Kde a jak obléct chlapa s rameny dřevorubce

Milé ženy, jaké máte zkušenosti s "budováním" šatníku pro muže s ne zcela konfekční postavou? Kamarádka vizážistka, se kterou občas spolupracujeme (já školím pro firmy), to díky našim společným klientům řeší čím dál víc. Ne všichni chtějí nosit nepadnoucí konfekci za pár korun, ne každý si může dovolit šít na míru. Podělte se o svoje zkušenosti, máte-li doma netypickou postavičku .-)
1.3.2018

Diskusi založil(a) 1.3.2018 Mefi

Máte zkušenosti se šitím na míru?

Kolikrát člověk narazí, když potřebuje jinou velikost saka a kalhot, nedejbože když má chlap ramena přes celý záda a k tomu úzký pas, a klasický střih pak na něm vypadá jako krabice.... od kamarádů mám velmi kladné ohlasy na krejčího z Vysočiny, který už jezdí na pobočku i do Brna. Kdo by potřeboval ušít opravdu padnoucí sako, zkuste se poptat tady: www.vyvoj.cz/prodejny/prodejna-brno/

Mefi 2.4.2018 14:33
 
 
 

reagovat princeznaLada 2.3.2018 11:56  9%    +  -

s manželem jsme se naučili nakupovat u německého eshopu.www.otto-shop.cz.Skvěle padnoucí košile, džíny.....oblečení drží barvy,eshop je velmi spolehlivý a rychý s dodáním zboží.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :509: Kde a jak obléct chlapa s rameny dřevorubce :381::326:
Diskusi založil(a): Mefi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?