CVIČENÍ - RADOST NEBO MUČENÍ

Jak jste děvčata na tom s pohybem a cvičením, hlavně ve vyšším věku. Donutíte se cvičit? Poleháváte raději na gauči a přemýšlíte, co dobrého zobnout?
Ze všech stran zaznívá, jak je pohyb důležitý v každém věku, prodlužuje spokojený život, posiluje kondici kloubů, zlepšuje psychický stav. Jak ale cvičit, když už vám není dvacet, aby měl pohyb opravdu tak blahodárný účinek? Asi s rozumem, že?

Sdělíte radu, jak se lenosti, obezitě vyhnout?

Vylepšíme si diskusi vtipným obrázkem, zajímavým článkem?

Vždy s úsměvem, i když to někdy nejde a občas i bolí, ale proč aspoň zde si nepostěžovat, dámy, samy na sebe. Každý z nás je životním manažerem svého já.

12.4.2018

Diskusi založil(a) 12.4.2018 domácíbuchtička

reagovat Eviicka 21.4.2018 22:06  5%    +  -

Ahoj na dámu už moc nechodím, ale dneska jsem náhodou zavítala, a jsem ráda, že tě tu vidím. Pamatuji si na tvé diskuze

reagovat domácíbuchtička 16.4.2018 11:46  5%    +  -

Cože, stále nikdo v diskusi, tak vám povím o mé včerejší aktivitě. Vyzvedla mě kámoška s tím, že je hřích sedět v tak pěkném počasí doma. Šly jsme do lesa, ušly kus cesty, povídaly si a úplně jsem zapomněla, že mě jindy píchá v koleně a špatně se mi dýchá. Až pravá kyčel se začala po hopdince ozývat, poslechla jsem jí, sedla na tramvaj a v pohodě a dobré náladě dojela domů.

Mějte prima den.

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 10:36  38%    +  -

HTML kódy - našli jste dobrý nápad, návod, obrázek??? Podělte se s námi:)

KULATÉ ZÁVORKY MUSÍTE VYMĚNIT ZA ŠPIČATÉ! Vložení odkazu na jinou stránku: (a href="adresa stránky"target="_blank")kuk sem(/a) Vložení obrázku: (image src="adresa obrázku") Vložení velkého obrázku aby se vešel: (image src="adresa obrázku"width=300")

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 10:24  38%    +  -

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 10:13  38%    +  -

Já se cítím strašně unavená a hlavně jsem přibrala. V lécích na štítku je laktóza a kdo ví, v čem ještě. Jsem nešťastná!

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 10:07  38%    +  -

Čím víc mě bolí nohy, tím víc už skoro nevycházím, dopoledne uklízím byt, odpoledne polehávám, a to mi pevná vůle moc chybí. Taky jako diabetička mám chutě na sladké, hlavně večer. Co já se s tím natrápím!!!

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 10:04  38%    +  -

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 9:34  38%    +  -

Speciální sestavy cviků na posílení pánevního dna jsou nejlepší prevencí inkontinence. Je však třeba cvičit denně, a to alespoň třicet minut.

Tak to bych nedala!

reagovat domácíbuchtička 13.4.2018 9:26  38%    +  -

Jesa: je to tak, moje řeč

reagovat Jesa 12.4.2018 22:42  73%    +  -

domácíbuchtička: Ahojky,jde o to,jestli je to opravdu lenost,,nebo nemohoucnost..někdo si řekne,ona je líná,,ale ona se sotva postaví na nohy..řekne se má cvičit,ale jak,když třeba nohu bolestí ani nezvedne..

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 18:31  38%    +  -

Je běh ve veteránském věku radost nebo spíš riziko?

Veterání a lidé starší 70 let samozřejmě sportovat mohou a je to jen dobře. Neměli by ale zapomínat na to, že jakékoliv nemoce, tedy i nemoce oběhového systému, se neptají, jestli někdo sportuje či nikoliv, ale přijdou stejně u aktivního sportovce jako u obývákového povaleče. Aby byl běh radostí, k tomu je třeba výše popsané prevence, mít v pořádku krevní tlak, hlídat si hladinu cholesterolu a cukru a nekouřit.

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 12:39  38%    +  -

...budu krásná, fit a štíhlá...

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 12:34  38%    +  -

...a pak že každý pátý muž je cvalík...

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 12:12  38%    +  -

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 12:03  38%    +  -

Léto se blíží:

Zase se mi srazily plavky.

reagovat domácíbuchtička 12.4.2018 11:41  38%    +  -

Z jednoho fajn blogu:

"Že jsem dneska nic nepřidala? .. Čímpak to jen může být? .. Trpím vážnou nemocí která se nazýá > Lenora (Lenost,Líný člověk) . Ona,je zlá ! :D Nedovolí mi běhat,tančit a dokonce ani jít ven ;D .. Taky trpíte lenorou? .. :D :D Já šíleně moc .. ale jako ven chodím,běhám a rozhodně nevypadám jako špekáček co právě vylezl z MC'Donaldu ;) .. Právě naopak :D Ale to už se vzdaluju od témata takže to neřeším. Co si myslíte o Lenosti jako samotně? A co o lidech co jsou líní si dokonce jít koupit jídlo? ..."

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CVIČENÍ - RADOST NEBO MUČENÍ :887:
Diskusi založil(a): domácíbuchtička
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?