Omyvatelná barva na stěny

Zdravím všechny, vyvstal u nás problém který jsem se rozhodla vyřešit přemalováním jedné stěny omyvatelnou barvou ALE dočetla jsem se že prý vypadají trochu jinak vizuálně i na dotyk než ty obyčejné. Co je na tom pravdy? Může mi někdo říct jestli to bije do očí moc nebo se toho nemusím bát? (do obchodu abych se podívala sama se dostanu až za týden)
20.10.2017

Diskusi založil(a) 20.10.2017 Jolka

 
 

reagovat Sallow 11.2.2018 17:48  100%    +  -

Jolka: Jak to dopadlo, je vymalováno a dobrý?

reagovat Jolka 27.11.2017 13:03  5%    +  -

ver@: Aha, tak o šmouhách jsem se nikde nedočetla, v jednom specializovaném obchodě říkali, že u těch tmavých barev se to stává a zase jinde o tom vůbec nevěděli. Ta jedna stěna o které mluvím je taky v kuchyni, hned vedle mám sporák a ta část stěny je poprskaná. No prohlédla jsem si plochy pomalované různými omyvatelnými barvami a třeba u Mapei jsem rozdíl nepostřehla, až na dotek je možná trochu "jemnější" a nejsou z ní ruce špinavé. a jestli s tím máte dobré zkušenosti tak to zkusíme zvládnout do Vánoc...

reagovat Vrbenka 24.10.2017 18:28  98%    +  -

KAmČA: Chtěla bych nad sporák končí tam dlažba a vždy když vymalujeme něco mi to hned poprská

reagovat KAmČA 24.10.2017 15:38  5%    +  -

Noo my jsme dávali doma omyvatelnou barvu do kuchyně a je to celkem v pohodě, možná je to tím že my máme bílou a vy černou, ale žádné šmouhy tam nemáme, jde z toho všechno v pohodě umýt

reagovat ver@ 23.10.2017 11:30  5%    +  -

Něco o těch barvách by mě taky zajímalo, ale v obchodě jistě poradí. Brácha vymaloval jednu stěnu omyvatelnou černou barvou a když se jí nějak dotkneš nebo se o ni otřeš zůstavají tam takové šmouhy, které jsou pak, z určitého úhlu, dost zřetelné.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Omyvatelná barva na stěny
Diskusi založil(a): Jolka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?