Horoskopy nelžou Stáňa (38): Chodím s otcem své studentky. Náš vztah musím tajit 8 jednoduchých věcí, kterými v posteli potěšíte partnera